seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 577 повідомлень в цій темі

В 10.09.2016 at 09:19, Roman_1984 сказал:

Як водій і паспорт не зобов'язана з собою возити.

відповідно до статті 32 вказаного Закону поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у таких випадках:

5) якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної події

Водійські права це апріорі документ що свідчить про право на водіння транспортного засобу, але ніяк не посвідчує особу, тому треба паспорт мати при собі.

0

Поділитися цім повідомленням

В 10.09.2016 at 09:19, Roman_1984 сказал:

Як водій і паспорт не зобов'язана з собою возити.

відповідно до статті 32 вказаного Закону поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у таких випадках:

5) якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної події

Водійські права це апріорі документ що свідчить про право на водіння транспортного засобу, але ніяк не посвідчує особу, тому треба паспорт мати при собі.

0

стосовно відео де суддя "розносить" патрульну, там же чітко суддя сказала копу: "я Вас вчу!!", і порушнику вона правильно сказала, що якщо він дійсно порушив то вона йому покаже (авт. де раки зимують). слимак порушив та ще й нахабства вистачило оскаржувати в суді. проблема поліціянтів в тому що вони переважно ще поки не надто сміливі в своїх діях і звісно брак знання законодавчої бази, все впереді. дивлюсь луцьку "нічну варту", є персонажі що довго не розсусолюють, два рази повторили і в кайданки.

Волинянка, яка «купила водійські права», погрожувала поліції, жесть, я відверто кажучи певно не витримав би такий концерт слухати

є ролик в інеті де копи в штатах мажора з ферарі висунули і мордой в бруківку, щоб не бикував.

0

стосовно відео де суддя "розносить" патрульну, там же чітко суддя сказала копу: "я Вас вчу!!", і порушнику вона правильно сказала, що якщо він дійсно порушив то вона йому покаже (авт. де раки зимують). слимак порушив та ще й нахабства вистачило оскаржувати в суді. проблема поліціянтів в тому що вони переважно ще поки не надто сміливі в своїх діях і звісно брак знання законодавчої бази, все впереді. дивлюсь луцьку "нічну варту", є персонажі що довго не розсусолюють, два рази повторили і в кайданки.

Волинянка, яка «купила водійські права», погрожувала поліції, жесть, я відверто кажучи певно не витримав би такий концерт слухати

є ролик в інеті де копи в штатах мажора з ферарі висунули і мордой в бруківку, щоб не бикував.

0

23 часа назад, maxman27 сказал:

Поліцейський має право вимагати!!! Але я не зобов'язаний паспорт з собою мати) І за те, що я його не маю з собою мені нічого не буде.

По-перше, посвідчення водія))) По-друге, воно до транспортного засобу відношення не має)))) а, підтверджує право водія на керування...

І про паспорт мова йшла, як про документ у якому має бути вказане місце реєстрації, тобто підтвердження, що людина може проживати в певному місці.

0

В 20.09.2016 at 00:39, maxman27 сказал:

екскаватор й зарити живцем разом з машинами, щоб й не смерділо

1

10 часов назад, Roman_1984 сказал:

Поліцейський має право вимагати!!! Але я не зобов'язаний паспорт з собою мати) І за те, що я його не маю з собою мені нічого не буде.

По-перше, посвідчення водія))) По-друге, воно до транспортного засобу відношення не має)))) а, підтверджує право водія на керування...

І про паспорт мова йшла, як про документ у якому має бути вказане місце реєстрації, тобто підтвердження, що людина може проживати в певному місці.

дякую що процитували мене стосовно повноважень водійського посвідчення))))) для тих хто в танку!!! при русі транспортним засобов ви скоюєте порушення ПДР, Вас спиняє патрульний, перевіряє наявність документів, зазвичай на право керування та тех.паспорт транспортного засобу, страховку. Ви заїхали під знак в"їзд заборонений і розказуєте що живете тут ---- підтеврдіть це! і тут Вас розкатає грамотний коп :

1. вищевказана стаття та пункт (пост) про причину пред"явлення доків про посвідчення особи копу (ви скоїли пурушення ПДР), нема паспорта? ст.263  КУпАП, у відділок до вияснення особи, втрата Вашого часу і нервів. Все законно.

2. те що знімаєте квартиру не прокатить - ст.6 ЗУ Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, заборонено більше 30 днів проживати не за місцем прописки (не дослівно а доступно)

Богу дякувати що до такого маразму ще не доходить, хоча все можливе. а Ви і далі не носіть паспрот бо це не порушення )))) до речі прописка в паспорті свідчить не про право проживання у вказаному місці а інформація про реєстрацію проживання у вказаному місці (це вже вибачайте придираюсь ;) )

як казав Папанов у файній старенькій кінострічці: "Тебя посадют, а ты не воруй!" в сенсі не порушуйте і все буде ОК!

