Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

Martene, коли я буду жити в Фінляндії, ось тоді буду, як ти кажеш, пердіти (ще одне слово вихованої людини) за столом. А зараз ми живем в Україні. І твоє порівняння недоречне. Я рахую, що дати сісти жінці (чужій, своїй, неважливо) в маршрутці - нормальний поступок нормального чоловіка. Якщо жінка їде замучена з роботи, вона ще по приїзду додому, їсти буде готовити, стірку там чи уборку, з дітьми всякі справи... А чоловіки, в основному, цього не роблять, є виключення, звичайно, але малий процент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо серед всього написаного Ти побачив лише слово "пердіти", то перепрошую, не думав, що когось вразить воно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Martene, якщо ти не вмієш читати або не розумієш суть прочитаного, то перепрошую, але я тут безсилий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо жінка їде замучена з роботи, вона ще по приїзду додому, їсти буде готовити, стірку там чи уборку, з дітьми всякі справи... А чоловіки, в основному, цього не роблять, є виключення, звичайно, але малий процент.

Вибач, але, на мою думку, це така дурня. В тієї жінки є чоловік, то ж нехай в нього голова болить і нехай йому соромно буде, що жінка змушена з роботи замучена повертатись, а потім ще й дома поратись, а він, гад, допомогти не хоче. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Вибач, але, на мою думку, це така дурня.
Це не дурня, а правда життя. А твої високопарні слова - лиш бравада. Чоловіки допомагають жінкам, так, але далеко не всі...Навіть, якщо він її дуже кохає, він не буде стояти разом з жінкою біля плити після роботи...Бувають винятки, але не закономірність. Ще є чоловіки, які самі полюбляють готовити, але таких ще меньший процент...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я була вагітна, то в переважній більшост поступались місцем жінки. І не раз було, що в переповненій маршрутці висіла пузом над чоловіками, а ті уважно щось видивлялись у вікно, або порпались в телефоні. Думаю це тому, що жінки вже на власному досвіді знають як то не просто вагітній стояти. Було й таке, що я, будучи вагітною поступалась мамам з дітьми, бо більше то в голову нікому не приходило.

І коли з дитиною їдеш, то скоріше жінка поступиться, чоловіки все ж рідше, а іноді з дитиною-інвалідом і стояти доводиться.

Вся справа у вихованості. Мій дідусь, навіть коли йому було за 70 поступався місцем навіть дівчатам-підліткам. Я колись спитала чому, а він відповів:"Бо я чоловік". Так, можливо, йому не часто доводилось проїхатись з комфортом, сидячи. Але зате він ніколи не почував себе незручно, йому не доводилось робити вигляду, що його надзвичайно цікавить пейзаж за вікном. Просто комусь важливішою є власна гідність, а комусь власна дупа, от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім дивуються - де знайти мудрих і розумних дівчат, а самі не хочуть місцем жінці поступитись :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що кожен нормальний чоловік не зможе спокійно сидіти, якщо над ним стоятиме жінка... І це ж комплімент, в першу чергу, чоловікові, коли він уступає місце! Дуже приємно... :))

Колись друг спробував поступитись місцем дівчині. Так та на всю маршрутку видала: Ну шо, тіпа жентельмен? Після цієї ситуації місцем не поступаюся (виняток: батьки з маленькими дітьми, інваліди, старі і немічні люди). Наглим пенсіонерам, які хочуть сісти саме на твоє місце, коли в салоні є інші місця не поступаюсь місцем принципово.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Одна з причин: сьогодні зранку всі чоловіки у маршрутці були після важкої фізичної роботи.

Все можливо. МОжливо якраз вам не поталанило, і чоловіки зранку були після "розминки" :)

А якщо серйозно, то  і виховання, і все решта.

Зокрема: чому, оплативши проїзд, і маючи гарантію комфортного проїзду у транспортному засобі, маю своє оплачене місце - уступати?

Вагітна, чи старша геть (літня) жіночка, бабуся - я розумію. Але коли нормальна з вигляду жінка, чи чоловік? З якого переляку?

Ось стаття

Всім буде корисно почитати.  вирізка:

 

 

    Бабушки в Берлине, Дрездене, Вене и Дублине ездят на велосипедах за покупками, бегают по утрам, вечерам и ночью, занимаются на турниках, а кто не может, тот ходит, размахивая двумя бутылочками воды или с треккинговыми палками. В общественном транспорте они стоят со спутниками и громко обсуждают забавные истории из жизни. Дети в трамваях ползают по полу, облизывают поручни, возят носами по окнам. Девушки вообще не всегда внешне отличаются от парней, и не пропустят свободного места, но и сами нависать над пассажирами в духе “догадайся же мне уступить” не будут.

 

     Это только в Украине я видела такое огромное количество людей, которым приятно, что им уступили место. Это меня настораживает. Для меня это означает, что люди очень устают на работе. Ведут неправильный образ жизни. Мало спят. Плохо едят. У них что-то очень плохое случилось в жизни.

 

    И это настораживает гипотетического европейца, не знакомого с нашей традицией уступать всем, кто теоретически слабее. Для гипотетической пожилой европейки наша попытка уступить ей место будет означать, что ей срочно надо к врачу, или что в этой стране очень много больных людей, и она автоматически к ним причислена.

Найбільш сподобався ваш коментар.Але в наших реаліях мені,наприклад хочеться сидіти в маршрутці,щоб тебе не штовхали зі всіх сторін,не топтались по ногах.Люди зранку їдуть на роботу,як худоба в тих маршрутках,не можливо поворухнутися.Зато перевізники наживаються.То про яку Європу можна говорити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Думаю, що кожен нормальний чоловік не зможе спокійно сидіти, якщо над ним стоятиме жінка... І це ж комплімент, в першу чергу, чоловікові, коли він уступає місце! Дуже приємно... :))

Колись друг спробував поступитись місцем дівчині. Так та на всю маршрутку видала: Ну шо, тіпа жентельмен? Після цієї ситуації місцем не поступаюся (виняток: батьки з маленькими дітьми, інваліди, старі і немічні люди). Наглим пенсіонерам, які хочуть сісти саме на твоє місце, коли в салоні є інші місця не поступаюсь місцем принципово.

