seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 651 повідомлень в цій темі

м-да...

Показати прихований контент  
Hide  

Еволюція: НОВА поліція -> ПАРКУВАЛЬНА поліція -> ПОТЄШНА поліція

От для чого ці позорні інтерв'ю???

-1

Поширити це повідомлення

На початку ролика коп говорить, що на односторонній дорозі забороняється стоянка авто з правого боку дороги. Що за пункт ПДР? 

0

Поширити це повідомлення

14 годин тому, Savage сказано:

На початку ролика коп говорить, що на односторонній дорозі забороняється стоянка авто з правого боку дороги. Що за пункт ПДР? 

Коп не правильно трактує п. 15.3 ПДР:

Цитувати

15.3. У населених пунктах зупинка і стоянка транс­портних засобів дозволяються на лівому боці дороги, що має по одній смузі для руху в кожному напрямку (без трамвайних колій посередині) і не розділена розміткою 1.1 (див. додаток 2), а також на лівому боці дороги з одностороннім рухом. 

2

Поширити це повідомлення

"коп" там багато чого плете такого, що соромно за нього. От я й запитую: для чого таке позорне інтерв'ю склєпали Волиньпост??? І при чому з цілого "ДНЯ з поліцією" напідбирали лише оце бекання-мекання! Я бачу, що в них на меті було виставити на показ непрофесіоналізм чи неграмотність нових працівників поліції.

2

Поширити це повідомлення

Пам'ятаєте оце відео, де суддя сношала поліцейську як двійошницю?!

Показати прихований контент  
Hide  

(тільки відео перегляньте повністю, бо спочатку мені теж здалося, що суддя має упереджено-негативне ставлення до поліцейської, але згодом я зрозумів, що суддя права!)

Ви уявляєте, ЩО вона зробила б з цими нашими "представниками Закону"?!?!? Та вона б за ці "не можна ставати зліва" (ЯКИМ пунктом ПДР заборонено?!), "не можна їхати розмовлячи по телефону, БО ОДНІЄЮ РУКОЮ КЕРУЄ" (а не увагу відволікає!!!), "не можна ставати, бо не позначена парковка" (ЯКИМ пунктом ПДР заборонено?!), "бо засмічують" (це ващє фінал!!!)?!?!?!?

Там, на Володимирській, біля "Комфорту", поліцаї 100% неправі, тому як там і місця пішоходам вистачає, і мені, як водію, нічого не забороняє ставати! Там поліцаї могли б заїкатись про п. ПДР, що забороняє рух по тротуару (про який НІ СЛОВА не згадали), але й той туди не приліпиш, бо там є явний заїзд з дороги на площадку.

Ці всі протоколи, що вони там наклепали, 100% будуть скасовані в судах! І от ЧИМ вони там пів-дня займались??? Імітацією бурхливої діяльності?!? А в той час, як казав Діфото, може три злочинця десь... Так, Діма?

Якщо вже хлопці й дівчата пішли туди працювати, то будьте добрі, ВЧІТЬСЯ!!! Бо над вами будуть лише сміятися! ...і посилати нах..., що вже й роблять.

5

Поширити це повідомлення

Повністю підтримую. 

Додам, що живу недалеко від того кільця, і дійсно ніяких проблем для руху пішоходів там нема. До того ж і машини там стоять, як правило, по декілька хвилин, бо "Комфорт" - це маленький будівельний магазинчик, в якому "зайшов-купив, що треба-вийшов", а не так як в Епіцентрі / Новій Лінії бродиш годинами між відділами.

0

Поширити це повідомлення

Повністю підтримую. 

Додам, що живу недалеко від того кільця, і дійсно ніяких проблем для руху пішоходів там нема. До того ж і машини там стоять, як правило, по декілька хвилин, бо "Комфорт" - це маленький будівельний магазинчик, в якому "зайшов-купив, що треба-вийшов", а не так як в Епіцентрі / Новій Лінії бродиш годинами між відділами.

0

Поширити це повідомлення

Світлина від Олександра Ніколайчука.
Олександр Ніколайчук

Мені стало відомо із достовірних джерел, що сьогодні, 3 вересня 2016 року, в обідню пору був спійманий п'яним за кермом "жирний дядя" - цілий голова Волинського окружного адміністративного суду Лозовський Олександр Анатолійович.

Цікаво, як розглядатиме справу та судитиме правопрушника - голову суду - якийсь суддя Луцького міськрайонного?

