Перейти до змісту

Оформлення закордонного паспорта. Куди краще звернутись?


remonters

Рекомендовані повідомлення

а на сайті ДМСУ кажуть:

Цитувати

Видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Вартість послуги та пільги

Спойлер

Увага! Інформація про платежі на цій сторінці актуальна лише для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у підрозділах міграційної служби. При оформленні цього документу у консульських установах України за кордоном сплачується консульський збір.

Оплачується адміністративний збір, який розраховуєхться як сума вартості адміністративної послуги та вартості бланку

У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору складає 557 грн. 32 коп., у тому числі:

Спойлер

Вартість адміністративної послуги – 253 грн. (Постанова КМУ від 2 листопада 2016 р. N 770)

Бланки паспорта громадянина України для виїзду за кордон виготовляються на замовлення центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства (абзац другий частини першої статті 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»).
З метою реалізацій вимог вказаного вище Закону ДМС щорічно укладає договори на виготовлення бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон з Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів, яким встановлюється вартість такого бланка документу.
У 2016 році вартість бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить – 304 грн. 32 коп.

У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення,сума адміністративного збору складає 810 грн. 32 коп., у тому числі:

Спойлер

Вартість адміністративної послуги - 506 грн. (Постанова КМУ від 2 листопада 2016 р. N 770)

Вартість бланка, визначена виробником (на підставі п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг») – 304 грн. 32 коп.

У разі термінового (протягом 3 робочих днів у випадках, визначених законодавством) оформлення, сума адміністративного збору складає 810 грн. 32 коп., у тому числі:

Спойлер

Вартість адміністративної послуги - 506 грн.(Постанова КМУ від 2 листопада 2016 р. N 770)

Вартість бланка, визначена виробником (на підставі п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг») 304 грн. 32 коп.

 

Термін розгляду заяви

Заяви про оформлення паспорта розглядаються протягом не більш як 20 робочих днів з дня подання документів, за виключенням наступних випадків:

При терміновому оформленні (за заявою особи) із сплатою подвійного розміру держмита та вартості послуги - до 7 робочих днів.

Якщо поїздка пов'язана з терміновим лікуванням від'їжджаючого, від'їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, - протягом трьох робочих днів.

У разі виїзду на постійне місце проживання (еміграція) – 3 місяці.

У разі виїзду на постійне проживання за кордон усиновленої іноземцями дитини - громадянина України паспорт оформляється у строк до 10 робочих днів.

 

Результат отримання послуги: Отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон

:) Тобто, з цієї писанини робимо висновок, що звичайний (не терміновий) паспорт мають зробити за 20 днів :) А в реальності, якщо ти отримаєш паспорт за 20 днів - це СУПЕР-терміновий :) Бо навіть термінового за 20 не роблять... І для кого та писанина "на заборі"? А сайт-то офіційний!

 

Певно, собака зарита саме в формулюванні: "Заяви про оформлення паспорта розглядаються протягом не більш як 20 робочих днів з дня подання документів", тобто вони зобов'язуються вашу заяву розглянути протягом тих 20-ти днів :) і вони її реально розглядають протягом тих 20-ти днів :) а от виготовлення паспорта - це вже зо-о-о-овсім інше діло :) Про це вони нічого не писали ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну, не знаю. Мо мені так випало.

Виготовили терміновий паспорт за два тижні.

6 квітня подав, 20-го квітня прийшла смс йти забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терміновий, 11 квітня подав, 26-го забрав, 20-го паспорт вже був тут, якщо вірити статусу на сайті ДМСУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок електронної черги... Регулярно я заглядав туди, коли згадував, але дуже рідко з'являлись одне-два місця, по непідходящих підрозділах... Крім цього, нюанс такий, що місця якщо й з'являються, то вони на день рівно через два тижня після сьогодняшнього.

Але заглядав я в основному вдень, а вони пишуть, що черга оновлюється опівночі, тобто місця, найімовірніше, з'являються якраз опівночі (карєта превращается в тыкву :)). А я весь час забував в таку пізню пору про заглянути на сайт :) Але якось в три години ночі я згадав, заглянув, і на потрібний мені підрозділ (Луцький районний) було аж два місця. Зареєстрував, прийняло, вказало номер в черзі і підтвердило обрану дату і час. Далі мала б прийти СМС з підтвердженням, але її так і не було... Якось раніше я вже пробував реєструватись (теж втрапив на місце), але тоді не приходила СМСка з кодом, а телефони, вказані на сайті, на котрі пропонують дзвонити в разі відсутності СМС, взагалі скидали зразу, а потім, на наступний день СМСка прийшла, коли вже нікому потрібна не була... Ну то, думаю, і тут, певно, пізніше прийде, головне що номер черги показало. Але СМСка так і не прийшла... А в "Відповідях на запитання" на сайті вони в декількох місцях пишуть типу

Цитувати

У разі, якщо ви відмовилися від онлайн-оплати, зарезервована місце у черзі зберігається за вами.

Оплатити послуги можна самостійно у будь-якому банку.

хоча ніякої пропозиції оплати не було! І куди платити в банку, теж не написано! І ніде на сайті я так і не знайшов ніяких рахунків чи пояснень... Ну, як в нас, все кривим народжується...

Оплатити нема куди, СМСки нема... вже беруть сумніви, бо ж вони самі там же пишуть

Цитувати

Як дізнатися, що реєстрація у черзі пройшла успішно?

Результатом успішної реєстрації у черзі є:

- талон, у якому міститься інформація про номер у черзі, дата та час прийому, П.І.Б. — при здійсненні реєстрації за допомогою терміналу безпосередньо у підрозділі ДМС

- СМС-повідомлення, у якому міститься інформація про номер у черзі, дата та час прийому — при здійсненні онлайн-реєстрації на сайті ДМС

Вирішив я тоді глянути на вкладку "Мої талони та квитанції", думаю може там що побачу, хоч підтверження... А там потрібно ввести, УВАГА!: 

Цитувати

Введіть останній код реєстрації, отриманий в СМС-повідомленні

А якого ж хєра ви на початку, в формі реєстраці, не написали, що той код потрібно зберегти, бо він ще знадобиться!?! Людина вже давно видалила той код! (реєстрував я не собі чергу) Видалила відразу тоді вночі після того, як сайт сказав, що все нормально, що зареєстровано... Ну дебіли, інакше не назвеш...

 

Але потім якось випадково знайшли на листочку той код (тоді та людина записала спросоння, щоб мені продиктувати), я ввів в цю форму, код дійсно підійшов, але показало лише підтвердження номеру черги, дати і часу. Також там був напис типу "Онлайн-оплата", але фоно не клікабельне, не функціонує. Сподіваюсь, що лише ПОКИ...

 

Коротше, сьогодні та людина пішла туди, маючи на папірчику записаний власною рукою номер черги (чи-то на 13:15, чи-то на 13:45), там сказали чекати своєї черги. Черга підійшла близько 16-ї, там запитали "Покажіть ваш талончик чи СМСку" :)  Ну але вислухали пояснення, що СМС не прийшла, перевірили по номеру і все прийняли, на терміновий. Сказали навідатись після 17-го травня. Тобто, від сьогодні трішки більше 2-х тижнів, якраз під "20 днів" :) Ну, побачимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні у новому сервісному центрі "Паспортний Сервіс" у ТЦ "Варшавський" на 3 поверсі. Чергі майже не було (в порівнянні з ЦНАПом), можна брати талон, і за годину здавати документи. Пропускна здатність центру до 300 людей за добу. Гарно, чисто, акуратно.

Є і мінуси, як же без них?

Перший зі сфери дятлізму: взяти талон може тільки та особа, якій треба оформляти паспорт. Я хотів взяти для дружини, то ніні, хоч трісни, мала бути дружина і все.