0

10 часов назад, Roman_1984 сказал:

дякую що процитували мене стосовно повноважень водійського посвідчення))))) для тих хто в танку!!! при русі транспортним засобов ви скоюєте порушення ПДР, Вас спиняє патрульний, перевіряє наявність документів, зазвичай на право керування та тех.паспорт транспортного засобу, страховку. Ви заїхали під знак в"їзд заборонений і розказуєте що живете тут ---- підтеврдіть це! і тут Вас розкатає грамотний коп :

1. вищевказана стаття та пункт (пост) про причину пред"явлення доків про посвідчення особи копу (ви скоїли пурушення ПДР), нема паспорта? ст.263  КУпАП, у відділок до вияснення особи, втрата Вашого часу і нервів. Все законно.

2. те що знімаєте квартиру не прокатить - ст.6 ЗУ Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, заборонено більше 30 днів проживати не за місцем прописки (не дослівно а доступно)

Богу дякувати що до такого маразму ще не доходить, хоча все можливе. а Ви і далі не носіть паспрот бо це не порушення )))) до речі прописка в паспорті свідчить не про право проживання у вказаному місці а інформація про реєстрацію проживання у вказаному місці (це вже вибачайте придираюсь ;) )

як казав Папанов у файній старенькій кінострічці: "Тебя посадют, а ты не воруй!" в сенсі не порушуйте і все буде ОК!

0

On 9/20/2016 at 00:40, maxman27 сказано:

"фєєрічненьке" відео...

скоро з вікна будуть фак показувати і їхати собі далі

2

12 часа назад, maxman27 сказал:

Друже, не пиши повної ахінеї)))) Яке встановлення особи? По посвідченню водія не видно?))))) Не мели дурниць....

Ви заїхали під знак в"їзд заборонений і розказуєте що живете тут ---- підтеврдіть це!

Як я маю є це підтвердити? Десь є перелік документів, які підтверджуюсь місце проживання????

заборонено більше 30 днів проживати не за місцем прописки

Тут взагалі фігня повна, де хочу там і живу, і тим більше без будь-яких обмежень по строках. І інет у нас безлімний, перечитайте хоча б статтю на яку посилаєтесь.))) Більше 30 днів заборонено)))))

до речі прописка в паспорті свідчить не про право проживання у вказаному місці а інформація про реєстрацію проживання у вказаному місці

То це зрозуміло, я й тому написав, що ЛЮДИНА МОЖЕ ТАМ ПРОЖИВАТИ)))), а може і ні....

І далі не носитиму паспорт)))

Ну сподіваюсь, Ви не коп, бо якщо так, то торба......

1

у бабулі вкрали картоплю, а Поліція приїхала через 50 хвилин, до того моменту злодій (мешканець того самого мікрорайону) втік. Окрім того, розповідає лучанин, поліцейські просили бабусю не писати заяву, мовляв, немає шансів на розкриття злочину.

«Наскільки я зрозумів, вона попросила людей подивитися за мішками. А виявилось, це були «алкаши» з району. Приїхала поліція, попросила бабулю не писати заяву. Потім один відвів мене в сторону, бо я сказав, що я їх знаю, бо живу недалеко... і почав мені розказувати, що з цієї «тємки» нічого не буде».

спеціалісти шо капєц... привикли штани в машинах протирати. їм навіть з алкашами стрьомно звязуватись...

0

25 хвилин тому, AID сказано:

спеціалісти шо капєц... привикли штани в машинах протирати. їм навіть з алкашами стрьомно звязуватись...

для того і проводиться реформа, щоб таких протирунів штанів менше стало

1

22 годин тому, AID сказано:

привикли штани в машинах протирати.

незнаю як нарахунок штанів, але гуму на колесах протирають 100% літом на зимовій не один патруль бачив.

0

«Пане Петро, ну це ж безпрєдєл…» - нетверезий «зам» директора заводу просив допомоги у Шпиги

17 листопада, 09:26

У довідці, виданій за результатами огляду заступника директора заводу «Мотор» Володимира Зайця, немає помітки у графі «Результати візуального огляду»: лікар поставив прочерк. У розмовах у відділку поліції Заяць обмовився, що лікар, який його оглядав – йому знайомий.

Нагадаємо, у середу, 12 листопада на вулиці Ківерцівській у Луцьку затримали заступника директора заводу «Мотор»: він, виїжджаючи з території заводу, пошкодив інший автомобіль, який був припаркований край дороги. Чоловік мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, хоча почав заперечувати, що був за кермом.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ЗАТРИМАННЯ ВОЛОДИМИРА ЗАЙЦЯ

Як повідомляє власкор «Волинь24», спочатку чоловік відмовлявся їхати у наркодиспансер на перевірку. Врешті погодився.