Залишаю кілька відсотків ймовірного припущення того, що то повний збіг імені, прізвища та по-батькові. І зовнішньої схожості. Бо вистачило клепки статусом та посадою не козиряти. :-)

1

Поширити це повідомлення

@jack74 я такого відео і не бачив. Суддя - фахівець, що тут скажеш. А Аваков... Йому б пошвидше картинку зробити. Задумка з поліцією хороша. Але треба спочатку навчити, проекзаменувати, відсіяти нездатних, а потім запускати в дію, попутно постійно контролюючи фаховість поліцейських. А вийшло як завжди. Я згадую епопею з відбором в поліцейські з участю дочки Діфото, яка вже готова була служити, і не прошла. І порівнюю її з цією поліціянткю.

Бля. Як не знати  статті , яка прописана в протоколі, що вона могла пояснювати? Які права? Я вважав що може час все розставить по місцях, усунуть неспроможних. Ан нєт.

0

Поширити це повідомлення

@jack74 я такого відео і не бачив. Суддя - фахівець, що тут скажеш. А Аваков... Йому б пошвидше картинку зробити. Задумка з поліцією хороша. Але треба спочатку навчити, проекзаменувати, відсіяти нездатних, а потім запускати в дію, попутно постійно контролюючи фаховість поліцейських. А вийшло як завжди. Я згадую епопею з відбором в поліцейські з участю дочки Діфото, яка вже готова була служити, і не прошла. І порівнюю її з цією поліціянткю.

Бля. Як не знати  статті , яка прописана в протоколі, що вона могла пояснювати? Які права? Я вважав що може час все розставить по місцях, усунуть неспроможних. Ан нєт.

0

Поширити це повідомлення

Суддя маладчинка, нічого не скажеш...

В 04.09.2016 at 13:12, jack74 сказал:

Там, на Володимирській, біля "Комфорту", поліцаї 100% неправі, тому як там і місця пішоходам вистачає, і мені, як водію, нічого не забороняє ставати! Там поліцаї могли б заїкатись про п. ПДР, що забороняє рух по тротуару (про який НІ СЛОВА не згадали), але й той туди не приліпиш, бо там є явний заїзд з дороги на площадку.

Щодо площадки, біля Комфорту у мене взагалі є великий сумнів, що це "тротуар". Тротуар це елемент дороги, який прилягає до проїзної частини або відділений від неї газоном... І як це взнати? Чи це тротуар? Визначення таке... 

За що притягати водія, який зупинився на площі (виїхав на бордюр чотирма колесами) через дорогу від Універмагу, це ж точно не "тротуар". Це інший елемент вулично-дорожньої мережі, але аж ніяк не "тротуар". І далі на тротуарі заборонена стоянка, а це не зупинка, тобто до 5 хв. виходить легковим та мотоциклам можна??? І т.д. і т.п. куча неузгодженостей у наших ПДР.

В 04.09.2016 at 23:09, vaz75 сказал:

Я згадую епопею з відбором в поліцейські з участю дочки Діфото, яка вже готова була служити, і не прошла. І порівнюю її з цією поліціянткю.

В чому полягає готовність служити?) Панянка з відео вище юридичну освіту має! КАРЛ, ВИЩУ ЮРИДИЧНУ!!!! І їй це не допомогло... А Ви кажете, що готова була служити...

0

Поширити це повідомлення

20 часов назад, Roman_1984 сказал:

Суддя маладчинка, нічого не скажеш...

Щодо площадки, біля Комфорту у мене взагалі є великий сумнів, що це "тротуар". Тротуар це елемент дороги, який прилягає до проїзної частини або відділений від неї газоном... І як це взнати? Чи це тротуар? Визначення таке... 

За що притягати водія, який зупинився на площі (виїхав на бордюр чотирма колесами) через дорогу від Універмагу, це ж точно не "тротуар". Це інший елемент вулично-дорожньої мережі, але аж ніяк не "тротуар". І далі на тротуарі заборонена стоянка, а це не зупинка, тобто до 5 хв. виходить легковим та мотоциклам можна??? І т.д. і т.п. куча неузгодженостей у наших ПДР.

Я б у таких, як ти, відбирав права, чесно. Сьогодні такий чудік по Лесі Українки через натовп просувався, бо побачив відсутність знятих при ремонті вулиці обмежувачів руху близ Вінтайма.  Похєр люди, діти, мамаши з возиками. Впадло йому було об'їхати навкруги чи срака важка, щоб пройтися. От він би сто причин і невідповідностей знайшов би для виправдання. Для авто є проїзна частина  (елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги). от по ній і їздь, Карл. Не треба шукати виправдань порушенням.

7

Поширити це повідомлення

17 часов назад, Roman_1984 сказал:

Панянка з відео вище юридичну освіту має! КАРЛ, ВИЩУ ЮРИДИЧНУ!!!! І їй це не допомогло... А Ви кажете, що готова була служити...

Ой, не треба тут про вищу освіту (корочку).

В мене працювала продавець, яка закінчила ВУЗ на програміста, КАРЛ, на програміста. Так от Віндовс вона б не перевстановила. Працює оператором в банку.

1

Поширити це повідомлення

5 часов назад, vaz75 сказал:

Для авто є проїзна частина  (елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги). от по ній і їздь, Карл. Не треба шукати виправдань порушенням.

Не ти мені посвідчення водія давав, і не тобі його в мене забирати...

За що поліція має притягнути водія, який рухався між людьми по Л. Українки? Пішохідна зона? Рух не заборонений, є обмеження по швидкості... Якщо щось не заборонено значить дозволено.

Я виправдань нікому не шукаю, я лише наголошую на тому, що водія можна притягнути до відповідальності, якщо він щось порушив... Якщо порушення довести не можна то тоді не нарікайте на "незручності".

3

Поширити це повідомлення

34 хвилин тому, Roman_1984 сказано:

Правила дорожнього руху по своїй суті є суспільним, публічним договором між учасниками руху (водіями та пішоходами). Нажаль у нас цей публічний документ розуміє кожен на свій лад. Посвідчення водія має свідчити не про право керувати транспортом а про знання прав та обов’язків при керуванні транспортним засобом. Рахуємо, що пішохід знає свої обов’язки та права (обов’язки на першому місці бо 50, 70, 100 кг зі швидкості 5 км/год легше та швидше зупинити ніж 1000 кг із 60 км/год), вони мають прищеплюватись ще в школі.

Так МРЕО має права забирати чи суспільство (коли докопатись до суті твоїх прав)?

2

Поширити це повідомлення

9 часов назад, Roman_1984 сказал:

За що поліція має притягнути водія, який рухався між людьми по Л. Українки? Пішохідна зона? Рух не заборонений, є обмеження по швидкості... Якщо щось не заборонено значить дозволено.

Я виправдань нікому не шукаю, я лише наголошую на тому, що водія можна притягнути до відповідальності, якщо він щось порушив... Якщо порушення довести не можна то тоді не нарікайте на "незручності".

Та нічого я в тебе не відбиратиму.

Але є пункт: "26.3. У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком  «Інвалід» , якими керують водії-інваліди. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними."

А ще виникає питання: а як він на пішохідну зону потрапив? А потрапив він з вулиці Крилова, в'їзд на яку заборонений відповідним знаком:

Screenshot_2016-09-10-00-04-57.png

3

Поширити це повідомлення

9 часов назад, sergkots сказал:

Правила дорожнього руху по своїй суті є суспільним, публічним договором між учасниками руху (водіями та пішоходами).

Ну я думаю Ви самі розумієте, що не більше ніж лірика))))....

15 часов назад, vaz75 сказал:

Сьогодні такий чудік по Лесі Українки через натовп просувався, бо побачив відсутність знятих при ремонті вулиці обмежувачів руху близ Вінтайма.

Заїхав він від Вінтайму... Знаку "В'їзд заборонено" нема, тобто заїхати він мав право.

З приводу ПДР все вірно. Підходиш і запитуєш: "А чому сюди заїхали?"

Відповідь: "Бо я тут живу - працюю - обслуговую підприємство."

Яким чином поліція може перевірити чи ця інформація відповідає дійсності?

Ну ладно обслуговує, запитають у нього накладну чи інший документ. А в інших випадках?

Реєстрація місця проживання: не завжди людина живе за місцем реєстрації, і не зобов'язана цього робити. Як водій і паспорт не зобов'язана з собою возити.

Працює. Що трудову перевіряти?

0

Поширити це повідомлення

9 часов назад, vaz75 сказал:

А потрапив він з вулиці Крилова, в'їзд на яку заборонений відповідним знаком:

Це не знак 3.21 "В'їзд заборонено".

Це знак 3.1 "Рух заборонено" встановлений на початку Пішохідної зони. А хто там може пересуватись Ви написали сам...

0

Поширити це повідомлення

@Roman_1984 диспут, бачу, даремний. Припиняю.

0

Поширити це повідомлення

Ну все, тепер всі їздимо по Лесі Українки, а хулє, поліція не докаже, а пішоходи пофіг...головне помаленьку, панове! :D

1

Поширити це повідомлення

Ну і навіщо нам така поліція?

Ґвалтівника, який познущався над молодою лучанкою, власними силами знайшли друзі і родичі потерпілої.

