Перейти до змісту

Ялинка: зрубана чи штучна?


  

90 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Оце приходить час новорічних свят і вулиці Луцька рясно засіваються зрубаними ялинками, сосенками. 21 століття. Нові принципові підходи до екології на жаль пройшли повз купу людей. Раніше також полюбляли купляти сосну - ну щоб для діточок запах стояв. Потім купу часу збирається хвоя по підлозі, потім евакуація з енного поверху в бік мусорника. Купа проблем, які легко вирішились купівлею гарної штучної ялинки. Ну з запахом хвої воно не вийшло, але візуально набагато гарніше, не впевнений в екологічності даного девайсу, але точно +1 сосенка, яку не продадуть і мабуть не зрубають на наступний рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас цього року жива ялинка. подарували від душі, соромно було відмовитися.

а так останні роки теж ставимо штучну. кілька крапель ефірної олії вирішують проблему запаху)))). навіть краще, бо одного дня можна ялину, іншого сосну, на третій ще щось хвойне, що там заманеться якраз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де варіант "жива в горщику" ?

Не полінувався зходити в зелене господарство і вибрати. При мені викопали з корінням і в горщик заштовхали.

Надіюся що морози за місяць зникнуть і все ж висаджу її десь. Хотів біля будинку але всі зходяться на думці що у*обки зрубають перед наступним новим роком. То посаджу певно в тітки.

Хороший вибір є, нехай троха дорожче. Зате і вдома як завжди свято і упирям з сокирою грошей не заніс.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так є варіант з подвір'ям. Чим поганий?


Це не просто тема, а й голосувалка, щоб зрозуміти нафіга стільки ялинок рубають і хто їх купує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Надіюся що морози за місяць зникнуть і все ж висаджу її десь. Хотів біля будинку але всі зходяться на думці що у*обки зрубають перед наступним новим роком. То посаджу певно в тітки.

Два місяці в горщику легко протримається.

6 років тому купив, вже височенька, око радується.

Єдине - останніми роками не бачив малих ялинок, в тих що продавались вже здоровенне коріння, не зовсім естетично коли горщик в діаметрі майже такий самий як сама ялинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже багато років поспіль користуємось штучною ялинкою.

5.jpg

Позаминулого року ставили сосну. Натуральна гарно, але, скажу чесно, дорого і не практично( я про прибирання і "викидання"). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


щоб зрозуміти нафіга стільки ялинок рубають і хто їх купує.

Бо їх стільки садять! неміряно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пластіковая ёлка - безалкогольное піво - ... (дальше цепочка ізвестна :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пластіковая ёлка - безалкогольное піво - ... (дальше цепочка ізвестна :D)

і що тут поганого? "Кто нє куріт і не п'йойт, тот здоровєнькім помрьот, а кто куріт і п'йот, тот кончіт раком?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З року в рік, скільки я себе пам'ятаю - завжди жива ялинка. В минулому році була сосна. Не заперло.

 

Те, що продавани ялинок заганяються із ціною у пошуках мегаприбутків - то це їхні проблеми. І замість того, щоб віддати по норм ціні - тримають до останнього. А на фіналі - викидають.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де варіант "жива в горщику" ?

Не полінувався зходити в зелене господарство і вибрати. При мені викопали з корінням і в горщик заштовхали.

Надіюся що морози за місяць зникнуть і все ж висаджу її десь. Хотів біля будинку але всі зходяться на думці що у*обки зрубають перед наступним новим роком. То посаджу певно в тітки.

Хороший вибір є, нехай троха дорожче. Зате і вдома як завжди свято і упирям з сокирою грошей не заніс.

 

 

 

 
Про жертви Фейсбука

Обчитались ми з Volodymyr Ariev про живі ялинки в горщиках, які після свят можна висадити біля дому. Розповіла я про цю ідею мамі Зірка Мензатюк - вона багатозначно промовчала. А вона ж, на відміну від нас, на рослинах знається. У мене навіть кактуси не всі виживають. Одним словом, загорілися ми, привезли, ледь в хату допхали - бо важка! Виявилося, що треба підставку, бо горщик тече, і дерев'яній підлозі буде капут. А під підставку треба ще одну підставку на коліщатках, щоб хоч пересувати можна. Взялись наряджати - всі руки покололи, бо в ялинки якась підвищена колючість. Чесне слово, вже скільки років наряджала - і ялинки, і сосни, і штучні - ще жодного разу такого не було. Скаржуся мамі, а вона сміється з мене! Каже, - зразу зрозуміла, що то буде дурня. Але ж ні слова не сказала! Зате тепер попереджає нас, що ялинки ще й погано приймаються. Тобто ми за просто так натягалися важкого і руки перекололи? Хоч я і так не уявляю, як ми її садити будемо. Особливо, якщо морози вдарять. 

Буде як в анекдоті - до весни стоятиме. Ще й поливати і оббризкувати треба. 

P.S.: Зате в хаті пахне хвоєю і пряниками, які ми з малою напекли. Смайлик «smile»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Зате тепер попереджає нас, що ялинки ще й погано приймаються


Якась антиреклама...

В мене і знайомих прийнялась на ура, при тому, що ми висадили, коли геть стало видно, що пора.

Колеться не більше і не менше як звичайна.

А підставка... Якось в вазонах вони всіх влаштовують, а тут цілий сюрприз 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас збірна з соснових гілок, трохи більше метра. Таких зараз багато в продажі. Гарна, запах завжди приємний і не шкода, бо ніхто ціле дерево не рубав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


бо ніхто ціле дерево не рубав...

ага. Чого ж нє..  Це, зазвичай, нижні гілки зрубаного дерева!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо ніхто ціле дерево не рубав...

ага. Чого ж нє..  Це, зазвичай, нижні гілки зрубаного дерева!

Точно не знаю, сперечатись не буду... Завжди думали, що це зрубані гілки з дерева яке росте собі спокійно дальше. Сумно, якщо не так, але хоч з однієї сосни виходить декілька, отже, менше зрубаних дерев ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ялинки, які зрубані і продаються з чіпами, це дерева які садяться спеціально для того, щоб їх зрізати і продати. Браконьєрська вирубка лісу, це дуже погано і за це треба карати. Ви ж не виступаєте проти птахоферм, свиноферм і т.д., які вирощують тварин заради м'яса...тут те саме.

Щорічно у лісогосподарських підприємствах Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства створюються цільові плантації площею понад 360 га для заготівлі новорічних ялинок, на них росте 1 млн 770 тис. шт вічнозелених красунь, - повідомляють в прес-службі Волинського ОУЛМГ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ялинки, які зрубані і продаються з чіпами, це дерева які садяться спеціально для того, щоб їх зрізати і продати. Браконьєрська вирубка лісу, це дуже погано і за це треба карати. Ви ж не виступаєте проти птахоферм, свиноферм і т.д., які вирощують тварин заради м'яса...тут те саме.

Щорічно у лісогосподарських підприємствах Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства створюються цільові плантації площею понад 360 га для заготівлі новорічних ялинок, на них росте 1 млн 770 тис. шт вічнозелених красунь, - повідомляють в прес-службі Волинського ОУЛМГ. 

 

Хочеться додати про боротьбу проти зривання помідорчиків. огірочків, висмикування редиски...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Шукаю ялинку живу , голубу 

висота 1.5-2.5 м 

хто знає місця чи людей,де можна таку купити?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

Шукаю ялинку живу , голубу 

висота 1.5-2.5 м 

хто знає місця чи людей,де можна таку купити?

І я б таку взяв))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, WebTraveller сказал:

І я б таку взяв))

 

я подивилася сюжет на 12 каналі

нещодавно підходила до цієї пані

вона повідала ,що таку ялинку можна купити в Гаразджі

там є якийсь пітомнік ,біля цвинтаря

але сьогодні й завтра там вихідні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, paksivatova сказано:

там є якийсь пітомнік ,біля цвинтаря

Не знаю де там біля цвинтаря, але якщо повернути направо на село і через кілометр направо в ліс - попадеш в Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр (є вказівник на дорозі). Там є любе-рябе і голубе.

 

https://goo.gl/maps/NHoRKM45ZGy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...