Перейти до змісту

Нова поліція у Луцьку - відгуки(офтоп: місця для парковки, валютники, ПДP)


Рекомендовані повідомлення

Цитувати

До речі, патрульні авто заправляють талонами по 20 літрів. Цього, за словами поліцейських, «Toyota Prius» вистачає на два чергування по 12 годин, тобто фактично на добу. 

http://lutsk.rayon.in.ua/topics/256-naviazlivi-kavaleri-simeini-svarki-ta-politseiske-pikluvannia-osoblivosti-nichnogo-cherguvannia-lutskih-patrulnih-fotoreportazh

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 334
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цитувати

До речі, патрульні авто заправляють талонами по 20 літрів. Цього, за словами поліцейських, «Toyota Prius» вистачає на два чергування по 12 годин, тобто фактично на добу. 

Взято звідси. Цікаво яку відстань вони проїжджають за це цей час.

Змінено користувачем Саня
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не в курсі, що сьогодні за збіговисько поліції було на центральному ринку? 5 патрульних машин стояло близько 12 години

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось виникло в мене питання)) а чого вони не штрафують авто що стоять на тротуарах)) вже не раз бачив

Змінено користувачем СОАД
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тротуарі згідно ПДР можна тимчасово зупинятись, якщо ще залишається вільне місце для безперешкодного пішоходного руху шириною понад 2 метри. Ніби якось так

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо я відставку від життя та не помітив зміну визначною певних понять. Поясніть.

1. Є такий розділ ПДР під номером 3 "Рух ТЗ зі спеціальними сигналами" і є пункт 3.1, в якому вказано на рахунок можливості порушення Певних пунктів ПДР водіями оперативних ТЗ у разі виконання невідкладної службової задачі. Так от, поясніть, стоянка авто з ввімкненими проблисковими маячками вважається рухом? Ввімкнені маячки дають право порушувати ПДР. Чи можна назвати невідкладною службовою задачею допомога в утримування постанови іншому поліцейському екіпажу?

2. Раніше думав, що поліція діє згідно Закону про поліцію, законодавства України. Скажіть, наказ керівництва - Законодавство?

Не люблю порівнювати одних людей з іншими, але сьогодні спілкування з поліцією нагадало розмови 4-6 місячної давності з іншою службою. Так хочеться щоб я виявився неправим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минуты назад, Venom сказал:

Можливо я відставку від життя та не помітив зміну визначною певних понять. Поясніть.

1. Є такий розділ ПДР під номером 3 "Рух ТЗ зі спеціальними сигналами" і є пункт 3.1, в якому вказано на рахунок можливості порушення Певних пунктів ПДР водіями оперативних ТЗ у разі виконання невідкладної службової задачі. Так от, поясніть, стоянка авто з ввімкненими проблисковими маячками вважається рухом?

Читати треба до кінця : 

"3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10 — 18, 26, 27та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. "

Тобто відступати віж вимог в т.ч. розділу 15. Зупинка і стоянка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Venom сказал:

2. Раніше думав, що поліція діє згідно Закону про поліцію, законодавства України. Скажіть, наказ керівництва - Законодавство?

Ні, він для внутрішнього користування поліцією. А Зако́н  — нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

Вище лише Конституція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, vaz75 сказал:

Ні, він для внутрішнього користування поліцією. А Зако́н  — нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

Вище лише Конституція.

 

https://youtu.be/ie_Ah6oFddc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikifor чувак, ти тут вже багатьох дістав своїм плачем Ярославни. Узбагойся.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, nikifor said:

Чувак ти мене дістаєш все більше і більше, ти хоть знаєш як більшість людей живе? 70% українців це бідний народ!!! Звичайно ті корчі до 2-3тисяч долларів які в нас продають а в польші вони 400 баксів це не розкіш, але щоб купити нормальне авто зараз це треба 7 штук баксів, а при курсі 27 за доллар, це розкіш і то невимовно дорога розкіш....

Чувак, сучасні проблеми в Україні ти добре розуміеш, це вже добре,  і я наприклад, з тобою повністю згідний, але... давай краще, крім "всепропало", спробуй запропонувати хоч якесь своє реальне бачення вирішення цих всіх проблем, хоч спробуй!!! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто регулярні соплі на форумі і заїжджена пластинка зміниять в твоєму випадку багато?

чи можливо ти з тих таксистів, котрі знають як керувати країною, але не готові поки братися, бо потрібно крутити баранку.
 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та навіщо, ліпше регулярнл-циклічне харєво у вигляді метрових тотал-зрада постів на місцевому форумі(ах)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, nikifor сказал:

Чувак ти мене дістаєш все більше і більше, ти хоть знаєш як більшість людей живе? 70% українців це бідний народ!!! Звичайно ті корчі до 2-3тисяч долларів які в нас продають а в польші вони 400 баксів це не розкіш, але щоб купити нормальне авто зараз це треба 7 штук баксів, а при курсі 27 за доллар, це розкіш і то невимовно дорога розкіш....

Ну поскигли ще тут, якщо тобі це допоможе. Я тобі вже писав (ще коли ти шифрувався під ніком KarambaAramba) - все у тебе в голові. Хтось купить тачку за 2-3к і буде задоволений. А хтось з малим пісюном і комплексом неповноцінності буде передьоргувати на тачки з NFS і волати на весь світ, що старі машини - гівно. От тільки в першому випадку людина буде отримувати задоволення від життя і від їзди, а ти будеш ходити пішки і слинити по форумам, які всі навкруги дебіли і що "все пропало". 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти зара не з власної яхти пишеш, яка бовтається в тіреннському морі, попиваючи моет шандон, нєє?????

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikifor, якщо нормально не доходить, скажу пряміше. Слідкуй за "базаром". Хоч тут і інтернет-форум, але ображати та обливати інших брудом то не є нормально. Якщо не вмієш адекватно вести дискусію - не веди її взагалі або лікуйся.

П.С. Стосується не тільки nikifor, хоча його - в більшій мірі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nikifor сказано:

Тебе я не ображав, то яка суть вопроса?

Суть питання проста. Поважай оточуючих і веди себе відповідно. І те, що ти мене не ображав не означає, що мене ц не стосується.

Якщо бухе хамло кіпішує і матюжиться в маршрутці, в якій я їду, я не збираюся мовчки це терпіти. Аналогія, думаю, зрозуміла.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам по 13 рочків?) Образи по ЛС, забивання стрілок. Думав вже пройшли 2000.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, veronix сказано:

В мене тепер позиція постою я краще в стороні, аби мене не зачипав той бухий чи хамовитий, бо вже я теж був таким ініціативним і мовчки не терпів, що попав в сізо на тиждень і на гроші, якесь підбухане, колотило свою дівчину в дворі до крові, я втрутився, в результаті десь йому три ребра пошкодив, написало воно заяву до ментів мене забрали, та дівчина моїх свідчень не підтвердила то мусив я йому ще на лікування платити і зависив суму в 2-3 рази певно докторам пляшку поставив, витягнув 6 тис. грн з мене на той час доллар був по 8 то це була велика сума за якісь три ребра... Для мене то стало уроком, надмірна ініціативність до чужих людей може вилитися погано особисто для тебе...

якби та дівчина підтвердила Ваші свідчення - їй би ще більше перепало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, це тема про НОВАУ ПОЛІЦІЮ( НЕХАЙ І ОФТОП)?))))

А тепер 2 питання:

1) Вмикання і вимикання " люстри" на даху поліційної машини, керується якимись правилами?( Бачив машину, яка їхала з вимкнутою "люстрою", на доволі великій швидкості.)

2) вул. Володимирська стала кримінально-небезпечною зоною міста( машина що 15-20 хв). чи то по всьому місту поліція так часто патрулює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь більше тижня тому був свідком дикої, але звичайної для Луцька ситуації:

на парковку біля ЦУМу заїзджає якийсь "крутий" дятел на свіжій іномарці і стає біля "НІКО", при тому що по лівій стороні є місця для парковки

тут же ходять поліціянти і один звертається до нього з поясненням що там знак вісить і по цій стороні паркуватися не можна,

і як ви думаєте :) що чує у відповідь ? таак, звичайно ж, колгоспно-бидляцький наєзд "а де я маю паркуватися ? зробіть місце"

йой, в таких випадках так хочеться побачити як поліцай дійстає кийка і їбошить ту тупу суку до втрати пульсу...

 

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 33 і 40 поліція разом з комунальниками та скоріше за все, виконавчою (описували щось), забирали массово залізні автогаражі спец технікою на прилеглій до територій будинках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, veronix сказано:

В мене тепер позиція постою я краще в стороні...... надмірна ініціативність до чужих людей може вилитися погано особисто для тебе...

Теж було схоже - дало урок і досвід. 

А нащо ребра ламав? Хіба інакше не можна було? Він же тобі синців не наставив? Ото....

Ну то тоді те хамло насцить тобі в кишеню...А ти теє..подалі? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, fedot сказал:

Теж було схоже - дало урок і досвід. 

А нащо ребра ламав? Хіба інакше не можна було? Він же тобі синців не наставив? Ото....

Ну то тоді те хамло насцить тобі в кишеню...А ти теє..подалі? 

 

+1

по почках тре було

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вночі вперше хотілося придушити чуваків в патрульній машині

десь повзли в сторону Луцька на швидкості 40км/год з включениим маячками :)

населений пункт, однорядна дорога, суцільна смуга...

після того як обігнали ще пів години в очах блимало

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...