Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

Nokian, Ви заперечуєте, що існує така штука як національність?  


я за національністю українець, згадані вище персонажі - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо підлість,заздрість, тупість , лінь та клептоманство це вся заслуга, що передається по національності- то треба дуже добре подумати, чи признаватись до такої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підлість,заздрість, тупість , лінь та клептоманство це вся заслуга, що передається по національності- то треба дуже добре подумати, чи признаватись до такої.

курс долара у Вас краще виходило передбачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Дурня. Велікій псіхолаг-аналітєг Японії "Ваван" розклав нам, недолугім, чим пояснюється невігластво японців? 

Впродовж всієї цієї теми (тут, на Борді) проходила головна теза, що все залежить від виховання. "Ваван" в кінці свого "сюжету" сам ж сказав, що хто хоче, той мовчки встане і зробить вигляд, що вже збирається виходити. Так от це і є те ВИХОВАННЯ. А раз сидять, не встають, не роблять вигляд, що вже кудись збираються, от цим і показують, наскільки ж вони там "виховані".

А взагалі, Японія - це дуже оригінальний, неординарний, своєрідний, саморідний народ і традиції. Вони під наші "теми" не підійдуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

Дурня. Велікій псіхолаг-аналітєг Японії "Ваван" розклав нам, недолугім, чим пояснюється невігластво японців?

Впродовж всієї цієї теми (тут, на Борді) проходила головна теза, що все залежить від виховання. "Ваван" в кінці свого "сюжету" сам ж сказав, що хто хоче, той мовчки встане і зробить вигляд, що вже збирається виходити. Так от це і є те ВИХОВАННЯ. А раз сидять, не встають, не роблять вигляд, що вже кудись збираються, от цим і показують, наскільки ж вони там "виховані".

А взагалі, Японія - це дуже оригінальний, неординарний, своєрідний, саморідний народ і традиції. Вони під наші "теми" не підійдуть :)

А на мій погляд тема надумана і виссана із пальця. Я не рахую, що хтось комусь щось винен і не важливо що це. Рахувати це за невихованість це просто лицемірство. Не раз спостерігав ситуацію коли пенсіонерка з вдвое більшими за мене сумками бігла так, що не кожен спортсмен з порожніми руками так побіжить, а коли звільнялось місце в транспорті, то з тими ж торбами розштовхували міцних мужиків, що стояли поруч. Не раз бачив випадки, коли піднімали хворих людей (знаю точно, бо то мої знайомі, а звигляду ці люди молоді й здорові й не скажеш), щоб сіла якась пенсіонерка. Цим хворим людям тяжко стояти і вони рідко виїжджають з дому. Був свідком, коли одна пенсіонерка місцями перебирала - вона хотіла сісти біля вікна, а там сиділа молода дівчина і по виду не скажеш, що вона хвора. Цю дівчину там посадили, бо їй було зле і добре що поруч були люди, що це знали і відігнали пенсіонерку. Судити, що хтось сидить і не поступається місцем, тим паче, по його зовнішньому виду це просто лицемірство. Ніхто нікому нічого не винен, а пенсіонерка може почекати порожню маршрутку... Якщо ви рахуєте себе такими чемними - поступайтесь місцем. Я не рахую, що взагалі існує якась проблема. Особисто я, буває, поступаюсь місцем, а буває і ні. І не рахую, що це мій обов'язок. Сам маю проблеми зі здоров'ям і знаю як це, коли тобі не добре і ще якесь чмо доказує, що ти з якогось дива йому щось винен. Особливо дивує, що я повинен обдивлятись кругом, чи бодай хтось не стоїть. По-перше не ввічливо витріщатись, а по-друге, особливо після роботи, їдеш втомлений на очі не бачиш. Одного разу я їхав в маршрутці і сидів поряд з водієм, то він так візвирився на мене, що я не уступив місце старій бабі та мені не шкода було я просто її не бачив. Приплітати сюди виховання це взагалі вершина лицемірства. Ви не знаєте чи та людина, молода й здорова чи вона дійсно здорова. В цьому плані я не підтримую жодну зі сторін. Ніхто нікому нічого не винен, а чи поступатися місцем це його особиста справа. Я взагалі рахую, що стоячих місць не повинно бути взагалі, або ж вони мають бути дешевші. Так це тяжко реалізувати, але давайте глянем на ситуацію: зайшло дві людини обидві заплатили за проїзд, одній було місце сісти, а іншій ні. То де справедливість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, horlon сказано:

зайшло дві людини обидві заплатили за проїзд, одній було місце сісти, а іншій ні. То де справедливість?

в тебе єдиний вихід - дожити до глибокої старості і тоді місце будуть уступати (звичайно, якщо маршрутка зупиниться і підбере)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

в тебе єдиний вихід - дожити до глибокої старості і тоді місце будуть уступати (звичайно, якщо маршрутка зупиниться і підбере)

Це ж не я плачуся, що мені ніхто місце не вступає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...