Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

По темі: все залежить від виховання дітей, так так, саме дітей. Діти, це, в майбутньому, ті самі чоловіки і жінки, які поступляться місцем нам, майбутнім літнім людям, дідусям і бабусям. Причому, геть не важливо, чи з Полісся вони приїдуть, чи місцеві мешканці. Був свідком такої ситуації:  вщент наповнена маршрутка( до речі, чоловіки стоять, поступившись місцем, за виключенням літніх чоловіків), на чотирьох задніх сидіннях сидять дівчата віком років 15-16, жваво розмовляючи на тему, як їх подруга "нажерлася" (с) на день студента. Поряд стоять дві бабці,  тримаючись за поручні сидіння. Маршрутка проїхала зупинку, дівчата нуль реакції на  бабусь... Жіночка яка уважно споглядала на цю картину, не витримала, поступилась місцем бабцям, підвівши свого малого сина. На слова: "дівчата, як вам не соромно, літні люди стоять, а ви і бровою не повели", дівчата замовкли і... Уважно почали вивчати свої телефони... Так що, для того, щоби чоловіки були уважнішими, і в загалі, в будь якої статі була людська повага до старшого покоління, починати треба  змалечку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

А от ненормально коли вагітній жінці пропонують своє місце тільки чоловіки,

а от молоді дівчата себе так поводять ніби вони вагітними ніколи не планують бути.

Чоловікам змалку говорять про те, що вони повинні уступати місце жінкам, але

в плані виховання жінок чомусь такого зазвичай пункту немає.

Це тому, що чоловік повинен ..., а жінка має право ...

post-4707-0-55118100-1449006395_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ihp, так і не зрозумів, до чого тут твоя історія...


Anders, та нікому ти нічого не повинен... у чоловіка це йде від серця, а не "з під палки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, Історія точно моя, вчився в ЛНТУ на 2 курсі, здається 2008 рік.
Думаєте на світі мало подібних випадків?
Запитав в дружини чи поступаються їй місцем, так ось: чоловіки старої закалки поступаються регулярно, молоді хлопці у більшості випадків поступаються зметою пофліртувати і т.д., але коли ми дружились (недавно було), то відразу цей процент хлопців різко скоротився. Видно від вигляду обручального кільця в них пропало бажання поступатись місцем, мабуть думають нехай її чоловік їй уступає місце.

 

Проблема перш за все у вихованні. Погляньте що роблять школярі забігаючи у маршрутку/тролейбус? Правильно - чим пошвидше біжать сісти, зайняти собі місце, і коли над ними буде стояти людина похилого віку чи жінка - дуже і дуже мало хто з них сам догадається уступити їм місце. Потім ці діти виростають, і на борді чи на інших форумах появляється чергова тема на зразок цієї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


що роблять школярі забігаючи у маршрутку/тролейбус? Правильно - чим пошвидше біжать сісти, зайняти собі місце,

а хто так не робив?

Всі так робили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила поведінки в автобусі свідчать про те, що сидячі місця призначені для людей з обмеженими можливостями, дітей і пенсіонерів. Якщо є вільні сидіння, то їх можуть зайняти жінки.   Чому все-таки чоловіки в луцьких маршрутках сидять, а жінки з дітьми стоять?

 

Правила поведінки в нічному клубі свідчать що пожравша нахаляву дівчина має дати спонсору. Якщо є вільні місця за столиком то якась курва обов’язково займе одне, вдує 3 коктейлі, похаває і звалить.

Чому все-таки чоловіки в луцьких нічних клубах платять, а жінки потім їх динамлять і тікають не подякувавши :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцем потрібно поступатись жінкам в одязі з глибоким декольте. Щоб хоч якась компенсація була чоловікові, який стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

що роблять школярі забігаючи у маршрутку/тролейбус? Правильно - чим пошвидше біжать сісти, зайняти собі місце,

а хто так не робив?

Всі так робили!

