Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

Коли я про кацапів говорив в 2008, такі персонажі як Діфото ржали і банили мене на пару місяців. Після Майдану і підчас війни Діфото перейшов на українську, став волонтером, помагає нашим бійцям вбивати кацапів, але при цьому дальше рже з того що я пишу. На Ді я образи не тримаю, він кацап, вони практично завжди помиляються в пріорітетах, або стають малозрозумілими для більшості кацапів дисидентами. Крім найбільших об'ємів газу кацапи продавали 10 млн.барелів за добу. Це більше ніж АОЕ, Іран і сауди разом взяті. І що ці персонажі зараз мають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я би так сказав: є гніди україномовні, зрадники. Той же Янукович досить непогано володів українською.

А є і патріоти України які в силу різних обставин не володіє українською мовою (принаймні поки що), говорить російською. Але він є патріот, ризикує своїм життям та здоров'ям на те щоб Україна існувала як окрема держава, а не як частина якогось там "рузького міру"

romaxa11, і яку ти українську запропонуєш як еталон? Ту що поширена в нас? Чи може галицьку, чи закарпатську? чи полтавську? Чи може запропонуєш черепа циркулем міряти, шукаючи "щирих" українців?

А якщо це патріот України, але за походженням росіянин, чому він має забувати свою рідну мову? Якщо він ще й володіє чи опановує українську то вообще гуд? І ти хочеш таких відштовхнути, називаючи їх адептами рузького миру?

case_l, Українець не повинен соромитись своєї рідної мови. Ніколи і ніде. Але і перетворюватись на нациста також не варто.


коли в днр/лнр знищують українські надписи, книжки ітд, то та територія перестає відрізнятись від росії.

Один з наслідків російської пропаганди, але й тоді, коли скасовували закон про регіональні мови, не подумали про реакцію наскрізь проросійських регіонів.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Найбільша націоналістична країна в світі це Америка, їдеш в Америку треба знати англійську

Гімняний, вибач, приклад. Бо англійська в США, то мова метрополії, проти якої США воювали за незалежність. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронщик, в мене складається недобре відчуття, що ти просто домахуєшся. Ти ж також рускій, тому тебе трохи підклинює, бо вважаєш що то така помилка, людей охмурили і всьо-таке. Що все налагодиться і будуть рускі жити дружно з українцями. Для цього потрібно добре притупити українців, щоб вони знову на роль молодшого брата вєлікороса згодились, а потім знову війна. Тому, якщо хочеш щоб твої діти жили в Україні і жили щасливо, говори українською і радій, що живеш в країні з потенціалом і щасливим майбутнім.


 


Найбільша націоналістична країна в світі це Америка, їдеш в Америку треба знати англійську

Гімняний, вибач, приклад. Бо англійська в США, то мова метрополії, проти якої США воювали за незалежність. 

 

хлопчина просто як міг виклав своє бачення англо-саксонської культурної моделі розвитку. Суть всі ж зрозуміли.

 

Не Зеленським єдиним, є ще одна шкварка - Малочний - прікалюга, теж корчиться з вуйків) Їх багато, клоунів, на побігушках в великого рускаго міра. Але то не їх питання, а наше і нашого виживання. І Електронщик, ну не треба про нацизм, фашизм. Вже всі розібрались де воно живе і процвітає. Ну смердить від цього. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, я тепер з доньками буду розмовляти лише російською, і буду показуваати на твої пости: "Хочеш побачити "українця", який вб'є тебе лише тому, що твої дідусі-бабусі - з Росії, а значить і я москаль, тому й тебе чекає смерть від Роми."

Привет, я русский, и далее буду общаться примерно вот так. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тому, якщо хочеш щоб твої діти жили в Україні і жили щасливо, говори українською і радій, що живеш в країні з потенціалом і щасливим майбутнім.

Ну напевно все це я пишу за допомогою гугла :D

Руським я себе не вважаю, після того що росія наробила зараз тут, в нашій державі, в якій ми живемо.

Я вільно спілкуюсь як українською так і російською мовою. І не вважаю це за проблему. 


Що все налагодиться і будуть рускі жити дружно з українцями.

Дуже навряд чи. Хіба що колись потім, через десятиліття.


А що є основою русского міра як не мова? І хто сказав, що русскій мір це зло? Просто йому місце не тут, не у нас.

