Перейти до змісту

Житловий комплекс "Егоїст" у Луцьку руйнує навколишні будинки!


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

"треба "моніторити" та "укріплювати" будинок"

Ню-ню, пора "будівельникам" гроші на відшкодування потерпілим готувати, і сухарики сушити, як і виконкому нашому... Борітеся - поборете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Був вчора на зборах? Десь до півсотні жильців активно обговорювали ситуацію. До чого домовились?

На сьомому тріщина прям біля ліфту (праворуч від дверей, якщо стояти лицем до них) дуже давно, піднімись глянь.

В квартирі вчергове нещодавно зроблений ремонт і тріщин поки нема. Ну вони звісно є, але ще не встигли з'явитися назовні. Саме цікаво(для мене), що немаленька тріщина постійно з'являється в квартирі на осьовій несучій стіні, а не тій, що по зовнішньому периметру.

Я в жодному разі не хочу применшити вашу проблему. Але, наприклад, тріщини в зовнішній торцьовій стіні, що дивиться на егоїст, я бачив багато років тому. І зі слів знайомих, вони почали з'являтися після того, як поряд вирили котлован і вбили сваї, ну тобто десь років 15 тому. А от за фундаментні блоки не скажу. Був у підвалі давно і ніколи до них не приглядався.

ПС. А ти (ви) зараз в бундесі чи в Луцьку?

Ти :) я якраз приїхав додому перед тим, як почали відкриватися ті всі тріщини. Тріщини в будинку були, але між секціями на верхніх поверхах, ну і ще може десь були волосяні тріщини. Зараз же ситуація така, що сідає лівий ближній кут будинку (якщо стояти лицем до загсу. Щоб ви розуміли всю серйозність ситуації - тріщать дві несучих стіни, причому одна з них - середня, з найбільшим навантаженням. Фото з підвалу можу докласти пізніше. На рахунок зборів - я не був, але ходили батьки. Ми ще в п'ятницю зібрали підписи і зареєстрували листи в міськраду, прокуратуру, архбудеонтроль і жек. Як не парадоксально, але почав сідати будинок після того, як горе робочі почали буритт свердловини під шпунт, який зводиться, щоб не було зсуву грунту і наш будинок не впав. Чесно, мені це в голові не вклалається: роблять все з порушенням технології, без наявності проекту, без дозвільних документів, без навіть мінімального контролю з боку інженерів, котрі розробляли проект. Іншими словами без нічого! Біля салюту висить паспорт об'єкту, на якому написана лєва декларація про початок будівельних робіт, тобто її просто немає офіційно. Ну і плюс будують абсолютно інший будинок, який мав бути по проекту.

Ну що, як вам така ситуація? :)

 

А як думаєте - чому деректор ЖКП написв на ім'я мера службову/заяву типу ситуація  звізд*ц ... не хочу бути крайнім ...  другий раз по аналогії зі "109" не дай Бог ніхто такого не пробачить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як думаєте - чому деректор ЖКП написв на ім'я мера службову/заяву типу ситуація  звізд*ц ... не хочу бути крайнім ...  другий раз по аналогії зі "109" не дай Бог ніхто такого не пробачить ...

 

Абсолютно не тому! Тут таки жек ні при чому. Незаконним будівництвом не займається жек. Проблема в тому, що будівництво ведеться без дозволів і всі про це знають. Чи ви думаєте ніхто з високопоставлених в Луцьку не знав про це? Для прикладу, ось фото з паспортом об'єкту, що висить біля супермаркету Салют, що по Соборності. Перевіряємо декларацію про початок будівельних робіт на сайті Державної Архітектурно-Будівельної інспекції України - пусто. Це так в нас зараз бізнес робиться? А перший заступник мера на зборах з мешканцями навіть не бажає слухати жителів будинку, постійно перебиває і не дає слова сказати. І головне всі все знають. І смішно і грішно :( :

 

1064441788421544500731218584342115136761

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не тому! Тут таки жек ні при чому. Незаконним будівництвом не займається жек. Проблема в тому, що будівництво ведеться без дозволів і всі про це знають. Чи ви думаєте ніхто з високопоставлених в Луцьку не знав про це? Для прикладу, ось фото з паспортом об'єкту, що висить біля супермаркету Салют, що по Соборності. Перевіряємо декларацію про початок будівельних робіт на сайті Державної Архітектурно-Будівельної інспекції України - пусто. Це так в нас зараз бізнес робиться? А перший заступник мера на зборах з мешканцями навіть не бажає слухати жителів будинку, постійно перебиває і не дає слова сказати. І головне всі все знають. І смішно і грішно :( :

А при чому був жек в ситуації зі 109м? Тим не менше, "судили" саме жек.

