Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

Ми можемо її не помічати, ненадавати їй значення, вважати вигадкою, рудиментом, але вона є і прекрасно себе почуває - русифікація. Україна країна виправдань. Ми навчились виправдовувати все що тільки можна за будь-якої нагоди. Виправдовуємо і русифікацію. Петро Олексійович вважає що любити Україну можна і українською і російською мовами. Петро Олексійович взагалі багато що вважає, накприклад, вважає що разом можуть працювати корупціонери і антикорупціонери, патріоти і саботажники. Тому не будемо сильно зважати що вважає Петро Олексійович а розберемось в питанні. 

Головні чинники російського миру - це російська мова, корупція і московське православ'я.

 

Російська мова забезпечує перебування окремого суб'єкта в російськомовному середовищі з російською попсою, гумором. серіалами, науково-популярними передачами, літературою. Через яких в свідомість вбивається певна відмінність, кращість так званого "руского чєловєка". Більш ніж впевнений що серед персонажів, що писали тут російською, абсолютна більшість вважала свою російськість вищою за українство, не в радикальний спосіб, але все ж вищою. Поки не прийшла війна з візуалізацією "подвигів" "вищих". Тут стався колапс, дизгармонія, яка от от мала вилитись в тотальне вивчення і спілкуання українською мовою. Це була б справжня нація, яка б мала шалений козир в боротьбі з головним чинником руского міра - язиком. "Наша влада" - це унікально швидко прочухала і дивним чином почав піаритись образ російськомовного героя-оборонця України.

 

Справді - більшість воїнів-героїв що воюють на Сході - російськомовні. Вони настільки люблять свою Батьківщину що життя свої кладуть. І найстрашніше - будуть класти. Бо вони, хочуть того чи ні, є елементом руского міра. І за років з 20-30 ці всі механізми можуть знову запрацювати/ Спочатку у вигляді народів-братів, а потім "хто рускаязичних абіжає".

 

Бо найголовніше що хочу донести. Якби всі ті хто зараз російськомовні, але громадяни України, стали україномовними громадянами України - війни б небуло. Не було б тисяч смертей, знищених міст і сіл.  От в Естонії, Латвії і Литві - війни не буде,бо там чітко усвідомили ризик російськомовності і дуже нетолерантно з ним боряться, бо це виживання і існування країни.

 

Про роль корупції і масковського патріархату, ніби всім зрозуміло. Коли ти береш хабарі, то межа між совістю і порядністю вже перейдена, так що зрада Батьківщини може бути й не найбільшим гріхом. Московський патріархат - філіал ФСБ. Діяльність унікальна. Якщо в кацапів спокійно масковська патріархія вживається з мусульманами і буддистами, то в Україні вона воює з християнами інших конфесій, натравлюючи недоумкуватих українців один проти другого, прикриваючись Христом і кананічністю.

 

Говориш російською - ти частинка руского міра, поспоримо?

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ого як загнув, так зразу і не перевариш,

Останнім часом бачу що за бугром все більше набирає обороти культ особи самі знаєте кого,

дивним є і те, що кожен раз коли на сході починається колапс то на медіа різко випливають якісь приколи із "нашими" депутами, дивно це все

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський, один з найголовніших русифікаторів-мудаків. Він працює на найбільш масову аудиторію і валить своїм дибілізмом найбільшу кількість населення, яка фіг знати коли вигребе і чи вигребе взагалі з тої рускаязичност, анал Інтер і всі ахмєтовсько-коломойсі виродки. Найвища влада також є 100% частинкою руского міра. Рускоговоряца, погрязша в корупції ще й любить помолитись в масковьскому патріархаті. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський, один з найголовніших русифікаторів-мудаків. Він працює на найбільш масову аудиторію і валить своїм дибілізмом найбільшу кількість населення, яка фіг знати коли вигребе і чи вигребе взагалі з тої рускаязичност, анал Інтер і всі ахмєтовсько-коломойсі виродки. Найвища влада також є 100% частинкою руского міра. Рускоговоряца, погрязша в корупції ще й любить помолитись в масковьскому патріархаті. 

В мене є товариш який проживає в Києві. Колись, років 10 назад, ми теж підняли питання мови. Людина вільно володіє як ураїнською так і російською мовами, при чому на відмінно.

Він мені росповідав що в школі він розмовляв українською, а в універі російською, бо розмовляти українською це було не модно. Пішов на роботу і забив на це діло, почав розмовляти українською.

 

Політики, Зеленський тут не при чому, самі винні, бо ведемося на ось такі дурниці. Не модно блін!

 

Колись мав багато роботи з Києвом і часто з ними розмовляв на рідній мові і дуже часто люди переходили теж на українську. Не я на російську, а вони на українську.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це і є побутовий порятунок своєї країни і себе в якійсь мірі. Прибалти це вже давно зрозуміли, а у нас постійні граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, як-то кажуть в мережі - вброс на вєнтілятор.

Якщо ти "висвітлив" "проблему" - то давай і її рішення, а не популізм і всяка інша туфта. Таким 99.5% "експертів",  "політологів", "#Yїв" всяких  нам по вухах їздять - і ти туди ж? Маладэц, візьми цукерку.

Хочеш за Балтійським сценарієм? А не забув кількість населення Латвії чи Литви? Спробуй в Україні, а тим більше - зараз, видати указ про заборону російської...Простіше застрелитися. Чи, може, я щось не розумію?

І ще, стосовно Зеленського ( хоч він мені і не імпонує особисто - але й не заважає, припустимо) Ти знайшов ворога номер 1! Вітаю тебе! 

Друже, облиш х@#нею "маятись".

  • +1 8
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, як-то кажуть в мережі - вброс на вєнтілятор.

Якщо ти "висвітлив" "проблему" - то давай і її рішення, а не популізм і всяка інша туфта. Таким 99.5% "експертів",  "політологів", "#Yїв" всяких  нам по вухах їздять - і ти туди ж? Маладэц, візьми цукерку.

Хочеш за Балтійським сценарієм? А не забув кількість населення Латвії чи Литви? Спробуй в Україні, а тим більше - зараз, видати указ про заборону російської...Простіше застрелитися. Чи, може, я щось не розумію?

І ще, стосовно Зеленського ( хоч він мені і не імпонує особисто - але й не заважає, припустимо) Ти знайшов ворога номер 1! Вітаю тебе! 

Друже, облиш х@#нею "маятись".

Все елементарно, Ватсон.

Українська з наших вуст повинна буди як чистити зуби, поступитись місцем в маршутці, не порушувати ПДР, не смітити і т.д. Не на політичному рівні міняти все потрібно, а в самих собі!

Ось тобі і рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Федот, якщо ти не бачиш вирішення проблеми після мого посту, то не моя проблема.) Доносити до адекватних людей, що фігово говорити російською, бо потім твої діти або внуки будуть йти на війну замість йти на роботу чи в науку. Це важко? Я не дивлюся Зеленського, той мурчик своєю рашамовою вже давно дістав. Своє медійне середовище створюю сам


Якщо в час війни не запустити хвилю українізації, то потім точно не вийде. А не вийде - будемо хохлами в маларосії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не читав, бо з Роминими текстами важко бути об'єктивними, але мінус поставив. Якщо хтось хоче взнати причину - для початку прочитайте перший пост.

Повністю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитали?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Точно прочитали?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просто я москаль.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

fedot, як Ви відноситесь до того що аваков не розмовляє українською? Це нормально?

Моє особисте відношення на конкретно взяту для прикладу особу - не впливає на цю особу. Відповідь - негативно Керуючись Законом України 2490 - з 1-го Травня 2016го (якщо Президент закон підписав) - він буде зобов'язаний спілкуватися Українською.

На моє глибоке переконання - не буде, якщо і досидить в кріслі міністра, і за це йому теж нічого не буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото мінуснув))) Дядько від тебе це мені за плюс))) Розумієш, в росіян на відміну від українців, я не кажу вже про литовців, поляків, короче, цивілізованих народів, є зміщенні цінності.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внас проблема в тому що верхівка пофігістична росхлябана хабарникобратія, а пан порохнистий толком неможе ними керувати це перше а друге це народ який привик обсирати всіх і вся деб то небуло, хтось колтсь казав мовчи кума ти ітак грішна а в 3,14зді небачиш і брівна,

Короч поки небуде популяризації колориту і мови на всіх рівнях до поки і буде проблема,

Питання якого х..ра цим ще незайнялись на держаному рівні? Як бюджет піляти то вони як миші на сир...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Федот, якщо ти не бачиш вирішення проблеми після мого посту, то не моя проблема.) Доносити до адекватних людей, що фігово говорити російською, бо потім твої діти або внуки будуть йти на війну замість йти на роботу чи в науку. Це важко? Я не дивлюся Зеленського, той мурчик своєю рашамовою вже давно дістав. Своє медійне середовище створюю сам

Якщо в час війни не запустити хвилю українізації, то потім точно не вийде. А не вийде - будемо хохлами в маларосії.

Ром, твоя проблема, твоя.

Адекватним людям НІЧОГО доносити не треба - вони в курсі.

Довести щось іншому, аргументуючи "роби так, бо якщо не так - ти д@лб@й@б" - не варіант. Ліньки навіть гуглити про двомовні країни, в яких все чудово - сам то роби.

Концепція українізації зовсім не така, як ти її малюєш. І технічно - це надзвичайно складна річ. Я не беру до уваги те, що нічого не робиться взагалі з боку держави - це окрема тема.

Замість "вброса" в, навіть, Бордівському середовищі, переконай якогось зі Сходу спілкуватися Українською. Спробуй. І потім подумаєш, що для цього треба і як це робити.

Медійне середовище - кожному своє. Але замість того, щоб розстріляти Зеленського, подумай, як, наприклад, закрити "радіо шансон", русскоє радіо" і масса інших прикладів, які, на моє глибоке переконання, роблять значно більше шкоди.

Все елементарно, Ватсон.

 

Українська з наших вуст повинна буди як чистити зуби, поступитись місцем в маршутці, не порушувати ПДР, не смітити і т.д. Не на політичному рівні міняти все потрібно, а в самих собі!

Ось тобі і рішення.

 

Так. Для нас.

Але ж проблема виставляється глобально, в межах держави.

Відповідно - рішення не підходить. Від того, що я спілкуюсь Українською, російськомовний перехожий не стане нею спілкуватися.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


російськомовний перехожий не стане нею спілкуватися.
Не стане, але коли він до тебе звернеться нів"якому разі не переходь на російську, ось і все.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я розстрілював зеленського? Ти просто пишеш пости на якихось повишених нотах, коли йде спокійна дискусія) Я не збираюсь кричати про українську мову. Я просто нею постійно говорю і в класі десятому, читаючи дуже багато книжок мовою хронічного окупанта, сам себе заставив не спілкуватись, не думати російською. Свідомо заставив себе розучитись говорити російською. Це реально. А хочеш говорити мовою окупанта - будь-ласка, тільки вчи своїх дітей тримати калаша і воювати з рускім міром раз в 50 років. Рускій мір прийде туди де говорять російською і в Харків і в Одесі і в Дніпропетровськ, а я хочу щоб мій малий роботів створював, а не воював. Тому і темку відкрив - вчіть українську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

російськомовний перехожий не стане нею спілкуватися.

Не стане, але коли він до тебе звернеться нів"якому разі не переходь на російську, ось і все.

 

Повір, не переходжу. Хоч 75-80% дзвінків по телефону - російськомовні. На день тако 30-40 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі би послє Мойдана ні запрітілі рускєй йєзиг - Крим астался би в Украінє і нє била би вайни на дамбассє!

 

У ФБ мені жителі мРазії часто закидають, чому я їм пишу російською, а не "сваєй свінячєй мовє". На що я їм відповідаю, що ви ж без перекладача інших мов не знаєте, до чого ці виїбони? Ну і така стаття ще для них під рукою:

 

Лингва латина…

… нон пенис канина.

И это истинная правда – не хуй, и не собачий. Уже и самой латины той нет, с ее императорами и гладиаторами, а лингва таки осталась. Все букашки, все болячки, все адвокатские приколы названы на лингва латине, и без нее нельзя даже взять в банке кредит и положить на депозит. То есть, все доктора, адвокаты и ботаники, в какой-то мере — древние римляне.

Язык, мои друзья, это не только мускулистый орган во рту, но еще и орудие мышления, как говаривал писатель Толстой (не тот, который писатель про Каренину, а который про Буратину).

Соответственно, мы на языке не только говорим, но и думаем. Какой язык – такие мысли.

Чтобы было понятнее: в китайском языке, например, порядок слов определяет смысл сказанного. Например «гун жень» — это одно, а «жень гун» это уже другое. Китайцу, перед тем как что-то сказать, надо подумать – что же именно он хочет сказать? И потом уже открывать рот. Всякое там наше: «Эээ… ыыы… я опоздал на работу, потому что… эээ…», когда припиздеть можно по ходу сочинения, прилепив части речи и суффикс, у китайцев не срабатывает. Китайцу надо сразу точно знать, где наебать. Поэтому по-китайски говорить сложно даже самим китайцам, и китайцы стараются меньше разговаривать, сосредотачиваясь на работе и размножении. А государственный язык они изучают, преимущественно, в армии.

Це була преамбула, а зараз будет амбула.

Когда мне пишет очередной ватный долбоеб из Перми: «А пачиму это вы паруски в нашем интернете пишете, а не на сваей сабачей мове», я обычно отвечаю что могу и на мове написать, только пусть попросит меня об этом на своем родном коми кыв.

Как правило, ватный долбоеб даже не знает, что такой язык существует. И тут же ныряет в гугль – откуда это такой язык в его ситцевых да посконных россиях завелся?

Странно, я живу в Киеве, и для меня знание украинского является естественным. Ватный долбоеб живет в Перми, но он даже не знает, что комяцкий язык есть. Я никогда не учил украинский язык особо (давайте не будем школу обижать), но я всегда пребывал в этой языковой среде, и для меня учить украинский – это все равно, что учиться пользоваться левой рукой. Шо там учить? Знаешь и говоришь, да и все. Переключение с одного языкового потока на другой является естественным, как дыхание.

Посмотрев художественное кино, на другой день я не вспомню – на каком языке оно было. А однажды смотрел телевизионный фильм с товарищем. Мы сопереживали и сочувствовали героям фильма, и опомнились только тогда, когда пошли титры на польском. Канал «Полсат» вкрался в доверие и проник через антенну. Да, мы были обкуренные. Тем не менее – непреодолимого барьера здесь нет.

Когда знакомый из Перми подарил мне магнит на холодильник, на котором была изображена сидушка от унитаза с человеческими ушами по бокам, с надписью на неведомом языке, я, потрясенный мощью инсталляции, спросил его: а что там написано? – он мне ответил: «Да хуй его знает».

Теперь к ноукам.

Когда у нас, в Матери Городов, на том языке, который стал впоследствии русским, уже писали летописи, большинство населения будущей «России» называло еду «ням-ням», воду «буль-буль», а бабу «тык-тык».

Русский язык для кацапов стал просто новой кодировкой пещерного уровня мышления, но орудием этого самого мышления стать не смог.