Не згоден. Русскій мір став злом, коли анексував Крим та увійшов у Донбас. Ну а мова, це один з факторів, важливий, але не вирішальний. Вирішальний фактор знаходиться у кремлі у москві.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі, притормозіть. проблема мов дійсно є. у нас  дуже зневажається українська мова бо російська часто подається як мова, котру легше хрозуміти заходу і сходу.

 

часто чув коли західняки при спілкуванні із російськомовними переходять на російську, хоча їхню українську прекрасно розуміють. чому переходять - для мене  не зрозуміло -це типу повага до співрозмовника. а от зворотньої поваги чув  дуже рідко.

 

українську мову треба популяризувати і збільшувати вплив її на соціум, але не через заборону російської, а через  певні переваги для україномовних. наприклад додаткових два дні до відпустки, чи премія в 20-30% за спілкування українською.

 

ЗМІ треба заставити жити по принципу 60/40 - 60% україномовної подачі, 40% російською. і перехід на 70/30 та 80/20 через два та чотири роки відповідно.

 

людям треба створити умови щоб вони самі бажали спілкуватись українською, але в жодному разі не принижувати їх за спілкування російською.

 

звісно для чиновників та бюджетників правила мають бути жорсткі - державна робота  - українська обов'язвого або роботи не буде.

 

десь так

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


І Електронщик, ну не треба про нацизм, фашизм.

Нацизм починається з ідеї вищості однієї нації над іншими. Коли є оберменши, надлюди і унтерменши, недолюдки. Для німецьких нацистів ми, всі слов'яни, поляки, чехи, румуни були унтерменшами. Чим нацизм закінчив, надіюсь пояснювати не треба.

Краще ідея США. Там, що іспанськомовний, що англомовний, чи навіть російськомовний громадянин, перш за все ГРОМАДЯНИН США. Американець і крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Але етнічним росіянам на підсвідомому рівні чомусь здається, що єдиний шлях в досяганні цього є фізичне знищення російськомовних
Да шовигаварітє?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


То Ви якось визначтесь, чи то росія наробила, чи то путін, бо так виходить що за фрейдом Ви підтримуєте romaxa11 пишучи такі речі :)

Тут досить складно відповісти. Нам просто незнайоме таке поняття як реваншизм, який зараз в повній мірі розквітнув у росії. Дуже страшну помилку зробив Захід, якій після розпаду СРСР не зробив жодної спроби інтегрувати РФ у свій світ. Як результат у РФ після демократа Єльцина, якого там багато хто проклинає, прийшов реваншист Путін.

Я не думаю що захмарний рейтинг Путіна дуже відрізняється від реального. Пропаганда робить дива. Ну і холодильник ще не переміг телевізор.

путін звичайно є основним винуватцем всіх бід у нас тут. Але він би це ніколи не зробив, як би проти цього виступив би російський народ. А народ там зараз після обробки пропагандою кричить "Хайль Путін!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ділам людей судять, а не по мові. Україноязичної вати нємєряно, набагато більше, ніж здаєтся на перший погляд . На російськомвній естраді, фільмах й літературі виросли 99% жителів пострадянського простору, тільки одні чогось стали дебілами, інші ж ні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case_l, це не заборона, це просто державне регулювання ЗМІ,котре направлене на популяризацію ддержавної мови. Коли ти любиш читати журнал і він виходить лише російською, а тут буде варіант, що російськомовний варіант вже розкуплять - ти купиш україномовний варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


...поясніть це російськомовним, що це не заборона і що їх не будуть вбивати...

Коли в нас недолуго скасовували закон про засади державної мовної політики, цим блискуче скористались у кремлі. Там намалювали те що на Донбас йдуть самі справжнісінькі карателі, які будуть знищувати все російськомовне. І на жаль частина Донбасу в це повірила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ром. Тема твоя, або її похідна, така, яку розумію я, архіважлива. Тут я погоджуюсь.

На даний момент часу, повторюся, вброс Г на вєнтілятор. Так склалися обставини і події.

Аби не розганяти це Г, із задоволенням поспілкуюся на цю тему з тобою вживу. Місце/час вибирай сам, напишеш в приват.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Не згоден. Русскій мір став злом, коли анексував Крим та увійшов у Донбас. Ну а мова, це один з факторів, важливий, але не вирішальний. Вирішальний фактор знаходиться у кремлі у москві.

