Перейти до змісту

Оформлення закордонного паспорта. Куди краще звернутись?


remonters

Рекомендовані повідомлення

Вчора прийшов в ЦНАП о 8.00 (в четвер працюють з 9.00 в інші дні з 8.00) було близько 80-100 людей якраз вийшла жіночка і почала видавати талони. З Луцькою пропискою пропускають в першу чергу, Луцьких було чоловік 15-20 всі інші з районів. За 20 хв. взяв талончик. В 11.00 приїхав і здав документи на закордонний паспорт. Так що нічого там страшного немає. Все разом зайняло не більше 45 хв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
29 хвилин тому, valuzk сказано:

Вчора прийшов в ЦНАП о 8.00 (в четвер працюють з 9.00 в інші дні з 8.00) було близько 80-100 людей якраз вийшла жіночка і почала видавати талони. З Луцькою пропискою пропускають в першу чергу, Луцьких було чоловік 15-20 всі інші з районів. За 20 хв. взяв талончик. В 11.00 приїхав і здав документи на закордонний паспорт. Так що нічого там страшного немає. Все разом зайняло не більше 45 хв.

 

Аналогічно. Без особливих проблем всією сім'єю зробили паспорти в ЦНАПі. 810 грн. терміновий. Свій отримав за 17 днів. На другому поверсі, ІМХО, досить швидке та приємне обслуговування. Талончики брала дружина та казала, що атмосфера там трохи інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, valuzk сказал:

Вчора прийшов в ЦНАП о 8.00 (в четвер працюють з 9.00 в інші дні з 8.00) було близько 80-100 людей якраз вийшла жіночка і почала видавати талони. З Луцькою пропискою пропускають в першу чергу, Луцьких було чоловік 15-20 всі інші з районів. За 20 хв. взяв талончик. В 11.00 приїхав і здав документи на закордонний паспорт. Так що нічого там страшного немає. Все разом зайняло не більше 45 хв.

 

Ви прийшли о 8,працюють з 9

це година очікування

як могло все зайняти не більше 45 хв?

чи я не так прочитала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, kroha сказано:

Ви прийшли о 8,працюють з 9

це година очікування

як могло все зайняти не більше 45 хв?

чи я не так прочитала?

деякі дні ЦНАП працює з 8-ї

здавав пару днів назад, все як описував  valuzk

моменти, що не сподобались:

1) брали талони одними з перших, але вже давали з номерами 33-35, а вже на них ручкою пані, яка представилась керуючої, ручкою вписувала час подачі документів та прізвище на кого виписується талон

2) до автомата, що видавав талони людей не допускали - біля нього стояли двоє дівчат з ЦНАПу, що щось нажимали на ньому і він видавав талони. Далі ці дівчата передавали частину талонів керуючій і ще одній своїй, що стояли метра 2-3 перед ними, і вже ці двоє роздавали талони людям

3) керуюча постійно "впарювала" термінові паспорти (вони дорожчі) і лякала "страшилками" про те, що звичайний будете чекати по пів-року

4) якщо робите закордонний на дитину, то обов'язково мати з собою домову книгу в якій має бути приписана дитина

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, bormotuha said:

собі робив і доньці не термінові у ЦНАПі, звичайна черга, менше місяця.

 

Не терміновий менше місяця? А коли це було?

Я "подався" в ЦНАПі 24 листопада. СМСку, що можна забирати, отримав 12 березня. Тобто три з половиною місяця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2018 at 17:10, kroha сказано:

Ви прийшли о 8,працюють з 9

це година очікування

як могло все зайняти не більше 45 хв?

чи я не так прочитала?

ЦНАП в четвер працює з 9.00, але талончики почали видавати о 8.00. Взяв талончик за 20 хв. тобто в 8.20 був уже вільний і поїхав на роботу. В 11.00 приїхав і здав документи. Це зайняло ще 15 хв. Разом з дорогою вийшло 45 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прийшов десь о 05.10-05.15, в черзі був третій. постояв до восьми годин(це було в суботу), талон дали на 08.45. Вирішив заплатити 812 грн тих 250 грн шкодувати не варто бо як переконався сам терміновий таки нормально роблять. Спокійно здав документи і вже в 09.00 був вільний. Сам був здивований що десь за днів 15 прийшло смс що паспорт готовий) Все просто і нічого страшного. Просто декому ліньки встати в 5 годин, то краще буде по тисячі з лишком платити на грушевського. Якщо є бажання все можна зробити, ну недоспати одну ніч і все.

