Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, igorgame сказано:

Ну як маленькі :) Факти співставте, для прикладу, і якась картина буде:  будинок де стрилянина рік-два тому була, будинок де машина горіла... мало? Це те, що на широкий оглас попадало.

будинок, біля якого Лапін пукнув - три...

і так можна продовжувати логічний ланцюжок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь
14 часов назад, igorgame сказал:

Ну як маленькі :) Факти співставте, для прикладу, і якась картина буде:  будинок де стрилянина рік-два тому була, будинок де машина горіла... мало? Це те, що на широкий оглас попадало.

ТОбто конкретики не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, igorgame сказано:

 будинок де стрилянина рік-два тому була, будинок де машина горіла... мало?

бгг, це один і той самий будинок, де проживає близька йому людина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, zaHARE said:

ТОбто конкретики не буде.

Конкретика:

Розжився у 2016 році "собачою будкою" в Липинах по 250 доларів за квадрат. При цьому особисто, а не через успішну бізнесвумен і водночас невістку))

 

пруф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

це один і той самий будинок

Ну от ще одне підтвердження як місцеві "адвокати" схожі на свого депутата - бре...обманюють аж комірець загортається! :) Стрілянина на Арцеулова, а машина на Чорновола - один будинок - правда? Мовчали б вже і не підставлялись!!! :) Вся інфа у неті, при бажанні, а вони так паляться аж з трусів вискакують за того депутата, мабуть добре платить... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очєнь дєньгі нада, викручуюсь як можу. А ще мене веселить, як після кожного "захисту" Лапіна вспливають отакі народні месники і несуть лайно відрами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, difoto сказал:

вспливають отакі народні месники і несуть лайно відрами

Ну звісно... ті хто правду говорять - вони лайно "носять" :) Як це по депутатськи і по темі стрибок у сторону :) Досить! З вами все зрозуміло, не має сенсу продовжувати цю дискусію - ЧАО! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, ForZa сказано:

не має сенсу продовжувати цю дискусію - ЧАО!

Мінус один. Хто наступний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Очєнь дєньгі нада, викручуюсь як можу. А ще мене веселить, як після кожного "захисту" Лапіна вспливають отакі народні месники і несуть лайно відрами :)

Нема дєнєг а Насті купив Логана з салону :lol:    Ах і да ше навєрно субсидію і маєш:lol:   Вам вже ніхто ніколи неповірить, бо всі знають , що таке попасти в раду, і які там суми на комітетах ходять ще з юлькіних часів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, TRD сказано:

Нема дєнєг а Насті купив Логана з салону :lol:    Ах і да ше навєрно субсидію і маєш:lol:   Вам вже ніхто ніколи неповірить, бо всі знають , що таке попасти в раду, і які там суми на комітетах ходять ще з юлькіних часів....

Карамба, вся твоя суть в тому, що ти зі своїм IQ шестирічної дитини отримуєш з пальця уривки інформації і розтрублюєш на загал, ніби знаєш усе з перших вуст, "інфа 100%". І про квартири Лапіна, і про фінансування Самооборони, і про які суми на комітетах ходять.

Насті Логан видала фірма, де вона працює, а тебе вже жаба задушила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

Карамба, вся твоя суть в тому, що ти зі своїм IQ шестирічної дитини отримуєш з пальця уривки інформації і розтрублюєш на загал, ніби знаєш усе з перших вуст, "інфа 100%". І про квартири Лапіна, і про фінансування Самооборони, і про які суми на комітетах ходять.

Насті Логан видала фірма, де вона працює, а тебе вже жаба задушила?

 і куди пристороїлась , коли в мєнтовку непопала?  Уровєнь твоєї брехні уже перешагнув 200%.  Яке там може бути фінансування самооборони, клуб самодурів, дімуля узбагойся,  он дурко Хведчак пішов, на фейс рекламомєйкєр, в Атаку Гузя, я угарав цілий вечір як то побачив:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yu2007 сказал:

Конкретика:

Розжився у 2016 році "собачою будкою" в Липинах по 250 доларів за квадрат. При цьому особисто, а не через успішну бізнесвумен і водночас невістку))

 

пруф

Стапе,побачив одну квартиру 40м.кв. придбану за депутатства(все інше в декларації куплене до того,що доводить,що Лапін не був голим і босим,як наприклад Ляшко чи Найем),а говорили,що їх декілька? ТО інфа про  інші буде оприлюдена?
ЗІ: до Лапіна ніякого відношення не маю,просто хочу розібратись для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, zaHARE сказано:

Стапе,побачив одну квартиру 40м.кв. придбану за депутатства(все інше в декларації куплене до того,що доводить,що Лапін не був голим і босим,як наприклад Ляшко чи Найем),а говорили,що їх декілька? ТО інфа про  інші буде оприлюдена?
ЗІ: до Лапіна ніякого відношення не маю,просто хочу розібратись для себе.

Лапін як і Гузь це не індивідуальні особи, це люди партії Кулі в лоб, яка відома своєю тотальною корумпованістю і наповненістю людьми з кримінальним минулим, яка під парасолею прикриття війни, продовжує тупо сосати бабло з країни, про це вам діма не скаже і не скаже хто рангом повише просував цих двох. І яка предвиборча компанія бутафорська була.  Про Лапіна вся правда схована в айдарі як насправді він там "воював"  і чому успішний юрист з корумпованої родини раптом став "патріотом".  Отой конфлікт на сході став багатьом білетом в раду. А гузь в політиці довше за лапіна  він тримає баланс інколи хоч і теж в провладній партії,  він такі сильні заяви і таку брехню як ляпін не валить, це політик зі стажом він знає де треба говорити а де краще помовчати, але і гузь і лапін вже на кармані сидять, і це вже не індивідуальні особи.   В нашій країні все розкривається перед виборами і після виборів,  тому їх так бояться робити, бо при нормальних виборах оця політична шушера, в одностроях, лжевояки, лже патріоти зникнуть уже вмить. Лапін і гузь це проповідники генеральної лінії партії, вони ніколи не голосують і не ініціюють кардинальні системні закони, як то зміна виборчого законодавства, чи зменшення повноважень президента, закон про імпічмент президента, нормальний закон про деолігархізацію, декомунізацію і люстрацію , лише голосують за провладні фейкомьотні закони-"реформи".  А в Україні повно, "держ чинуш" "політиків" виховані в совковій системі, і батьками які були при патрії завжди і при блаті, і тому такі люди і породили корупцію в країні величезних маштабів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TRD сказал:

про це вам діма не скаже і не скаже хто рангом повише просував цих двох

А що тут казати? Гуся Мартиненко підібрав і сунув ну і на тій хвили Гусь Мартину порадив ще і Лапіна захопити! :) А хто такий той сірий кардинал Мартиненко - давно відомо! Під колпаком Швейцарських правоохоронців давно і ті вимагають його притягнути за фінансові оборутки на сотні мільйонів доларів - от хто покровитель таких депутатів! Так що щось казати про них , то марно витрачати час, вони лише перед виборами "з і для людей", а все інше, то набивання кишень!!!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TRD сказал:

Лапін як і Гузь це ................................

Багато букв нічим не підкріплених.Я просив факти. Я знаю чудово,що в парламент списками пройшло купа нехороших людей. І пересічному електорату розібратись майже неможливо.Але  окремі "патріоти" вже чітко спалились не тільки на неймовірних статках ,а й на голосуванні за потрібні закони. Я вже зрозумів майже всю партію Самопоміч,ось Левченко зашкварився на днях та й вся Свобода,в принципі(хоча це було зрозуміло відразу після Майдану,коли "Свобода" злила все,що можна злити).А от по голосуванню Лапіна в мене питань найменьше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я просив факти.

 

24 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я вже зрозумів майже всю партію Самопоміч,ось Левченко зашкварився на днях та й вся Свобода,в принципі

Можна теж факти? Я хочу зрозуміти, що не так, побачити логічний ланцюжок такого висновку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, sergkots сказал:

 

Можна теж факти? Я хочу зрозуміти, що не так, побачити логічний ланцюжок такого висновку. 

Я ж чітко написав- 

Цитата

Але  окремі "патріоти" вже чітко спалились не тільки на неймовірних статках ,а й на голосуванні за потрібні закони.

 Якшо питання по Левченку,то причина спроби зриву за визнання роїсі агресором криється в його громадянстві тої ж самої раїсі. Брехня про пункти закону,яку розповсюджувала Свобода.Не голосування всієї самопомочі і її опозиція практично до всіх реформ і відсутність власних чітких  проектів реформаторських законів. І фактичне злиття з "Укропом" . І т.д 

Хоча як я й написав,мені до дупи на даному етапі хто там що говорить і що купує,я відкриваю поіменне голосування і роблю свої висновки.Шкода,що пенсіонери так не роблять.Бо ж знову виберуть популістів,які їх же і обдеруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
16 годин тому, sergkots сказано:

Як Лапін голосував за нову виборчу систему? Хтось вже дивився?

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=15122

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Колишній депутат від БПП, ветеран АТО, який за 2 місяці перебування став там грозою псковскіх десантників /з його слів/, отримав від Волинського військкомату на Новий Рік одноразову допомогу у майже півмільйона гривень, цікаво скільки отримали інші учасники АТО, яких він постійно згадує як "моЇ побратими"?:rolleyes:

https://www.depo.ua/ukr/politics/eksdeputat-lapin-otrimav-vid-viyskkomatu-mayzhe-pivmilyona-griven-zmi-202001051090425

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...