Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я ж не сказав знайдіть мені чи складіть. Чи поради також починаються від 50-ти баксів ? Тоді дуже дякую :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Я ж не сказав знайдіть мені чи складіть. Чи поради також починаються від 50-ти баксів ? Тоді дуже дякую :)

 

радити то справа "не благодарная" (як москалі кажуть)

 

за 280 баксів прийдеться вибирати між відахою і процом

 

я б залишився на інтегрованому відео з нормальним процесором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто підкаже, виникла необхідність встановити потужніший процесор ( 775 сокет), але обмежений бюджет, розглядаю процесори на 4 ядра 771 сокет через адаптер, хоча вичитав, що не всі материнки підтримують. Десь на Борді була тема про це, але не знайшов і хтось з пропонував установку і продаж серверних процесорів.

 Поділіться досвідом, якщо є процесор на продаж, кажіть.

 

комп'ютер Dell OptiPlex 760

Северный мост Intel Eaglelake Q43

Южный мост Intel 82801JD ICH10D

Core™2 Duo E7300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіпсет Q43 буде розуміти лише  X3YYY процесори.

X3323 та X3220 ( 775 сокет, стає як любий C2D, Celeron) - у наявності


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, bormotuha сказано:

Северный мост Intel Eaglelake Q43

Тобі підійде будь-який чесний 4-ядерний процесор Core2Quad (типу Q6XXX / Q8XXX / Q9XXX). @eynshteyn продає.

Але вони десь тако вдвічі дорожчі за ксеон. При тих же характеристиках.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Порадьте, чи буде помітною різниця в роботі (працюю з відео), коли я поміняю свою конфігурацію (775 ASUS P5K SE, XEON 5440 DDR2 800, 8 гіг оперативки, проста гігова відяха 640 Же форс) на якийсь І5 з DDR3 оперативкою такого ж об"єму. А ще в мене SSD 128 гіг, але заявленої швидкості немає. Напевно через SATA3 а не 6. Хоча б 40 % швидкості буде? Чи не варто заморочуватись поки що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, sobiratel сказано:

А ще в мене SSD 128 гіг, але заявленої швидкості немає. Напевно через SATA3 а не 6.

САТА2 проти САТА3 (сата 3Гб/с прти Сата 6Гб/с) - так правильніше.

15 годин тому, sobiratel сказано:

. Хоча б 40 % швидкості буде?

Про яку "швидкість" йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приріст буде і відчутний http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Xeon-E5450-vs-Intel-Core-i5-6400/m5890vs3512

Якщо працюєте з відео то варто прикупити хорошу відеокарту для рендера .... гуглим CUDA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sanbOK сказано:

варто прикупити хорошу відеокарту для рендера .... гуглим CUDA

Гуглим nvidia Tesla

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sanbOK сказано:

гуглим ati firepro

нє - не гуглим.  Раз ти завів мову за CUDA (чисто н-відієвське чадо), то вже тоді Тесла.

 

те, що ти пропонуєш - у нвідії зветься Quadro і воно аж зовсім не для того.

В більшості для рендеринга, але трошки не того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я декілька разів зустрічав статті про те, що швидкість рендерингу залежить від проги, з якою працюєш. Деякі максимально грузять проц, деяким допомагає відяха. Судячи з тестів, треба шукати можливість і міняти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sobiratel сказано:

Я декілька разів зустрічав статті про те, що швидкість рендерингу залежить від проги, з якою працюєш.

єрєсь.

Прога - ніяким чином не впливає на швидкодію рендерингу. Вона лише використовує ту чи іншу технологію.  РІзницю можна побачити в неті.

Рендеринг буває кілької типів.

1) Процесором. ТОді важлива потужність проца. 4-6-8-ядерний. І бажано 2 штуки.

2) Відяхою (Cuda) - цей використовує відяха. Бо в центральних процесорах немає ядер CUDA. Про це говорили вище.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 26.02.2017 at 20:30, Zheny@ сказал:

єрєсь.

Прога - ніяким чином не впливає на швидкодію рендерингу. Вона лише використовує ту чи іншу технологію.  РІзницю можна побачити в неті.

Рендеринг буває кілької типів.

1) Процесором. ТОді важлива потужність проца. 4-6-8-ядерний. І бажано 2 штуки.

2) Відяхою (Cuda) - цей використовує відяха. Бо в центральних процесорах немає ядер CUDA. Про це говорили вище.

 

 

3) OS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Апну :) 

Останній рік-два мало цікавився залізом, оскільки не було потреби в купівлі.