Другий то вартість. До вартості того що в ЦНАПі, треба додати 400грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24.04 прийшов десь о 6:15-6:20. Народу було чоловік 20, в чергу записався під номером 62 і 63.

Десь о 7:30 "активіст" почав формувати фізичну чергу  згідно записів.  Декого в той момент не було,  але пізніше приходили і ставали вже після відкриття ЦНАПу всередині приміщення.  В той день видавали 70 талонів,  про що було окреме друковане оголошення біля входу (мабуть з вечора вивісили).

 Працівники ЦНАПу самі видавали талони після перевірки документів (когось відсіяли через пошкоджену фотографію у паспорті українському). Мені видали 2 талони  для мене і дружини,  при цьому глянули в її паспорті запис про шлюб (для сусіда мабуть не дали б :) ).

Подача документів трішки затягнулася , хв. 30 зайняла. 

Подали один терміновий і один звичайний,  глянемо,  які реальні терміни будуть. 

Терміновий обіцяли тижнів за 2, максимум 3, а от по звичайному лякали 5-ма місяцями))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть:

1. Чи можна реєструватися в електронній черзі відразу в двох-трьох містах чи місцях?
2. Чи є зараз затримки з друком паспортів? Тобто по факату скільки робиться не терміновий та терміновий паспорт?

3. Скільки часу готовий паспорт може зберігатися в місці видачі? Тобто якщо людина довгий час немає можливості забрати паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Здавав документи на паспорт орієнтовно 21 березня, сьогодні отримав смс, що можна забирати готовий.

Здавав у луцькому ЦНАПі.

Паспорт звичайний, не терміновий...

Все "пустобрехство" директриси ЦНАПу про "6 місяців на виготовлення якщо не терміновий" до "нижеспиння".

Народ, будьте мудріші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.05.2018 at 15:23, Svityaz сказано:

Здавав документи на паспорт орієнтовно 21 березня, сьогодні отримав смс, що можна забирати готовий.

Здавав у луцькому ЦНАПі.

Паспорт звичайний, не терміновий...

Все "пустобрехство" директриси ЦНАПу про "6 місяців на виготовлення якщо не терміновий" до "нижеспиння".

Народ, будьте мудріші...

а яка вартість ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов сьогодні о 8 15

Дали талон на 14 30.

Терміновий-810 грн

Не терміновий 560 десь.

Я в шоці від людей, котрі платять у Варшавському  по 1250 за те саме.

Хоча дуже добре розумію механізм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, super_bord сказано:

а яка вартість ?

стандартна, десь 560-570 заплатив у березні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здавав у "документі". Приїхав о 17,40 (за 20 хв до закриття).  Взяв талончик. Через 3хв зайшов в кабінку.

Заплатив 1500 із  медстраховкою. І в 17,55 уже вийшов із чеками і всім іншим.

Забрав точнісінько за  2 тижні. Як і обіцяли.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zigorko сказано:

А де той "Документ"?

"ТЦ Варшавський" 3-й поверх.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив паспорти в ДМСУ на Володимирській - 810 грн. терміновий. По часу - 18 днів.

Запис - в електрону чергу на  сайті ДМСУ, записатись можна лише о 12 ночі - зявляються вільні місця.   

Талончики на місці  видають теж без проблем на попередній запис в чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.04.2018 at 20:43, VojinSvitla сказано:

3. Скільки часу готовий паспорт може зберігатися в місці видачі? Тобто якщо людина довгий час немає можливості забрати паспорт

У разі неотримання громадянином паспорта протягом одного місяця з дня його надходження до уповноваженого суб’єкта паспорт повертається відповідному територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС для зберігання.

Якщо заявник не отримав паспорт протягом року з дня його оформлення він знищується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yuriy_t сказано:

Робив паспорти в ДМСУ на Володимирській - 810 грн. терміновий. По часу - 18 днів.

Та сама шарага, теж терміновий, вклались реально в 7 робочих днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...