Перейти до змісту

"Улибаемся и машем... " або гудбай безвізовий режим


Basil

Рекомендовані повідомлення

Два кроки від безвізового режиму – чому Єврокомісія скасувала "безвізову доповідь"

 

 

15 грудня мало стати історичною датою для України – саме цього дня Єврокомісія мала намір оприлюднити шостий звіт про виконання Києвом Плану дій візової лібералізації (ПДВЛ).

Кілька проектів звіту були готові вже наприкінці  тижня, і всі вони, як свідчать джерела ЄП, були позитивними для України. Та в останній момент – несподівано для всіх – оприлюднення звіту було перенесене. Новий день звітування не названий, очікується, що воно відбудеться протягом тижня.

"Європейська правда" розібралася в причинах та наслідках рішення, ухваленого в Брюсселі.

Ключова новина: час "єврозради" ще не настав. Джерела свідчать, що звіт все ж буде позитивним, хоча й не таким, як дехто сподівався.

Одна біда – одночасно розпочалися негативні процеси в Києві. І офіційна Україна – свідомо чи ні – готує грунт для того, щоби Брюссель відмовився від своїх намірів та ще більше затягнув безвізове рішення для її громадян.

Отже, спершу – новини тезово.

  • ЄС не планував відмовляти Києву. Навпаки, обговорювалася можливість надати Україні безвізовий без додаткових умов, пришвидшивши процес.
  • Але "фракція оптимістів" на чолі з Юнкером програла. Звіт ЄК буде містити чіткі умови, без виконання яких безвізовий нам не світить. І ці умови покажуть частину з тих, чиї дії заблокували повністю позитивне рішення – таке, яке матимуть грузини.
  • В перших рядах винуватців – Юрій Луценко. Його популізм та маніпуляції при розгляді безвізових законів вилазять Україні боком. Ще один "герой" – Єгор Соболєв.
  • Тепер Рада має переглянути свої правки до закону про Агенцію з повернення та управління активами, відновивши урядову версію документа. І це буде політично непросто.
  • Та цими днями було створено нову проблему, яка здатна заблокувати безвізовийнавіть за виконання інших вимог ЄК. Уряд знову намагається взяти під контроль Нацагенцію із запобігання корупції. Це – той провал, який Брюссель нам не пробачить.  Проблема нова і ще не потрапила до "звіту Юнкера", але переоцінити її – неможливо.

Тепер про це та інше – детальніше...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 829
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора по 1+1 в ТСН казали по інсайдерській інформації, що відмова була через те, що Порошенко мав відіслати в ЄС гарантійного листа про боротьбу з коррупцією. Але він не послав і тому відмовили на данний момент. Якщо нічого не переплутав - то якось так. Робіть висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди - все для людей.........Цікаво скільки відсотків від обіцяного виконали кріль з порохнявим? Думаю мінімум....як і з війною .....так буде і з розтаможкою і з усім іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ви вже захарили цим... я знаю інфу, що її просто відклали на певний період, а не гуд бай дасвідос.... що ж за люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені той безвізовий режим, що візовий. Є гроші їду, нема не їду. А якщо хтось чекає від Пороха дива то чекайте дальше. Він ставленик Фірташа... Фірташ дуже завязаний на росії. І чого той клан повністю не здав Україну думаю причина банальна. Тупо грошима не хочуть ділитись з російськими олігархами. А на Україну їм насрати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось ще сподівався ,що скасують ?

А мені той безвізовий режим, що візовий. Є гроші їду, нема не їду. А якщо хтось чекає від Пороха дива то чекайте дальше. Він ставленик Фірташа... Фірташ дуже завязаний на росії. І чого той клан повністю не здав Україну думаю причина банальна. Тупо грошима не хочуть ділитись з російськими олігархами. А на Україну їм насрати.

А я не погоджуся з вами

Цікавилася нещодавно - треба купу паперів,довідки з банку

Плюс їхати в Києв або у Львів здати відбитки пальців ...

Так що одних грошей мало - треба ще витратити баггато часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось ще сподівався ,що скасують ?

А мені той безвізовий режим, що візовий. Є гроші їду, нема не їду. А якщо хтось чекає від Пороха дива то чекайте дальше. Він ставленик Фірташа... Фірташ дуже завязаний на росії. І чого той клан повністю не здав Україну думаю причина банальна. Тупо грошима не хочуть ділитись з російськими олігархами. А на Україну їм насрати.

А я не погоджуся з вами

Цікавилася нещодавно - треба купу паперів,довідки з банку

Плюс їхати в Києв або у Львів здати відбитки пальців ...

Так що одних грошей мало - треба ще витратити баггато часу

 

Якщо часто катаєш то польску візу на рік не проблема отримати. А якщо рідко то і туристичну раз помучатись і потратити час можна. На місця Європейців я б так також робив би. Бо пускати варварів до себе не хо, а ми для них варвари і своєю поведінкою часто заслужено так називаємося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoutM

повністю згідний, були величезні плани, але так вийшло, що за рік лише 2 рази з'їздив у ту Європу.

скоро дешевше буде поїздами подорожувати на вихідні, немає за що переживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

тому що піддаєш сумніву обіцянку нашого президента, не роби такого!! 

Я не можу зрозуміти, це ви серйозно цю репліку написали?))) Та наш президент цим тільки і займається, що роздає обіцянки і нічого не виконує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якщо часто катаєш то польску візу на рік не проблема отримати. А якщо рідко то і туристичну раз помучатись і потратити час можна. На місця Європейців я б так також робив би. Бо пускати варварів до себе не хо, а ми для них варвари і своєю поведінкою часто заслужено так називаємося

 

ми варвари, а різні там мусульмани-терористи, ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже всі зажевемо у безвізовому режимі...

Що ж ви тайого чекаєте, як манни небесної.

Ну стане дехто на 100є (приблизна вартість візи) багатшими і що?

Всі якісь зациклені на мєлочах.

Єконміка в жопі, курупція набрала таких висот, яких Україна ще не бачила, громадяни гинуть в псевдомирний час - а їм безвізовий режим подавай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось ще сподівався ,що скасують ?

А мені той безвізовий режим, що візовий. Є гроші їду, нема не їду. А якщо хтось чекає від Пороха дива то чекайте дальше. Він ставленик Фірташа... Фірташ дуже завязаний на росії. І чого той клан повністю не здав Україну думаю причина банальна. Тупо грошима не хочуть ділитись з російськими олігархами. А на Україну їм насрати.

А я не погоджуся з вами

Цікавилася нещодавно - треба купу паперів,довідки з банку

Плюс їхати в Києв або у Львів здати відбитки пальців ...

Так що одних грошей мало - треба ще витратити баггато часу

Якщо часто катаєш то польску візу на рік не проблема отримати. А якщо рідко то і туристичну раз помучатись і потратити час можна. На місця Європейців я б так також робив би. Бо пускати варварів до себе не хо, а ми для них варвари і своєю поведінкою часто заслужено так називаємося

Я катаюся не часто

А для чого мучитися,якщо можна не мучитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого мучитись, збираючи роками на машину (і то не нову), на квартиру (та й то на однушку і в кредит), для чого мучитись, купуючи ліки на зібрані всією родиною гроші, для чого мучитись, шукаючи за що вивчити дитину, за що оженити/озамужити, для чого... для чого... для чого?????!!!

ЩО, безвізовий це те, на чому зара зійшлося все?!?! Це те, шо нам от найбільше зара не вистачає??!?!

Це пудріння мізків простому люду України! Відволікання уваги народу від злодюг, котрі досі присмоктані до корита!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаюся не часто

А для чого мучитися,якщо можна не мучитися?

 

Ніхто ж з пересічних не каже, що безвізовий режим то погано.

Дивує те, скільки уваги приділяється даній події, ніби з режимом Україна в мить переродиться і стане кращою, люди зміняться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого мучитись, збираючи роками на машину (і то не нову), на квартиру (та й то на однушку і в кредит), для чого мучитись, купуючи ліки на зібрані всією родиною гроші, для чого мучитись, шукаючи за що вивчити дитину, за що оженити/озамужити, для чого... для чого... для чого?????!!!

ЩО, безвізовий це те, на чому зара зійшлося все?!?! Це те, шо нам от найбільше зара не вистачає??!?!

Це пудріння мізків простому люду України! Відволікання уваги народу від злодюг, котрі досі присмоктані до корита!

ну то не мучтеся ,не збирайте

Яйценюку зарплату на 25 % підняли ,про підвищення пенсій чи зарплат медикам,вчителям я щось не чула

але в даній темі ми не обговорюємо своє відношення до безвізового режиму з Європою

я вважаю,якби він був введений ,то було б набагато краще - ніж коли його немає

але це не значить,що це питання №1 для вирішення

p.s на Януковича за що почали наїжджати,що він там відмовився підписувати ?

і хто там обіцяв безвізовий режим після того ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ніхто ж з пересічних не каже, що безвізовий режим то погано.

Дивує те, скільки уваги приділяється даній події, ніби з режимом Україна в мить переродиться і стане кращою, люди зміняться. 

 

Це одна з обіцянок пороха для популізму, яку він міг виконати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

На місця Європейців я б так також робив би. Бо пускати варварів до себе не хо, а ми для них варвари і своєю поведінкою часто заслужено так називаємося

Згідний цілком з Вами.. Саме стою на кордоні в Угринові це жахіття що робиця по узбіччям бутилок з йогуртів і пива тьма, пакетів різноіі бумаги, навіть на проіізджій частині хтось в черзі під машину викінув бутилки з йогурту та якісь пакети, бидлоття таке що верне)) стоять також машини на узбіічі без водіів то з черги люди ходять за них мочитися прям перед самим кордоном)) . Просто раніше тут ііздив десь місяці три назад то такого не було а була показова митниця а наші все спотворять.

