Перейти до змісту

Нова поліція у Луцьку - відгуки(офтоп: місця для парковки, валютники, ПДP)


Рекомендовані повідомлення

@jack74 ай під@бав, ай молодець. Медаль підготував? Можеш сміливо напялювати, чергову зраду подолав, ціни тобі нема в базарний день :sm110:

 

Тепер точно заживем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 334
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 хвилин тому, veter сказано:

@jack74 ай під@бав, ай молодець

кого? тебе? :) Ти сильно особисто це сприйняв :_39: Тебе це абсолютно не стосувалось

 

ПиСи: якась надто неадекватна реакція в тебе... а ти, часом, не в поліції працюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

кого? тебе? :) Ти сильно особисто це сприйняв :_39: Тебе це абсолютно не стосувалось

Процитував мене, але це мене не стосувалось, це як?

Змінено користувачем veter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ситуація дуже сумна, але закономірна. Сама собою в голову приходить актуальна тема про "Національну дружину".

 

У Луцьку - 4 екіпажі патрульних замість 12

У Луцьку звільнилась половина особового складу патрульної поліції.
За словами головного поліцейського Волині Петра Шпиги, замість 12 екіпажів Луцьк патрулюють лише 4.
«Вони не справляються, але поповнити склад непросто»,– зауважив Петро Шпига. Він додав, що нині тривають навчання чергової групи патрульних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ковель отримав 15 новеньких гібридів

Цікаво,на скільки вистачить?.Моя думка,що за пів року залишиться 7 відносно цілих-інші в *хлам*

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, ig_rok сказал:

Цікаво,на скільки вистачить?.Моя думка,що за пів року залишиться 7 відносно цілих-інші в *хлам*

поживемо побачимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, IronSun сказал:

Ситуація дуже сумна, але закономірна. Сама собою в голову приходить актуальна тема про "Національну дружину".

 

У Луцьку - 4 екіпажі патрульних замість 12

У Луцьку звільнилась половина особового складу патрульної поліції.
За словами головного поліцейського Волині Петра Шпиги, замість 12 екіпажів Луцьк патрулюють лише 4.
«Вони не справляються, але поповнити склад непросто»,– зауважив Петро Шпига. Він додав, що нині тривають навчання чергової групи патрульних.

5a7c75e624e72_2.thumb.png.c5f90989b1ae3a5efeb84bd63685ff47.png

 

ворк.уа

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, nickel said:

ворк.уа

 Це такий гумор або просто недалекість вроджена? В любому разі краще жувати.

Треба бути унікумом, щоб стільки мотивованих осіб (навіть дочка Ді не змогла попасти свого часу) розчарувати за такий короткий  період часу.

Змінено користувачем CosmoPilot
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керівництво патрульки занадто швидко вхопило корону і поставило підлеглих на ранг нижче. Замість того, щоб бути братами, керівники місцевих відділків стали царями-генералами над тими, з ким вчора поруч присягу приймали. І вийшло як в армії - ти хотів стріляти-воювати, а на разі підмітаєш плац і здаєш документацію. Плюс змінилося ставлення суспільства - "як то так, шо неможна порішати? Як то так - син Порошенка не в АТО, а ви мені штраф виписуєте?" Наші люди звикли жити НЕ ПО ЗАКОНУ , хто б там що не казав. Відповідно вони не люблять всіх тих, хто їх змушує діяти в рамках законодавства.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, CosmoPilot сказал:

 Це такий гумор або просто недалекість вроджена? В любому разі краще жувати.

Треба бути унікумом, щоб стільки мотивованих осіб (навіть дочка Ді не змогла попасти свого часу) розчарувати за такий короткий  період часу.

В тебе якісь претензії до мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, difoto сказано:

Наші люди звикли жити НЕ ПО ЗАКОНУ , хто б там що не казав. Відповідно вони не люблять всіх тих, хто їх змушує діяти в рамках законодавства.

не так, Діма. Наші люди не бачать стимулу жити по-закону, допоки ніхто не змушує жити по-закону ВСІХ, тобто і "небожителів". Прийшла нова поліція, всі чекали, що будуть результати, з захватом спостерігали, як поліціянти почали штрафувати навіть судей, і що далі? ЩО далі побачили і народ, і ті ж поліцейські? - що кака била, кака асталась - що поліція - це лише ширма "аля реформи". От і закономірний наслідок.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2018 в 18:54, CosmoPilot сказал:

 Це такий гумор або просто недалекість вроджена? В любому разі краще жувати.

Треба бути унікумом, щоб стільки мотивованих осіб (навіть дочка Ді не змогла попасти свого часу) розчарувати за такий короткий  період часу.

Тримай лінка, якщо думаєш, що картинку я нафотошопив. Іноді дійсно краще жувати.

https://www.work.ua/jobs/2994992/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

Тримай лінка, якщо думаєш, що картинку я нафотошопив. Іноді дійсно краще жувати.

https://www.work.ua/jobs/2994992/

О, гуру воркюа, почитай, що пише вище @jack74 і вгомонись трохи.

Якщо людина тобі не відписує - задумайся, може хтось просто не хоче опускатись до твого рівня і розжовувати детально?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, CosmoPilot сказал:

О, гуру воркюа, почитай, що пише вище @jack74 і вгомонись трохи.

Якщо людина тобі не відписує - задумайся, може хтось просто не хоче опускатись до твого рівня і розжовувати детально?

Чувак, ти провалив тест, тебе не пустять в розділ Політика через неадекватність.

Я виложив скріншот без будь-якого коментаря чи оцінки, а ти на мене ярлики починаєш вішати. Жуй, активніше жуй.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, nickel said:

Чувак, ти провалив тест, тебе не пустять в розділ Політика через неадекватність.

Я виложив скріншот без будь-якого коментаря чи оцінки, а ти на мене ярлики починаєш вішати. Жуй, активніше жуй.

На викладену мною новину інші форумчани відреагували своїм баченням причини такої ситуації. І тільки ти один вирішив піти легшим шляхом і просто викласти вакансію (натяк на зп, чи хтось не знає куди аплікуватись, може щось третє) на що справедливо отримав пораду жувати при наступних таких нападах.

p.s. В розділі "політика" я вже давно, погано моніториш мою активність.

На наступні твої офтопи реагуватиму виключно мінусами. 

Змінено користувачем CosmoPilot
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, CosmoPilot сказал:

На викладену мною новину інші форумчани відреагували своїм баченням причини такої ситуації. І тільки ти один вирішив піти легшим шляхом і просто викласти вакансію (натяк на зп, чи хтось не знає куди аплікуватись, може щось третє) на що справедливо отримав пораду жувати при наступних таких нападах.

p.s. В розділі "політика" я вже давно, погано моніториш мою активність.

На наступні твої офтопи реагуватиму виключно мінусами. 

Ти ппц неадекватний. Ще й ботовод. Новину виклав @IronSun , а мазу тяне @CosmoPilot , перелогінься полудурок. 

Там де ти напад побачив, я всього-навсього виклав скріншот  на підтвердження новини, про звільнення значної частини особового складу поліції. Твою новину @IronSun

 чи @CosmoPilot до мого коментаря взагалі всі проігнорували і лише після мене прокоментував ді і джек.

Хай тебе модери моніторять. @Oli хто тут модер? Порадь приглянути за уматами/уматом.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звертай уваги,  ""всякі є і всяких треба""   :)

 

Забанити?  Так воно знову ж прилізе щоб відписати.  

 

Чи то їм дійсно ту "кістку" зі столу кидають, і вона така смачна.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, jack74 сказал:

не так, Діма. Наші люди не бачать стимулу жити по-закону, допоки ніхто не змушує жити по-закону ВСІХ, тобто і "небожителів". Прийшла нова поліція, всі чекали, що будуть результати, з захватом спостерігали, як поліціянти почали штрафувати навіть судей, і що далі? ЩО далі побачили і народ, і ті ж поліцейські? - що кака била, кака асталась - що поліція - це лише ширма "аля реформи". От і закономірний наслідок.

