seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 666 повідомлень в цій темі

Пройшов деякий час, що скажемо про нову-стару поліцію зараз?

0

Поширити це повідомлення

1 час назад, Nic сказал:

Читай вище. Чи для тебе кожен по новій має розписувати свої враження?

0

Поширити це повідомлення

Сьогодні вночі сусіди 3 рази викликали поліцію, щоб ті утихомирили "АТОшніка", чоловік 3 рази вертався під будинок із міськвідділу і продовжував звати-завивати, переважно матом, неіснуючу особу жіночої статі. Хлопчині 24 роки, знаходився в явному стані наркотичного сп'яніння. Розбив скло у сусідів. Реакція офіцерів ПП - шедевр! Ми не можемо його довго тримати і заспокоїти не можемо і ви (жінки) йому нічого не зробите. Акулєть (я в добовому наряді, сусід поверхом вище на заводі в нічну зміну, закон підлості в дії). Добре, що все добре минулося і воно угомонилося. В кожній другій квартирі малолітні діти, жінкам на роботу, пенсіонерам і так зараз не солодко живеться. А це чудо гуркотіло з 2.30 до 6.45.

Патрульна поліція - сила, відвага і опора громадської безпеки. Респект пацанам!

3

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, veter сказано:

Розбив скло у сусідів. Реакція офіцерів ПП - шедевр! Ми не можемо його довго тримати і заспокоїти не можемо

Хуліганство.

що там закон передбачає?  Чи патрульні не вчили?

0

Поширити це повідомлення

1 година тому, Nic сказано:

Про подію з моїм авто написав раніше - коли вони тільки почали працювати. Недавно повертався із Рівного - зупинили в Бронниках, причина згоріла лампочка ближнього світла. Показав, що згоріла, перевірив документи, подякував, що пристебнуті, порадив їхати далі із аварійкою (вже починало сутеніти) побажали щасливої дороги.

0

Поширити це повідомлення

1 година тому, Zheny@ сказано:

Хуліганство.

що там закон передбачає?  Чи патрульні не вчили?

Я їх не вчив, і що вони знають стверджувати не можу. Але щось воно трохи не так має бути

0

Поширити це повідомлення

В 30.06.2017 at 18:02, veter сказал:

Я їх не вчив, і що вони знають стверджувати не можу. Але щось воно трохи не так має бути

Так, дрібне хуліганство. Протокол... і можливість затримати на 3 год. Але протокол просто так не пишеться, як мінімум заява, пояснення, наявність документів в особи... Як притягнути особу до відповідальності, якщо ви елементаро встановити хто це не можете? От тому нічого скоріш за все не склали...

0

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Roman_1984 сказано:

Так, дрібне хуліганство. Протокол... і можливість затримати на 3 год. Але протокол просто так не пишеться, як мінімум заява, пояснення, наявність документів в особи... Як притягнути особу до відповідальності, якщо ви елементаро встановити хто це не можете? От тому нічого скоріш за все не склали...

У хлопчини було при собі посвідчення УБД, яке він кусав, викупав в баюрі, сам поплавав і ще зробив багато дивних речей

0

Поширити це повідомлення

В 30.06.2017 at 17:01, sergkots сказал:

Про подію з моїм авто написав раніше - коли вони тільки почали працювати. Недавно повертався із Рівного - зупинили в Бронниках, причина згоріла лампочка ближнього світла. Показав, що згоріла, перевірив документи, подякував, що пристебнуті, порадив їхати далі із аварійкою (вже починало сутеніти) побажали щасливої дороги.

То файно.

0

Поширити це повідомлення

On 14.07.2017 at 13:54, Nic сказано:

То файно.

дуже інформативне повідомлення

1

Поширити це повідомлення

В 16.07.2017 at 09:53, jack74 сказал:

дуже інформативне повідомлення

Бачу, що мій гумор зрозумілий :) декому

-2

Поширити це повідомлення

7 хвилин тому, Nic сказано:

Бачу, що мій гумор зрозумілий :) декому

це не гумор, а малоінформативне повідомлення, за яке років так 5 тому дали б бан на тиждень - другий для роздумів. Ось це гумор

0

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, veter сказано:

це не гумор, а малоінформативне повідомлення, за яке років так 5 тому дали б бан на тиждень - другий для роздумів. Ось це гумор

так, при янику було все строго

0

Поширити це повідомлення

6 годин тому, alexvvv сказано:

так, при янику було все строго

Яник нє прі дєлах )))

0

Поширити це повідомлення

Не Луцьк, Ківерці:

0

Поширити це повідомлення

Герой відео в свій час відсидів кілька років за те, що на весіллі щось не поділив з іншим чоловіком  і вистрілив йому в живіт з переробленого пістолета.  Так що він і тут невідомо що міг робити.

0

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз