Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, MANJAK11 сказал:

якби ви прочитали статтю на попередній сторінці, то взнали б, що вказані суми, то не *руководство к действию*, а ліміт грошей на добу, про який може спитати прикордонник на таможні, тому ваш спір безперспективний в принципі

Та невже? а той писака звідкіля про це знає? 

А я знаю бо їзджу на постійній основі. Ну то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, Dieselsmart сказал:

Та невже? а той писака звідкіля про це знає? 

А я знаю бо їзджу на постійній основі. Ну то таке.

прочитай статтю , альо ??!!! їздун

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Було вже чи ні?

На БіБіСі не було, а так вже проскакувало на форумі, що вже робили тестові рейси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть без закордонного

 

Туреччина затвердила безвізові поїздки для українців за ID-картками

НЕДІЛЯ, 21 ТРАВНЯ 2017, 12:03

552 ПЕРЕГЛЯДИ

 

0

Турецька влада офіційно опублікувала рішення про внесення змін до порядку взаємних поїздок і визнання внутрішнього українського паспорта, ID-картки, як проїзного документа для поїздок громадян України до Туреччини.

Про це на сторінці у Facebook повідомив голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

"Турецька влада 20 травня офіційно опублікувала рішення 2017/10324 про внесення змін до порядку взаємних поїздок і визнання нового (внутрішнього) українського паспорта (ID-картки) як проїзного документа (travel document) для поїздок громадян України до Туреччини", - відзначив Соколюк.

Публікація рішення означає, що українці вже скоро зможуть їздити до Туреччини за ID-картками без закордонного паспорта, зазначає Соколюк.

"Чекаємо ноти МЗС з офіційною датою початку поїздок. Я думаю, один-два тижні", - написав Соколюк.

За словами голови ДМС, українці вже оформили понад 550 тисяч нових ID-карток. Щодня новий внутрішній паспорт оформляють 5-6 тисяч громадян України.

Нагадаємо, Україна і Туреччина підписали угоду про внесення змін до Угоди про умови взаємних поїздок громадян, що дозволить громадянам їздити за ID-картками без закордонних паспортів, у березні.

Положеннями угоди передбачається, що громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються ID-картами, що містять безконтактний електронний носій, матимуть змогу в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом 180 днів.

Європейська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, на черзі Болгарія. Потім Чорногорія.

а згодом і решта підтягнеться.

Хто перший до літа встиг - той більше туристів отримав.

 

Згодом інші країни, кому потрібна легальна дешева робоча сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки кредит на поїздку з тим новим паспортом на відпочинок ніхто не хоче давати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.05.2017 at 11:43, ForZa сказал:

А от про "ріст" економіки не треба ля-ля-тополя!!! Спитайте в наших аграріїв як їх з квотами кіданули і як зараз молочка з Німеччини і Франції завозиться в Україну, а наші загинаються і худобу вирізають і це лише з розмов з нашими місцевими! А немає економіки - як Україна буде розвиватись і ще до того ж аграрна?! Ну а взагалі у Румун, Угорців, Болгар... попитайте як вони економічно "виграли" і яка в них середньоєвропейська економіка! :) Басні то все і бла-бла у рості економіки!!! А звідти зарплати бюджетникам, стипендії, пенсії...

  Ото точно не треба ля-ля.

Ніяке молоко з Європи в Україну не завозиться. На заводах виробниках молокопродукції величезний дефіцит сировини.І на це 2 причини:

1. Через низьку закупівельну вартість молока в населення в окремих регіонах монополістами(КОМО),селянам не вигідно було тримати корів,от вони й повирізали їх.

2. Через скупку молока в населення заводами,які переробляють його в сухе молоко на експорт або для кондитерської галузі.

На сьогодні закупівельна ціна в Україні на молоко від 10 до 12 грн за літр.І ця ціна дійсно наближається до ціни молока в Польщі. Заводи готові скупляти в населення молоко,але населення не хоче тримати корів.Тому заводи навіть інвестуютьь гроші у фермерські господарства,які готові розвиватись.

 

Тепер стосовно аграрної економіки інших країн.

Румунія- аграрний сектор займає величезну частку в економіці країни.Фермерські господарства на підйомі,мають сучасну техніку,інвестують гроші в переробку і зберігання,села в Румунії розвиваються і ростуть. Був там,бачив на власні очі,розмовляв з селянами.

