seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 559 повідомлень в цій темі

YouRich, корупція - це підкуп або використання свого посадового становища для збагачення
А я про що писав? Високопосадовці, які дозволяють валютчикам стояти на вулиці, роблять це виключно безоплатно)).

Ти рахуєш, що неправильна парковка це НЕпротиправна діяльність?
Я рахую, що це протиправна діяльність.
0

Поділитися цім повідомленням

загрузка...

Нова поліція тільки в Луцьку, чи й по області теж?

0

Нова патрульна поліція м. Луцька сьогодні куражиться). Я поки по місту годину катався, нарахував десь 8 екіпажів з мигалками. Результати: розігнали половину старого базара, Варшавки, Північного базара. На пр.Волі ближче до Цума майже немає жодної машини під знаками). Викликали евакуатори, яких ще немає в природі або тендера на такі послуги не проведені, переслідували і доганяли тих, хто подвійну осьову пересік (причому по 2-3 машини з різних квадратів),і доганяли тих, хто на червоний колір світлофора пролетів, навиносили цілу кучу адмінпостанов, затримували нетверезих і тих, хто їздив під наркотою, затримували злісних непокірних їх "законним" вимогам, оформляли ДТП з потерпілими, їздили на завдання -виклики, викликали підкріплення, надавали допомогу.В кого є радіостанція чи радосканер, можете почути на їхній частоті сьогодні аншлаг, канал не затикається, постійні орієнтування, запити, перекриття, переслідування. Якійсь блокбастер знімається, це причому сьогодні на вулицях лише 20% машин. Але саме цікаве почнеться завтра, коли буде час пік і всі виїдуть і по правилах, зокрема в центрі, не припаркуєшся з об"єктивних причин. Вже відсьогодні почалася маленька війна, бо неправильна парковка - це їх пріоритет, зразу постанова по 122 КУпАП, а коли в машині нема водія -машини нащось фотографують, хоча це не є автоматична фотофіксація правопорушення. Починаємо жити, ну і їздити, по новому)

схожу розповідь чув від кума, він служить в київській поліції. Казав шо вони попервах так само льотали як у бойовику, то від бажання працювати така штука)) Ну і може так не файно казати, але натішитись не можуть ще, все ж таки вони пройшли не легкий шлях щоб стати полісменом.

По загальній ситуації скажу шо подобається шо тепер їздять між будинками, по дворіках, на отшибах міста чув на власні вуха фразу типу - о, поліція, тут їх зроду не було, тепер за водкою бухім не катнеш.)) порадувало)) Ну і особисто я сприймаю нових копів з величезною симпатією, раніше на екіпаж я, як водій, дивився з ненавистю, бо то здирники були, а тепер відчуваю шо то все ж друзі до яких можна звернутись. може наївно, але дуже хочеться в це вірити)

Я теж опитміст і мені, як адвокату, хочеться вірити, що запуск патрульної поліції це все ж таки перший крок в реформуванні правовоохоронної системи, якої у нас ніколи не існувало, а був пережиток старої радянської  тоталітарної корумпованої міліції. З чогось треба починати. Я думаю   історій їх взлетів і падінь ми ще багато почуєм). Їм сьогодні диспечера цілий день кричать по рації дотримуватися швидкості, включити планшет, включити люстру, відмітити завдання чи ще щось. Туплять ще, бо без досвіду, да і самі їздять не фонтан. За тижня два навчаться, якшо машини не порозбивають). Люба система не досконала. В Києві більше 30 поліцейських звільнили,  в інших містах теж, і ще не одного звільнять в майбутньому. Але нажаль, ситуація в Києві, як на дорогах, так і в закаулках не змінилася, безпечно не стало, злочинність не впала, а транспортна система напівпаралізована, але це не вина поліцейських, хоча безумовно вони користуються довірою, дай Бог щоб вони її не втратили. Хочеться вірити, що вони будуть одинаково  відноситися до всіх водіїв, незалежно, чи ти їздиш на тазіку, чи на модній тачці і в кармані є ксіва чи прокурора, судді, сбу...Час покаже) 

1

dburda, підпишусь під кожним словом

0

на 40му ДТП аж ЧОТОРИ машини приїхали оформляти  ))))

0

Високопосадовці, які дозволяють валютчикам стояти на вулиці, роблять це виключно безоплатно)).

так підкуп відбувається ж не біля Пано

0

Нова поліція тільки в Луцьку, чи й по області теж?

Патрульная поліція (функції ппс, дпс, громадської безпеки) з'явилася поки що тільки в Луцьку, потім буде і в районах. Ну а поки перехідний період, всі міськрайвідділи міліції гордо отримали нову назву без будь-яких  суттєвих змін, крім кадрових і організаційних

0

на 40му ДТП

де

0

їздять між будинками, по дворіках

щойно виглянув, і дійсно їздять,  прочісують  "дитячі майданчики з любитями пива". проїхались біля стадіону на 40...

0

я от таке питання задам, скажем так, з дворів. є такі тупічки по місту де можна не тільки пивка попити а ше й шось там курнути і всяке таке. такот: ніяка машина туди ніколи не заїде, патрулі ППС дуже рідко але все ж там з'являлись і навіть знаю шо були в хлопців проблеми і нюанси. так от: тепер ці патрулі будуть туди навідуватись чи тільки по виклику? 

0

мене більше цікавить сама філософія піших патрулювань по закоулкам. 

0

В статті пише що піші патрулі також будуть - тільки вдень.

http://www.volynpost.com/news/62519-nichnyj-luck-bojove-hreschennia-novoi-policii

0

Тут їх довго чекали. Бо більше нікому не вірять :)

Як зауважили інспектори зі Львова, вони не очікували, що в перший виїзд поліції у Луцьку буде стільки викликів. Розповідають, що, до прикладу, в перший свій виїзд в Ужгороді поліціянти зафіксували не більше десяти викликів.

0

Тільки що (3г.12хв.) в моєму дворі (по кругу) проїхав патруль на Пріусі з синіми маячками. Жесть :) .

0

usd1,

знову ж, пріус порушує правила, щось не видно нагальної проблеми його зупинки саме тут на перехресті під знаками, з цього починається ЗАКОН...

Ти шо, він ж на аварійці, вс нормально ))
Краще вони на аварійці, ніж цілий ряд джипів і тд ,взагалі як хочуть так і стоять. Таке відчуття, що наші люди у всьому новому тільки шукають щось погане. Вас просили у суботу на площі допомагати робити порядок, а не тільки дивитися і злорадити, коли поліція не правильно припаркується, проїде, скаже і тд і тп,,,, . Чисто не там де прибирають, а там де не смітять......
Сподiваюся,полiцейський сам собi штраф виписав за неправильну парковку
0

По Володимирській, сьогодні в ночі , разів з 5 проїжджала поліцейська машина в сторону Забороля і назад, в Луцьк. Ілюмінація, скажу вам, ще та))) Працюють хлопці.

0

ЧІи тільки у мене таке враження, що той черговий що приймає повідомлення поліцейський - ще той старий мент, інтонація така незадоволенна.... Напевно ще не пройшов люстрацію... 

0

Хто був на посвяті поліцейський? Щойно мені розповіли, що нові поліцаї приймали присягу на російській мові і священник відмовився освячувати їх. Це правда чи брехня, розкажіть хто був присутній?

0

Хто був на посвяті поліцейський? Щойно мені розповіли, що нові поліцаї приймали присягу на російській мові і священник відмовився освячувати їх. Це правда чи брехня, розкажіть хто був присутній?

На українській.

0

На українській.

Все одно знайшовся один начальник-поліцейський, який чомусь перейшов на російську мову, коли почав звертатися до лучан. :)

П.С. А на задньому плані, здається, Палиця майже в спортивному костюмі стоїть...

0

то може його (рос. мовного начальника) чути по рації ?

0