Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

15 часов назад, Zevs_Isver сказал:

місцеві москалики

 

Певно Росія прикрила постачання до себе цієї продукції, а на складах гори готової продукції для їх ринку. Жовто-блакитна це наклейка поверх.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Жовто-блакитна це наклейка поверх.

так і є

 

а на тій пачці що зліва - навіть наклейки нема, москалі москалями....

покрути в руках і купив "ДИВО"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zen Antipop поширює допис від Oleksandr Ivanov.
9 год · 

Короткий та чіткий допис від Oleksandr Ivanov.

Єдине, що можна додати: власне, питомих функцій держави не так вже й багато. До них відносяться:

- національна безпека та захист кордонів, в тому числі й інформаційних;
- опікування розвитком та підтримкою інфрастуктури (в широкому сенсі), а також фундаментальної науки (фундаментальною скрізь займається саме держава);
- регулювання власної макроекономіки (різні держави роблять це по-різному, але так чи інакше роблять всі);
- і нарешті — захист та сприяння розвитку власної мови та культури (це також можна робити по-різному, але якщо цього не робити взагалі, то така держава не довго існуватиме).

Віддавати мовне питання на поталу "ринку" — це все одно що пропонувати державі не займатиметься власною армією, мовляв, "хай сама в ринкових умовах виживає". Як армія це робить, ми бачили 23 роки Незалежності, а до чого це призводить, побачили 3 роки тому...

Без мови — нема нації. Без нації — нема країни. Без країни — нема волі й добробуту на власній землі. Лише окупація та іноземне панування з усіма наслідками.

Oleksandr Ivanov

12 год · 
 

Час від часу у ФБ випливає заїжджена мантра про те, що не можна державі захищати українську мову і регулювати її вжиток у різних сферах. Мовляв, нехай ринкові закони діють.

Це як інваліда поставити на бігову доріжку з накачаним спортсменом, який дуже довго тренувався. Ще й Московія йому до того ж регулярно накачує транквілізаторами. Спочатку нашого інваліда (українську мову) держава має прокачати, а потім можна випускати на змагання.

Саме так сталося з дубляжем українсьою мовою кінопрокаті. Після введення дубляжу було багато крику, що ніхто не буде дивитися, що це примус. Кілька років він проіснував, а потім риги його відмінили. Зараз же без дрежавного регулювання український дубляж повністю домінує, саме завдяки тому, що за короткий час виник ринок якісного дубляжу українською. Так само буде і з україномовними піснями на радіо. Вже зараз бачимо вибух кількості якісних виконавців, які співають українською.

Нічого страшного в державному регулюванні української мови немає. Он скільки було крику щодо україномовних пісень на радіо. Зараз квота функціонує, і ніхто не скаржиться.

Без української мови в усіх сферах України ми не збудуємо. Максимум УРСР, і той недовго проіснує.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як сприймаю цю тему більше як авторську тему ромахи, то залишу це тут )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/9/2017 at 8:44 PM, Zevs_Isver said:

місцеві москалики

20170109_181928.jpg

Ой, а Епцентр сотоваріщі вже ніхто не бойкотує? І не прийде хлопчик до магазину і не потрясе гнівно камерою, і не викладе на ютуб і не набере переглядів і гнівних коментарів? Ц-ц-ц, біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прослухав пана Павла не відриваючись весь час. Дякувати Богу що в Україні ще є такі люди.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне очень приятно слышать украинскую речь, но меня коробит, когда я слышу суржик, особенно от местных детей. И я не разговариваю по-украински, т.к. не могу это делать красиво, лучше я буду говорить на-русском, чем по-азировски... Кто хочет, поймет, кто не хочет, с тем я могу не общаться (нам не по пути).

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно было общаться с нигерийцем из политеха, он учил только украинский язык, я говорю с ним на-русском, но вижу, что он не понимает некоторые слова, перевожу на украинский...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, romanc сказал:

И я не разговариваю по-украински, т.к. не могу это делать красиво, лучше я буду говорить на-русском, чем по-азировски.

