Перейти до змісту

Нова поліція у Луцьку - відгуки(офтоп: місця для парковки, валютники, ПДP)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 334
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Пане Ді @difoto , а багато зараз людей хоче у поліцію, і чи багато проходять?

 PS: можете не відповідати,я так,просто цікаво шо в світі робиться:),бо не маю жодного знайомого поліцая, а тема все-таки цікава/серйозна. 

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, vaz75 сказал:

...Навіть й на таку ЗП знаходилися/знайдуться фанати, які робитимуть спроби міняти систему.

Всьому є своя межа... А якщо людині вже немає за що сім'ю утримувати, то тут уже не до фанатизму. Я маю декількох знайомих, і вони називали саме цю причину масових зівільнень. У Діфото інші знайомі і інші причини... ну я ж не можу за всіх розписуватись... Мої знайомі часто кажуть що в мене "загострене почуття справедливості", але я, навіть якщо втрачу роботу, в поліцію за 8 не піду. 

А, от нехай Діфото скаже чи його дочка зараз хоче в поліцію за 8 тис.грн. Вона ж раніше хотіла, навіть тут писали що це її. А зараз як? Зараз помоєму беруть всіх бажаючих.

11 часов назад, difoto сказал:

...Я начальник, ти - дурак. Питання є? А будеш умнічати - лишу без премії. Всю роту! Тому самі ідейні і йдуть звідти в першу чергу.

Так от, Ви ще раз підтвердили, що питання в грошах. Того що самим ідейним було б пофіг на гроші, і вони б далі "боролися". А тут премію не дають і вони йдуть... Подумайте над цим ;) самі

І ще на рахунок "Я начальник, ти дурак. Питання є?" - таке у більшості на кожній роботі (хіба що тим сам начальник або працюєш на себе). Я на скількох вже не працювала і всюди так. І зараз  я закриваю собі рот, і терплю (через зп). А мені це ну дуууужеее важко з моїм "загостреним почуттям" :) 

  • Подобається 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yura-patriot сказано:

Пане Ді @difoto , а багато зараз людей хоче у поліцію, і чи багато проходять?

Проходять навчання зараз біля 70 людей. Ще з півсотні заступили в кінці 17-го. Он в Ковелі ціле управління відкрили. Правда зараз до лав ідуть зовсім не такі ідейні, як до першого набору. Ну і збільшення географічної присутності ПП вимагає певно більшого напливу бажаючих.

 

10 годин тому, natalka) сказано:

Всьому є своя межа... А якщо людині вже немає за що сім'ю утримувати, то тут уже не до фанатизму. Я маю декількох знайомих, і вони називали саме цю причину масових зівільнень. У Діфото інші знайомі і інші причини... ну я ж не можу за всіх розписуватись... Мої знайомі часто кажуть що в мене "загострене почуття справедливості", але я, навіть якщо втрачу роботу, в поліцію за 8 не піду. 

А, от нехай Діфото скаже чи його дочка зараз хоче в поліцію за 8 тис.грн. Вона ж раніше хотіла, навіть тут писали що це її. А зараз як? Зараз помоєму беруть всіх бажаючих.

У мене лєпший друг працює у відділі моніторингу, якщо ви розумієте про що я.  Якщо за вашу принципову позицію вам (а то й цілій роті) знімають премію, яка на секундочку є половиною тих 8 тисяч - то ви пишете заяву через гроші, чи через свої принципи? Тут кожен розуміє по-своєму.

Донька моя після того, як її не взяли, влаштувалась по спеціальності на приблизно таку ж з/п. Показала відмінні результати і зараз працює на ще більш оплачуваній роботі. Але суть в тому, що на даний момент вона не піде у копи не тому, що зарплатня низька. Її і в перший набір не взяли після психологічного тесту, бо "надто принципова та ідейна, а нам потрібні просто працівники".

І ще, вдогонку. Луцьк уже три роки патрулює група людей разом з копами, на громадських засадах. Вони не отримують зарплатню, ба більше - самі платять за паливо та амуніцію. Це до питання про гроші.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочеться вв'язуватись в суперечку (difoto ніколи ж нічого не визнає :) , а я і не хочу нікому нічого доказувати), але таки прокоментую відповідь вище. 

15 часов назад, difoto сказал:

...У мене лєпший друг працює у відділі моніторингу, якщо ви розумієте про що я. 

