Перейти до змісту

Житловий комплекс "Егоїст" у Луцьку руйнує навколишні будинки!


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Прошу максимально репостити в соцмережах! Будівництво, яке веде один із власників ТЦ "Буратіно" Сергій Була, загрожує життю людей!
Будівництво нового житлового комплексу по пр. Соборності загрожує повторенням ситуації, яка мала місце на вул. Рівненській, 109! Будівельники мало того, що працюють і в нічний час, не даючи спати мешканцям мікрорайону, вони грубо нехтують будівельними нормами! У безпосередній близькості від стін існуючого будинку активно ведуться роботи, що призводять до осідання грунту, і, як наслідок, руйнування несучих стін будинку по прю Соборності, 20. Тріщини на несучих конструкціях будинку є у підвальних приміщеннях та помешканнях жильців будинку. Не кажучи вже про те, що дозвіл видавався на будівництво зовсім іншого будинку! Складається враження, що для міської влади та відповідних служб, які повинні за таким слідкувати, гроші - головне! Ну, що ж страшного, що можуть загинути люди чи залишитися без даху над головою? Грошики то вже пораховані і в кишенях! Так тримати, браво!
А тепер трошки фото:

 

 

resize.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

,Не завантажується, каже Вы должны заполнить форму, чтобы продолжить, коли пробую тут http://board.lutsk.ua/imgstore2/ завантажити. Поки що додав архів з фотками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо проаналізувати всі постройки практично вони міряються не нормами чи там сніпами, а тим хто більше чумаданів занесе кому нада.

Архітектора нашого який напевно теж причетний, я б взагалі казнив, бо такі уродства що будуються і де попало то я вже не знаю що і як в Луцьку робиться...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ТС: ти сам з 20го будинку?

 

Ні, але... З якою метою цікавимось? Координати  GPS для виїзду "братків" може ще дати, а?

А от фото, котрі докладені в архіві, робилися мною особисто, ы не фотошоп 100%, для особливих параноїків можу фуллсайзи з EXIF камери викласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Не завантажується, каже Вы должны заполнить форму, чтобы продолжить, коли пробую тут http://board.lutsk.ua/imgstore2/ завантажити. Поки що додав архів з фотками.

Ось, залив я фотки:

DSC0056.th.jpg DSC0059.th.jpg DSC0061.th.jpg DSC0063.th.jpg DSC0065.th.jpg DSC0066.th.jpg DSC0069.th.jpg DSC0071.th.jpg DSC0073.th.jpg DSC0075.th.jpg DSC0081.th.jpg DSC0084.th.jpg DSC0088.th.jpg DSC0095.th.jpg DSC0096.th.jpg DSC0097.th.jpg DSC0100.th.jpg DSC01031.th.jpg DSC0105.th.jpg DSC0109_%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%80%D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жильці будинку, наскільки мені відомо, і в міську раду, і в МНС, точніше не знаю. Результат на даний момент мені поки невідомий. Але це - БЕЗПРЕДЕЛ в чистому вигляді, хто людям ремонт оплатить і моральні та матеріальні збитки, з ним пов'язані? Чи й цей  будинок будуть тепер "укріплювати", пох*рять ремонт в квартирах, а тоді розведуть руками - "так ТРЕБА"??? Або впаде власне ж помешкання людям на голови. Реально, в нас за певні порушення при проведенні будівництва пора саджати років на 10 з конфіскацією всього майна в користь потерпілих від цього ВСІХ причетних до цього (читай - пов'язаних корупційною схемою)!


За фотки дякую, о, вже і прихильники забудовника підтягнулись, мінусити почати!  Оперативненько так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назва житлового комплексу і наслідків така просто мега-актульна та гіга-відповідна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай звернуться в прокуратуру міську. ВОна тільки новопризначена, ЗМІ їх зараз пасуть так що думаю може бути дієво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до Народного контролю зверталися? завдяки їм і самим жителям будинку по сусідству на пр. Соборності, 24, вони допомогли запобігти протизаконній і аварійній забудові, яку у наслідку припинили і демонтували!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назва житлового комплексу і наслідків така просто мега-актульна та гіга-відповідна :)

 

Я б ще й на "Пофігіста" його перейменував, ну, або й ще краще, але то вже нецензурно геть...

