Перейти до змісту

Оформлення закордонного паспорта. Куди краще звернутись?


remonters

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

А те що талони видають по 1 в рукі і пишуть фамілію то нічо?Шуруйте постійте як всі люди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року прийшлось платити 250грн за терміновість. Тоді ще без прізвищ вроді як було.

Зараз "рішал" суттєво побільшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подавав  2 тижні тому..теж приходив 2 дні...то при видачі талона взаді написали фамілію..і дівчина на що приймала документи її звіряла..тут хіба чергу можуть заняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можна і в 2 прийти записатись,  апотім вже прийти за годинку до відкриття ЦНАПу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Svityaz сказано:

А електронна черга на сайті ЦНАПу не працює?

так не цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Svityaz сказано:

А електронна черга на сайті ЦНАПу не працює?

колега 3 дні намагався в неї втрапити - ніфіка. поки заповняє поля то вже "місць немає"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vampirich сказал:

колега 3 дні намагався в неї втрапити - ніфіка. поки заповняє поля то вже "місць немає"

а де Ви її знайшли? В мене взагалі кнопка "Електронна черга" не активна. http://e-services.volyn.ua/

Недавно вони проводили опитування щодо доречності змін https://www.volynnews.com/news/society/u-lutskomu-tsnapi-khochut-zaprovadyty-zminy-pry-podachi-dokumentiv-na-zakordonnyy-pasport/

Мене щось відлякують там фраза про тривалий термін:  "у формат попереднього запису на тривалий термін."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, natalka) сказано:

а де Ви її знайшли? В мене взагалі кнопка "Електронна черга" не активна. http://e-services.volyn.ua/

вона після півночі активується для запису на поточний день, але за кілька хв все забивають і знову неактивна

принаймні так тиждня два тому було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що простіше, але дорожче (десь на 400 грн. з людини) звернутись на Грушевського в Паспортний сервіс.

Там хтось здавав документи останнім часом? 

Яка там ситуація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Svityaz

місяць тому знайомий здавав.

Рекомендував приходити в понеділок на 8 ранку бо в інші дні народу набагато більше

все в порядку "живої черги"

зайняло десь 2 години в нього то, враховуючи чергу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.03.2018 в 21:41, sirgo сказал:

Краще раніше, бо прийшов в 6 три тижні тому і записався 132.

може я чогось не розумію,але невже краще стовбичити з 6 ранку чи й 5 за талончиком-якщо можна заплатити 400 грн за послуги і в Паспортному сервісі і цивілізовано замовити паспорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, kroha сказал:

може я чогось не розумію,але невже краще стовбичити з 6 ранку чи й 5 за талончиком-якщо можна заплатити 400 грн за послуги і в Паспортному сервісі і цивілізовано замовити паспорт?

для тебе 400 грн - не гроші, а для багатьох - так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, nickel сказал:

для тебе 400 грн - не гроші, а для багатьох - так.

а з чого ви взяли,що для мене це не гроші?

для мене навіть 1 грн - гроші

в той час,поки стовбичити півдня в черзі за талончиком- і пів дня щоб здати документи - то можна банально піти на роботу і заробити

або зайнятися іншим,більш корисним ділом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, kroha сказал:

а з чого ви взяли,що для мене це не гроші?

для мене навіть 1 грн - гроші

в той час,поки стовбичити півдня в чергі - і пів дня щоб здати документи - то можна банально піти на роботу і заробити

не всі за півдня заробляють по 400грн, тому банально вигідніше півдня стовбичити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

не всі за півдня заробляють по 400грн, тому банально вигідніше півдня стовбичити.

ваш погляд зрозуміла

я от теж чекаю коли спаде цей ажіотаж і думаю таки зробити собі новий паспорт

добре,що в запасі кілька років є )

але я подивилася розцінки і вирішила,що паспорт коштує не 557.32 грн ,а 957.32 грн 

тобто на паспорт треба виділити цю суму ,і замовити його в зручний час

хоча,влітку можна й взяти книжечку,  коханого - зустріти світанок так романтично на сходах під тим центром - і вуаля : перший в черзі за талончиком )

а для зими - точно не варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто, хто стоїть за закордонним паспортом вже безробітні, тому вільного часу вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.03.2018 at 11:20, Svityaz сказано:

Я так зрозумів, що простіше, але дорожче (десь на 400 грн. з людини) звернутись на Грушевського в Паспортний сервіс.

Там хтось здавав документи останнім часом? 

Яка там ситуація?

Товариш там робив 1425 грн. За 10 днів забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де Ви такі ціни берете, я здав за перший раз прийшовши в 6 годині ранку 22 лютого. Так повезло, трохи людей відсіялось, трохи записаних банально не прийшло. Заплатив в касу за термінове виготовлення

812грн. + комісія банку пару гривень. В інеті при перевірці виготовлення, написано що 14 березня паспорт прибув в Луцьк. Вчора прийшла смс що можна забирати. Забрав.

Кум здавав після мене, забрав за 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sirgo сказано:

Де Ви такі ціни берете, я здав за перший раз прийшовши в 6 годині ранку 22 лютого. Так повезло, трохи людей відсіялось, трохи записаних банально не прийшло. Заплатив в касу за термінове виготовлення

812грн. + комісія банку пару гривень.

Та то наші люди навчені, легких шляхів не шукають,  :wacko: усе через якихось посередників і лівих контор, собі робив і доньці не термінові у ЦНАПі, звичайна черга, менше місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...