 

Ти по одній "сучці" робиш висновки про всіх жінок? Чи так виправдовуєш себе перед совістю?

Я вже звісно давно не користуюсь громадським транспортом і нікому своє місце не звільняю, але не розумію, хіба так важко постояти півгодинки тримаючись за трубу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, шота мені підказує, що такі історії видумані з метою, як ти кажеш, виправдати себе перед совістю або перед всіма.

 

П.С. Тільки що запитав свою кохану, а як в неї діла обстоять в маршрутках по цій темі., тобто чи поступаються їй місцем чоловіки.  Сказала, що поступаються тільки молоді хлопці, а такі як ми (біля 40-ка років) - ні. Я запитав, як ти реагуєш на жест джентельменства від молодих, каже: "невже я вже така стара" (жінки вони такі кокетки), але дякуючи, приймає запрошення сісти. Каже: "так приємно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, шота мені підказує, що такі історії видумані з метою, як ти кажеш, виправдати себе перед совістю або перед всіма.

А якщо й не вигадка, то всеодно маячня. Типу "я така свиня, але в мене є на то причина", ніби після цього перестаєш бути свинею.

Мій тато мав звичку - коли збирався сідати в транспорт, то подавав жінкам руку, які виходили. То за все життя теж знайшлась одна, яка накричала, бо чомусь вирішила, що він хотів у неї поцупити сумку))) І що з того? Зате сотням іншим було приємно, вони всміхались і дякували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що кожен нормальний чоловік не зможе спокійно сидіти, якщо над ним стоятиме жінка... І це ж комплімент, в першу чергу, чоловікові, коли він уступає місце! Дуже приємно... :))

Колись друг спробував поступитись місцем дівчині. Так та на всю маршрутку видала: Ну шо, тіпа жентельмен? Після цієї ситуації місцем не поступаюся (виняток: батьки з маленькими дітьми, інваліди, старі і немічні люди). Наглим пенсіонерам, які хочуть сісти саме на твоє місце, коли в салоні є інші місця не поступаюсь місцем принципово.

Я вже звісно давно не користуюсь громадським транспортом і нікому своє місце не звільняю....

Нікіля Яновічь також не розумів, чого це населення не може кожен день *пітатісь капустою* як він......хоча, мабуть він про іншу думав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Мій тато мав звичку - коли збирався сідати в транспорт, то подавав жінкам руку, які виходили.
Не повірите, сам деколи цим грішу (якщо бачу, що жінці важко зійти).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мій тато мав звичку - коли збирався сідати в транспорт, то подавав жінкам руку, які виходили. 

 

надмірна увага також властива людям напідпитку або неадекватам - що насторожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди поступався місцем дівчатам та жіночкам, незалежно від наповненості маршрутки. Я не часто зараз їжджу у громадському транспорті, коли заходжу завжди стою, але дивитись на опецьків та мужланів котрі жопу підняти не можуть щоб жіночка з пакетом сіла, аж верне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


надмірна увага також властива людям напідпитку або неадекватам - що насторожує.
Краще промовчати та показатись дураком, чим заговорити та розвіяти всі сумніви (с).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповім історію : будуючи студентом,зимою, після пар їхав додому тролейбусом. Тролейбус був майже пустий, від сили 7 людей. Зайшла бабця і стала над мною. Думаю чого вона стоїть на душою, тролейбус ж пустий. Кажу до неї: присядьте, вон скільки вільних місць. Її відповідь мене вразила, каже мені : я хочу тут, на твоєму місці, бо ті всі холодні - а твоє вже нагріте !!

Це точно Ваша історія? тільки що прочитав аналогічний анекдот:

 

Зима, собачий холод, позний вечер. Едет насквозь промерзший троллейбус.

В нем едет всего несколько человек, и в том числе молодой парень.

Остановка. Hа остановке входит бабка.

Войдя в салон, бабка, оглядев ряды пустых мест направляется к парню и молвит:

- Уступи дряхлой старушке место, молодой человек!

- Да ты что, бабка, офигела совсем, вон их сколько свободных!

- Дык они холодные, а у тебя HАГРЕТОЕ!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

надмірна увага також властива людям напідпитку або неадекватам - що насторожує.

Краще промовчати та показатись дураком, чим заговорити та розвіяти всі сумніви (с).

 

А я конкретно зовсім не Вас мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як зранку їду на роботу то навіть і не стараюся присісти, а як з роботи було далеко їздити то старався присісти біля водія.

Думаю картинка буде як раз в тему.

post-8633-0-19146500-1448999955_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше їжджу зранку на роботу до ж/д вокзалу, то регулярно їдуть вагітні до пологового будинку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз тут історії почались, я теж 5 коп вставлю:

Кремезний знайомий розповів свою історію, мол їхав він у маршрутці в с.Гірка Полонка, сів на красному, доїхав до виїзду з міста і тут сіло 2 хлопці. Зайшли, постояли та давай домахуватись до дрищуватого хлопця в кінці маршрутки, типу дай подзвонить, а є на сігі пару манєт тощо. Той хлопець терпів до останнього, окуня вмикав і не краснів, навіть мій знайомий хтів заступитись, аж на тобі хлопєц почав місити їх як тісто для піци, ногами та руками, два недороблених гопаря втікали з маршрутки яка відразу зупинилась. Що сказать, карма)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...