Утім, як вдалося дізнатися, у документі, виданому медиками наркодиспансеру, немає результатів огляду Зайця.

У розмові у відділку Володимир Заяць обмовився, що лікар, який його оглядав – його знайомий.

Окрім того, Заяць говорив по телефону з начальником Головного управління Національної поліції у Волинській області Петром Шпигою. Він просив допомогти йому у владнанні конфлікту.

«Я за рульом не був… Завезли до лікаря, він не підтвердив. Я хлопців попереджував, що у мене ішемічна хвороба серця, а вони мені наручники…» - пояснював по телефону чоловік.

«Пане Петро, ну це ж безпрєлдєл, ну я їм пояснював…» - додавав він.

Чуючи, очевидно, якісь пояснення від співрозмовника, Заяць уточнював:

«А кому? А хто в них там керівник, пане Петре? Та чось не хоче цей Вовченко брати телефон… (Олександр Вовченко – начальник Патрульної поліції міста Луцька – ред.) Може ви як старший начальник йому скажете? Порадите йому. Я ж вас знаю, ви мене…» - просив чоловік у Шпиги.

«Я поняв... А хто зараз «вебе» очолює у вас? Хай би під’їхав сюди до міськвідділу. На моє прохання. Раніше там Добровольський був…» - не вгавав Володимир Заяць.

На відео не зафіксоване закінчення розмови. Утім, як стведжує власкор "Волинь24", Зайцю Шпига допомагати не став, пояснивши це йому по телефону.

Після публікації цього матеріалу до редакції звернулася прес-служба ГУ НП у Волинській області. Там підтвердили факт спілкування Володимира Зайця з Петром Шпигою. Окрім того, там зауважили: «Просимо усіх громадян не забувати, що у подібних випадках не потрібно звертатися за допомогою до керівника волинської поліції та співробітників ГУНП в області. Усі правопорушники повинні нести відповідальність відповідно до закону, не залежно від того, яку посаду вони займають і наскільки близько знайомі з працівниками правоохоронних органів».

«Скатіна, я тебе зараз уб’ю!». Відео затримання нетверезого заступника директора заводу «Мотор»

1

Все як зазвичай, кожне чмо починає шукати звязки, щоб викрутитись. З *Варти порядку* чувак теж красавчик - *під шифо* :):):) Ну не знаєш толком ти слова *під шафе*, скажи просто -випивший, чи в стані алкогольного спьяніння, нащо ж позоритись ?

1

Жінка-мігера, кидається і криє матом.. от чоловік і вживає)

0

Поки ринкова економіка перемагає...

1

1 час назад, Юріч сказал:

Сьогодні мені розповів товариш. На днях він їхав по Ліпінах. Зупинила поліція. На пріусі. Каже товариш, що поліція, але не молоді, а скоріше з старої гвардії. Повірила доки, попросили страховку, той без лівої мислі дає поліс, а там 6 днів просрочки. Каже, провтикав і сам навіть не знав... Ну ті кажуть, або виписуєм постанову на 425 грн, або нам половину (200 грн). Молоді певно могли б зробити на перший раз попередження, срок не великий і мігла дійсно людина провтикати, але ж не стара гвардія). Короче, все по старінкє, один на вулиці каже таксу, до іншого сідаєш в авто, відкривається спеціальний бардачок, туди ложаться доки з грошима. Я питаю, а камери в них були? Каже - да. Я кажу, треба було на мобілку  це зняти якось, номер машини чи як? Блін, ну не давати.. . Товариш каже, а толку, можливо вдалось би їх якось здати, а їх би не звільнили, то потім би його на кожному кроці би пасли... Короче, жити по новому...

Ну, а зупинили собствєнно за що? там же ще порушення було і лише після того перевірили страховку!? товариш не признався? Хоча це нікого не оправдовує.

0

1 година тому, Юріч сказано:

Короче, жити по новому...

і що "товрісч" зажав 225 грн?

0

1 час назад, Юріч сказал:

або нам половину (200 грн).

Така собі надбавочка до заплати. 8000 грн вже їм замало (

0

Майор, палка.. а де їхав?

0

14 минуты назад, halcogen сказал:

Така собі надбавочка до заплати. 8000 грн вже їм замало (

чайові

0

1 хвилина тому, Юріч сказано:

Не хочу распространятися. Перехрестя добре відоме, а майор бувший начальник іншого славнозвісного поста.

Ну раз почав то договорюй! 

5