Болгарія- там все розвивається дуже повільно через корупцію в уряді,вплив росії і політичне "болото". Був там бачив на власні очі,розмовляв з місцевими.

Угорщина-Там ще не був,але ,але там аграрна складова також розвивається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, SunSeth сказано:

Тільки кредит на поїздку з тим новим паспортом на відпочинок ніхто не хоче давати. 

Приходиш зі  старим паспортом - береш кредит.

Міняєш паспорт і їдеш на відпочинок!

Профіт! :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Тепер стосовно аграрної економіки інших країн.

Не забувай яка там на Заході державна підтримка с/г і взагалі у зоні ЄС, а що у нас! :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Віталій СК сказал:

І це тільки частина новин за травень

Ну і оптимісти :) Я радій за вас, час покаже, тоді поспілкуємось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.05.2017 at 10:28, ForZa сказал:

Не забувай яка там на Заході державна підтримка с/г і взагалі у зоні ЄС, а що у нас! :(

 

 То визначись в чому зрада))) А то пишеш одну проблему-я тобі відповідаю,що це брехня,то ти зразу інше пишеш. Зараз для адекватних аграріїв в Україні ЄС також дає підтримку. Вся правда в тому,що наші селяни забили болт на землю.Тупо роздали в оренду дєлягам,які виснажують землю технічними культурами і мігрують від паїв до паїв. Я був  на полонинах Карпат.Люди тримають по 500-800 овець,за кожну вівцю держава платить,за приріст теж платить.Вівчарі варять сири більше 10 видів. Останній раз я купував на ярмарку в Берегово такий сир по 120грн за кг. На вовну у них теж є постійні покупці.

Крім того є проекти ЄБР та їх партнерів. Обираєш проект(свині,корови,кури,полуниця,яблука тощо) надаєш документацію і стаєш учасником-партнером. Тільки в залежності від проекту потрібно свою частку вкласти від 10 до 50%. Далі тобі дають не гроші,а технологію,насіння,телят,ягнят і т.д. І так само в залежності від проекту підписується контракт на постачання продукції надавачу гранту,тобто в тебе вже є готовий ринок збуту.

  Румуни,наприклад створюють комуни.Вкладають спільно кошти,купують новітню техніку,винаймають працівників і обробляють свої поля. Румуни теж висівають технічні культури,але рапсу і сої я не бачив,тільки кукурудза і соняшник.Багато пшениці і баштанних.Багато садів і виноградників.

Кароче тре меньше бухати селу і більше головою думати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.05.2017 at 09:14, Zheny@ сказано:

Згодом інші країни, кому потрібна легальна дешева робоча сила.

Що ти маєш на увазі під "легальна"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Roma Fur сказано:

Що ти маєш на увазі під "легальна"?

А скільки ше смислів можна вкласти в це слово?

Легальна - це по чесній трудовій візі. А не китайці , яких під одним паспортом в'їхало 10 000 чол.

ось тобі для прояснення:

Цитувати

Ось і не вистачає в Польщі робочих рук. У країні – 6000 фірм з працевлаштування. У 2015 році ця країна видала 762 700 дозволів на роботу українцям. У порівнянні з 2013-м – приріст на 950%! Тільки за половину 2016- го – 614 196 дозволів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, zaHARE сказано:

Я був  на полонинах Карпат.Люди тримають по 500-800 овець

можна назви тих полонин, щоб хоч подивитись на табуни по 500-800 овець?

бо щось скільки не ходив Карпатами - таких отар не бачив. хоча бачив крім овець - кіз, корів, коней на полонинах.

та й до селян це має дуже віддалений стосунок - зі спілкування з чабанами на полонинах, вони в основному там наймані працівники, які пасуть худобу "олігаторів місцевого розливу".

так само, як і це:

20 годин тому, zaHARE сказано:

Вся правда в тому,що наші селяни забили болт на землю.Тупо роздали в оренду дєлягам,які виснажують землю технічними культурами і мігрують від паїв до паїв.

 

20 годин тому, zaHARE сказано:

Румуни теж висівають технічні культури,але рапсу і сої я не бачив,тільки кукурудза і соняшник.

так, для загального розвитку - ріпак (рапс) є однією з кращих сидеральних культур, а не виснажує землю; соя - збагачує грунт органічним азотом, а не виснажує, а якраз кукурудза і соняшник потребують інтенсивної агротехніки, і виснажують грунти.