Шкода Електронщик що ти не помітив рускій мір в Нагорному Карабасі, Придністров'ї, Чечні, Дегестані, Абхазії і Осетії. Я памятаю дискуси тих часів, де купа народу підтримувала кацапів.

 

Тепер про практичний бік цієї справи. Сідаю я тільки що в маршрутку, їхати довго, а в динаміках звучить якась руска попса 70-80-х, вся така про любовь і радість на землі. Слухаю одну пісню, за нею друга, я доганяю що це надовго і треба щось робити, щоб не бути просто бордівським балаболом. Варіант випливає один - конфлікт, але я в нічній маршрутці, сиджу комфортненько поряд з шофером. Якось по кацапськи виглядає хамити, та й чую по розмові що мужичок біля мене - українець. рішення приходить якось само собою: шукаю 10грн і коли він зупиняється пропоную йому 10грн, щоб він включив щось українське. Мужичок відразу включає українську попсу))))) І з таким виглядом каже що це співає донецький виконавець, який потім десять пісень українською співає. Ну по дорозі я йому виклав своє бачення. Всю дорогу маршрутка слухає українське і тепер цей мужичок вже точно буде включати українську пропаганду.)))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку процес русифікації почався задовго до подій на Донбасі, Расейськіє політологи переселяли росіян на територію інших країн як агентів (комуністів і решту швалі) для подальшої роботи, а зараз ми маємо наслідки їх роботи.

Не важливе чи ти російськомовний чи поляк чи українець - ти зобовязаний дотримуватись законів України і захищати її. Не подобається їдь звідки приїхав.

Взагалі то romaxa11  виступає не проти російської мови, а проти русифікації України, наскільки я його зрозумів. Але етнічним росіянам на підсвідомому рівні чомусь здається, що єдиний шлях в досяганні цього є фізичне знищення російськомовних :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Україна залишиться російськомовною після війни з кацапами, отримуючи достатньо інформації з колосальної кількості джерел, та й навіть від сусідів - учасників, тоді ми без шансу. Чому я піднімаю цю тему. дуже просто: влада просирає все що може, жодних принципів, жодних ідей, тільки бабло і схеми по його вкладанню-зберіганню. Але мова тут і наш низовий рівень може включитись в пропаганду і пояснювати людям що по тій чи іншій причині, не доганяють що у нас війна і з ким вона. Ді, твоя реакція очікувана і як завжди не піддається логіці. Говори собі як хочеш, ти ж ще казах вроді))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Шкода Електронщик що ти не помітив рускій мір в Нагорному Карабасі, Придністров'ї, Чечні, Дегестані, Абхазії і Осетії. Я памятаю дискуси тих часів, де купа народу підтримувала кацапів.

На жаль так. Просто нас це тоді не торкалось. І мало хто це розумів. Зрозуміли, відчувши на собі. Воістину гарна була фраза Мартіна Фрідриха Густава у свій час про німецьких нацистів:

Мартин Фридрих Густав:
«Когда нацисты пришли за коммунистами, я молчал, я же не коммунист.
Потом они пришли за социал–демократами, я молчал, я же не социал–демократ.
Потом они пришли за профсоюзными деятелями, я молчал, я же не член профсоюза.
Потом они пришли за евреями, я молчал, я же не еврей.
А потом они пришли за мной, и уже не было никого, кто бы мог протестовать».

На жаль це актуально зараз, в світлові російської окупації


romaxa11, і які ваші пропозиції? Чи так, просто констатувати факт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Україна залишиться російськомовною після війни з кацапами, отримуючи достатньо інформації з колосальної кількості джерел, та й навіть від сусідів - учасників, тоді ми без шансу. Чому я піднімаю цю тему. дуже просто: влада просирає все що може, жодних принципів, жодних ідей, тільки бабло і схеми по його вкладанню-зберіганню. Але мова тут і наш низовий рівень може включитись в пропаганду і пояснювати людям що по тій чи іншій причині, не доганяють що у нас війна і з ким вона. Ді, твоя реакція очікувана і як завжди не піддається логіці. Говори собі як хочеш, ти ж ще казах вроді))))

Ром, ця влада цього не зробить. І ти це знаєш.

Наступна - під сумнівом. 

