Перейти до змісту
seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

Recommended Posts

seolutsk    401

Вчора заступили на службу. Цікаво, хто мав вже справу з новою поліцією - стало краще/гірше? Цікавить, чи щось все-ж таки змінилось в кращу сторону в нашій країні.

Поширити це повідомлення

...
BanderaLutsk    165

Вчера запустили, а вы уже хотите отзывы?

Ну так вчора ж було свято - народу хочеться чуда.

Такого чуда, щоб нічого не робити і все було...

Поширити це повідомлення

Gypokrat    1

Вчора їхала в 22.00 з молоді до Волі, їхала патрульна машина з сигнальними маячками синього кольору, зі швидкість 35-40 км/год, жодного разу водій патрульного авто не включив сигнал "поворот" об"їжджаючи перешкоди... Їх взагалі можна обганяти при блималці, і як їдуть так повільно???

Поширити це повідомлення

DarkMonk    384

Вчора їхала в 22.00 з молоді до Волі, їхала патрульна машина з сигнальними маячками синього кольору, зі швидкість 35-40 км/год, жодного разу водій патрульного авто не включив сигнал "поворот" об"їжджаючи перешкоди... Їх взагалі можна обганяти при блималці, і як їдуть так повільно???

Их надо бояться, даже когда они стоят :) 

ЗЫ. Конечно можно ... у нас скорость разрешённая какая? Вот и двигайтесь по правилам.

Поширити це повідомлення

mrZED    38

Особисто для мене показовим буде факт наведення ладу в районі Варшавки. 

Бо якщо і нова поліція там нічого не змінить - тоді ноу коментс.

А взагалі - вважаю, що законодавче та технічне забезпечення роботи поліції не достатнє, а тому не дасть в повній мірі використати новий потенціал.

Однозначно потрібно давати дозвіл на використання блокуючих пристроїв а інколи і евакуаторів при невірному паркуванні (більше ти ніяк не зміниш психологію хамів на дорозі). Також потрібно оформляти протоколи дистанційно, лише за фото-відео доказами.

Поширити це повідомлення

jack74    3 610

Не знаю як в Луцьку буде,але читав  в інших містах люди на *мигалки* жалілися.Ввечері напрягає,спати не дає і т.д.

:blink: вони що, на вулиці і з відкритими очима сплять?

Поширити це повідомлення

Tarzanych    361

Не знаю як в Луцьку буде,але читав  в інших містах люди на *мигалки* жалілися.Ввечері напрягає,спати не дає і т.д.

Мені навпаки подобається.
Зате видно що  вони є

Поширити це повідомлення

RojkFV    60

Я читав шо в інших містах люди сплять з відкритими очима стоячи біля вікна :blink:і немають грошів на штори.  А мигалки там дуже голосно мигають. Таке... 

Поширити це повідомлення

Ha3aP    530

Зате видно що  вони є

В день так, прикольно, а в ночі дійсно відволікає ((

Поширити це повідомлення

DarkMonk    384

Зате видно що  вони є

В день так, прикольно, а в ночі дійсно відволікає ((

от чего ???  :0077:

Поширити це повідомлення

На Варшавці з самого ранку вже працюють! На спуску біля Юванта намагаються порозганяти машини, чекають водіїв!

Поширити це повідомлення

westboiuu    113

а я рад

завтра может пиндосов что паркуют машины под знак вымахают

возле выдачи виз в польшу (дубенская баня поворот)

реально задрали желающии в гейэвропу попасть

Поширити це повідомлення

madkot    1 943

Розкажу про патрульних у Києві: блималки реально напрягають, особливо коли близько біля тебе їдуть.

Реагують швидко. Акуратні при оформленні ДТП, привітні та толерантні до водіїв, звісно всякі.люди є але ці не вважають себе королями доріг.

Обгяняти їх не заборонено, в межах правил, постійно по дорозі на роботу і назад проїзжаю біля їхньої бази.

Поширити це повідомлення

seolutsk    401

На Варшавці з самого ранку вже працюють! На спуску біля Юванта намагаються порозганяти машини, чекають водіїв!