 

20 годин тому, zaHARE сказано:

за кожну вівцю держава платить,за приріст теж платить

відкрию великий секрет - таки платять. навіть на Волині, не те, що в Карпатах. але не всім, а тільки обраним. до простого селянина-аграрія кошти зазвичай не доходять, а якщо й доходять - то це мізер.

 

якщо тут ще є якась частка правди:

20 годин тому, zaHARE сказано:

Крім того є проекти ЄБР та їх партнерів. Обираєш проект(свині,корови,кури,полуниця,яблука тощо) надаєш документацію і стаєш учасником-партнером. Тільки в залежності від проекту потрібно свою частку вкласти від 10 до 50%. Далі тобі дають не гроші,а технологію,насіння,телят,ягнят і т.д.

(тільки частина, бо не так просто той грант взяти, та й на всіх тупо не вистачить), то тут - натуральний звіздьож:

 

20 годин тому, zaHARE сказано:

І так само в залежності від проекту підписується контракт на постачання продукції надавачу гранту,тобто в тебе вже є готовий ринок збуту.

є конкретні імена - кому "підписали контракт" під грант???

 

Чи весь пост був не про наші Карпати і селян, а про якісь інакші - Румунські, Польські Карпати? тоді так, заперечень немає (крім готових контрактів під грант - такого там також немає).

 

З одним тільки можу погодитись:

20 годин тому, zaHARE сказано:

Кароче тре меньше бухати селу

Але такі сентенції дуже легко висловлювати з теплого офісу...

по факту - в нас надто високий відсоток сільського населення, для всіх місця в агробізнесі не вистачить..

 

Але то все - офф-топ, і стосунку до безвізу не має. Варто з тим зав'язувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

можна назви тих полонин, щоб хоч подивитись на табуни по 500-800 овець?

бо щось скільки не ходив Карпатами - таких отар не бачив. хоча бачив крім овець - кіз, корів, коней на полонинах.

та й до селян це має дуже віддалений стосунок - зі спілкування з чабанами на полонинах, вони в основному там наймані працівники, які пасуть худобу "олігаторів місцевого розливу".

так само, як і це:

 

  Вівчарів багато в Івано-Франківській обл. Я був в Косівському районі. Власники отар не олігархи.Це місцеві селяни,часом велика родина.Я з ними спілкувався.Самі вони не пасуть,не доять,сир не варять і не стрижуть.Наймають вівчарів. Самі власники розвозять по ярмарках сир,збувають вовну.Часом за вовну дають не гроші,а вироби(простирадла,шкарпетки тощо).То вони ще розвозять для збуту ті вироби.

Ще говорив з одною жіночкою,в неї овець небагато,але держава дала субсидій за минулий рік 50тис.Правда каже,щоб вибити їх треба троха побігати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

3 часа назад, rrid сказал:

так, для загального розвитку - ріпак (рапс) є однією з кращих сидеральних культур, а не виснажує землю; соя - збагачує грунт органічним азотом, а не виснажує, а якраз кукурудза і соняшник потребують інтенсивної агротехніки, і виснажують грунти.

 

Це правда,навіть буряк цукровий виснажує грунт більше,ніж ріпак. Ріпак нормальна культура,як і соя,але при умові сівозміни.Тому я й написав,що орендатори не запарюються сівозміною, доять одні паї,а коли вже виснажать,тоді переходять на інші.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.05.2017 at 17:54, zaHARE сказано:

Я був  на полонинах Карпат.Люди тримають по 500-800 овець,

 

4 годин тому, rrid сказано:

можна назви тих полонин, щоб хоч подивитись на табуни по 500-800 овець?

1 година тому, zaHARE сказано:

Вівчарів багато в Івано-Франківській обл. Я був в Косівському районі. Власники отар не олігархи.

 

1 година тому, zaHARE сказано:

Ще говорив з одною жіночкою,в неї овець небагато,але держава дала субсидій за минулий рік 50тис.Правда каже,щоб вибити їх треба троха побігати.

до такого "конструктивного" дыалогу згадалось аж два анекдоти

Про сало - сільськогосподарський такий анекдот  

Заяче сало

Українська народна казка Поділля

Їхав пан з кучером Іваном у далеку дорогу. Вони їхали мовчки, але мовчанка обридла. Пан і надумав поговорити. В цей час вискочив заєць. Пан і почав свою розмову з зайця.