А от те, що після цього лишиться Україною і почне Україною бути. 

І ще. Головне зараз не забувати, хто наші сусіди і не давати забути ігшим. Про це треба постійно нагадувати, з фактами, доказами, реальними вчинками расіських вояків, з фотографіями розстріляних та замучених наших хлопців. Так, жорстоко, так, блювати від такого хочеться, так, "психічна" травма...В #опу то все! Зате дієво і ефективно.

Сотні років рузькє роблять з нас ворогів. Нехай наше покоління, покоління наших дітей знає і на генному рівні передає, хто є ворог.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польша захистилась на початках мовою, польським шовінізмом, католицизмом а вже потім НАТО. Естонія відразу заборонила все російське і зараз має найвищий рівень розвитку. Литва за Естонією також дуже жостко обмежила російськомовних, а за нею і Латвія. Все молоде покоління говорить рідними мовами і практично не знає російської - це вже перемога. Нам такими не дають стати, бо красти в мутній воді завжди краще, але ми мусимо такими стати, не тому що якийсь ромаха захотів, а щоб вижити і жити. Бо роспропаганда заточена виключно на рускій мір, от їх церква вроді ж про Бога молиться, а на виході через одного зневажає українське і прагне до кацапського раю. У нас вже й так все непогано - Луцьк україномовніший за Львів і Тернопіль) але потрібно не зупинятись, пояснювати людям чого саме потрібно вчитись говорити українською, щоб тебе в нацизмі зворотня сторона не звинуватила)))


 

Ром, ця влада цього не зробить. І ти це знаєш.

Наступна - під сумнівом. 

А от те, що після цього лишиться Україною і почне Україною бути. 

І ще. Головне зараз не забувати, хто наші сусіди і не давати забути ігшим. Про це треба постійно нагадувати, з фактами, доказами, реальними вчинками расіських вояків, з фотографіями розстріляних та замучених наших хлопців. Так, жорстоко, так, блювати від такого хочеться, так, "психічна" травма...В #опу то все! Зате дієво і ефективно.

Сотні років рузькє роблять з нас ворогів. Нехай наше покоління, покоління наших дітей знає і на генному рівні передає, хто є ворог.

От і я про це ж!!!! Тільки я хочу щоб ще якось вберегти Харків, Дніпро і Одесу.

Змінено користувачем romaxa11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Україна залишиться російськомовною після війни з кацапами, отримуючи достатньо інформації з колосальної кількості джерел, та й навіть від сусідів - учасників, тоді ми без шансу. Чому я піднімаю цю тему. дуже просто: влада просирає все що може, жодних принципів, жодних ідей, тільки бабло і схеми по його вкладанню-зберіганню. Але мова тут і наш низовий рівень може включитись в пропаганду і пояснювати людям що по тій чи іншій причині, не доганяють що у нас війна і з ким вона. Ді, твоя реакція очікувана і як завжди не піддається логіці. Говори собі як хочеш, ти ж ще казах вроді))))

правий ти, ромаха.

ось цитата. зазомбованим руцькім міром нічого не поясниш.

 

а еще помню вечерний туалет-бритье-офицеров больше десятка, кто-то бреется, кто-то ждет своей очереди к умывальнику и курит в окошко... байки травятся... и тут один вновьприбывший молодой решил засветиться и громко всем заявляет что он майдановец, на майдане был, и все такое... помню один офицер отложил бритву в сторонку, повернулся, и внимательно рассматривая его спросил : "Так это из-за тебя мы здесь?"...

с тех пор он про майдан не вспоминал, месяц молчал как рыба и вроде закосил через санчасть куда-то...

майдановцы - "любимые" "народные" герои... правда не у всех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й як СТАНЕ)))) Не скажу за схід( не був там давно), але скажу за рідну Одесу. Проводив експеримент: в магазині, на привозі, і просто на вулиці, типу: " Скажіть, будь ласка, де знаходиться вулиця Княжа( Княжеская)". Відповідали на українській)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім з'являється неформат на все українське

12360395_1666354776949547_14021027834531


Один з коментів:

Це точно, коли ми у 2003р. хотіли продавати наші газети у Донецькій області, місцеві оптовики відповіли: "У нас свойо єсть, нам вашего не надо. Ми даже кієвскіє факти не продайом"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...