seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 563 повідомлень в цій темі

6 минут назад, seolutsk сказал:

можна ссилочку?

Ось

1

Поділитися цім повідомленням

9 минут назад, seolutsk сказал:

можна ссилочку?

Лови

1

чергова "умілялка"

Цитувати

Патрульні допомогли витягнути автомобіль з пастки

Сьогодні патрульним надійшов виклик на вулицю Мазепи про те, що водій мікроавтобуса потребує допомоги. Прибувши на місце, вони виявили, що автомобіль не може виїхати з грунту, адже під час ремонтних робіт на тепломережі той став м’яким і просів під вагою транспортного засобу.

На місце прибули два екіпажі патрульної поліції; також небайдужі громадяни допомогли обладнанням та спільними зусиллями витягнули автомобіль, який застряг. Цікаво, що мікроавтобусом розвозили продукти в один з магазинів міста. Таким чином, патрульні охороняють не тільки безпеку лучан, але і вчасну повноту їхніх холодильників 1f642.png:)

Патрульна поліція завжди допоможе лучанам

Тут сміятись чи плакати? Поліція і надалі працює "бюром добрих послуг"? Тепер коли застряг в болоті, чи сів акумулятор, чи просто смикнути завести машину - можна робити "виклик"? Приїдуть ДВА патрулі (як вже писали "в той час, як десь в іншому місці може коїться злочин"), а треба буде і три, і чотири... Ну а чьо?! Тож "прокладка між кермом і сидінням" потребує допомоги!

Комент з ФБ:

Цитувати

Іра Момотюк два патрулі = 4 люд. з зарплатою 8т.грн витягнули буса))), а що, може МЧС розформуемо? нехай пожежі гасять!, і як казав Вовченко -" ракети у космос тоже вони нехай запускають"

1

НЕ Луцьк, але все ж таки:

ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ПОЛТАВЩИНИ ОТРИМАЛА НОВІ АВТОМОБІЛІ (ФОТО, ВІДЕО)

IMG_1353.jpg

Ви тільки на ті переатестовані бігморди гляньте...

IMG_1330.jpg

тісно переплітається з темою  Стидоба україни (самокритика), теж Полтавщина...

3

@Basil ще й автомобілі російські, у нас в пріоритеті не армія, а поліція :(

1

@case_l так, а я про що?

"гівно їздитиме на гівні по гівну." (с) не моє

3

Ну так зразу видно, що для нашої влади становить основну загрозу, не зовнішній агресор, а власний народ.

0

10 хвилин тому, case_l сказано:

а власний народ.

ну народ в нас ще той

3

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

ну народ в нас ще той

Той, той! Ви коментарі у мордокнизі на цю новину бачили: одні рахують співвідношення ціна\якість, інші не бачать альтернативи. І це під час війни... Не ту країну назвали Гондурасом (вибачте, гондурасці).

0

шкода, не машина, емоція... гуано знову пролізає крізь шпарини... виїхав вчора за місто, багато не проїхав, стоїть два чуда з написами поліція і пиняють майже всіх підряд, здивувало що полосатими ЖЕЗЛАМИ. пинили, зізнаюсь чесно, по ділу. представився попросив документи, поки я доставав попросив його одразу повідомити підставу зупинки. тут бл(я)юстителя понесло, аж перекосило. "за такі слова скажу, 245 грн штраф", а далі уже сказав за що. вдумайтесь в постановку речення, сопчатку сума штрафу а потім за що. почав йому крутити я.... вроді попустилось і відпустив з попередженням, але скільки там було лайна на ПОЛІЦІЮ, сказав що вони йому не колеги, бо в них 8 штук зарплата а в нього три. ще йому не сподобалось, як сказав ПОНАБИРАЛИ ВСЯКИХ СТУДЕНТІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ на роботу, мол без досвіду. да думаю, караул, без досвіду як брати хабарі. а він герой бувший мент, його система обідила виявляється

0

@maxman27 радісно мені читати такі пости. якшо такі так киплять від злості то знач все правильно робиться.

0

сподіваюсь що про старого нового копа ?))))) а то подумав що про мене )))) я як взнав за що "зальот" то морально готовий був отримати квитанцію, мови про хабар жодної. це не перший прицидент як менти гонять на поліцію. особиста думка що розуміють що грошові потоки в їх кішені все таки потроху а де і радикально швидко але все пересихають. ще думка. а як того мента почнуть вночі п"яні бурштиношукачі шлангом від помпи ганяти по дорозі, кого він буде кликати на допомогу??

0