— От у мене в лісі водяться зайці, тільки не такі, як оце пострибав маленький, а великі. Я з-за границі привіз на розплід. Одного разу я зібрався на охоту, взяв із собою чоловік з десять загоничів. Вони нагнали на мене зайців, а я їх тільки бах! та бах! Тоді я набив їх десятків зо три. А одного забив, то такого величезного, як баран завбільшки! Ну, а коли здер з нього шкуру, то було більш як півпуда сала. От які в мене зайці!

Кучер слухав, слухав, а далі і каже:

— Но-о, гніді, скоро вже і міст той, що під брехунами ламається.

Почув це пан і каже:

— Чуєш, Іване, так от які зайці бувають! Правда, що в нього півпуда сала то не було, а так, фунтів з десять.

— Звісно, заєць зайцем, — каже Іван.

Ну, їдуть далі, а пан знову до Івана:

— От що, Іване, а чи скоро вже буде той місток?

— Та скоро вже, пане, — каже Іван.

— Так от знаєш, Іване, — продовжує пан, — мабуть, що на тому зайцеві і десяти фунтів сала не було, так фунтів три-чотири, не більше.

— Та мені що, — каже Іван, — хай буде і так.

Але проїхали трохи, пан повертівся на місці та й знову:

— А чи скоро, Іване, вже той міст буде?

— Так, скоро, пане, ось-ось, тільки в долинку спустимось.

— Гм, — каже пан, — а знаєш, Іване, на тому зайцеві і зовсім сала не було! Сам знаєш, яке на зайцеві сало.

— Та звісно, — каже Іван, — заєць зайцем.

Спустились в долину, а пан і питає:

— А де ж, Іване, той міст, що ти про нього говорив?

— А він, пане, — каже Іван, — розтопився так само, як те заяче сало, що ви про нього говорили.

Hide  

 

18+ Показати прихований контент  

Гуцул на прийомі у лікаря:
– Пане доктор біду маю.
– Та яку?
– Мені лиш 82 роки,а з жінкою сплю не більше, як раз на тиждень.
– Та то  дуже добре, дай Боже всім так!
– Та де ж докторе добре. Моєму кумові 96 років а він каже що 2-3 рази на день годен. То що бисте ми порадили?
– Покажіть но язика

Гуцул показує язика.
Лікар:
– Не бачу ніяких причин, щоб Ви не могли казати так само.

Hide  
1 година тому, zaHARE сказано:

орендатори не запарюються сівозміною, доять одні паї,а коли вже виснажать,тоді переходять на інші.  

по-перше, брехня - немає такого явища.

по-друге, суперечить логіці. "орендатори" - вони чудово знають, що правильна сівозміна підвищує врожайність, а бажаючи отримати максимальну віддачу на свої інвестиції - використовують для цього всі можливості; та й якщо б так і було - то на яку землю орендатор міг би поміняти "виснажені" паї? на такі самі, тільки виснажені іншими орендаторами? земля - вона фізично обмежена ;) а врожайність в Україні щороку зростає - в т.ч. і завдяки агротехніці, куди і сівозміна входить

заяче сало... (с)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Zheny@ сказано:

А скільки ше смислів можна вкласти в це слово?

Легальна - це по чесній трудовій візі. А не китайці , яких під одним паспортом в'їхало 10 000 чол.

ось тобі для прояснення:

Не бачу ніякого зв'язку між безвізовим режимом і легальною робочою силою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Roma Fur сказано:

Не бачу ніякого зв'язку між безвізовим режимом

ок.

Ще таке:

 

Туристична віза

  • віза не потрібна терміном до 90 днів протягом 180 днів (дозволений в'їзд по ID паспортами);

 

Тобто поїхавши "відпочити" в Турцію, можна і побатрачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Zheny@ said:

Тобто поїхавши "відпочити" в Турцію, можна і побатрачити.

Можна і на довший термін, але лише жінкам і паспорт при цьому відбирають і незалежно від того, як тебе звали раніше, тепер ти будеш - Наташя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

Можна і на довший термін, але лише жінкам і паспорт при цьому відбирають

це було і ДО безвізу.

 

А бо ще так :) )18+)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 країни, 5 днів, 1500 км, 6л/100км, 5 ночей в готелях, харчування виключно в закладах, + витрати на розваги - 450 баксів на двох, або 225 на одного

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання таке, у мене бізнес віза (фірма робила) мені обовязково з свобою мати кеш?

чи можуть попросити показати на кордоні?

 

Я напркилад не знаю де буду ночувати чи на скільки днів їду точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...