Перейти до змісту

В яких країнах Вам вдалося побувати?


viktor

Рекомендовані повідомлення

Я відвідав такі країни:

1. Польща

2. Угорщина

3. Словаччина

4. Австрія

5. Єгипет

6. Туреччина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, legolas_soi сказал:

а звідки статистика взята? невже настільки все погано?

Три четверти украинцев никогда не покидали пределы родины, пишет в свежем выпуске издание Корреспондент. Эксперты считают, что домоседы, имеющие искаженные представления о мире, не могут качественно изменить к лучшему жизнь в своей стране.

По данным опроса Research and Branding Group, 77% украинцев не были за рубежом ни разу. А украинцев, побывавших дальше России, Египта и Турции - например в странах ЕС, США или Канаде, - 17%, констатируют результаты совместного исследования фонда Демократические инициативы и Центра Разумкова. Киевский международный институт социологии выяснил, что 36% из них не выезжали даже за пределы родного региона.

В то же время, согласно данным Eurostat, ежегодно за границей бывают 76% бельгийцев, 53% голландцев, 40% словаков, 32,5% немцев и 15% поляков. Для сравнения: из Украины каждый год выезжают за рубеж лишь около 5% ее жителей. Кроме того, в Германии, Австрии, Словакии, Чехии 90% молодежи как минимум однажды побывали за границей. В то время как аналогичный показатель для украинцев - лишь около 22%.

По мнению экспертов, украицы мало путешествуют из-за низкого достатка: по данным Центра Разумкова, 41% соотечественников их доходов хватает только на питание и товары первой необходимости, а еще 14% еле сводят концы с концами. Корреспондентпишет, что не способствуют дальним путешествиям и визовые барьеры и консерватизм, выработавшийся еще во времена СССР с его железным занавесом.

Вся стаття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данія

Німеччина

Польща

Чехія

Австрія

Угорщина 

Румунія

Болгарія

Італія

Франція

Кіпр

Грузія

вроді всі

мало

ломка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У автора серйозний список. Скільки ж вам років?))

Мої країни всі відмічені на карті в офісі) тому я завжди пам'ятаю (навіть хронологію)

 

1. Польща

2. Чехія

3. Угорщина

4. Словаччина

5. Болгарія

6. Німеччина

6. Франція

7. Бельгія

8. Люксембург

9. Італія

10. Чорногорія

11. Росія

12. Шрі Ланка

13. Таїланд

14. Єгипет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2016 at 11:59, nickel сказано:

Не томи, розказуй вже трохи і про себе. Що то за робота така, що дозволяє пів світу об'їздити? В нас вже є мікроблоги "американця" і "німця", буде ще один - "космополіта". :) 

 

Якщо коротко, то можу сказати, що географія мій улюблений предмет ще зі школи був. Завжди любив посидіти з атласом світу, роздивлятися материки, країни, міста і почитати якісь книги про подорожі, пригоди. Хоча працюю я зовсім в іншій сфері.

 

Вперше за кордоном побував в Польщі ще в шкільному віці (середина 90-х). Вже тоді були помітні відмінності у них і у нас. Потім в 2004-2005 р. вдалося побувати в Білорусі, Росії, Таджикистані (це вже в зв'язку з роботою).

 

В 2006 р. вперше сам поїхав в Краків, Вєлічку. Ну, і з часом це перетворилося в хобі. За 10 р. відвідав ті країни, про які написав (як в складі туристичних груп так і самостійно). Звичайно, раніше було подорожувати набагато економніше. Останні 3 роки все важче і важче, враховуючи заробітки в грн. і витрачання в валюті. Але більш-менш економні варіанти можна знайти і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Cherman сказано:

Я не зовсім згідний з таким твердженням. Напевно, це діє в тому випадку, коли людина подорожує за власні кошти, які дістались їй не просто так.

 

Тут пригадалася фраза з гуморески Павла Глазового: 

«Було собі дурне, поїхало в турне...

Вернулося з турне - однаково дурне!».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пригадую, коли ми з автомайданом рвонули в Європу. За шість днів:  Краків, Братіслава, Відень, Мюнхен, Франкфурт на Майні, Прага, Вроцлав. Це був культурний шок. До того взападло було робити візу, то ж був ще малим в Тбілісі, в Криму і в Турції разок. Мало що може зрівнятись з поїздкою Європою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.07.2016 at 12:36, vetalforever сказал:

Але приїхавши в карпати, Львів, полісся, Київ, Бердичів, РАТНЕ!!!....

А чому так Ратне виділене?)) Що там цікавого побачив? Просто я сам з Ратнівщини, то цікаво)

П.С. Сам побував тільки в Білорусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я був лише в Польщі, навчався там. Зараз лиштвся і працюю по спеціальності - СМ Менеджер. А сам з Рівного. Коли поступав ні до кого було звернутись по допомогу, але поряд була контора - Моя Едукація http://mojaedukacja.com/ - дійсно помогли поступити в Люблінську Політехніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On ‎04‎.‎07‎.‎2016 at 16:53, viktor сказано:

43. Кіпр.

44. Ліхтенштейн.

45. Швейцарія.

46. Філіппіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не писали про Туніс,чи я пропустив?То я  перший?.А тут *Зоряні війни*знімали,декорації в пустелі збереглися як нові.

IMG_2814.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...