Перейти до змісту

Нова поліція у Луцьку - відгуки(офтоп: місця для парковки, валютники, ПДP)


Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, Bliksss сказал:

Ти - жодного разу в своєму житті нікого не "підмазував"?

Один раз , коли ще навчався. 

 

17 минут назад, Bliksss сказал:

Але, беруть-дають майже всі...

Тільки чомусь корупція у владі всіх бісить. А от собі щось підмазати, то це норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 334
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 часа назад, volks сказал:

 

За контроль на алкоголь навіть писати не хочеться. Величезна купа п'яних дтп яскравий приклад його необхідності.

 

Величезна кількість незаконної зброї привезеної з війни спричинить необхідність оперативної групи без явних причин зайти до тебе додому і провести обшук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Zeuss сказал:

 

Величезна кількість незаконної зброї привезеної з війни спричинить необхідність оперативної групи без явних причин зайти до тебе додому і провести обшук.

Якщо це дасть результат, то добре. Але ситуація трохи інша. Перевірка будь якої машини носить більше привентивний характер.  Зараз багато керується логікою " буду їхати спокійно, не порушувати - мене не зупинять". А якщо поліцейський зможе зупинити будь-яку машину без причини, то будуть боятися. Але це має бути зупинив-перевірив документи-дунув-поїхав, а не пусті розмови з винюхуванням.

У випадку зі зброєю, її просто будуть ховати не вдома. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що це нормально коли бидло ( на цьому моменті любителі викидати недопалки з вікна авто дружно напрялися і почали "возмущатися") на очах в поліцейського викидає бичок з вікна? і потім ще й матюкається?

 

як на мене мав би бути не 1 протокол, а ще 2 - за сміття і за матюки

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

і що це нормально коли бидло ( на цьому моменті любителі викидати недопалки з вікна авто дружно напрялися і почали "возмущатися") на очах в поліцейського викидає бичок з вікна? і потім ще й матюкається?

 

як на мене мав би бути не 1 протокол, а ще 2 - за сміття і за матюки

 

 

 

не нормально. згоден, недопрацювання поліції.

надіюсь, що вони цю ситуацію розберуть, і в подальшому буде ще два додаткових протоколи. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну і як було птрульній в такій ситуації поступати?

https://realist.online/news/v-lucke-muzhchina-udaril-patrulnuyu-golovoj-ob-stenu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Ну і як було птрульній в такій ситуації поступати?

https://realist.online/news/v-lucke-muzhchina-udaril-patrulnuyu-golovoj-ob-stenu

Не потрібно соплячок на таку роботу приймати, не їх це покликання.

Спойлер

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bormotuha сказано:

Не потрібно соплячок на таку роботу приймати, не їх це покликання.

  Hide contents

 

 

 

що поробиш, як герої тільки на борді залишились.

написати про когось, кого не знають, соплячка - це ж не патрульці служити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, rl72 сказано:

 

що поробиш, як герої тільки на борді залишились.

написати про когось, кого не знають, соплячка - це ж не патрульці служити

Слухайте, герой пера, розумна людина усвідомлює свої можливості, у тому числі фізичні.  Якщо людина обирає професію, то мусить знати з чим доведеться мати справу. У патрульці служити, то трохи не про мене, бачив як д..чать  нижчий особовий склад, я сам більше 14 років в охороні пропрацював, знайомі з поліцаїв були, серед них і ті, з якими в охороні був. А також особисто бачив, як патрульні били людей і обкрадали, причому на морді видно було, що метою у поліцаїв лише скосити бабла. Так що, не все так рожево у поліції і якщо, можливо, прийшли служити з чистими помислами, то з часом люди черствіють душею і стають байдужими. 

 Наведу приклад, працював колись у парі з молодим хлопцем, правильний і чесний, за два роки пішов у міліцію, через рік на роботі він напідпитку ломиться у магазин, так як магазин зачиняється, всі виходять а він намагається зайти, влаштовує бійку з охоронцем, так як я старший, мене покликали. Випер його з магазину, він потім підійшов - ну як підмінили людину, одна зверзхність і пихатість і вся розмова - хто при баблі, той правий.

