Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

напевно в генах щось :(

більше однієї мови не поміщається в голову...

мабуть він не переходить на українську, бо буде відчувати себе ущемленим в його конституційних правах, ніхто не хоче бути ущемленим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

33 минуты назад, Cherman сказал:

Ви з чехами та німцями щось явно наплутали.

Они сами в Сибирь поехали, не хотели встречаться с фашистами?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

Они сами в Сибирь поехали, не хотели встречаться с фашистами?....

"астряк"...

 

комунякам треба було звільнити на Україні місце для своїх, і робоча сила в Сибіру.....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, alexvvv сказано:

мабуть він не переходить на українську, бо буде відчувати себе ущемленим в його конституційних правах, ніхто не хоче бути ущемленим

та вони на ніяку не переходять, українська тут не виняток

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romanc сказано:

Они сами в Сибирь поехали, не хотели встречаться с фашистами?....

може з нацистами?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Я Украинец, я знаю украинский язык (понимаю, могу заполнить документы), но я не понимаю, почему я должен говорить на украинском, если все меня понимают. Право говорить на родном языке закреплено в Конституции Украины.

 

 Знаєш, я далеко від русофобії, так як сам 12 років вчився і працював в Одесі і розмовляв російською, бо всі навкруги говорили російською, хоча розуміли українську. І я не говорив всім - чого це я маю говорити російською, якщо мене розуміють українською, тим паче, що Одеса це Україна. Я із-за поваги до оточуючих розмовляв російською, хоч вона мені не рідна. Так ось після таких слів, які ти привів вище, хочеться підтримати тих львів'ян, які нарошно не відповідають тим, хто до них, у їх рідному місті, звертається російською. Тому що ця зневага вже в ніякі рамки не лізе. 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

оооо

Я знаю только разницу между нацизмом=фашизммом и национализмом, который считаю правильной идеей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Юріч сказано:

Знаєш, я далеко від русофобії,

Так і стають русофобами, бо в Луцьку важко стати русофобом (русскіх майже немає )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romanc сказал:

это и есть цель москальской пропоганды - поделить нас, Украинцев.

ага, на тих , хто свідомо хоче розмовляти українською в Україні, й на тих, хто принципово не хоче. Ця проблема існує весь час, але іменно кацапська пропаганда почала давити цей гнійник. Й ще задовго до революції, на цьому форумі було зламано не одну сотню списів по цьому поводу, й відмазки були ті ж самі (крім тої, що це вигідно кацапській пропаганді, про що я й вказав), й *віз й нині там* , нічого не міняєтся, російськомовні як ложили хєр на українську мову, так і далі кладуть, деякі правда відверто кажуть чому 

 

ЗЫ просив же, не чіпайте цю тему, ми й так знаємо, що вас, Швеців, крепко багато

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romanc сказано:

 

Я знаю только разницу между нацизмом=фашизммом и национализмом, который считаю правильной идеей.

А якому визначенню націоналізма Ви віддаєте перевагу цієї пори року?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это прославление своей нации, а нацизм - это, сепарирование по национальному признаку на тех кто достоин и тех, кто нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, alexvvv сказано:

(русскіх майже немає

а от і ні. Все частіше зустрічаю русскую рєчь.

прямо ,як в 90-х!  Крутий бу той, кто па-русскі разгаварівал.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romanc сказано:

Это прославление своей нации, а нацизм - это, сепарирование по национальному признаку на тех кто достоин и тех, кто нет.

ви  є націоналістом українським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в Маріуполі розмовляють українською, щось на нашу мову на вулицях схожа трохи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

ви  є націоналістом українським?

Я считаю Украинцами граждан Украины любой национальности и прославлять свою Страну, которая мне очень нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

Я считаю Украинцами граждан Украины любой национальности и прославлять свою Страну, которая мне очень нравится.

я вважаю, що своєї національності не треба соромитись, якщо вона не українська, бо громадянство, трошки інша річ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

А як в Маріуполі розмовляють українською, щось на нашу мову на вулицях схожа трохи?

До АТО если слышали украинскую речь не обращали на это внимание и отвечали на русском. Приехало много с соседних сел Запорожской области. Возле города много сел греко-татар, греков-элинцев и немцев. Я ребенком ездил к бабушке в село, где все говорили на украинском (суржике), я на русском, никаких пробмлем в понимании.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, alexvvv сказал:

я вважаю, що своєї національності не треба соромитись, якщо вона не українська, бо громадянство, трошки інша річ.

Я и не стесняюсь, во мне течет как украинская, так и русская кровь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

Я и не стесняюсь, во мне течет как украинская, так и русская кровь.

ну ми то думали, що ви є російськомовний українець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...