 

Що Ви, шановний, таке кажете? Хіба то важливо? Те, що мільйони  українців смітять, крадуть, руйнують, приховують... що це все в порівнянні з підвищенням зарплати примєра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ну то не мучтеся ,не збирайте

Яйценюку зарплату на 25 % підняли ,про підвищення пенсій чи зарплат медикам,вчителям я щось не чула

але в даній темі ми не обговорюємо своє відношення до безвізового режиму з Європою

я вважаю,якби він був введений ,то було б набагато краще - ніж коли його немає

але це не значить,що це питання №1 для вирішення

p.s на Януковича за що почали наїжджати,що він там відмовився підписувати ?

і хто там обіцяв безвізовий режим після того ?

 

не зарплату, а оклад. і в межах бюджетних призначень. і не тільки Яценюку, а багатьом бюджетнікам (якщо цікаво, то Постанова від 9 грудня). 

на практиці це означає, що працівник-бюджетнік буде отримувати стільки, скільки й отримував, тобто, оклад буде не 1378, а 1378+25%, надбавки також збільшаться, але зменшиться сума премії (або її  взагалі не буде), і якщо в листопаді бюджетник мав нарахованими 3000, то і в грудні буде тих самих 3000.

може щось поміняється в 2016, але це вже буде залежати від того чи збільшать фінансування  (видатки бюджету) по конерктним міністерствам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде безвізовий режим, то населення України поменшає на четвертину за пару тижнів, а на скільки ж побільшає в Європі заробітчан

і я думаю в Європі це розуміють, тому мабуть це буде іще не скоро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

а для чого мучитись, збираючи роками на машину (і то не нову), на квартиру (та й то на однушку і в кредит), для чого мучитись, купуючи ліки на зібрані всією родиною гроші, для чого мучитись, шукаючи за що вивчити дитину, за що оженити/озамужити, для чого... для чого... для чого?????!!!

 

ну то не мучтеся ,не збирайте

 

paksivatova, по-перше, слово "мучитись" я вжив, щоб продовжити риторику ТВОГО попереднього посту.

По-друге, я не про себе особисто писав, а про більшість звичайних громадян України - їм всім перестати мучитись по твоїй вказівці?

По-третє, не на все можна перестати "мучитись" за власним бажанням, хвороба, наприклад, не питає твого бажання, і ліки купуєш не з-за того, що тобі так захтілось, правда? Квартплата теж зовсім не "мучітєльна", да? Але ж безвізовий - то головніше! Про нього потрібно цілий день зі всім засобів ЗМІ нам мізки полоскати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європі необхідно для простих громадян зробити безвізовий режим, а для всіх чиновників аж до президента - візовий зі всіма "прєлєстями" бюрократії, тоді вони вмить виконають всі вимоги Євросоюзу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примітивно мислите. Ті хто хотів працювати за кордоном, давно там працюють, легально чи ні це вже інше. Ті хто хотів постійно (часто) туди їздити- поробили собі довгострокові візи. Так що масового бігства не буде, тим більше, що безвізовий режим не дозволяє офіційно працювати там. 

 

 

 

те, що там всі не залишатся працювати, то точно, але що багато народу *ломанется* за *довгим рубльом*, то без варіантів. Й полякам *лафа*, там де платили 12-13 злотих за годину, будуть платити 7-8, бо від бажаючих не буде відбою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scrrr, можете поржать, вам то точно в Крыму безвизовый не светит. Хотя зачем вам ехать в ту гейропу?

Щодо теми. Щось вже є така думка в мене, що то напевно навмисно робиться. Принаймні я побачив що в нас давно європейськи ціни і навіть вищі. А як люди почнуть задумуватись, порівнювати рівень життя, та задавати питання то для можновладців стане трохи не тойво... А зараз, все ж таки більшість не їздила у ЄС, і часто густо через мороки з візами.

P.S. Маю все ж таки надію що в нас не буде такий безвізовий як для громадян Молдови, як я з ними розмовляв, то ну його нафіг такий безвізовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде безвізовий режим, то населення України поменшає на четвертину за пару тижнів, 

Якщо, не вся добра половина! Практично, вся молодь - працездатне населення!))))

 2 halcogen тут нема нічого наївного. Сьогодні, приїхали два моїх друга з Москви, і за пивом вони чітко сказали - "якщо, буде можливість без візи поїхати в Європу на заробітки, то нафіг їм та їб@нута Москва, з її вічними проблемами" І для них, і для багатьох інших віза - це свого роду якась... моральна перпона - противна, дорога і принизлива, якось так. І для багатьох людей, 100 $ це немаленькі гроші, особливо, коли люди їдуть на заробітки.

2 MANJAK11 відкрию тобі маленький секрет, вже біля року платять 6-7 злотих за годину ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...