Цитувати

... шукати ґвалтівника одночасно почали поліцейські, родичі і знайомі потерпілої. Як виявилось, прості громадяни спрацювали краще – вчора, 10 вересня, ґвалтівника піймали.

Як розповіло джерело видання, ґвалтівника «здали» його ж знайомі, яким пообіцяли грошову винагороду у розмірі 1 тисячі доларів. Повідомили, що чоловіка слід шукати в селі Чаруків, що поблизу Луцька. Там же родичі та друзі потерпілої на трасі запримітили схожий за описами автомобіль, зупинили його та знайшли в ньому ґвалтівника.

Чоловіка скрутили, обв’язали скотчем та повезли в міськвідділок. Хлопці кажуть, що ґвалтівник просив, аби його не здавали правоохоронцям.

«Просив, хлопці, робіть все що хочете, тільки не вбивайте і не здавайте «мєнтам». Казав, що «на зоні» його вб’ють», - розповів один з юнаків, який бачив його в той вечір.

За свій вчинок чоловік, який познущався з молодої дівчини, розкаюється. Добровільно розповів, як усе було в той вечір та зізнався, що був п’яним та під дією "Субутекса" (медикамент з наркотичними властивостями, - ВН).

«Привезли в міськвідділок, кажемо – забирайте маньяка. Його дістали з багажника і «оформили», - розповів юнак.

0

Поширити це повідомлення

не зрозумів в чому вина поліції? В тому, шо самі слідчі не скинулись на винагороду стукачу?

Крім того, слідчі міськвідділу - це не "нова поліція", про яку йдеться в цій темі.

А оце мене вбило:

Цитувати

Як повідомлялось, на дівчину 1996 року народження напали близько 21-ї години 27-го серпня в районі Мамсурова. Чоловік прийшов до одного з дворів та попросив відігнати його авто від підприємства «Вілія», адже сам він випив та за кермо сісти не міг. Зголосилась допомогти чоловіку місцева мешканка.

Ну а чьо! Цілком життєва нормальна ситуація! Заходить п'яне тіло в будь-який двір, запитує, чи нема тут випадково саморитянки, котра б напередночі зробила б йому "ескорт-послуги" і тут 20-річна "чєснєйшей души дєвушка" (котра в дворі о 21-й вечора шукала, де б знайти бабцю через дорогу перевести), сідає до незнайомця (чи мо все ж знайомця?) в машину, САМА! (одна), а він, гад такий, скористався її наівністю! Вона ж навіть і подумати про таке не могла!

3

Поширити це повідомлення

Підписуємо важливу петицію

Найбільша таємниця в усій цій "атестації міліції в поліцію" - списки співробітників з результатами проходження атестацій. По регіонам. По конкретним підрозділам. З урахуванням відновлень через суд.

Такі списки є. У Департаменті Кадрового Забезпечення Нацполіції.

Але це страшна таємниця, про це говорять напівпошепки, інформацію про атестацію навіть ОКРЕМИХ співробітників з дуже великим скрипом надають на журналістські запити. З другого-третього разу надають.
ЗагальнІ списки по якомусь регіону чи окремому райвідділу - ні.
"Персональні дані, секретно..."

Хоча ПІБ і посада поліцейського - публічна інформація, жодних персональних даних.

Не надають бо:
- виявиться, що відсоток звільнених в результаті атестації настільки малий, що реформою це назвати якось і не зручно;
- виявиться, що атестацію взагалі не проходило кілька відсотків співробітників. І не будуть. Є така можливість у процедурі, згадайте Ківу. Причому співробітників ключових;
- виявиться, що атестацію через різні "13-ті комісії" попроходило купа персонажів типу вадіка гумена;
- виявиться, що Беркут ніхто з поліції не вигнав. І вони усі переатестовані. Правда називаються інакше.
- виявиться ще багато цікавого...

Наша ідея полягає в тому, щоб кожен громадянин міг перевірити як і коли конкретний співробітник поліції (приміром дільничний громадянина) пройшов атестацію і чи він атестований взагалі. Перевірити на сайті типу http://posipaky.info.
Маючи базу даних - підняти такий сайт займе у нас 2-3 дні.

Підпишіть будь-ласка петицію. Це важливіше за 95 квартал і квартиру Лещенка.

З цією поліцією нам жити.

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/399

І репост дуже допоможе

2

Поширити це повідомлення

7 часов назад, foxx77 сказал:

Підпишіть будь-ласка петицію

ще раз задам питання, про інформацію про кількість реалізованих петицій ?

2

Поширити це повідомлення

24 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

кількість реалізованих петицій ?

із всіх петицій (навіть на сайті президента) реалізовано

0,0  це просто данина моді і не більше :angry:

0

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз