Перейти до змісту

Оформлення закордонного паспорта. Куди краще звернутись?


remonters

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні син здавав документи на біометричний паспорт в ДП "Документ" на Грушевського, 4-В. На все-провсе пішло трішки більше години: з 8-20 до 9-30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
В 17.11.2017 в 13:57, Volyniaka сказал:

Сьогодні син здавав документи на біометричний паспорт в ДП "Документ" на Грушевського, 4-В. На все-провсе пішло трішки більше години: з 8-20 до 9-30.

Добрий вечір. А як там з термінами виготовлення, швидше ніж ДМС, ЦНАП, де менші черги? Також треба 400 грн зверху за послуги заплатити, це зменшує час виготовлення чи так як скрізь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в курсі. Дав інфу яку мав на той момент. Терміни виготовлення, наскільки мені відомо, мало відрізняються (може тиждень-два, а гроші грубші).

ЗІ. Сьогодні був в ЦНАПі по іншому питанню й поцікавився цим питанням: дають 120 номерків в день, але бажаючих набагато більше. Всім не вистачає. Коли займають чергу - не в курсі. Виготовлення дешевше ніж на Грушевського, але термінів не дотримується ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
11 хвилин тому, Alex S сказано:

З чого почати, куди йти

Починати потрібно з коду в податковій, так як код потім вноситься в ай ді картку. Сину 15 років, код я йому робив. За паспортом в ЦНАП він вже сам бігав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після здачі документів на код одразу йдіть в цнап і беріть талончік на конкретне число і час. Звісно з урахуванням того коли вам пообіцяють код, а це ніби 5 робочих днів. Бо якщо сьогоді на сьогодні здавати документи, то треба о 8-й ранку брати талончік і сидіти чекати своєї черги. А так прийшов на конкретний час і за 30 хвилин всьо здав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

...Код в обох дітей є, отримував на нах малолітніх в 2012му році в Євпаторії, коли приватизовував квартиру в Криму....Ті коди дійсні?....ХЗ

Мають бути дійсні. Код єдиний на все життя, не важливо де отриманий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні забрали паспорт дружини. Документи подавали 21.09. сьогодні прийшла смс отримати, на сайті писало що готовий 21.12 передали в регіональний підрозділ дмс, в паспорті дата 20.10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже працює онлайн реєстрація. Зареєструвались на 13 число. Побачимо що з того буде :)

Реєстрація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Amor сказано:

Вже працює онлайн реєстрація. Зареєструвались на 13 число. Побачимо що з того буде :)

Реєстрація

в виборі є лише мв на кравчука 12 де його вже давно немає.. ти щ овибирав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримав номер  в черзі,

хтось підкажіть - оплата послуг в який момент відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Dima4s сказал:

в виборі є лише мв на кравчука 12 де його вже давно немає.. ти щ овибирав?

 

Я реєстрував не себе, бо документи вже подав. Реєструвався в Ківерцях

 

11 минут назад, G_M сказал:

отримав номер  в черзі,

хтось підкажіть - оплата послуг в який момент відбувається?

Треба приходити на подачу документів вже з квитанцією. Але казали оплатчувати або в той самий або за день до того, бо іноді реквізити міняються

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Dima4s сказано:

в виборі є лише мв на кравчука 12 де його вже давно немає.. ти щ овибирав?

так є ще володимирська

 

upd

ой, не помівти що воно не мв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Amor сказано:

 

Я реєстрував не себе, бо документи вже подав. Реєструвався в Ківерцях

 

Треба приходити на подачу документів вже з квитанцією. Але казали оплатчувати або в той самий або за день до того, бо іноді реквізити міняються

 

 

то потрібно ще реквізити дізнатись? чи в терміналі Приматбанк є відповідний розділ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, G_M сказал:

то потрібно ще реквізити дізнатись? чи в терміналі Приматбанк є відповідний розділ?

 

На сайті є реквізити, але не усіх підрозділів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rossonero1899 сказано:

так є ще володимирська

 

upd

ой, не помівти що воно не мв

що це  " вм" ?

якраз там зайняв чергу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, G_M сказано:

що це  " вм" ?

якраз там зайняв чергу...

 

МВ - міське відділення. 

на Володимирській - районне, для Луцького району

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо в мене луцька прописка я можу подати документи в ківерцівську? а то в наших вже нема вільних дат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, aroma сказано:

а якщо в мене луцька прописка я можу подати документи в ківерцівську? а то в наших вже нема вільних дат

простіше в 8 ранку прийти в цнап. взяти талончик, після обіду заплатити по рахунку і здати документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в цнап, на скільки мені відомо, треба йти не пізніше 6 години ранку, в 5 люди приходить і вже десь 30 в черзі

 

Дописано: подав в ківерці на 19 січня на 10:00 )) видали талон номер 323

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, aroma сказано:

ну в цнап, на скільки мені відомо, треба йти не пізніше 6 години ранку, в 5 люди приходить і вже десь 30 в черзі

Було б бажання)
Моя подруга стояла в черзі в цей вівторок. прийшла в 8. в 9 з копійками взяла талончик на 16.00. Так, було багато народу, була 75та в черзі. При цьому казала що є 120 талонів на день. десь там почула...
Прийшла в 15.50. за 15хв все здала. Єдине що не терміновий паспорт 3-4 місяці роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов в суботу в 7.00. Дали 50 талончиків.За 2 чоловіки до мене талончики закінчились"Везунчик"

 Хто здавав на дитину,підкажіть. В ЦНАПІ вимагають на дитину виписку з будинкової книги. А на сайті ДМСУ написано що на дитину потрібне тільки свідоцтво про народження,а виписку з будинкової книги треба тільки,якщо дитина живе з одним з батьків.  Хаморочуватись з будинковою книгою чи посилатись на постанову кабміну?


  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...