Це як "статистика" :) ? (Службові обов'язки інспектора відділу моніторингу:  збір, оцінка, аналіз та підготовка інформації щодо стану оперативної обстановки на території обслуговування; висвітлення статистичних та аналітичних даних на офіційних Інтернет-порталах про вжиті заходи щодо виявлення, запобігання кримінальним правопорушенням та припинення порушень публічного порядку)

Ну да, Ваші джерела точно "першіші" за мої... Я коли пишу "перші уста" то маю на увазі дещо інше... Але ж Вам видніше. Нехай буде так. 

І цитата з інтерв'ю начальника патрульної поліції Луцька

Цитата

Іванка: Чому в Луцьку звільняються багато патрульних?
Це питання є болючим абсолютно для усіх міст. Я б не ставив на цьому акцент, що саме в Луцьку звільняються. Я спілкувався з різними керівниками патрульної поліції. У них все те саме. Люди шукають роботу більш оплачувану. Люди кажуть, що не можуть прожити за 8 тисяч гривень зі своєю сім'єю. 
З однієї сторони це добре, що вони звільняються, бо замість того, щоб брати хабарі, шукають іншу роботу. Нещодавно один патрульний сказав: "Я звільняюся, бо в охоронній фірмі запропонували набагато більшу зарплату". Звичайно, я як керівник його просив залишитися, але я його розумію.

 http://www.volynpost.com/conference/78-na-volynpost-chat-z-kerivnykom-patrulnoi-policii-lucka

 

15 часов назад, difoto сказал:

...Але суть в тому, що на даний момент вона не піде у копи не тому, що зарплатня низька. Її і в перший набір не взяли після психологічного тесту, бо "надто принципова та ідейна, а нам потрібні просто працівники".

А Ви уважно читали запитання? Я запитала "Чи хоче за 8тис.грн."? І правильніше було б це звичайно запитати в неї, а не в батька. Бо є всякі ситуації, і не завжди діти все батькам озвучують... І не нада оце писати "моя не така"... Це стандартно для всіх батьків. І на рахунок принциповості, то було тоді, а зараз може й змінилось... і умови інші, і члени комісії інші. Проходять же зараз ті, кого раніше не брали.. І стверджувати протилежне у Вас немає підстав. 

 

15 часов назад, difoto сказал:

...І ще, вдогонку. Луцьк уже три роки патрулює група людей разом з копами, на громадських засадах. Вони не отримують зарплатню, ба більше - самі платять за паливо та амуніцію. Це до питання про гроші.

Дарма Ви це тут згадали. Бо я знаю ще одну групу, створену на громадських засадах, і не хотілось би піднімати питання тут ще й про джерела фінансування цих груп... Якщо цим людям так хочеться підтримувати порядок у місті, патрулювати  що ще й витрачають свої кошти, то може "вб'ємо два зайці": може вони влаштуються на постйній основі в поліцію? І в поліції вакансії закриються, і людям не доведеться витрачати свої власні, а їм за це ще й доплачувати будуть? Чи може ту групу людей не влаштовує 10-12 годинний графік роботи патрульного, чи амуніція? Але все ж  таки напевно простіше годинку в день  поїздити по місту, маючи у власності прибутковий бізнес і не відчуваючи потреб у матеріальному?

Вибачте, але в наш час, я в альтруїзм не вірю...

 

І ще, вже по темі, про нову поліцію. Я думаю що її могли врятувати саме молоді, принципові, ідейні люди... Нажаль, таких там все менше і менше. 

Так сталось, що мені минулого місяця довелось вживу побачити дії патрульних під час оформлення дтп з потерпілими та прийняти там участь... Я була трохи шокована тими діями...

Крім того довелось побувати і в міськвідділку, побачила і поспілкувалася з новими слідчими... Ну що Вам сказати - я вже 100% остаточно зневірилась... 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, natalka) сказано:

А Ви уважно читали запитання? Я запитала "Чи хоче за 8тис.грн."? І правильніше було б це звичайно запитати в неї, а не в батька.

А ви уважно читали відповідь? :) Зараз - не захоче і за 15, не в грошах справа. Тоді - хотіла без думок про зарплату взагалі, адже була мотивована і знала про ситуацію на вулицях не з газет, а з нічних патрулювань.

Відділ моніторингу - моніторить якість виконання патрульними їхньої роботи, якщо коротко. І працює там - наш самооборонівець, так що "два зайці", як ви кажете, таки діють. 

А щодо інтерв'ю з Вовченком - нє, блін, він має казати, що звільняються, бо він фіговий начальник, чесне слово! Чи звільняються тому що служба важка. Це в той час , коли копів не хватає - звісно він буде казати, що всі звільняються через зарплатню, а взагалі в них все тіп-топ.