Писати (набирати на клавіатурі) *красіво* українською, я так розумію, ви теж не можете ? Краще не чіпайте цю тему, тим більше в такому контексті, бо взнаєте про себе багато чого нового

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romanc сказано:

И я не разговариваю по-украински, т.к. не могу это делать красиво, лучше я буду говорить на-русском, чем по-азировски... Кто хочет, поймет, кто не хочет, с тем я могу не общаться (нам не по пути).

Азіров бів клінічний ідіот-маскаль, що вважає знає 2 "язика" русскій і матєрний

(хоча насправді це одна і таж сама мова)

 

і не треба на нього рівнятися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Basil сказано:

а шо там фаріон робить? чи я обізнався?

Ну взагалі то вона ініціатор подання в КСУ про визнання неконституційним так званого мовного закону Ківалова-Колесніченка

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.01.2017 at 12:52, romanc сказано:

Интересно было общаться с нигерийцем из политеха, он учил только украинский язык, я говорю с ним на-русском, но вижу, что он не понимает некоторые слова, перевожу на украинский...

ще би нам перекладали, а то ми гірше нігерійців чи що.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, case_l сказал:

ще би нам перекладали, а то ми гірше нігерійців чи що.

гугл в помощь )). Просто не обращайте внимания на мои сообщения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

гугл в помощь )). Просто не обращайте внимания на мои сообщения.

таке вже проходили

 

як кажуть "пусти свиню за стіл то вона і ноги на стіл"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.01.2017 at 12:47, romanc сказано:

И я не разговариваю по-украински, т.к. не могу это делать красиво, лучше я буду говорить на-русском, чем по-азировски...

та ладно, хто в нас без гріха, от навіть порошенко бувало розказував про цинічних бандитів і нічо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Письменниця Лариса Ніцой в гостях у проекту Лекторій розповідає про те, чому мова і гідність є двома нерозривними речами.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://uk.wikipedia.org/wiki/Мови_в_Україні

Имхо. Такие темы - это дрова для москальской антиукраинской пропаганды. Один из главных тезисов, которые мне называли против Украины, что их ущемляют в использовании родного языка (русского). 

Я родом из Мариуполя, в котором разговаривают на русском больше 90% населения и я не могу понять почему нужно делить украинцев по языковому признаку. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

Я родом из Мариуполя, в котором разговаривают на русском больше 90% населения

і скільки вже часу тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку скаржаться на новорічну російську попсу на катку

Цитувати

Лучанка обурилася музикою, яка лунала на ковзанці.
Про це у Фейсбуці написала Марина Плотнікова.
«12 січня вибралися нарешті з друзями на ковзанку у "Снігову Королеву".
І все було весело і гарно, якби не година прослуховування виключно російськомовної попси. Верка Сердючка та ряд совєцьких та російських виконавців пропагувало зустріч Нового року з водочькой і ікоркой та все у такому дусі( це в той час, коли переважна більшість відвідувачів діти та підлітки)», - написала жінка.
Згодом вона попросила книгу скарг, на що їй відповіли, що такої немає, але після зауваження, що книга є обов’язковою у будь-якому закладі, почали видзвонювати менеджерам:
«Один з охоронців почав запевняти, що завтра все зміниться, натомість пані, яка видавала власне ковзани, намагалася вступити з нами у палку дискусію, але марно. Ми сказали, що слухати таку музику - її власний вибір, а ми просто хочемо книгу скарг».
І вже за півгодини дівчині сказали, що книга в адміністрації, а адміністрації немає і запропонували прийти наступного дня.

http://www.volyn24.com/news/76917-u-lucku-skarzhatsia-na-novorichnu-rosijsku-popsu-na-katku

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

і скільки вже часу тут?

Больше 2 лет. Проблем со своим русским языком не испытываю. Так и отвечаю землякам при вопросе "Ну и как ТАМ? Ты ж на русском говоришь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc после определенньіх собьітий 2014-2015 годов большАя часть народа в Марике и окрестностях перешла и переходит на український. Не потому, что их ущемили, а в попьітке противопоставить себя тем, кто их хочет убивать.  Вот просто потому, что не хотят бьіть русскими хотя бьі по мовному признаку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...