Чи відомо, хто є справжнім замовником будівництва?

І ще, повертаючись до тріщин. Яка взагалі ситуація з тим котлованом була раніше? Коли його вирили і забили сваї? Скільки років на той час було 20му будинку? Відомо, чому припинили будівництво далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, фірми, котрі фігурують на цьому будівництві, крім Луцької "Укрбізнесінвест" (збудували будинок біля 21 гімназії) - "ВМ+" та  Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮКРЕЙНІАН ДЕВЕЛОПМЕНТ ІНДУСТРІ", які зареєстровані у Львові і існують менше року і котрі не будували зовсім нічого і ніколи. Як на мене факти говорять самі за себе. 

Повертаючись до тріщин, можу сказати що ситуація зовсім не весела, так як тріщини в несучих стінах наскрізні і приблизно 3-4 мм в ширину.

Про котлован і палі: по проекту там планували побудувати 14-поверхівку, котлован (як і палі) був зроблений 25-26 років тому, після розпаду союзу грошей не стало і будівництво припинилося. Наш будинок побудований в 1988 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаючись до тріщин, можу сказати що ситуація зовсім не весела, так як тріщини в несучих стінах наскрізні і приблизно 3-4 мм в ширину.

Про котлован і палі: по проекту там планували побудувати 14-поверхівку, котлован (як і палі) був зроблений 25-26 років тому, після розпаду союзу грошей не стало і будівництво припинилося. Наш будинок побудований в 1988 році.

Тобто таки першим побудований ваш будинок, а котлован був виритий згодом, так?

Грошей в першого забудовника не стало, але мені дивно, що така козирна ділянка "пустувала" стільки років.

Поветраючись до подій літа 2012 року згадав, що після обвалу на Рівненській у вас теж якийсь кіпіш був, чи то збори проводились, чи то місцеве телебачення викликали і показували тріщини, щось таке.

В знайомій мені квартирі у вашому будинку робили капремонт десь в 2002-2003. Так от в осьовій несучій стіні тріщину у 3-4 мм вже двічі після того перероблювали. Рве постійно.

За шви між панелями перекриття і мови нема (стеля просто шпакльована). Посністю рве по всій вартирі вже за піроку-рік після ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"треба "моніторити" та "укріплювати" будинок"

Ню-ню, пора "будівельникам" гроші на відшкодування потерпілим готувати, і сухарики сушити, як і виконкому нашому... Борітеся - поборете!

Головне людей без даху над головою не залишити, хоча знецінили вартість житла в цьому будинку на половину :( ! Укріплення будинку теж не райдужна перспектива, так як укріплювати його тільки один варіант - брати в обойму, а це пластини і болти ззовні і всередині.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаючись до тріщин, можу сказати що ситуація зовсім не весела, так як тріщини в несучих стінах наскрізні і приблизно 3-4 мм в ширину.

Про котлован і палі: по проекту там планували побудувати 14-поверхівку, котлован (як і палі) був зроблений 25-26 років тому, після розпаду союзу грошей не стало і будівництво припинилося. Наш будинок побудований в 1988 році.

Тобто таки першим побудований ваш будинок, а котлован був виритий згодом, так?

Грошей в першого забудовника не стало, але мені дивно, що така козирна ділянка "пустувала" стільки років.

Поветраючись до подій літа 2012 року згадав, що після обвалу на Рівненській у вас теж якийсь кіпіш був, чи то збори проводились, чи то місцеве телебачення викликали і показували тріщини, щось таке.

В знайомій мені квартирі у вашому будинку робили капремонт десь в 2002-2003. Так от в осьовій несучій стіні тріщину у 3-4 мм вже двічі після того перероблювали. Рве постійно.

За шви між панелями перекриття і мови нема (стеля просто шпакльована). Посністю рве по всій вартирі вже за піроку-рік після ремонту.