основна причина звільнень - зарплата. Порівняйте 8 тис. тоді і зараз... Тут он менеджер в всяких фокстротах/ельдорадо і т.д. ходить шариться за  таку зп, а поліції треба за таку зп життям ризикувати і спілкуватись чемно і культурно з багатьма неадекватами ще й відмовлятись від "цікавих пропозицій". 

За таку зп в поліції вже навіть самі "ідейні і свідомі" не хочуть працювати... То так сказати, інфа із перших уст..

  • Подобається 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

Забанити?  Так воно знову ж прилізе щоб відписати.

пайдьот аргументація :blink:

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталка. Я думаю зарплатня далеко не єдина причина (хоча вагома). Навіть й на таку ЗП знаходилися/знайдуться фанати, які робитимуть спроби міняти систему. Але підтримую Ді, система вчергове перемогла, і шкода що він/ми просто спостерігаємо цей процес. Може вже час знову пристьогувати когось до стовба?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, vaz75 сказано:

Наталка. Я думаю зарплатня далеко не єдина причина (хоча вагома). 

 +

 Вагома точно, але якщо буде зарплата ну нехай на чотири, п‘ять тисяч більше, то сумнівно, що буде так: « О,тепер можна працювати/ризикувати своїм життям». 

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, natalka) сказано:

За таку зп в поліції вже навіть самі "ідейні і свідомі" не хочуть працювати... То так сказати, інфа із перших уст..

В мене є ще першіші вуста. :) Не в зарплаті діло, далеко не впершу чергу. З патрульних роблять стойкіх оловянних солдатиків, які беззаперечно виконують вказівки начальства. Я начальник, ти - дурак. Питання є? А будеш умнічати - лишу без премії. Всю роту! Тому самі ідейні і йдуть звідти в першу чергу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, difoto сказано:

В мене є ще першіші вуста. :) Не в зарплаті діло, далеко не впершу чергу. З патрульних роблять стойкіх оловянних солдатиків, які беззаперечно виконують вказівки начальства. Я начальник, ти - дурак. Питання є? А будеш умнічати - лишу без премії. Всю роту! Тому самі ідейні і йдуть звідти в першу чергу.

 

Підтримую!!!  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бггг... тільки згадали, як екс-патрульний пише в підтвердження отаку казочку:

 

Так от.
Був собі один патрульний, кепсько розумний і кепсько принциповий, знав закони і процедури. Вірив в ту реформу до усєрачки, хотів щоб все було по закону і правильно. Ніколи не відмовляв колегам в допомозі і в консультації. Але в один прекрасний день став в нього ротним командиром дядєчко, який не дотримувався тої всякої фігні, може просто не знав і якби захотів, то взнав, але то було не барське діло. І це почало бентежити цього патрульного, а особливо коли його втягували в процес, який суперечив процедурі. Як то кажуть: треба наказати по справедливості, а він говорив що треба наказувати згідно закону. Чи якось так.

І зіштовхнулись між собою двоє, один принциповий, а другий впертий. А проблема нашої реформованої в тому що у впертого було більше влади (А владу він мав більшу, бо в нього дружбак був, який мав ще більше влади, а той був кум, того хто мав ще більше влади, а той отримав владу бо був героєм чи якось так, але то все наклеп і чутки). І попав принциповий в немилість. І замість роботи якою він жив, потрапив "на буду", на кнопочку натискати. Посидів він, по натискав та і пішов писати рапорт на звільнення, де описав чого і чому. Але через деякий час його попросили переписати той рапорт, щоб був як стандартний. Той плюнув на них і переписав. І потрапив він до списку тих, хто звільнився за власним бажанням. 
Навіть не чутка, а казочка вийшла...

  • Подобається 1
  • Cумний 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...