 

Дядько Женік, згідний  робили, але... Бачачи жінку, чи старшу людину поступались місцем. Принаймні, в роки мого голопузого дитинства було так.  Совісті вистачало , чи то часи такі були, навіть не знаю. А зараз, в основному, "кляпики" в вуха, і лицем в вікно, типу, споглядаю на луцькі краєвиди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літом поступатися місцем було актуальніше

1377498855_pochemu_nujno_ustupat_devuchk

 

ЧоловІки більш охоче уступають місце дівчатам в жарку пору, коли у тих гарне декольте :blush::lol:

Місцем потрібно поступатись жінкам в одязі з глибоким декольте. Щоб хоч якась компенсація була чоловікові, який стоїть.

 

Совпадение? Не думаю. (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

що роблять школярі забігаючи у маршрутку/тролейбус? Правильно - чим пошвидше біжать сісти, зайняти собі місце,

а хто так не робив?

Всі так робили!

 

Не всі так роблять. Я такого ніколи не робив. Також  пам'ятаю випадок у період раннього  пост-совка - у Промені демонструвався безкоштовно для дітей шкільного віку фільм "Полет навигатора". Так от, коли почались фінальні титри, то діти ломанулись до виходу і перших добряче прим'яло, діти там плакали і кричали. Мене вберегло те, що не спішив поперед усіх. У Червонограді при схожій ситуації 98 року загинуло 4-ро дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Маю два спогади про вагітність і громадський транспорт.

1) сиджу в трамваї, нікого не зачіпаю, стояти в транспорті вже важкувати. заходять дві бабульки і починають за моєю спиною голосно мене лаяти: і така-сяка сидить і ой місцем не поступиться, і так зупинки зо дві. вони замовкли тільки після того як я встала, приголомшені побаченим пузиком.

2) і знову сиджу, вже в маршрутці, нікого не зачіпаю. заходить мужчинко з вагітною жінкою і йде у мій бік, просить поступитись місцем і дивиться таким яструбом;), потім зауважує мій же пузик, червоніє і йде шукати нову жертву ;)

Тенденція є така, що поступаються вагітній тільки коли вона реально "огрядна/велика", а так стій зі своїм пузиком собі на здоров'я.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався анекдот:

- Поступіться мені місцем ! Я вагітна!

- Дик не

видно ж нічого!

- А що ви хочете, щоб через дві

години помітно було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно)) але це все було десь на восьмому місяці ;)

Коли пузики у вагітних мініатюрні у третьому триместрі, можна подумати, що просто товста ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літом поступатися місцем було актуальніше

1377498855_pochemu_nujno_ustupat_devuchk

 

ууууууууу, таки поступатись... хоча сильно гордовиті траплялись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт. Ранішня історія з маршрутки:

1. багато людей виходить з маршрутки, відповідно є вільні місця. Біля мене стоїть дівуля, якій я запропонував присісти. Вона як стояла з лицем у формі "кірпіча", так і повернулась, пішла до виходу. Ну думаю напевно скоро виходить. Але про себе подумав, що могла б хоть намікнути, а не зморозитись. Присів я, дістав телефон, щось дивлюсь...

2. заходять пару дамочок. Я рішив зразу уступити місце. Встав таким чином, що оказався між ними, ну і пропоную присісти, тій яка перед мною...Далі прикольно, ця за 30 дЄвушка (не сідавши на сідало) уступає місце іншій, тій що за спиною, оскільки вона постарше років на 8...

Одна одній подякувала, а мені ніц, навіть не побачили мене, як будто це закон такий, щоб уступати і ти ніхто...Це ппц)

П.С. доречі дівуля (перша) ще проїхала 3 зупинки і тоді вийшла..

Мораль така, що жінки рідше дякують за звільнене місце, ніж ниють що їм його не уступили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мораль така, що жінки рідше дякують за звільнене місце, ніж ниють що їм його не уступили.