 P.S. Вважаю, що на розборках і битовухах дівчата не повинні приймати участі, не для цього вони народженні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю, що за напад на поліцейського (неважливо чловіка , чи жінку)-треба давати строк вдвічі більший за звичайну статтю.

А за вбивство поліцейського- розстрілювати,або пожиттєво.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Nokian сказано:

А я вважаю, що за напад на поліцейського (неважливо чловіка , чи жінку)-треба давати строк вдвічі більший за звичайну статтю.

А за вбивство поліцейського- розстрілювати,або пожиттєво.

Тут згідний, але є одне але - закон повинен бути обоюдний, а саме: якщо поліцай порушив закон, то і відповідальність  вище, інакше усвідомлення безкарності приведе до зловживань.

Змінено користувачем bormotuha
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, bormotuha сказано:

Слухайте, герой пера, розумна людина усвідомлює свої можливості, у тому числі фізичні.  Якщо людина обирає професію, то мусить знати з чим доведеться мати справу. У патрульці служити, то трохи не про мене, бачив як д..чать  нижчий особовий склад, я сам більше 14 років в охороні пропрацював, знайомі з поліцаїв були, серед них і ті, з якими в охороні був. А також особисто бачив, як патрульні били людей і обкрадали, причому на морді видно було, що метою у поліцаїв лише скосити бабла. Так що, не все так рожево у поліції і якщо, можливо, прийшли служити з чистими помислами, то з часом люди черствіють душею і стають байдужими. 

 Наведу приклад, працював колись у парі з молодим хлопцем, правильний і чесний, за два роки пішов у міліцію, через рік на роботі він напідпитку ломиться у магазин, так як магазин зачиняється, всі виходять а він намагається зайти, влаштовує бійку з охоронцем, так як я старший, мене покликали. Випер його з магазину, він потім підійшов - ну як підмінили людину, одна зверзхність і пихатість і вся розмова - хто при баблі, той правий.

 P.S. Вважаю, що на розборках і битовухах дівчата не повинні приймати участі, не для цього вони народженні.

 

я теж не вважаю, що в патрульці все рожево. але ще більше мені не подобаються кометатори і коментарі про соплячок. особливо коли це роблять люди які не були в цій ситуації

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

 

я теж не вважаю, що в патрульці все рожево. але ще більше мені не подобаються кометатори і коментарі про соплячок. особливо коли це роблять люди які не були в цій ситуації

Ви у курсі всіх моїх ситуацій? Нострадамус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

12 Канал

Опубліковано 23 черв. 2018 р.

Більше двадцяти активістів, у Луцьку, пікетували поліцію вранці 23-го червня. Причиною акції протесту стало внутрішнє розпорядження керівника ГУНП у Волинській області Петра Шпиги, яке він нібито нещодавно підписав. Активісти стверджують: у ньому йдеться про те, що громадянам заборонено проводити відео- та фотофіксацію у відділках поліції. Як дізнались про цей документ, не уточнюють.
Очільник ГУНП зустрівся з пікетувальниками, однак, запевнив, що про таке розпорядження не чув. А фото- і відеофіксація можлива згідно з чинним законодавством України. Тобто, люди мають право записувати та знімати на відео свої розмови із правоохоронцями, і поліцейські не можуть забирати у них телефони та інші легальні засоби зйомок. 
На пояснення всіх тонкощів процедури правоохоронці витратили півтори години. У результаті пікетувальники подякували та запевнили, що розмова була дуже продуктивною.

Спойлер

 

 

ТРК Аверс

Опубліковано 23 черв. 2018 р.

Причиною візиту стали не зовсім приємні події. Тиждень тому у міськвідділку національної поліції сталася сутичка. Патрульні перешкоджали активістам потрапити до поліції та проводити відеофіксацію їхніх дій.

Спойлер

 

Опубліковано 23 черв. 2018 р.

Причиною візиту стали не зовсім приємні події. Тиждень тому у міськвідділку національної поліції сталася сутичка. Патрульні перешкоджали активістам потрапити до поліції та проводити відеофіксацію їхніх дій.