Cьогодні кума попросила допомогти зібрати недорогий системник з нових залізяк. В основному використовуватиметься для роботи в Adobe CS 6 з невеликим запасом на майбутнє.

 

Думаю будувати на Пентіумі. Відразу питання: Skylake чи Kaby lake? Ці 4 потоки варті того?

Ну і якщо таки кабілейк, то чи не буде проблем подружити його з h110 сокетом (адже h170 вартує значно дорожче)?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yu2007 сказал:

......

Ну і якщо таки кабілейк, то чи не буде проблем подружити його з h110 сокетом (адже h170 вартує значно дорожче)?

 

MB.PNG.48e19b09d30a667ae2828ad6029bf6b8.PNG  CPU.PNG.cb195a594705d8c10397ea179fb2cb82.PNG5988a0033a3f3_ICore3.PNG.95808c07e9076502b759d610ee8a5b4d.PNG

 

Просто обновити біос ,якщо купувати нову материнку ,то він вже оновлений

а так натуральний icore 3,зодним ньансом ,який нікому не потрібний

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Rock said:

а так натуральний icore 3,зодним ньансом ,який нікому не потрібний

 

 

Але вони (особливо 4600) в дефіциті зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І знову я))

Який БЖ сьогодні варто розглядати для купівлі в "офісний" системник (на Пентіумі G4600)?

Спочатку дискретної відеокарти не буде, але в перспективі можливо буде доставлена (не для ігор, для роботи з графікою).

 

Щось оптимальне по співвідношенню ціна/якість. Думав про якийсь чіфтек базового рівня, але відгуки/огляди зараз щось не фонтан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Zheny@ said:

Корсар.

 

Дякую, але хм, на розетці лише одна дорога модель в наявності.

Дай, будь ласка, лінк на моделі, що варті уваги.

 

П.С. Бюджет бажано десь до 1000 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить непоганий і тихий БЖ ... купував вже декілька .. ніхто не жалівся .. все працює :)

 

Chieftec GPS-600A8 600W

https://hard.rozetka.com.ua/chieftec_gps-600a8_600_w/p246040/

або

Chieftec GPS-500A8 500W

https://hard.rozetka.com.ua/chieftec_gps-500a8_500w/p263522/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, dj_design said:

досить непоганий і тихий БЖ ... купував вже декілька .. ніхто не жалівся .. все працює :)

 

Дякую.

От якраз на 500ку я і дивився. Але збиває ось це:

Spoiler

Вообщем покупал его в 2013 работает тихо,тепловыделение среднее.
Минусы его: нет регулировки оборотов вентилятора по температуре нагрева,не соответствует заявленным 80+ КПД,нет защиты от перегрузок OPP (Защита от перегрузки) хотя в описании есть странно не правда ли?Не особо качественные комплектующие в этом ценовом сегменте можно купить БП и с лучшими,указано что он на 500 Вт но в реале всего лишь 408 Вт.Ну этого думаю достаточно.А кто хочет узнать больше смотрите его обзоры и убедитесь сами. Для экономных видеокарт типа GTX 750,750Ti.GTX 950 он сойдет но для AMD типа R7 360 и выше лучше взять по мощнее хотя бы на реальных 500 Вт.
...

 

Лучше взять 650 модель.Этот сильно садится после 250 Вт нагрузки и не соответствует заявленным своим КПД 80+.И еще важно написано что он имеет 2 линии по 12 В но в обзоре видно четко что розпайка идет на одной дорожке.Указано что он на 500 Вт ,а в ТТХ мах 408 Вт.Лучше до мазать пару сотень и взять БП на чистых 500 Вт.

 

В мене вдома вже 4 роки Chieftec iArena GPA-450S - цілком задоволений, досить таки тихий.

Зараз в продажі є схожа модель: Chieftec GPA-450S8. На 100 грн. дешевша тієї 500ки.

Варіант? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500-ку ставив тільки одну .. на офісному компі ... 600-ки - набагато більше і з зовнішніми відеокартами .. в роботі проблем не було .. але .. не перевіряв "регулятор обертів" і захист .. просто тому що не було потреби і не морочив собі голову :) ... а взагалі, як на мене, всі вони тепер однакові .. ну майже однакові .. відрізняються тільки більш дорожці і потужніше моделі .. і да, це вже не ті "важкі" БЖ які були раніше ;) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

П.С. Бюджет бажано десь до 1000 грн...

варіант купівлі б.в. розглядається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...