Абсолютно вірно про наш будинок і котлован біля нього, спобатку був наш будинок. Про '12/рік ніякого великого кіпішу не було, чесно, навіть не пам'ятаю ніякого телебаяення. Про тріщини ті звісно всі знають. Проблема перша - колись не робили деформаційних швів між секціями, проблема друга - погані грунти. Будинок цей стояв би в таких кондиціях ще би років 50 і нічого йому б не було. В березні '15 року на тріщинах тих (між секціями) були поставлені маячки (від інституту "нді проект реконстуркція" і від жеку #8" і стояли вони успішно (не тріскали) ад до початку будівництва. Щоб ви розуміли про які тріщини я говорю сьогодні - я живу на першому поверсі, в крайній квартирі біля "котловану". І наразі ця частина тріщить по швам. Не між секціями, не в середині, а саме з краю. Тріщить, тому що сідає кут будинку. Спробую зараз завантажити фото з тріщинами на сьогоднішній день, можете порівняти з тим, що було (фото є на першій сторінці форуму). Про що можна говорити, коли робочі щось роблять без проекту?

post-1517-0-78383600-1451434181_thumb.jp

post-1517-0-50949000-1451434195_thumb.jp

post-1517-0-23153100-1451434214_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую зараз завантажити фото з тріщинами на сьогоднішній день, можете порівняти з тим, що було (фото є на першій сторінці форуму).

З цього треба було й починати. Бо ті тріщини, що на фото на 1й сторінці, для мене зовсім не новина.

Думаю, будуть укріплювати будинок. Тобі особисто співчуваю. Попередеу невеселий період життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую зараз завантажити фото з тріщинами на сьогоднішній день, можете порівняти з тим, що було (фото є на першій сторінці форуму).

З цього треба було й починати. Бо ті тріщини, що на фото на 1й сторінці, для мене зовсім не новина.

Думаю, будуть укріплювати будинок. Тобі особисто співчуваю. Попередеу невеселий період життя.

Тріщини, котрі на першій сторінці також з моєї квартири. З'явилися вони 17 грудня 2015. Почали збільшуватися і розкриватися 20 грудня, тобто через три дні після появи, а все черещ те, що робочі після прозань зупинити все будівнтцтво і перевірити чому пішли тріщини вибурили ще 7 свердловин під палі, котрі не заливали бетоном більше 12 годин, от і сталася біда. Причому зробили навіть цю роботу на халяву, так як глибина цих свкрдловин не відповідає глибині, котра мала бути по проекту. Наразі спасибі за підтримку, по можливості буду інформувати що і як, якщо буде цікаво.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, однакові шпалери на фото ніби натякають :)

Інформуй і надалі, особисто мені не просто цікаво, а непокоїть майбутнє будинку, тому що там мешкають й мої родичі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, однакові шпалери на фото ніби натякають :)

Інформуй і надалі, особисто мені не просто цікаво, а непокоїть майбутнє будинку, тому що там мешкають й мої родичі.

По мірі можливості, бо надалі знову буду не в Україні. Батько має великий досвід в проектуванні та буде тримати руку на пульсі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore  Інформуйте тут громадськість про всі цікаві події по цій будові... збори/комісії/обстеження і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от ходжу собі і думаю: чого почали бурити ВІД будинку, а не ДО будинку? В такому разі кожна нова свая посилювала б попередні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ну і хто як думає,будуть будувати далі?чи хтось тим (Буратінам)на чолі з нашим мером:horse:щось зробить???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Магазинчик" їхній, де ці паразити торгують квартирами, досі працює (хоч будівництво зупинилося). Новий "Еліта-центр" готують - напродають повітря на мільйони людям і тю-тю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.01.2016 00:02, SaShurik сказал:

З чого Ви взяли, що зупинилося?

 

Так про це ж сам пан Яковлев повідомляв. Ось стаття:

http://gigamir.net/news/kyiv/regions/pub2351219

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візуально - всі крани і т.д. засипані снігом, і ніхто нічого не робить зараз там... А торгівля працює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.12.2015 at 01:37, yu2007 сказано:

З цього треба було й починати. Бо ті тріщини, що на фото на 1й сторінці, для мене зовсім не новина.

Думаю, будуть укріплювати будинок. Тобі особисто співчуваю. Попередеу невеселий період життя.

це просто піпець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте, що так довго написав, наразі не в Україні і мав купу справ. З будинком все так і далі, ніхто нічого не підсилює, комісія так більше і не збиралась, будівництво йде. Ситуацію цю, здається мені, хочуть замовчати. Друзі, хто є на фейсбуці репостніть будь ласка - ТИЦЬ

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...