seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 562 повідомлень в цій темі

Не знаю чому але видали джипи і тайони!!!

Для міста і області? Чи може є ще в чомусь різниця?

На джипах бачив старі кадри їздять а це для нових? Ще тих "кадрів"!!!?

0

Поділитися цім повідомленням

Тю, відкрию вам одну невеличку таємничку. Я ватнік ;) Привик до того тому вже без злості поясню і вам.

Не дивіться на світ через рожеві окуляри! Читайте уважніше ;)

Висловити думку стосовно заважаючих проблискових маячків вночі не означає бути проти патралювання поліцейських в цілому. Так моя ватна думка вам зрозуміла чи ви і далі думаєте що я проти патралювання поліцейських від слова "ваащє"?

Розумію, що різні думки, але до чого тут ватнік? :)

Я звідки знаю? ))

Можливо із-за того що думка моя різниця тому і прозвали ватніком ))) В Ромахи запитай, він повинен знати.

0

Розумію, що різні думки, але до чого тут ватнік? :)

Я звідки знаю? ))

Можливо із-за того що думка моя різниця тому і прозвали ватніком ))) В Ромахи запитай, він повинен знати.

Ну я Вас ватніком не обзивав :)

0

Сьогодні був приємно здивований-на авторинку повний порядок. Стояла всього одна поліцейська машина, а в результаті- жодного автомобіля на кільці, жодного під знаками "зупинка заборонена" і на "островках безпеки"... Подивимось, що буде в четвер...

0

Я думаю,ніхто не жаліється.Якось треба яскравість маячків регулювати 30%-50% патрулює просто,100% -будьте водіїї обережні,щось трапилось,або може трапитись.Червоний-і так ясно(див ПДР).Але там по Кіотському протоколу японці з *люстрами* щось намудрили,наші вирішують питання заміни.Це просто думки в голос,можна якось по іншому вирішувати.

https://youtu.be/d89LOOW03Gs?list=PLCPC7CzMu8ouuTvV8YKD_xEJAz_rGHCFb&t=247

1

Нова поліція вчить правильно паркуватись. Старий ринок

до речі, то не перший водій якого вчили.

0

У Пріусів (а всі ж в курсі, що це гібриди - елктродвигун плюс бенза?) економічний режим працює до 40 км/год, тому й їздять так повільно, щоб наші з вами податки не вилітали у вихлопну трубу нової поліції. Плюс в багатьох дуже невеликий водійський стаж.

0

Про маячки я так розумію все вірно вони роблять, давно ще читав що коли по місту курсують поліцейські машини з ввімкненими маячками, то це пасивно на 10% зменшує злочинність. Це на психологічному рівні, якщо десь рядом мігає поліцейські машини, то злочинець просто розуміє що поліція рядом і меньше хочеться щось зробити поганого, а у мешканців є відчуття захищеності. Я думаю ще не звикли, так довго чекали нової поліції і щось вже не подобається, звикайте жити по новому.

4

Про маячки я так розумію все вірно вони роблять, давно ще читав що коли по місту курсують поліцейські машини з ввімкненими маячками, то це пасивно на 10% зменшує злочинність. Це на психологічному рівні, якщо десь рядом мігає поліцейські машини, то злочинець просто розуміє що поліція рядом і меньше хочеться щось зробити поганого, а у мешканців є відчуття захищеності. Я думаю ще не звикли, так довго чекали нової поліції і щось вже не подобається, звикайте жити по новому.

На маячки жаліються абсолютно у всіх містах. Таке було і в Києві і в Львові.

0

Я думаю,ніхто не жаліється.Якось треба яскравість маячків регулювати 30%-50% патрулює просто,100% -будьте водіїї обережні,щось трапилось,або може трапитись.Червоний-і так ясно(див ПДР).Але там по Кіотському протоколу японці з *люстрами* щось намудрили,наші вирішують питання заміни.Це просто думки в голос,можна якось по іншому вирішувати.

https://youtu.be/d89LOOW03Gs?list=PLCPC7CzMu8ouuTvV8YKD_xEJAz_rGHCFb&t=247

Я трохи про інші авто говорив

"Ви знаєте, що ці машини ми отримали від японського уряду за квотами протоколу Кіото. Частина з них має червоно-блакитні мигалки, і коли половина світиться, це легше сприймається. Однак більше половини машин мають тільки блакитні мигалки. Їх занадто багато, ми над цим уже працюємо, 

http://www.5.ua/Natsionalna-politsiia/U-MVS-poiasnyly-chomu-nova-patrulna-politsiia-postiino-izdyt-z-myhalkamy-86488.html

0

Та жаліються на все нове, що не таке яке було раніше, до чого звикли, на хороше чи погане. Така вже людська психологія.

0

Та жаліються на все нове, що не таке яке було раніше, до чого звикли, на хороше чи погане. Така вже людська психологія.

Ну чому ж на все?

На патролювання поліцейських то ніхто не жаліється.

0

Та чого зараз говорити?Жаліються на ті японські *люстри*(див.мій попередній пост)Може в нас їх і не має,всі їх загарбали великі міста і столиця?Це від жадібності,хай тепер дивляться ілюмінацію :D

0

Що ви жалієтесь на ті люстри. Даїшники їх взагалі не включали, ховались в кущах їхньої роботи невидно було тільки коли требе гроші виходили на дороги. Нова поліція включає люстри, щось робить їх видно стараються навести лад на дорозі. Хоч це тільки перший робочий день. Саме основне щоб ми (всі з вами ) їх не спортили. 

6

Вчора заступили на службу. Цікаво, хто мав вже справу з новою поліцією - стало краще/гірше? Цікавить, чи щось все-ж таки змінилось в кращу сторону в нашій країні.

ну ти кадр. ще й доби не пройшло а ти вже зміни хочеш?

нові хлопці ще притираються до старих диспетчерів, в останніх нерви здають, але всі стараються працювати

цікаво слухати як їм кажуть, вимкніть дальнє світло, або їдьте помалу, не перевищуйте швидкість, не забувайте вмикати мигалки.

з самого ранку працюють інтенсивніше ніж вчора ввечері.

моя думка така, якщо відбір був дісйно чесний, то вибрали 1 кращого з 20-30. і хлопці будуть справно працювати і швидко навчаться. головне аби старі кадри не заважали.

0

Нова поліція вчить правильно паркуватись. Старий ринок

до речі, то не перший водій якого вчили.

Треба спершу зробити нормальну стоянку для авто біля старого ринку, тоді вчити водіїв як правильно паркуватись. Ну де там зупинитись, щоб не порушити ПДР?!

3

Велосипедистів не затримували?

0

Покатався щойно по місту. З 15 патрулів що за офіційною інформацією повинні патрулювати місто зустрів 2. Один в ценрі інший на відродження. Решта напевно поіхали підзарядитись

post-27810-0-85090300-1450618636_thumb.j

post-27810-0-77450000-1450618657_thumb.j

0

а патрульних викликати за телефоном 102 чи є якийсь інший номер?

треба буде з понеділка трохи порозчищати тротуари біля будинку

Так ось, де мені там комфортно припаркуватись, не переживаючи за своє авто?

а бюджет який?

0

Де модератори? Повидаляйте звідси парковщиків, тема не про них.

Хлопці досить флудити (буду мінусити)

0

Сьогодні в ночі на пр.молоді біля Гроно маркета, малолітні мажори влаштували дискотеку на весь проспект.

Поліція приїжджала два рази, після першого їм не дійшло. Певно м'яко пояснили.

2

Сьогодні в ночі на пр.молоді біля Гроно маркета, малолітні мажори влаштували дискотеку на весь проспект.

Поліція приїжджала два рази, після першого їм не дійшло. Певно м'яко пояснили.

Після другого їм дойшло я так зрозумів? Приблизно такі повідомлення самі користі в цій темі, на мою думку.

0

Їм зараз треба показати, що вони вже на вулицях міста, це добре. Народ їх побачить. Далі поліція повинна бути непомітною. От тоді і результат буде. Як в Європі, відчуття у водіїв присутнє, що любе порушення ПДР буде наказане. Таким чином це найкраща профілактика порушень. Звичайно окрім мажорів, придурків і п'яних, котрі без мізків. 

0

В Європі і Штатах поширена практика, коли патрульна машинка нічим не відрізняється від звичайної, тільки вогники за радіаторною граткою встановлені. Бачив в Польші. Чувак порушив, ззаду лансер міцубісі звичайний підїхав блималки приховані включив і виписує вже штраф. В Штатах навіть під таксівки жовті маскують.

1

Мені здається показовим буде не Варшавка, а чи приберуть бариг-валютчиків біля Пано. Вибачте, але це ганьба Луцька

783033dc9943f343724e15d6a8393fdc.jpg

2