Це вже добре. По ідеї маю бути у вівторок на Варшавці - напишу що і як. А для всіх - тема створена взагалі для оцінки діяльності нової поліції не тільки зараз - а й через місяць. Тобто хочеться бачити й динаміку того всього.

Єдине що не подобається - то це те, що скоріше за все гривнею цих порушників не будуть карати, а тільки пальчиком. А я б карав..

Поширити це повідомлення

Vitaliy L    267

От їдиш ти, а воно метрів 50 перед тобою їде і маячить. Не зручно.

о 12 й ночі по вул.Яровиця рухався в сторону вул.Чернишевського, то до мосту через р.Стир  з інтервалом в м.100 у пітьмі проносилися в обидві сторони  5-6 авто з синіми маячками. І так видимість погана а тут ще ця ілюмінація. Спочатку думав, щоб не сталося щось недобре у місті, але потім схилися до думки, що то молоді, гарячі поліціянти резвляться, розминаються перед важкими трудовими буднями. Просто коли вони без діла так будуть виморгувати, то всі звикнуть і реально коли треба дорогу дати чи привернути увагу всім вже буде звично і пофіг в якійсь мірі. Час покаже.

Поширити це повідомлення

seolutsk    401

не трандіть за ті маячки

швагро приіхав

живе в Київі (таксист)

каже порушувати стало простіше

глянув в право ліво - не мигає і поіхав

а при старих ментах які ховались за кутками такого не зробив би

Можливо через те, що скоро будуть відеокамери на дорогах? Поліція - це ж не тільки функції бувшого ГАЇ..

Поширити це повідомлення

westboiuu    113

не трандіть за ті маячки

швагро приіхав

живе в Київі (таксист)

каже порушувати стало простіше

глянув в право ліво - не мигає і поіхав

а при старих ментах які ховались за кутками такого не зробив би

Можливо через те, що скоро будуть відеокамери на дорогах? Поліція - це ж не тільки функції бувшого ГАЇ..
ви правильно підмітили

я йому відповів так само

але те що я маю бачити патрулюючу машину заздалегідь це добре

Поширити це повідомлення

Dream    1 807

Селфі з новими поліцейскими вже хтось робив? Я обовязково зроблю.

хворі люде.

Нова поліція вчить правильно паркуватись. Старий ринок

10341886_529249300571070_450650801057557

Поширити це повідомлення

Ha3aP    530

От їдиш ти, а воно метрів 50 перед тобою їде і маячить. Не зручно.

о 12 й ночі по вул.Яровиця рухався в сторону вул.Чернишевського, то до мосту через р.Стир  з інтервалом в м.100 у пітьмі проносилися в обидві сторони  5-6 авто з синіми маячками. І так видимість погана а тут ще ця ілюмінація. Спочатку думав, щоб не сталося щось недобре у місті, але потім схилися до думки, що то молоді, гарячі поліціянти резвляться, розминаються перед важкими трудовими буднями. Просто коли вони без діла так будуть виморгувати, то всі звикнуть і реально коли треба дорогу дати чи привернути увагу всім вже буде звично і пофіг в якійсь мірі. Час покаже.

Я прошу вибачення, не хочу ображати, але якщо Ви жалієтесь на патрулювання міста поліцією - не це вже реально бредом попахує :)

Тю, відкрию вам одну невеличку таємничку. Я ватнік ;) Привик до того тому вже без злості поясню і вам.

Не дивіться на світ через рожеві окуляри! Читайте уважніше ;)

Висловити думку стосовно заважаючих проблискових маячків вночі не означає бути проти патралювання поліцейських в цілому. Так моя ватна думка вам зрозуміла чи ви і далі думаєте що я проти патралювання поліцейських від слова "ваащє"?

Поширити це повідомлення

Onil    581

Тільки, що...

Поворот з Соборноств на В.Інтернац. поліцейське авто під'їжаючи до світлофора ненастирлево умімкнуло сирену і помаленьку проїхало корок, продовжило рух на не великій швидкості.

Пантанувся водій, чи то так, щоб боялись!!! Думаю, ще таких вчинків буде...

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз