Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Basil сказано:

в Крим?

був там останній раз в 11 чи 12 році. як тільки звідти згинуть орки поїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Греція, Кіпр, Албанія, Чорногорія, Хорватія, Італія, Мальта, Франція (Лазурний берег рекомендую), Іспанія (Мальорка, Ібіца, Канари), Португалія...да, ще Боргарія, але то наше Чорне море, не дуже цікаво, як на мене... Вибирай любе.

а найбюджетніше з того всього що виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

а найбюджетніше з того всього що виходить?

 

Думаю, що Болгарія. Ну ще Албанія недорога порівняно. Чорногорія недалеко і дуже гарна країна, зелені гори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Думаю, що Болгарія. Ну ще Албанія недорога порівняно. Чорногорія недалеко і дуже гарна країна, зелені гори...

Болгарію не хочу. В Албанію теж чув що реально недорого і гарно. В наступному році біометрику для всіх зробимо і будемо щось дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, la20 сказал:

Болгарію не хочу. В Албанію теж чув що реально недорого і гарно. В наступному році біометрику для всіх зробимо і будемо щось дивитись

 

Ну я ж не буду брехати тобі. Пишу як є. Сам хотів цього літа до брата на море, він живе на північному сході Італії, там і Словенія в 20 км, і Хорватія в 70 км, і Альпи в 30 км... Дуже класне місце. Хотів на авто туди катнути (1350 км) і по пляжам цих країн поїздити... Але ремонт кухні все перечеркнув. Так що, або або... На все за рік не назбираєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ну я ж не буду брехати тобі. Пишу як є. Сам хотів цього літа до брата на море, він живе на північному сході Італії, там і Словенія в 20 км, і Хорватія в 70 км, і Альпи в 30 км... Дуже класне місце. Хотів на авто туди катнути (1350 км) і по пляжам цих країн поїздити... Але ремонт кухні все перечеркнув. Так що, або або... На все за рік не назбираєш...

Ехх, так вже і бути.., я до твого брата в гості катну, раз ти не поїдеш ))
Правда мені туди 1550 км, але нічого, таке красиве місце того варте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кипр визы не нужны, перелет туда обратно от 130 долл. Мест для палаток уйма))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romanc сказал:

На Кипр визы не нужны, перелет туда обратно от 130 долл. Мест для палаток уйма))

 

Так візи з сьогоднішнього дня нікуди не треба)). І да, якщо ти живеш один, заробляєш собі на себе, тоді да, 130 баксів смотатись на Кіпр - то фігня, там палатка, перекусив, помився в морі, посцяв під кущик... А коли сім'я? Це зобсім інший бюджет і щоб назбирати той бюджет, треба набагато більше часу і сил. Імхо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав я тут, нутак, згідний, не кожен може собі дозволити, але гроші то наживне, головне бажання. Хто хоче - шукає можливість, хто не хоче - причину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dim@ сказано:

Так я не хочу на море, а хочу

 

Цитувати

випити фантастичну каву у Братиславі, полетіти лоукостом у Варшаву, відвідати Віденську оперу.

 

так ти походу не це хочеш, а просто на борді пописати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Dim@ сказано:

Звичайно, що не цього. Я хочу, щоб співвідношення цін і зп дозволяла подорожувати, а не борда мені скидалася. Мені просто цікаво, Ла20 так як і Порох

справді не розуміє, що не візи були перепоною для подорожей Європою, а саме фінансова сторона.

Ну само собою. Якби не хотів, то не писав биB)

 

ПиСи: Я вважаю, що безвіз - це добре і необхідне. Мене просто бісить подача цього досягнення.

а мені наприклад було впадло візу робити. в наступному році зроблю біометричний і буду вивчати, дивитись що куди. До того часу думаю цікавих пропозицій буде вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, difoto сказал:

Є квитки лоукостами від 12 євро

Ти коли небуть купував ті квитки на лоукост з України від 12 євро? :) На Заході - так, там постійно є знижки але є багато але, бо там вони як у лотерею і люди там теж на них чекають і відразу розгрібають! Це ще одну казочку про лоукости придумали, а спробуйте ті квитки купити. І продають їх за місяць-два-три до дати вильоту, а тут вже є питання з плануванням, так що не дуже про ті лоукости бла-бла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, igorgame said:

Ти коли небуть купував ті квитки на лоукост з України від 12 євро? :) На Заході - так, там постійно є знижки але є багато але, бо там вони як у лотерею і люди там теж на них чекають і відразу розгрібають! Це ще одну казочку про лоукости придумали, а спробуйте ті квитки купити. І продають їх за місяць-два-три до дати вильоту, а тут вже є питання з плануванням, так що не дуже про ті лоукости бла-бла!

Ну про лотерею я би не був таким категоричним, але що це питання планування - так. І люди там планують, що в цьому поганого?

з.и.  Ну чому не бла-бла? Я літав з України декілька разів за схожими цінами, навіть між нашими містами декілька разів літав за 350 гривень (в дві сторони).  Безвіз це однозначний великий плюс. Так, мені теж не подобається, під яким соусом його подають, але це відкриває багато перспектив, в перспективі це так точно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yucore сказал:

Безвіз це однозначний великий плюс

Я писав не про безвіз, я двома руками за, а за лоукости писав і ті що в нас зараз є! Найдіть і покажіть мені на найближчий місяць ціну любого лоукоста з України до Європи за 12 євро +-?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, igorgame said:

Я писав не про безвіз, я двома руками за, а за лоукости писав і ті що в нас зараз є! Найдіть і покажіть мені на найближчий місяць ціну любого лоукоста з України до Європи за 12 євро +-?!

 

ну, за 12 євро я не писав і зараз певно, таких цін я не знайду.  Можу сказати впевнено, що 12 євро для Європи це смішна, але деколи реальна ціна. В нас зараз з Києва і Львова можна купити за адекватну ціну квитки. Є спрінтейр в Родом, в них бувають ціни в 80 злотих (замість 140) деколи.  Все буде, але не одразу. Спочатку треба демонополізувати ринок, що в на і відбувається, а потім можна буде і говорити про квитки по ціні як між Варшавою і Гданськом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, igorgame сказал:

Я писав не про безвіз, я двома руками за, а за лоукости писав і ті що в нас зараз є! Найдіть і покажіть мені на найближчий місяць ціну любого лоукоста з України до Європи за 12 євро +-?!

Так у нас до Борисполя дольше добираться, чем до польских аэропортов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

... Але ремонт кухні все перечеркнув. Так що, або або... На все за рік не назбираєш...

В розвинутих і цивілізованих країнах ремонт вдома якраз і є однією з причин поїхати відпочити, а не жити під час ремонту в незручностях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас не має лоукостів.Це питання тормозиться всіма сила,чемоданами

 бабло несуть.Для наших(типа МАУ Коломойського)це кінець мега прибутків.Про  Ryanair  прочитайте і знижки на обслуговування аеропорти їм дають не за просто так.Там все так закручено.Лоукостер платить аеропорту меньший збір , але зобов’язується перевезти певну кількість пасажирів. Якщо не виконує плану — виплачує повну вартість тарифу. Таким чином, аеропорт нічого не втрачає: він отримує або приріст пасажирів, або свою стандартну оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

Так візи з сьогоднішнього дня нікуди не треба)). І да, якщо ти живеш один, заробляєш собі на себе, тоді да, 130 баксів смотатись на Кіпр - то фігня, там палатка, перекусив, помився в морі, посцяв під кущик... А коли сім'я? Це зобсім інший бюджет і щоб назбирати той бюджет, треба набагато більше часу і сил. Імхо).

Летали с женой на 2 недели в прошлом апреле, ну нет у нас кухни для ремонта))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, igorgame said:

Я писав не про безвіз, я двома руками за, а за лоукости писав і ті що в нас зараз є! Найдіть і покажіть мені на найближчий місяць ціну любого лоукоста з України до Європи за 12 євро +-?!

До речі, зовсім забув. Купив квиток з Києва в Катовіце за 20 євро два тижні тому. На липень місяць. Сумарно з України в Амстердам вийшла ціна в 45 євро ~ 1300 гривень за відстань в 1900 кілометрів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форуму цьому сидить середній клас, в більшості айтішніки і ті, в кого зарплата по ринку не така як у всіх, і рівняти інших не потрібно.

Пересічний українець, це той, хто кінці з кінцями єлє зводить, мріє не те що про прагу, а про море не може мріяти бо грошей нема.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, MACCEN сказал:

Пересічний українець... про море не може мріяти бо грошей нема.

 

 

Ну чому не може мріяти? Якраз мріяти він може, не більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halcogen сказал:

Таким пересічним треба підняти жопу і почати щось змінювати в свому житті. Тоді буде і Прага і море.

 

Скажіть як?

Наприклад сім'я, дружина в декреті, дитина мала, працює людина на заводі має чистими (6000 грн.).

Зйомне житло 3000 грн., чистими залишається 3000 грн., як поїхати в Прагу, або на море? Поясніть мені?

 

Чи всі у нас такі круті і вумні що можуть закалачувати по 30 штук грн в місяць?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, MACCEN сказано:

 

Скажіть як?

Наприклад сім'я, дружина в декреті, дитина мала, працює людина на заводі має чистими (6000 грн.).

Зйомне житло 3000 грн., чистими залишається 3000 грн., як поїхати в Прагу, або на море? Поясніть мені?

 

Чи всі у нас такі круті і вумні що можуть закалачувати по 30 штук грн в місяць?

 

 

дитина підросла, видатки на памперси відпали, пішла в садочок, вдвох заробляють чистими по 6000 грн.

можуть, постаратись і зробити собі тур вихідного дня сімєю в Польщу, відвідати два міста, раз в рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...