seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 563 повідомлень в цій темі

балабол

3

Поділитися цім повідомленням

Який їхав "матьорий хабарник" такого й здибав "хабарника"!

А в результаті: Петя рятуй країну!

Не здавай, їм просто треба пояснити як треба правильно діяти в такій ситуації. Дай їх імена в студію, я обіцяю знайду спосіб допомогти зрозуміти обом. 

2

18+  

xy988evahhe.jpg

Hide  
0

1 година тому, Юріч сказано:

Питання не до мене. А 225 грн. вже не гроші?

і зекономив 225 грн і може спокійно обсирати поліцію?

прямо 2 в 1

1

28 хвилин тому, Юріч сказано:

Все добре, хлопаки, поліція взяток не бере. Хай буде "балабол". Тіште і надалі себе думкою. Я не збираюся тут писати фамілії (тим паче що їх дійсно не знаю),

не просто балабол - а балабол "неєудачнік", бо акція пройшла НЕвдало

давати чи НЕ давати, персональний вибір кожної людини

але спочатку дати, а потім ще й когось звинувачувати - то якось не "той во"

прострочив поліс? винен, заплатив штраф, наступного разу будеш уважнішим

3

А що, згідно нових інструкцій, екіпаж поліцейських має право зупиняти не більше одного автомобіля?

0

2 хвилин тому, Venom сказано:

А що, згідно нових інструкцій, екіпаж поліцейських має право зупиняти не більше одного автомобіля?

Може ти не так виразився, але - не має права. Не так давно копи прочекали 4 години, очікуючи слідчо-оперативну групу поряд з порушником і не виїжджали на інші виклики.

0

В нашому житті немає конкретики у всіх його сферах. Можна штраф, а можна і взяточку, вона ж не велика; старховка прострочена але ж на пару днів всього, поліцейський взяточник, а я шо, я дав,я жертва.

А не треба відпускати чи пробачати, платні уроки засвоюються найшвидше

45 минут назад, Юріч сказал:

Все добре, хлопаки, поліція взяток не бере.

просто переповів розповіді тих (не скарги чи обсирання, як тут говорять), кому я довіряю і видумувати їм немає смислу. Тема про відгуки, ось і розповів про відгуки.

.Я так і не поняв якого виду були ті розповіді, якщо не скарги чи обсирання? повчальні історіїї із життя.? Один дав, а інший взяв. тільки у першого є причини для возмущеній і, як він вважає підстави повозмущатись. В житті може траплятись різне і не відомо, як сам поведешся в деяких ситуаціях але не можна ганьбити когось, коли у самого рильце в пушку (Саша, я не про тебе, а про товаришів які історію розказували)

1

28 минут назад, Zevs_Isver сказал:

прострочив поліс? винен, заплатив штраф, наступного разу будеш уважнішим

мої мені дзвонять коли закінчується страховка. переживають напевно за мене:lol: (фіг там, переживають щоб до інших не пішов страхуватись))))

0

2 минуты назад, Такер сказал:

мої мені дзвонять

:lol: мені з екзиста 2 роки підряд звонять, і запізнюються на пару днів, тільки зроблю нову через день два вони - страховку не треба? ))) вже зробили собі помітку коли в мене закінчуєься, за 2 тижні до того позвонять сказали)

0

гадості було би менше якби всі факти викладені були відразу.

питання звичайно не до тебе але чому він не пристігнувся поки ті розвертались та паркувались. люди місцями з пасажирами встигають помінятись коли треба, а тут ще ніч. 

0

Правильно було би хоч номер  екіпажу запамятовуваги і комусь десь через знайомих толкових повідомляти щоб знали

0

7 часов назад, Юріч сказал:

@Такер , так в том то і суть, що вони не скаржились, не возмущалися (в другому випадку, товариш взагалі пасажиром був і він став випадковим свідком)...вони просто повідали мені мєжду прочім в розмові, як буває між товаришами... А я для чого розповів тут, навіть не знаю, для інформації, що таке має місце бути. Але все рівно, більшість тут засуджує хлопака, а не поліцейського, що для мене дивно... Адже поліцейський посадова особа, в нього більше відповідальності, тим паче він запропонував дати взятку, а не навпаки... 

так все просто, якби хлопак заплатив нормальний штраф й тут було повідомлено номер патруля, який вимагав хабар, було б тут купа плюсів, а не мінусів. А так, хтось там вимагав хабар, хтось зекономив й заплатив й до чого це ? Щось нове відкрив ? які хто має зробити висновки ? Де й кого шукати, щоб наказати ? Ото ж бо

1

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

Де й кого шукати, щоб наказати ?

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

й тут було повідомлено номер патруля

Ти ж розумієш, що якщо б тут і був написаний номер патруля, то без доказів ніхто б нікого не шукав і не наказував.  Це б було вже не балабольство, а наклеп.

Короче, своє балабольство прирівнюю до флуду, тому видалив його. Прошу модератора зайве видалити. Дякую.

0

Журнашлюшкін висер пройшов мимо?

Довбо**би в погонах, – у Луцьку журналістка поскандалила з поліцією

Цитата

Луцька журналістка Наталка Поліщук (на фото) звинуватила патрульну поліцію в перевищенні службових обов’язків.

Про це вона емоційно написала в себе на сторінці у Facebook, – пише Волинь24.

«ФЛЕШ-МОБ ДОВБОЙОБИ В ПОГОНАХ!!!!!! Сьогоднішня пригода вибила мене з колії. Я перейшла дорогу поза пішохідним переходом і провела півночі в міськвідділку поліції, справдовуючись з нашими новими патрульними, які затримали мене через те, що я порушила правила дорожнього руху. Мене завезли у міський відділ поліції. Допитували! Наголошую перейшла дорогу у невстановленому місці і готова була в разі чого сплатити штраф! Але поліцейським було цього мало! Вони вирішили, що я маю побувати на Грибоєдова в гостях», – розповіла про «пригоди» журналістка.

«Я сказала цим КОЗЛАМ все, що про них думаю. Було бажання зарядити в пику двом придуркам у формі, але тоді мене дійсно загребли б. Але я слухняна громадянка і жодному з цих ідіотів не врізала, НА ЖАЛЬ!» – не стримувала емоцій Наталка Поліщук.

Натомість у прес-службі патрульної поліції Луцька пояснили, що 28 листопада близько 23 години в районі Північного ринку екіпаж побачив жінку, яка переходила дорогу у невстановленому місці і мало не потрапила під колеса автомобіля. Вона розмовляла по телефону і не дивилась по сторонах.

«Під час спілкування відмовлялась пред’явити документи та почала поводитись агресивно. Тож, патрульні склали протокол затримання і доставили її у міський відділок поліції, аби встановити особу та винести відповідну постанову», – кажуть правоохоронці.

Вони запевняють, що у міськвідділку журналістка продовжувала поводитись зухвало, на співпрацю іти не хотіла, хоча згодом таки назвалась. Відразу після цього патрульні винесли на громадянку постанову за ч. 1 ст. 127 КУпАП (перехід проїзної частини в невстановленому місці). Весь процес зайняв приблизно годину, а не півночі, як розповідала затримана, кажуть патрульні.

«Щодо публікації жінки у соцмережі про дії патрульних, то наголошуємо, що вони були законними та професійними. Щодо ображання самих патрульних, то відзначимо, що вони, 22-річний та 25-річний інспектори, служили в зоні АТО, один з них ніс службу у трьох різних підрозділах, інший – в лавах 51-ї бригади, мають нагороди. Жодних порушень по службі в Патрульній поліції Луцька не мають. Тож вважаємо ці звинувачення надуманими, а пост – емоційним і невиправданим», – йдеться у заяві прес-служби патрульної поліції Луцька.

top-photo.jpg

0

Побільше цих молодих кіз і старих штрафувати! а то вони такі розумні а самі тями не мають як це маневрувати коли тобі якесь чудо під колеса лізе з дуже розумним видом!

6

Або в приколи Луцька

Я б її шокером

1

гарна відповідь. ДЕ?

0

On 2.12.2016 at 17:02, jack74 сказано:

ДЕ?

В Луцьку :D:D:D

0

On 02.12.2016 at 16:01, jack74 сказано:

згадалося... Пам'ятає серпневий анонс про створення піших патрулів? Ну то що, хтось десь їх вже бачив?

Ну в парку, зо 1,5-2міс. назад точно бачив..

1

вдень? в святкові/вихідні? чи в вечірню пору?

0

Ввечері, вул. Кравчука, район Варшавки.

1

Ось така фігня, малята!

Водія легковика зупинили патрульні Луцька за проїзд на червоний колір світлофора й склали відповідний протокол. Втім, лучанин Олександр каже, що порушення не було, адже їхав на зелене світло й наводить докази.

Інцидент трапився вчора, о 14.35 годині.

Водій розповідає своє бачення подій.

«Їхав проспектом Волі від ЦУМу в сторону Київського майдану. Як у правилах дорожнього руху вказано,- я перелаштувався у правий ряд й мав час проїхати світлофор. Втім, перед самим носом, як видно з відео, один раз тільки блимнув зелений колір, що дозволяло мені завершити маневр. Втім, поліцейські побачили мій світлофор з іншої вулиці Шопена, де виїжджали, та почали доганяти. Зауважу, що вони не включали червоні мигалки, втім, я зупинився, щоб не гаяти свій час. А тут мені інспектор каже, що я порушив ПДР, я попросив фото чи відеодокази, чи свідків, бо я маю відеореєстратор. На це мені відповів: «і в мене є відеореєстратор і що з того?!». Так, як я був на роботі й не мав часу довго відстоювати свої права, то дочекався поки вони склали протокол і проїхав», - говорить Олександр.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЬ – У ТОП-5 ПО КІЛЬКОСТІ «П’ЯНИХ» ДТП. ІНФОГРАФІКА

Ситуацію коментує речниця патрульної поліції Ольга Бузулук.

«П'ятого грудня екіпаж патрульних виїжджав з Шопена на Волі і помітив, як водій Форда проїхав на червоне світло проспектом Волі. Його зупинили. Спочатку водій заперечував порушення, казав, що має відеореєстратор, однак відмовився надавати його покази на місці. Доводив, що за таке порушення не мають права оформляти адміністративний матеріал. Також він на місці написав пояснення, де вказано, що проїхав на блимаючий сигнал світлофора. Однак патрульний пояснив чоловіку, що жовтий колір не блимає та показав це наочно.

Також водій написав, що проїхав, оскільки були погані погодні умови, але ж таким чином він, навпаки, міг спричинити аварійну обстановку, - наголошував йому інспектор. Врешті, водій з усім погодився. Патрульний, який виносив постанову, є кваліфікованим та професійним, знає законодавство, що й підтверджено при спілкуванні, запис розмови є на нагрудній камері. Будь-які дії патрульних можна оскаржити в суді. Також можна написати відповідне звернення щодо дій інспекторів в УПП у Луцьку. Але наголошуємо громадянам, що патрульні зупиняють автомобілі та оформляють адмінматеріали не тому, що це їхня забаганка. Просто рекомендуємо більше не проїжджати на червоне світло», - каже пані Ольга.

На водія винесли постанову за ч.2 ст.122 КУпАП (проїзд на червоне світло), що передбачає штраф 425 гривень.

Із цим не погоджується лучанин й уже готується до оскарження.

Інформацію поцупив тут:

http://www.volynnews.com/news/auto/u-lutsku-zatrymaly-vodiia-na-zelenomu-a-shtrafuiut-za-chervonyy/#comment_num_645178

3