Перейти до змісту

Нова поліція у Луцьку - відгуки(офтоп: місця для парковки, валютники, ПДP)


Рекомендовані повідомлення

 

 

 Чогось люди стидаються це робити, краще ж в неті запостити , що ось, які копи "какундрики". Без образ)))))

Це частина гнилого українського менталітету

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 334
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Розумію, чистий центр, всі діла, але в мене офіс напроти "сонечка", я можу машину поставити у двір, але тоді я гірше зроблю тим людям, що там живуть.

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?
  • +1 4
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

По-твоєму, на роботу на машині їздять тільки мажори? В наш час авто - не така вже і розкіш.  

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

Можу, але тоді держава недорахується немаленьких податків. Я підприємець і авто вирішальний засіб у мої роботі. А судячі з ходу ваших думок, ви як раз серед тих, хто потребуєте підтримки таких "ненормальних" як я

Змінено користувачем Amar
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, чистий центр, всі діла, але в мене офіс напроти "сонечка", я можу машину поставити у двір, але тоді я гірше зроблю тим людям, що там живуть.

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

А що люди які їздять на роботу машиною не нормальні?! Аууу...ви чаво?! :_29: Це з серії "Наши люди в булошную на такси не ездят". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Розумію, чистий центр, всі діла, але в мене офіс напроти "сонечка", я можу машину поставити у двір, але тоді я гірше зроблю тим людям, що там живуть.

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

А що люди які їздять на роботу машиною не нормальні?! Аууу...ви чаво?! :_29: Це з серії "Наши люди в булошную на такси не ездят". 

 

 

якщо немає місця  для паркування для вело\авто - не їдь в це місце

 

і вимагай у власника дбати про пакувальні місця

 

а то як офісний центр будувати то всі охочі - а як інфраструктуру зробити - фіг там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

Можу, але тоді держава недорахується немаленьких податків. Я підприємець і авто вирішальний засіб у мої роботі. А судячі з ходу ваших думок, ви як раз серед тих, хто потребуєте підтримки таких "ненормальних" як я
Якщо нема місця для парковки то це не причина порушувати закон. Ставай там де є місце, я ж не викидаю сміття де мені зохочется бо тут нема смітника, а іти до найлижчого 20м. нехочу.
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

Можу, але тоді держава недорахується немаленьких податків. Я підприємець і авто вирішальний засіб у мої роботі. А судячі з ходу ваших думок, ви як раз серед тих, хто потребуєте підтримки таких "ненормальних" як я
Якщо нема місця для парковки то це не причина порушувати закон. Ставай там де є місце, я ж не викидаю сміття де мені зохочется бо тут нема смітника, а іти до найлижчого 20м. нехочу.
Ви ж навіть не вчиталися в те що я писав, я не проти лишніх триста метрів пройтись і не закликаю всіх порушувати закон і паркуватись там. Я писав про невідповідність вимог до реальної обстановки. Сперечатись з вами не буду, бо ви читаєте текст, а суті не бачите і починаєте хамити.

ПіСі культура починається не тільки з вміння не викидати сміття поза смітник, але й не хамити ближньому(хочаб)

Змінено користувачем Amar
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас23, слухай хлопче, судячи з твого ніку, ти ще молодий і можливо не маєш свого авто, я наприклад у 23 роки ще не мав машини, ще тільки заробляв...Так ось що я тобі хочу сказати, що в більш зрілому віці мати авто і їздити на ній куди тобі потрібно, включаючи роботу - ЦЕ НОРМАЛЬНО. І да, не хами людям, навіть якщо це інтернет.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приїхати на роботу маршруткою, як нормальні люди, не можеш?

Можу, але тоді держава недорахується немаленьких податків. Я підприємець і авто вирішальний засіб у мої роботі. А судячі з ходу ваших думок, ви як раз серед тих, хто потребуєте підтримки таких "ненормальних" як я
Якщо нема місця для парковки то це не причина порушувати закон. Ставай там де є місце, я ж не викидаю сміття де мені зохочется бо тут нема смітника, а іти до найлижчого 20м. нехочу.
Ви ж навіть не вчиталися в те що я писав, я не проти лишніх триста метрів пройтись і не закликаю всіх порушувати закон і паркуватись там. Я писав про невідповідність вимог до реальної обстановки. Сперечатись з вами не буду, бо ви читаєте текст, а суті не бачите і починаєте хамити.

ПіСі культура починається не тільки з вміння не викидати сміття поза смітник, але й не хамити ближньому(хочаб)

Невідповіність вимог до реальної обстановки це недостатньо місць для паркування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідповіність вимог до реальної обстановки це недостатньо місць для паркування?

в даному випадку біля Варшавки доволі багато на стоянках місць просто народу в падло пройтись і вибачте "до 1 місця на прввила". стара міліція просто не хотіла займатись парковкою і ПДР біля Варшавки їм краще було ховатись в кущах.

Нарешті може поліція почне наводити порядок в місті і в державі.

Змінено користувачем Jack
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оті пріуси - електромобілі. але, наскільки я розумію, можуть перемикатись на пальне внутрішнього згорання? бо навряд чи електромобіль може потягатись з інжектором в перегонах.

і чув, що працюючи на пальному, генератор заряджає акумулятор. хто знає чи це правда?

до того ж, не уявляю коли вони заряджатись встигають. їх, здається, 18 на місто. не так уже і багато.

Змінено користувачем Dimon
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оті пріуси - електромобілі. але, наскільки я розумію, можуть перемикатись на пальне внутрішнього згорання? бо навряд чи електромобіль може потягатись з інжектором в перегонах.

і чув, що працюючи на пальному, генератор заряджає акумулятор. хто знає чи це правда?

до того ж, не уявляю коли вони заряджатись встигають. їх, здається, 18 на місто. не так уже і багато.

Хрєн його зна, але той ти копомобілв про . які писласолося  вище. має обмеження на рух по швидкоті...

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оті пріуси - електромобілі. але, наскільки я розумію, можуть перемикатись на пальне внутрішнього згорання? бо навряд чи електромобіль може потягатись з інжектором в перегонах.

і чув, що працюючи на пальному, генератор заряджає акумулятор. хто знає чи це правда?

до того ж, не уявляю коли вони заряджатись встигають. їх, здається, 18 на місто. не так уже і багато.

 

як то кажуть гугл наше всьо )

 

http://youtu.be/arFymcrwMAU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

оті пріуси - електромобілі. але, наскільки я розумію, можуть перемикатись на пальне внутрішнього згорання? бо навряд чи електромобіль може потягатись з інжектором в перегонах.

і чув, що працюючи на пальному, генератор заряджає акумулятор. хто знає чи це правда?

до того ж, не уявляю коли вони заряджатись встигають. їх, здається, 18 на місто. не так уже і багато.

 

як то кажуть гугл наше всьо )

 

http://youtu.be/arFymcrwMAU

 

тобто основний тип палива у них, все-ж, бензин? ну і з маленьким двигуном вони не наздоженуть порушника ...

сподобалась фраза у відео "Вам потребуется 200 килограмовый аккумулятор, чтобы произвести столько же энергии, сколько 1 литр бензина" ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модери! Я розумію: свята і всього такоє. Але я точно пам'ятаю, що цієї теми не створював. Свавілля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модери! Я розумію: свята і всього такоє. Але я точно пам'ятаю, що цієї теми не створював. Свавілля :)

ти ще скаже що повідомлення не писав такого?

ти оффтопив в темі про поліцію,

оффтоп був виділений в окрему тему,

так як твоє повідомлення було першим з відмічених - воно стало початком нової теми

доступно пояснив?

я розумію що свята і всьо такоє, але включайте ГОЛОВУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєєєєє, тут тільки оффтоп про поліцію!!!

за відгуки про поліцію будуть тут банити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, 1.8л, але потужність лише 99 к.с. А от коли досумувати потужність електродвигуна(60 к.с.), то вже виходить краще.
А взагалі пріус має наступні характеристики:

  • Максимальна швидкість, км/год: 180
  • Час разгону до 100 км/ч, с: 10,4

Що в свою чергу доволі не погано. Плюс в електродвигуна великий крутний момент. Тому всякі жигулі/ланоси і переважна більшість авто з двигунами об'ємом до ~1.6 л включно Пріусам цілком по зубах.

Характеристики: http://toyota.autoua.net/prius/prius-2012/381578/
Пруф на те, що таки їде: https://www.youtube.com/watch?v=Ng8tllv0djc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ще скаже що повідомлення не писав такого?
 
ти оффтопив в темі про поліцію,
оффтоп був виділений в окрему тему,
так як твоє повідомлення було першим з відмічених - воно стало початком нової теми
доступно пояснив?
 
 
я розумію що свята і всьо такоє, але включайте ГОЛОВУ 

 

 

нєєєєє, тут тільки оффтоп про поліцію!!!

за відгуки про поліцію будуть тут банити :)

Моя голова включена завжди, до твого відома. Повідомлення моє, а тема не моя. Офтоплю не лише я. А чужими руками жар загрібати певно весело, а? Не навиджу коли моїм ім'ям роблять чужі справи.

Якщо вважаєш за необхідне, відкривай тему під своїм ніком, мені, якщо я порушив правила, дай попередження.

Хай ця тема вже "сидить", але попрошу в подальшому такого не робити.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя голова включена завжди, до твого відома. Повідомлення моє, а тема не моя. Офтоплю не лише я. А чужими руками жар загрібати певно весело, а? Не навиджу коли моїм ім'ям роблять чужі справи.

тоді ще раз включи

Якщо вважаєш за необхідне, відкривай тему під своїм ніком, мені, якщо я порушив правила, дай попередження.

так і зробив

тема тема була створена, і в неї перенесені повідомлення

але так як дата створення повідомлень дана "старішою" ніж створена тема - вони розмістились по зростанню

і моє повідомлення стало "#6"

так "борда" працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест Пріус проти БМВ М3 на економічність за версією ТопГір (вибачте за мордерський ресурс, іншого не знайшов)


 

Моя голова включена завжди, до твого відома. Повідомлення моє, а тема не моя. Офтоплю не лише я. А чужими руками жар загрібати певно весело, а? Не навиджу коли моїм ім'ям роблять чужі справи.

тоді ще раз включи
 

Якщо вважаєш за необхідне, відкривай тему під своїм ніком, мені, якщо я порушив правила, дай попередження.

так і зробив
тема тема була створена, і в неї перенесені повідомлення
але так як дата створення повідомлень дана "старішою" ніж створена тема - вони розмістились по зростанню
і моє повідомлення стало "#6"

так "борда" працює

 

Ще раз повторюю, мозок в мене включено завжди, а ти поміркуй, чи маю я такі можливості переносу частин теми в інші теми, як ти, і чи можу я знати, як Борда в таких випадках працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...