seolutsk

Нова поліція у Луцьку - відгуки

1 563 повідомлень в цій темі

Вчора заступили на службу. Цікаво, хто мав вже справу з новою поліцією - стало краще/гірше? Цікавить, чи щось все-ж таки змінилось в кращу сторону в нашій країні.

1

Поділитися цім повідомленням

Будемо слідкувати. Також цікавить це запитання. 

Думаю тема буде популярна

0

Зараз збираюся на базар - побачу чи навели лад на Варшавці

0

Вчера запустили, а вы уже хотите отзывы? :)

0

Вчера запустили, а вы уже хотите отзывы?

Ну так вчора ж було свято - народу хочеться чуда.

Такого чуда, щоб нічого не робити і все було...

0

Вчора їхала в 22.00 з молоді до Волі, їхала патрульна машина з сигнальними маячками синього кольору, зі швидкість 35-40 км/год, жодного разу водій патрульного авто не включив сигнал "поворот" об"їжджаючи перешкоди... Їх взагалі можна обганяти при блималці, і як їдуть так повільно???

0

Не знаю як в Луцьку буде,але читав  в інших містах люди на *мигалки* жалілися.Ввечері напрягає,спати не дає і т.д.

0

Вчора їхала в 22.00 з молоді до Волі, їхала патрульна машина з сигнальними маячками синього кольору, зі швидкість 35-40 км/год, жодного разу водій патрульного авто не включив сигнал "поворот" об"їжджаючи перешкоди... Їх взагалі можна обганяти при блималці, і як їдуть так повільно???

Их надо бояться, даже когда они стоят :) 

ЗЫ. Конечно можно ... у нас скорость разрешённая какая? Вот и двигайтесь по правилам.

0

Особисто для мене показовим буде факт наведення ладу в районі Варшавки. 

Бо якщо і нова поліція там нічого не змінить - тоді ноу коментс.

А взагалі - вважаю, що законодавче та технічне забезпечення роботи поліції не достатнє, а тому не дасть в повній мірі використати новий потенціал.

Однозначно потрібно давати дозвіл на використання блокуючих пристроїв а інколи і евакуаторів при невірному паркуванні (більше ти ніяк не зміниш психологію хамів на дорозі). Також потрібно оформляти протоколи дистанційно, лише за фото-відео доказами.

0

Не знаю як в Луцьку буде,але читав  в інших містах люди на *мигалки* жалілися.Ввечері напрягає,спати не дає і т.д.

:blink: вони що, на вулиці і з відкритими очима сплять?

0

Мені навпаки подобається.
Зате видно що  вони є

1

Я читав шо в інших містах люди сплять з відкритими очима стоячи біля вікна :blink:і немають грошів на штори.  А мигалки там дуже голосно мигають. Таке... 

9

Зате видно що  вони є

В день так, прикольно, а в ночі дійсно відволікає ((

0

Зате видно що  вони є

В день так, прикольно, а в ночі дійсно відволікає ((

от чего ???  :0077:

1

От їдиш ти, а воно метрів 50 перед тобою їде і маячить. Не зручно.

0

На Варшавці з самого ранку вже працюють! На спуску біля Юванта намагаються порозганяти машини, чекають водіїв!

2

а я рад

завтра может пиндосов что паркуют машины под знак вымахают

возле выдачи виз в польшу (дубенская баня поворот)

реально задрали желающии в гейэвропу попасть

0

Розкажу про патрульних у Києві: блималки реально напрягають, особливо коли близько біля тебе їдуть.

Реагують швидко. Акуратні при оформленні ДТП, привітні та толерантні до водіїв, звісно всякі.люди є але ці не вважають себе королями доріг.

Обгяняти їх не заборонено, в межах правил, постійно по дорозі на роботу і назад проїзжаю біля їхньої бази.

0

На Варшавці з самого ранку вже працюють! На спуску біля Юванта намагаються порозганяти машини, чекають водіїв!

Це вже добре. По ідеї маю бути у вівторок на Варшавці - напишу що і як. А для всіх - тема створена взагалі для оцінки діяльності нової поліції не тільки зараз - а й через місяць. Тобто хочеться бачити й динаміку того всього.

Єдине що не подобається - то це те, що скоріше за все гривнею цих порушників не будуть карати, а тільки пальчиком. А я б карав..

0

о 12 й ночі по вул.Яровиця рухався в сторону вул.Чернишевського, то до мосту через р.Стир  з інтервалом в м.100 у пітьмі проносилися в обидві сторони  5-6 авто з синіми маячками. І так видимість погана а тут ще ця ілюмінація. Спочатку думав, щоб не сталося щось недобре у місті, але потім схилися до думки, що то молоді, гарячі поліціянти резвляться, розминаються перед важкими трудовими буднями. Просто коли вони без діла так будуть виморгувати, то всі звикнуть і реально коли треба дорогу дати чи привернути увагу всім вже буде звично і пофіг в якійсь мірі. Час покаже.

1

не трандіть за ті маячки

швагро приіхав

живе в Київі (таксист)

каже порушувати стало простіше

глянув в право ліво - не мигає і поіхав

а при старих ментах які ховались за кутками такого не зробив би

Можливо через те, що скоро будуть відеокамери на дорогах? Поліція - це ж не тільки функції бувшого ГАЇ..

1

не трандіть за ті маячки

швагро приіхав

живе в Київі (таксист)

каже порушувати стало простіше

глянув в право ліво - не мигає і поіхав

а при старих ментах які ховались за кутками такого не зробив би

Можливо через те, що скоро будуть відеокамери на дорогах? Поліція - це ж не тільки функції бувшого ГАЇ..
ви правильно підмітили

я йому відповів так само

але те що я маю бачити патрулюючу машину заздалегідь це добре

1

Селфі з новими поліцейскими вже хтось робив? Я обовязково зроблю.

хворі люде.

Нова поліція вчить правильно паркуватись. Старий ринок

10341886_529249300571070_450650801057557

4

о 12 й ночі по вул.Яровиця рухався в сторону вул.Чернишевського, то до мосту через р.Стир  з інтервалом в м.100 у пітьмі проносилися в обидві сторони  5-6 авто з синіми маячками. І так видимість погана а тут ще ця ілюмінація. Спочатку думав, щоб не сталося щось недобре у місті, але потім схилися до думки, що то молоді, гарячі поліціянти резвляться, розминаються перед важкими трудовими буднями. Просто коли вони без діла так будуть виморгувати, то всі звикнуть і реально коли треба дорогу дати чи привернути увагу всім вже буде звично і пофіг в якійсь мірі. Час покаже.

Я прошу вибачення, не хочу ображати, але якщо Ви жалієтесь на патрулювання міста поліцією - не це вже реально бредом попахує :)

Тю, відкрию вам одну невеличку таємничку. Я ватнік ;) Привик до того тому вже без злості поясню і вам.

Не дивіться на світ через рожеві окуляри! Читайте уважніше ;)

Висловити думку стосовно заважаючих проблискових маячків вночі не означає бути проти патралювання поліцейських в цілому. Так моя ватна думка вам зрозуміла чи ви і далі думаєте що я проти патралювання поліцейських від слова "ваащє"?

0

Тільки, що...

Поворот з Соборноств на В.Інтернац. поліцейське авто під'їжаючи до світлофора ненастирлево умімкнуло сирену і помаленьку проїхало корок, продовжило рух на не великій швидкості.

Пантанувся водій, чи то так, щоб боялись!!! Думаю, ще таких вчинків буде...

1