Я вспоминаю рекламный ролик шоколадок, с индийским водителем такси: «Лук, лук, дыз ыз зе хауз ов ма фазар!» Ну разве английский для индуса не родной? Родной, конечно. Только думает он все равно по-индийски, поэтому и заебывает насмерть потоком своего сознания европейского туриста.

Кто слышал как бесподобно ругается Йоланди из Die Antwoord на своем афроанглийском? «Фук-фук, Нинйджя, фук-фук!» И сразу становится понятно, почему они не пьют чай в пять часов. И не стригут газоны. Потому что они буры.

Или, например, шотландцы, зависшие в говорящем лифте. Элевен? Елёвен? Илевын? Фри-и-идом!

Юаровская Йоланди, шотландские пленники лифта, индийский таксист – они на английском озвучивают мысли для других. А думают внутри себя по-своему, как у них в народе заведено. Инструмент мышления у них другой. У Йоланди – африкаанс и гладкоствол, у таксиста махабхарата с чакравартином, у шотландцев – фридом и юбка без трусов. Английский язык для них не орудие мышления, а способ коммуникации с внешним миром.

Когда право собственности на владение русским языком выдвигает кто-то из Перми, у которого скулы шире ушанки, мне даже немного смешно. Мынна рырка ытынгын, рыбсавхоз балык тырдын. Давай меняться, я тебе спички и русская языка, ты мне моржовый кость.

Русский язык изобрели мы, славяне. Кацапы налепили на него свой пластиковый тюнинг, как джамшуд на машину, но продолжают мыслить категориями «ням-ням», «буль-буль» и «тык-тык», перекодируя, по ходу разговора, свои понятия, образы и смыслы – с той скоростью, которую позволяет процессор.

Когда ватные пользователи предъявляют свои права на чужой код, которым они пользуются бесплатно, по нашей доброте — посылайте их нахуй, не стесняйтесь.

Что украинский речевой код, что русский – исходники были разработаны не мордвой, называющей теперь себя «русские». По сути, они только потому и «русские», что выучили наш язык.

Пользуясь чужим протоколом коммуникации, финно-угры не стали русскими. А забыв свой собственный протокол, они перестали быть даже мордвой. Так, «люди-никто», хоть георгиевскую ленточку им на шею повесь, хоть коровий бубенчик.

Человек, не знающий родного языка – это человек без отчества. Он никогда не будет Иваном Ивановичем. Только Ванькой, даже с седой бородой.

***

Ах, да. Лингва латина. С чего я начинал.

Если доктор называет насморк «ринитом», а банкир долг «кредитом», это не делает их римскими центурионами. Их просто в институте научили так говорить. Как мы, панове, научили (на свою голову) эту евразятину говорить по-нашему. Вот она и выебывается теперь в интернетах. «А пачиму вы панашему парускаму гаварите, биндеравцы?»

Шлите их нахуй — вот мой ноучный совет.

(с) userinfogorky_look

 

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я розстрілював зеленського? Ти просто пишеш пости на якихось повишених нотах, коли йде спокійна дискусія) Я не збираюсь кричати про українську мову. Я просто нею постійно говорю і в класі десятому, читаючи дуже багато книжок мовою хронічного окупанта, сам себе заставив не спілкуватись, не думати російською. Свідомо заставив себе розучитись говорити російською. Це реально. А хочеш говорити мовою окупанта - будь-ласка, тільки вчи своїх дітей тримати калаша і воювати з рускім міром раз в 50 років. Рускій мір прийде туди де говорять російською і в Харків і в Одесі і в Дніпропетровськ, а я хочу щоб мій малий роботів створював, а не воював. Тому і темку відкрив - вчіть українську.

Жодних підвищених тонів - це мережа, а не життя)))

Всіх своїх дітей в обов'язковому порядку навчу грамотному поводженню зі зброєю, основами медицини і всьому, чому знаю і буду знати. Маючи таких сусідів, як моцкалі, я хочу, щоб моя дитина вміла відстоювати свою країну навіть зі зброєю в руках. 

Я вільно спілкуюся російською, непогано німецькою, поганенько-поганенько англійською. Ніколи російською не думав, проблем "примушувати" себе не спілкуватися мовою теперішнього окупанта не мав. Комплекс меншовартості, коли переходиш на російську, якщо співрозмовник російськомовний - відсутній. І що тепер?

Темка твоя аж ніяк не звучить "вчіть Українську".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темка нормальна, от бачиш як штатного бордівського москаля цепонуло. До війни русифікація мала хоч якесь обгрунтування для певних верств населення - "братність, спільні цінності, славянє і т.д." Та ж русифікація під час війни, під час загарбання територій, знищення купи міст і сіл - це вже зовсім інша русифікація. Набагато цинічніша і відвертіша. Власники медіа ж все прекрасно усвідомлюють, усвідомлюють ведучі, журналісти, редактори, автори, актори, бородато-пузаті попи, диякони - сотні тисяч маленьких адептів руского міра кожен день роблять свою мерзоту виправдовуючи себе. 

Отже в майбутньому новий конфлікт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, Почитаєш, з одного боку як би й вірно написано, а з іншого вибачай фігня.

Скільки зараз російськомовних учасників АТО віддає своє життя та здоров'я на Сході України? Чи вони для тебе несправжні українці?

Бувши на півдні на відпочинку, розмовляв з одним з Сумщини. Він, повністю російськомовний, готовий в любий момент взяти зброю до рук, але не пустити росіян до себе. І що, такі люди в твоїх очах недоукраїнці? Чи я невірно зрозумів?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це українці, які одночасно є адептами російського міра і хоч зараз героїчно воюють, але прирікають своїх нащадків на наступні війни.


Латвійці всі перейшли на рідну мову, законодавчо підійшли і срати вони хотіли на завивання рускоязичних, про литовців і естонців навіть не кажу) Українська мова це природній захист - кацапи її нерозуміють, втирати щось про братсво стає важче, а з братсва в них все й починається. Вони ж тільки по братах і є..шуть.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, це вже повна х..ня. Як можуть бути українці, які воюють за Україну бути адептами російського миру? Вони, в кого стріляли російськи окупанти, яких з того боку називають "бандерівцями", "укропами", "хунтою"? Які побачили весь "руський мир" у всій красі?

Може ти з ними сам поспілкуєшся на тему хто є патріот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це не х...ня. Це зараз він воює, а пройде років з десять: він базарить російською, діти, жінка всі на россеріалах, росмуультиках, роспопсі. Всєлюдібраться, славянє і знову, хто рускоязичних абіжал???

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або він стає україномовним, або новий конфлікт. Іншого шляху немає, або суверенна країна з окремою культурою, або розчинитись як білоруси. От білоруси знають хто вони такі? 90% не вміють рідною мовою говорити. Там хтось проти тайожного виходив? проти баз і фактично окупації виходив? вони ж всі братья.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді - більшість воїнів-героїв що воюють на Сході - російськомовні. Вони настільки люблять свою Батьківщину що життя свої кладуть. І найстрашніше - будуть класти. Бо вони, хочуть того чи ні, є елементом руского міра.

 

Хотел-бы я посмотреть как ты это скажешь русскоязычным которые есть/были в АТО.

 

 

Бо найголовніше що хочу донести. Якби всі ті хто зараз російськомовні, але громадяни України, стали україномовними громадянами України - війни б небуло. Не було б тисяч смертей, знищених міст і сіл.  От в Естонії, Латвії і Литві - війни не буде,бо там чітко усвідомили ризик російськомовності і дуже нетолерантно з ним боряться, бо це виживання і існування країни.

 

Бред. Пропагандоны Ху*ла придумали-бы 100500 других предпосылок чтоб стравливать людей. Литва, Латвия и Эстония просто во время вошли в НАТО, и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...