Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, romanc сказано:

Больше 2 лет

і як успіхи у вивченні української?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

11 минуту назад, difoto сказал:

@romanc после определенньіх собьітий 2014-2015 годов большАя часть народа в Марике и окрестностях перешла и переходит на український. Не потому, что их ущемили, а в попьітке противопоставить себя тем, кто их хочет убивать.  Вот просто потому, что не хотят бьіть русскими хотя бьі по мовному признаку.

Я лично знаю только одного такого человека, но она из Харькова и на украинский перешла лет 10 назад. Есть знакомые, которые стали посты в интернете писать на украинском, но дома они все равно общаются на русском. Народ просто не понимает, почему они становятся изгоями в Родной Стране, как не понимали немцы и чехи на Волыни во время Второй мировой. 

Общаюсь на велосипедном форуме Мариуполя, один человек общается на украинском, единственные подколки по этому поводу к нему о том, что вставляет русские слова.

11 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

і як успіхи у вивченні української?

Перехожу на суржик иногда. 

 

П.С. разрешаю удалять админам мои посты без предупреждения. На бан тоже согласен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я приходжу на російськомовний ресурс і намагаюсь щось написати українською мовою, мені чомусь відразу роблять зауваження, мов мене ніхто не розуміє, пиши по-русски, ти что нє уважаєш собєсєдников і так далі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

Перехожу на суржик иногда. 

з української на суржик?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc Якби ви намагались писати українською, вас би тут тільки підтримували.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

Коли я приходжу на російськомовний ресурс і намагаюсь щось написати українською мовою, мені чомусь відразу роблять зауваження, мов мене ніхто не розуміє, пиши по-русски, ти что нє уважаєш собєсєдников і так далі...

мы сами выбираем друзей и дорогу.....

это и есть цель москальской пропоганды - поделить нас, Украинцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

мы сами выбираем друзей и дорогу.....

это и есть цель москальской пропоганды - поделить нас, Украинцев.

суть московської пропаганди - є русскіє і є ополячені русскіє ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romanc сказано:

а почему в этой теме нельзя предоставить взгляд противоположной стороны?

можна , ніхто ж не забороняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romanc сказал:

мы сами выбираем друзей и дорогу.....

это и есть цель москальской пропоганды - поделить нас, Украинцев.

 

Пропаганда для тих, хто не хоче вчити рідну мову українського народу. Ти ж себе позиціонуєш як українець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

суть московської пропаганди - є русскіє і є ополячені русскіє ;)

Так понимаете ее Вы. А русскоязычные понимают по своему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romanc сказано:

Так понимаете ее Вы. А русскоязычные понимают по своему.

та ні, це так москалі пояснюють на москальских форумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

 

Пропаганда для тих, хто не хоче вчити рідну мову українського народу. Ти ж себе позиціонуєш як українець?

Я Украинец, я знаю украинский язык (понимаю, могу заполнить документы), но я не понимаю, почему я должен говорить на украинском, если все меня понимают. Право говорить на родном языке закреплено в Конституции Украины.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, alexvvv сказал:

та ні, це так москалі пояснюють на москальских форумах

Извини, я их не читаю. Я лично общался с теми, кто поддерживал "темную" сторону, правда теперь они стали более нейтральны...

Последние жалобы на государство Украина  был языковой вопрос и те же, что и здесь обсуждаются...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

Я Украинец, я знаю украинский язык (понимаю, могу заполнить документы), но я не понимаю, почему я должен говорить на украинском, если все меня понимают. Право говорить на родном языке закреплено в Конституции Украины.

ніхто не пише, що ви не маєте права розмовляти російською, але чому би до україномовного не звертатись українською на українському ресурсі, просто так із поваги до співрозмовника?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тыцните в правила форума, где написано, что сообщения писать только на украинском. Я вижу в настройках форума англ, украинский, русский, албанский. У меня стоит "русский".

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romanc сказано:

Тыцните в правила форума, где написано, что сообщения писать только на украинском. Я вижу в настройках форума англ, украинский, русский, албанский. У меня стоит "русский".

 

13 хвилин тому, alexvvv сказано:

просто так із поваги до співрозмовника

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди цікавило питання, чому майже всі україномовні можуть вільно спілкуватись російською, коли виникає потреба, а російськомовні - ні? Адже проживаючи на території України, тебе, хочеш ти того чи ні, постійно оточує укр. мова - телебачення, радіо, кіно, і т.д. І вивчити її, мені здається, не так важко. Навіть якщо немає особливого бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vic4ever сказано:

Мене завжди цікавило питання, чому майже всі україномовні можуть вільно спілкуватись російською, коли виникає потреба, а російськомовні - ні? Адже проживаючи на території України, тебе, хочеш ти того чи ні, постійно оточує укр. мова - телебачення, радіо, кіно, і т.д. І вивчити її, мені здається, не так важко. Навіть якщо немає особливого бажання...

в цьому суть русифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему вы думаете, что я не сдам экзамен по украинскому?

Переубедить человека в обратом на политические темы никогда не удастся, если действовать в лоб, т.к. правда у всех своя. Нужно подвести так человека к заданной цели, чтоб он думал, что это его идея....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

справа в тому, що в сраці ви мали ту українську мову, й не будете ви її вчити й розмовляти

Всі російськомовні, які не в сраці мали мову, вже давно на ній пишуть і питань дурних не виникає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Коли я приходжу на російськомовний ресурс і намагаюсь щось написати українською мовою, мені чомусь відразу роблять зауваження, мов мене ніхто не розуміє, пиши по-русски, ти что нє уважаєш собєсєдников і так далі...

 

а ти відповідай як порадили трохи вище:

1 година тому, romanc сказано:

гугл в помощь )). Просто не обращайте внимания на мои сообщения.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, cue сказал:

тут біша половина просто цинічних бездарів

іди буквар купи не цинічний ти наш. Ти сам то хоч десяту частину зробив з того, чим інших паплюжиш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, vic4ever сказано:

Мене завжди цікавило питання, чому майже всі україномовні можуть вільно спілкуватись російською, коли виникає потреба, а російськомовні - ні? Адже проживаючи на території України, тебе, хочеш ти того чи ні, постійно оточує укр. мова - телебачення, радіо, кіно, і т.д. І вивчити її, мені здається, не так важко. Навіть якщо немає особливого бажання...

напевно в генах щось :(

більше однієї мови не поміщається в голову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...