Перейти до змісту

Не вдається встановити Win 7 на ноут Lenovo ThinkPad E520


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Справжній usb-dvd, так пробував всі порти і usb2 і usb3 - тупо не бачить установочного диску і не йде установка і в legacy і в uefi. Такого маразму ще ніколи не бачив.

був випадок коли драйвер до usb-dvd поки не поставився у вінді до того часу і не зміг завантажитись, хз чого.

а взагалі то якщо вже підходити професійно то хо 1 2.0 usb тай маэ бутти,

якщо є пробуєм грузитись із вінта а потім із флешеки и якої там приблуди,

якщо вищеопсані трабли то є баріант зняти 2гого вінта і вліпити туда dvd, але з практики як назло під рукою завжди немає потрібної дрібнички

саме тому я свого часу затарився деякими "перехідниками",

Зустрічав я якось ноута в якому біос блочив установку 7, нічого, програматор, чистий біос і ставиться хоч 95 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання знято. Виявляється була залита клавіатура, ізза того були постійно "затиснуті" клавіші Shift. Зараз завантажується, тільки в процесі треба натискати пробіл, отаке "лікування" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК вiдключити клавiатуру в ноуті?! Думайте, що пишете.

болтики знизу є, і потім шлейф висмикуєш

колись був ноут з клавішою що заппала - пищав постійно, власнику було дорого міняти клавіатуру - відключили рідну і користувався УСБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК вiдключити клавiатуру в ноуті?! Думайте, що пишете.

болтики знизу є, і потім шлейф висмикуєшколись був ноут з клавішою що заппала - пищав постійно, власнику було дорого міняти клавіатуру - відключили рідну і користувався УСБ

Якось було діло, що хотів розєднати плівку із залитої клави, знач взав фєн строітєльний грію собі, дійшов до половини і тут заходить колега і на весь кабінєт шо робите, короч поплавив я її майже розєднавши, висновок сєй басні: страхуйтесь від оленів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

misha17, я про породисті Think Pad"и мав на увазі, не ототожнюй з бюджетними розвалюхами типу G5xx...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...