9 годин тому, natalka) сказано:

Але все ж  таки напевно простіше годинку в день  поїздити по місту, маючи у власності прибутковий бізнес і не відчуваючи потреб у матеріальному?

Вибачте, але в наш час, я в альтруїзм не вірю...

А 8-10 годин нічного патрулювання , коли закінчуєш в 6 ранку, а на 8 - на роботу зовсім не на прибутковий бізнес - як вам таке? Ваше право не вірити в подібне, але не розказуйте про це мені, бо смішно :) 

А ще учасники нашого ГФ знову ж таки на добровільних засадах є членами міської та обласної комісій по набору в поліцію.

Про "нових слідчих" - не зрозуміло, навіщо ви їх приплели в цю розмову, але опустимо це. Цікавить, що ж вас шокувало при оформленні ДТП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.02.2018 в 09:29, difoto сказал:

...Зараз - не захоче і за 15, не в грошах справа.

мені все зрозуміло. Питань більше немає. Дискусія закінчена.

В 12.02.2018 в 09:29, difoto сказал:

...А щодо інтерв'ю з Вовченком

ну тут прогнозована відповідь

В 12.02.2018 в 09:29, difoto сказал:

...але не розказуйте про це мені, бо смішно :) 

тож форум не тільки Ви читаєте, що думаю те і говорю/пишу. Інші читають і Вас, і мене, і роблять свої висновки.  Вам смішно - посмійтесь ) Кажуть що сміх продовжує життя...

В 12.02.2018 в 09:29, difoto сказал:

Про "нових слідчих" - не зрозуміло, навіщо ви їх приплели в цю розмову

тема про нову поліцію, а не про патрульних. А слідчі, як не крути, таки мають відношення до Національної поліції України.

В 12.02.2018 в 09:29, difoto сказал:

...Цікавить, що ж вас шокувало при оформленні ДТП?

думаю, що якою б моя відповідь не була б - Ви все-рівно будете писати що все вони правильно робили а інше не передбачено... 

Не знаю, може пізніше відпишу про те дтп в темі про дтп 2018, де воно згадувалось, хочу дочекатись судового рішення по цій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.02.2018 at 11:38, difoto сказано:

В мене є ще першіші вуста. :) Не в зарплаті діло, далеко не впершу чергу. З патрульних роблять стойкіх оловянних солдатиків, які беззаперечно виконують вказівки начальства. Я начальник, ти - дурак. Питання є? А будеш умнічати - лишу без премії. Всю роту! Тому самі ідейні і йдуть звідти в першу чергу.

Діма, а на яких роботах інакше, розкажи мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Діма, а на яких роботах інакше, розкажи мені?

ну я, напрімєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти? :) Ну то на якій ти роботі? Якщо сам на себе, без начальника - то ти сам зрозумів :)

А на всіх роботах, де є відносини начальник-підлеглий, рано чи пізно, коли в якомусь питанні думки не співпадуть, і підлеглий не буде погоджуватись на "консенсус" начальника, то "субординація" завжди приводить до  "Я начальник, ти - дурак. Питання є?". Якщо цього в когось ще не сталось, то це лише питання часу.

Тобто "Начальник завжди гандон. Якщо він не гандон, то або він поки мене не чіпає, або платить стільки, що я мовчки ковтаю" :) ну, це з позиції підлеглого :) Бувають, звичайно, великі виключення (як і з будь-яких правил) і бувають збоченці-мазохісти, але це вже одиничні випадки, котрі "правило" не анулюють.

 

ПиСи: чи то я тебе невірно зрозумів

17 хвилин тому, difoto сказано:

ну я, напрімєр.

і ти - начальник? Ну то читай вище ;) Але в кожного "начальника" все-одно є ще свій "начальник", котрий "читайвище" :) 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, jack74 сказано:

субординація" завжди приводить до  "Я начальник, ти - дурак. Питання є?".

Тим більше субординація в силових структурах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Понеділок 16.04.18

 

Біля 18.00 батько повертається з дачі, за ним (!) їде патрулька. Він повертає в гаражі на Мамсурова, патруль аналогічно. Мигалки - зупиніться. Дзвонить мені, кажу спитай причину зупинки. Кажуть - порушення правил користування ремнями. Говорю прикольно, а вони можуть пояснити як вони це зафіксували: третє око, гадання на таро.. може?) Бубнять чую в телефону стандартну хероту. У мене не було часу їхати, розбиратись з цим маразмом, кажу навіть пояснень не давай. Бо виїздимо і часу втратимо більше чим 51 грн.

 

Вечір 22.00 того самого дня. Товариші виїжджають з Загороду. На зустріч їде патруль без мигалок. Підозрюю що ті самі хлопчики. Розворот, доганяють, мигалки - зупиніться. Причина зупинки - ви хвилями проїжджали. Я щітаю це щедевром, але ок. Дихніть в прибор. У товаришів не було бажання включати тягомотину, тим більше водій не пиє взагалі. Вибачте до побачення.

 

Тепер у мене питання. Це ловля лоха, який не вимре? Типу зловили - джекпот, а ні то вибачте-пробачте. Наповнення бюджету по команді фас, привіт з часів включно по Яника? 

Мене особисто це мляцтво вкурвлює, поні бєгаєт па кругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zeuss за батька згідний, за товаришів двуяка ситуація

з однієї сторони дійсно нізащо причепилися, з іншої від таких закладів дуже часто відвідувачі напідпитку від"їжджають. і особисто я за те, щоб дорубалися до 5-ти невинних, але таки зловили одного п"яного за кермом

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Zeuss сказал:

Тепер у мене питання. Це ловля лоха, який не вимре? Типу зловили - джекпот, а ні то вибачте-пробачте. Наповнення бюджету по команді фас, привіт з часів включно по Яника? 

Мене особисто це мляцтво вкурвлює, поні бєгаєт па кругу.

Батько був пристебнутий? Якщо ні, то в чому претензія?

За контроль на алкоголь навіть писати не хочеться. Величезна купа п'яних дтп яскравий приклад його необхідності.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько пристебнутий, товариші теж.

 

Але питання не в тому. Питання в тому що поки не довели твоєї вини вони не мають права зупиняти, окрім одиноких випадків з відпрацюванням.

Оцим нехай перевіряють бо ж п'яні їздять, ви неформально даєте добро на масовий підстриг баранів. У нас аби 5% знають свої права і за що реально штрафують і в якому порядку. Це відкриває повторно корупційну складову. Ще трохи і повернемось до чемоданної системи в столицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zeuss сказано:

поки не довели твоєї вини вони не мають права зупиняти

:) сам-то зрозумів, що написав?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, спешиал фо граматєї форуму, виправлюсь: при явному порушенню ПДР.

У випадку суду вони мають доказово довести вину.

 

Так норм?)

Змінено користувачем Zeuss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zeuss сказано:

Батько пристебнутий

Так за що ж тоді 51 грн?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

Так за що ж тоді 51 грн?

В Ковелі нова поліція знакомого таксиста оштрафувала за не пристебнутий ремінь (в місті, з клієнтом в машині, працює офіційно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

В Ковелі нова поліція знакомого таксиста оштрафувала за не пристебнутий ремінь (в місті, з клієнтом в машині, працює офіційно).

Не зрозумів. Таксистам є якісь привілеї в правилах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

Не зрозумів. Таксистам є якісь привілеї в правилах?

2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний:

в) на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. Дозволяється не пристібатися особі, яка навчає водінню, якщо за кермом учень, а в населених пунктах, крім того, водіям-інвалідам, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів і таксі;
 

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Не зрозумів. Таксистам є якісь привілеї в правилах?

. Дозволяється не пристібатися особі, яка навчає водінню, якщо за кермом учень, а в населених пунктах, крім того, водіям-інвалідам, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів і таксі;
 
Детальніше: http://kodeksy.com.ua/pdr/2.3.htm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

В Ковелі нова поліція знакомого таксиста оштрафувала за не пристебнутий ремінь (в місті, з клієнтом в машині, працює офіційно).

В твоєму випадку очевидно, що поліцейський баран і не знає ПДР, але оштрафувати за непристебнутий ремінь пристебнутого водія? Тяжко повірити...

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zeuss сказал:

У нас аби 5% знають свої права і за що реально штрафують і в якому порядку

Незнання законів не звільняє від відпрвідальності.

 

1 час назад, Zeuss сказал:

Оцим нехай перевіряють бо ж п'яні їздять, ви неформально даєте добро на масовий підстриг баранів.

Так хай барани не порушують і не буде за що стригти.

 

1 час назад, Zeuss сказал:

Це відкриває повторно корупційну складову.

Так не девайте хабарів і не буде корупційної складової.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Так не девайте хабарів і не буде корупційної складової.

Ти - жодного разу в своєму житті нікого не "підмазував"?

P.S. Я погоджуюсь з тим, що якщо не давати - то з часом, можливо, це явище зникне...Але, беруть-дають майже всі...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...