П.С. знайома пошкодувала і взяла нетерміновий, то вже майже 4 міс і паспорта немає. а у колеги дочка ще 20 листопада здавала і теж на простий, досі ще немає.

В 23.03.2018 в 18:00, Svityaz сказал:

моменти, що не сподобались:

1) брали талони одними з перших, але вже давали з номерами 33-35, а вже на них ручкою пані, яка представилась керуючої, ручкою вписувала час подачі документів та прізвище на кого виписується талон

2) до автомата, що видавав талони людей не допускали - біля нього стояли двоє дівчат з ЦНАПу, що щось нажимали на ньому і він видавав талони. Далі ці дівчата передавали частину талонів керуючій і ще одній своїй, що стояли метра 2-3 перед ними, і вже ці двоє роздавали талони людям

3) керуюча постійно "впарювала" термінові паспорти (вони дорожчі) і лякала "страшилками" про те, що звичайний будете чекати по пів-року

4) якщо робите закордонний на дитину, то обов'язково мати з собою домову книгу в якій має бути приписана дитина

 

Все підтверджую, саме так. Ще трохи бісило(добре що я третій, а це за мною робилося:)) що приходить один чи одна і кажуть за мною ще по 3-5 людей. А потім приходять о восьмій табунами)) Ліньки блін раз встати раніше щоб справу зробити) Нечесно так, особисто треба йти а то хтось о 4.30 встав(як я бо треба ще дойти) а хтось спить а потім приходить на готове)):D Ну то таке:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Titan Titanovich сказано:

Я прийшов десь о 05.10-05.15, в черзі був третій.

Збс.

ТОбто треба прийти зимою у 12° мороз. Промерзнути 3 години на вулиці. А потім залишити в  аптеці овер 1000 грн за антибіотики, бо "змерз стоячи в черзі з 5,00 на здачу док-ів на закордонний паспорт".? 

 

Мдя.. Це мені анекдот нагадало.

як на кордоні німець мовчки заплатив 150$ і перетнув його.

А українець вирішив зекономити і з'їсти купу лайна.

Коли пів купи з'їв, поняв, що не осилить і заплативши 150 доларів перетнув кордон.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжую офтопити. 

А ще можна загартовувати організм, їсти корисну їжу, вітаміни.. - і декілька годин на морозі в теплому одязі не спричинять ніякої шкоди.

Люблять окремі люди лізти в чуже життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні забрав не терміновий закордонний паспорт у ЦНАП. Подавав десь в другій половині грудня, виходить десь 3-3,5 місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас все побудовано на схемах, штучно створюють черги щоб хтось ходив на грушевського переплачував, може дехто й може в п'ять ранку встати, проіпати купу часу.

А як бути наприклад жінці з дитиною, теж йти й стояти в черзі. А потім як прийде черга а тобі скажуть сьогодні талонів немає, прийдіть завтра. Нах тоді той ЦНАП взагалі нада.

 

Звільнити начальника ЦНАП за не ефективно організовану роботу закладу!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є онлайн реєстрація, приходиш і за 5 хв здаєш документи. Кого цікавить в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Artur1992 сказал:

Є онлайн реєстрація, приходиш і за 5 хв здаєш документи. Кого цікавить в пп

Пиши тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу це той чоловік який онлайн-черги забиває так, що місць іншим не вистачає :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, MACCEN сказал:

В нас все побудовано на схемах, штучно створюють черги щоб хтось ходив на грушевського переплачував, може дехто й може в п'ять ранку встати, проіпати купу часу.

А як бути наприклад жінці з дитиною, теж йти й стояти в черзі. А потім як прийде черга а тобі скажуть сьогодні талонів немає, прийдіть завтра. Нах тоді той ЦНАП взагалі нада.

 

Звільнити начальника ЦНАП за не ефективно організовану роботу закладу!!!!

100% Підтримую! Це блять якими треба бути "Нагинайликами" щоб Вас нагинали!!!! Я дивуюсь хто і головне для чого ті паспорти роблять..Ті хто їздив то і їздить за кордон все життя.! А хто просто робить так типу хай буде! А ці схемки працюють щей як! Терміновий,лише терміновий! Бо як звичайний то будете чекати його пару років! Моя власна думка що та черга за тим паспортом буде ще 1-2 місяці не більше! Від себе додам що на даний час на кордонах взагалі не має черг! Зато за паспортами треба вставати пораньше,щоб потім як його отримаєш пару років лежав без діла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знаходиться Луцький районний сектор Управління ДМС України у Волинській області? Адреса вказана м.Луцьк, вул.Володимирська, 76, але такого будинку ні на одній карті не знаходжу... А всі пошуковики тицяють на 74-й будинок...

А сам сайт показує взагалі на порожнє місце (дачі там були)

Спойлер

5ab91ad50e842_.thumb.jpeg.8ddbdadfe5ac7368977b07a46d419561.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це напевно там ,де й районна служба по неповнолітнім. На МКБ, там де дитячоюнацька спортшкола.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

це напевно цей сервіс http://dmsu.gov.ua/services/online.html

 

1 година тому, vagus сказано:

А навіщо то Ви в рішал "ХЛІБ" забираєте!?

 певно ніхто ні в кого нічого не забирає, бо той сервіс показує, що "Вибачте, але за вибраною Вами послугою на найближчі дні немає вільного часу" ... звиняйте, мєст нєту...

А на сайті електронних послуг ЦНАПУ, вірніше на "Порталі електронних сервісів Волині" теж функціонал "електронного запису" ("Електронна черга") неактивний... В нас все, як завжди... Вроді й роблять все для людей, все відкрито, ти приходиш, а тут ОПА! - "ми то можемо, але бланків не підвезли"... чи "ми б зробили б, але комп'ютер завис"

Так що "рєшала" без "хлібу" не залишаться :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Zheny@ сказал:

Збс.

ТОбто треба прийти зимою у 12° мороз. Промерзнути 3 години на вулиці. А потім залишити в  аптеці овер 1000 грн за антибіотики, бо "змерз стоячи в черзі з 5,00 на здачу док-ів на закордонний паспорт".? 

 

Мдя.. Це мені анекдот нагадало.

як на кордоні німець мовчки заплатив 150$ і перетнув його.

А українець вирішив зекономити і з'їсти купу лайна.

Коли пів купи з'їв, поняв, що не осилить і заплативши 150 доларів перетнув кордон.

 

Я здавав документи 20 січня, було як раз десь 10-12 градусів морозу. І уяви собі не особливо і змерзнув, не захворів і ніяких антибіотиків не пив. Мабуть по твоїй логіці краще тисячу з гаком віддати на грушевського бо ліньки раніше встати і постояти)) Повторюю було б бажання....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MACCEN сказал:

В нас все побудовано на схемах, штучно створюють черги щоб хтось ходив на грушевського переплачував, може дехто й може в п'ять ранку встати, проіпати купу часу.

А як бути наприклад жінці з дитиною, теж йти й стояти в черзі. А потім як прийде черга а тобі скажуть сьогодні талонів немає, прийдіть завтра. Нах тоді той ЦНАП взагалі нада.

 

Звільнити начальника ЦНАП за не ефективно організовану роботу закладу!!!!

Кожен може в п'ять ранку встати було б бажання. Тільки частіше лінь перемагає. Якщо прийти до 6 години талони точно будуть. певно що якщо присунутися біля 8 години, то скажуть прийдіть завтра)):D

П.С. Так, не тільки чоловікам а й жінкам теж в черзі стояти, в нас гендерна рівність:):) Дитину можна з кимось залишити або якщо шкільного віку то нічого страшного як і постоїть. Було б бажання, решта проблем можна вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Titan Titanovich сказал:

то нічого страшного як і постоїть. 

Країна неляканих ідіотів :(

А чому б з вечора не займати? Як в гамериці за новими айфонами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Titan Titanovich сказано:

Я здавав документи 20 січня, було як раз десь 10-12 градусів морозу. І уяви собі не особливо і змерзнув, не захворів і ніяких антибіотиків не пив. Мабуть по твоїй логіці краще тисячу з гаком віддати на грушевського бо ліньки раніше встати і постояти))

Я тобі особисто повторю - ми нація така - гівно їстимемо - і все одно будемо платити.

Платити за сервіс і за якість - нам не притаманно.

 

От тільки я манав стояти на морозі. І ліпше заплачу 200-300-500 грн і хай бігають навколо мене, а не я маю принижуватися.

 

пздц.. совок в голові. Тому так і живемо.. Привикли за маслом чергу займати серед ночі.

@vaz75 - +1!  Фраза Абдулова тут якраз в тему!

 

Я в 5 ранку встаю лише коли по гриби їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

А де знаходиться Луцький районний сектор Управління ДМС України у Волинській області?

Осьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...