Саме цікаве - на їхньому сайті на візуалізації будинку сусідні будівлі геть неправильно зображені, а там, де біля РАГСу клумби і майбутній пам'ятник - автостоянка, плюс він мав бути початково трохи іншої форми. Складається враження, що забудовник просто скопіював такий же будинок (теж ЖК "Егоїст"), який зараз будується у Львові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив як сьогодні Була, якийсь чоловік у формі (чи дснс, чи нп - хз) та ще двоє в підвал 20го будинку ходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офф топ, такі самобуди часте явище

зараз ударними темпами будується свинокомплекс у Зміїнці, причому в метрах 500 від ресторану Добра Хата )))

Сільська рада, як мені сказали, дозволу на будівництво цього об"єкту не давала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ТС: ти сам з 20го будинку?

Ні, але... З якою метою цікавимось? Координати GPS для виїзду "братків" може ще дати, а?

А от фото, котрі докладені в архіві, робилися мною особисто, ы не фотошоп 100%, для особливих параноїків можу фуллсайзи з EXIF камери викласти.

Екзіфіф не треба. В мене там близькі живуть і я бачив тріщини ще на етапі капремонту квартири десь років 12 тому, та й знаю, яка ситуація зараз.

Ну й порівняння з 109м зовсім недоречне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ТС: ти сам з 20го будинку?

Ні, але... З якою метою цікавимось? Координати GPS для виїзду "братків" може ще дати, а?

А от фото, котрі докладені в архіві, робилися мною особисто, ы не фотошоп 100%, для особливих параноїків можу фуллсайзи з EXIF камери викласти.

Екзіфіф не треба. В мене там близькі живуть і я бачив тріщини ще на етапі капремонту квартири десь років 12 тому, та й знаю, яка ситуація зараз.

Ну й порівняння з 109м зовсім недоречне.

Я з 20 будинку. І де саме ти бачив тріщини років 12 тому? В 2у і 3у під'їзді на 8 чи 9 поверсі? Я живу на першому поверсі де ніколи ніяких тріщин не було, а з'явилися вони за останні півтора тижні. Можу докласти фото фундаментних блоків, котрі тріснули (тріщини міліметрів по 5-7) і плити перекриття. І скажи яка ситуація зараз, цікаво буде послухати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на зборах? Десь до півсотні жильців активно обговорювали ситуацію. До чого домовились?

На сьомому тріщина прям біля ліфту (праворуч від дверей, якщо стояти лицем до них) дуже давно, піднімись глянь.

В квартирі вчергове нещодавно зроблений ремонт і тріщин поки нема. Ну вони звісно є, але ще не встигли з'явитися назовні. Саме цікаво(для мене), що немаленька тріщина постійно з'являється в квартирі на осьовій несучій стіні, а не тій, що по зовнішньому периметру.

Я в жодному разі не хочу применшити вашу проблему. Але, наприклад, тріщини в зовнішній торцьовій стіні, що дивиться на егоїст, я бачив багато років тому. І зі слів знайомих, вони почали з'являтися після того, як поряд вирили котлован і вбили сваї, ну тобто десь років 15 тому. А от за фундаментні блоки не скажу. Був у підвалі давно і ніколи до них не приглядався.

ПС. А ти (ви) зараз в бундесі чи в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на зборах? Десь до півсотні жильців активно обговорювали ситуацію. До чого домовились?

На сьомому тріщина прям біля ліфту (праворуч від дверей, якщо стояти лицем до них) дуже давно, піднімись глянь.

В квартирі вчергове нещодавно зроблений ремонт і тріщин поки нема. Ну вони звісно є, але ще не встигли з'явитися назовні. Саме цікаво(для мене), що немаленька тріщина постійно з'являється в квартирі на осьовій несучій стіні, а не тій, що по зовнішньому периметру.

Я в жодному разі не хочу применшити вашу проблему. Але, наприклад, тріщини в зовнішній торцьовій стіні, що дивиться на егоїст, я бачив багато років тому. І зі слів знайомих, вони почали з'являтися після того, як поряд вирили котлован і вбили сваї, ну тобто десь років 15 тому. А от за фундаментні блоки не скажу. Був у підвалі давно і ніколи до них не приглядався.

ПС. А ти (ви) зараз в бундесі чи в Луцьку?

Ти :) я якраз приїхав додому перед тим, як почали відкриватися ті всі тріщини. Тріщини в будинку були, але між секціями на верхніх поверхах, ну і ще може десь були волосяні тріщини. Зараз же ситуація така, що сідає лівий ближній кут будинку (якщо стояти лицем до загсу. Щоб ви розуміли всю серйозність ситуації - тріщать дві несучих стіни, причому одна з них - середня, з найбільшим навантаженням. Фото з підвалу можу докласти пізніше. На рахунок зборів - я не був, але ходили батьки. Ми ще в п'ятницю зібрали підписи і зареєстрували листи в міськраду, прокуратуру, архбудеонтроль і жек. Як не парадоксально, але почав сідати будинок після того, як горе робочі почали буритт свердловини під шпунт, який зводиться, щоб не було зсуву грунту і наш будинок не впав. Чесно, мені це в голові не вклалається: роблять все з порушенням технології, без наявності проекту, без дозвільних документів, без навіть мінімального контролю з боку інженерів, котрі розробляли проект. Іншими словами без нічого! Біля салюту висить паспорт об'єкту, на якому написана лєва декларація про початок будівельних робіт, тобто її просто немає офіційно. Ну і плюс будують абсолютно інший будинок, який мав бути по проекту.

Ну що, як вам така ситуація? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, сьогодні на 10:30 буде збиратися комісія з жеку, архбудконтролю і проектного інституту на рахунок цієї ситуації. Як ви думаєте, хтось з робочих є на будівнтцтві? А чи відкрита будка біля стоянки таксистів на соборності, тас де продають квартири в цей горе-будинок? Звісно ні, нікого немає і все зачинено. Згадується мені один лозунг з виборів, який ідеально підходить до цієї ситуації - жити по-новому. Краще ,блін, і не скажеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представники міської ради вивчали стан справ щодо можливої загрози руйнування будинку на Соборності, 20

28.12.2015

На звернення директора ЖЕК № 8 ЖБК Юрія Світлюка щодо можливої загрози руйнування будинку на проспекті Соборності, 20, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, представники департаменту житлово-комунального господарства, а також представники “НДІПроектреконструкція” виїхали за цією адресою, щоб оглянути фактичний стан справ.

У результаті огляду будинку виявлені певні руйнування та визначено, що ймовірно до них призводить будівництво неподалік. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев дав доручення продовжувати моніторинг щодо стану будинку на Соборності, 20 та направити листи в органи будівельно-архітектурної інспекції для вивчення законності будівництва поруч та впливу його на цей будинок.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

представники ЛМР на чолі з Яковлєвим припускають, що нове будівництво таки шкодить 20-му будинку...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а на цей раз формулювання ЛМП вже набагато м'якше, треба "моніторити" ту "укріплювати" будинок...

На виконкомі створили комісію, яка допоможе вирішити питання укріплення будинку на Соборності, 20

29.12.2015

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради було розглянуто питання про реагування на аварійну ситуацію на Соборності, 20.

В обговоренні питання взяли участь жителі будинку, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, спеціалісти департаменту ЖКГ міської ради. Щодо важливості оперативного вирішення проблеми та призупинення будівництва поруч говорили міський голова Микола Романюк, його перший заступник Тарас Яковлев, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич. У виступах зазначалося, що вчора за цією адресою працювала робоча група з представників департаменту житлово-комунального господарства, представників “НДІПроектреконструкція”, яка вивчала фактичний стан справ.

Виконавчим комітетом було прийнято рішення про створення комісії із залученням спеціалістів державної архітектурно-будівельної інспекції, інших фахівців, яка напрацює заходи з укріплення будинку. Також згідно із рішенням, департаменту ЖКГ доручено здійснювати постійний моніторинг за станом будинку на Соборності, 20.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куда ісчезлі новообрані депутати с помощніками ? 

Ділять роздерибанені гроші і хабарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...