Стидаюсь спитати: Ви поступаєтесь місцем, розраховуючи на подяку, чи просто, в силу вихованості і поваги до слабшої статі( в даному випадку)?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стидаюсь спитати: Ви поступаєтесь місцем, розраховуючи на подяку, чи просто, в силу вихованості і поваги до слабшої статі( в даному випадку)?)))

Так з користю)..Звичайно уступаю просто так, навіть на автоматизмі якось, незамислюючись, але оскільки в цій темі гонять на чоловіків, то я трошки рішив зробити зауваження жінкам. Це ж показує їхню порядність...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, більшість чоловіків, поступаючись місцем не розраховує саме на отримання подяки. Але, коли поступаєшся місцем (а це жест, а не обов'язок) не отримуєш у відповідь жодного мур-мур або мовчазний вираз обличчя "ну от, нарешті", то починаєш думати, чи варто було це робити.
Однозначно, людям, які не здатні оцінити і належним чином відреагувати на вияви чесності не варто поступатися місцем.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, більшість чоловіків, поступаючись місцем не розраховує саме на отримання подяки. Але, коли поступаєшся місцем (а це жест, а не обов'язок) не отримуєш у відповідь жодного мур-мур або мовчазний вираз обличчя "ну от, нарешті", то починаєш думати, чи варто було це робити.

Однозначно, людям, які не здатні оцінити і належним чином відреагувати на вияви чесності не варто поступатися місцем.

перед тим як поступитись місцем, запитуєте чи подякують Вам?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, більшість чоловіків, поступаючись місцем не розраховує саме на отримання подяки. Але, коли поступаєшся місцем (а це жест, а не обов'язок) не отримуєш у відповідь жодного мур-мур або мовчазний вираз обличчя "ну от, нарешті", то починаєш думати, чи варто було це робити.

Однозначно, людям, які не здатні оцінити і належним чином відреагувати на вияви чесності не варто поступатися місцем.  

Вибачте за "-"  я випадково((,щойно виправив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно, людям, які не здатні оцінити і належним чином відреагувати на вияви чесності не варто поступатися місцем.

А як ви можете визначити, чи людина належним чином відреагує на "вияви чесності"? :)

Уступання місця за цією логікою виглядає як дуже широкий жест благородства і його наслідком має бути палка подяка :)

Ну не подякує вам та людина, це її невихованість, чому інші хороші і виховані люди мають в майбутньому страждати через те, що ви взяли цю неприємність до серця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото з апетитними персами одне і теж промелькнуло зо два рази, а відео не було))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно я якісь не правильний, раз поступаюсь місцем вагітним, старшим людям, і жінкам( не беручи до уваги розмір бюста ). Виховували мене так. Ну не подякувала людина( а може вона німа  :D ),  чи вже то така трагедія? Якщо добро робити, очікуючи подяку, то то не добро, як на мою скромну думку... Хоча, я зі своїм "совково-офіцерським вихованням ( батько покійний був військовим).

можливо, не  "рубаю фішку" в сучасному житті :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно я якісь не правильний, раз поступаюсь місцем вагітним, старшим людям, і жінкам( не беручи до уваги розмір бюста ). Виховували мене так. Ну не подякувала людина( а може вона німа  :D ),  чи вже то така трагедія? Якщо добро робити, очікуючи подяку, то то не добро, як на мою скромну думку... Хоча, я зі своїм "совково-офіцерським вихованням ( батько покійний був військовим).

можливо, не  "рубаю фішку" в сучасному житті :blush:

*ну не подякувала* = *ну не уступив місце* Чому не уступив місце це погано, а *ну не подякувала* нормально ? Чому одні люди мають бути вихованими, а інші ні ? Чому уступати місцце це норма, а дякувати за це - ні ? Ну й на останок - чому не уступання місця заслуговує *всєобщого поріцанія* , а відсутність елементарного виховання щоб сказати *дякую* - ні ? Тим більше, що видавити з себе *дякую* вартує набагато меньше зусиль чим *уступання місця*. Не розумію я оцих подвійних стандартів, чим би вони не прикривалися 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...