 

Спойлер

 

 

 

Цитувати

Начальник головного управління поліції ВолиніПетро Шпига каже, що не підписував жодних розпоряджень про заборону перебування активістів у приймальних відділеннях правоохоронних органів.
Про це йшлося у суботу, 23 червня, під час зустрічі з активістами у ГУ НП Волині.
Засновник організації «Авто євро сила» Андрій Щербина розповів, що активісти прийшли на пікет поліції через те, що патрульна поліція Луцька перевищує службові повноваження.
«Весь інтернет рясніє тим, що луцькі поліцейські застосовують спецзасоби до громадян за надуманими порушеннями. Нещодавно був випадок: йшла пара з дітьми, яка побачила, що поліцейські «крутять» водія. Поліцейські це побачили і «скрутили» людину, яка це почала знімати на відео», - зазначив він.
Також, за його словами, головний поліцейський Волині Петро Шпига заборонив знімати у приймальні райвідділку поліції.
«Там побили активістів, заборонили знімати. Такі розпорядження є антиконституційними, вони порушують права громадян», - сказав Андрій Щербина.
Петро Шпига відповів, що головне управління поліції не має стосунку до патрульних і потрібно звертатися у Київ, де видають розпорядження.
«Я можу прийняти заяву на дії окремих осіб і підписати її керівнику Нацполіції. Я не можу проводити по них службових перевірок і притягувати до відповідальності», - відзначив він.
За його словами, за фактом перешкоджання активістам у Луцькому відділку поліції проводять службову перевірку. 
«Ніяких розпоряджень про заборону перебувати на території відділку поліції немає, я не підписував їх. Потрібно лише мати з собою певні документи. Для журналістів, наприклад, посвідчення. Ви можете нормально прийти, вирішити питання», - наголосив він.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ви шо

то ж зробили вам реформу - прибрали найбільше зло всіх часів і народів 

і така подстава

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, paksivatova сказано:

та ви шо

то ж зробили вам реформу - прибрали найбільше зло всіх часів і народів 

і така подстава

Нам? Це над ким іронія? Ми цю реформу не просили, це реформа Авакова. Вірніше НЕДОреформа, реформа-обманка, окозамилювання і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, halcogen сказано:

Який народ, такі і реформи. 

А Ви, стидаюсь спитати, не є частиною цього народу?)))

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щойно на Рівненській Мазда АС 4098 АХ здійснила обгін автомобіля  з ввімкненим лівим поворотом через подвійну суцільну. Позаду неї їхала поліцейська "десятка" 0205 і ніяк не відреагувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як мала відреагувати? Газу і наперерєз? Підрізати поперек дороги? Як в кіно? Це їхали, швидше за все, не патрульні поліцаї, а якісь інші мєнти. Слідаки, напр., чи взагалі якийсь завсклад їхній чи енергетик, напр. 

В них навіть жезла нема. Можливо вони передали номера порушника кому треба, але це все-одно до дупи.

 

І якщо вже ти такий правильний, то номера не порушника, а номера отієї "десятки" треба запам'ятовувати. І викладати не сюди, а на їхню гарячу лінію повідомляти

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, jack74 сказал:

а як мала відреагувати?

Ввімкнути червоні маячки і зупинити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі про маячки. кілька разів бачив поліцейські машини з червоно-синіми маячками що вимагають прийняти вправо і зупинитись.

але жодного разу не бачив мащини з зеленим маячком, яка відміняє зупинку і дозволяє рух після того.

чи якісь зміни в правилах ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Marshall сказано:

але жодного разу не бачив мащини з зеленим маячком, яка відміняє зупинку і дозволяє рух після того.

чи якісь зміни в правилах ?

Змін нема, просто треба читати ті Правила. Зелені маячки потрібні лише для замикання колони, але для відміни кожного червоного маячка

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, jack74 said:

Змін нема, просто треба читати ті Правила. Зелені маячки потрібні лише для замикання колони, але для відміни кожного червоного маячка

про те й мова. після колони їх немає. взагалі хтось десь бачив машину з зеленим маячком ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись бачив якось раз, але колон я ніколи не бачив. Військові колони бачив, і там дійсно були машини з зеленими, а от інших ніколи не бачив (а я за кермом більше 26-ти років)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...