Перейти до змісту

Чому чоловіки не поступаються місцем в маршрутці?


Distalo

Рекомендовані повідомлення

Правила поведінки в автобусі свідчать про те, що сидячі місця призначені для людей з обмеженими можливостями, дітей і пенсіонерів. Якщо є вільні сидіння, то їх можуть зайняти жінки.   Чому все-таки чоловіки в луцьких маршрутках сидять, а жінки з дітьми стоять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

От тільки не треба узагальнювати

Жінки також не поступаються місцем іншим жінкам з дітьми, ще й нахамити можуть

 

Тут справа не в статі, а у вихованні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточність, будь-ласка, які це правила поведінки і хто їх встановлює? Якщо є вільні місця їх можуть зайняти жінки. Справа не у тому, що я, наприклад, поступлюся місцем, якщо нема вільних жінці з дитиною або літній людині. Річ у тім, що обираючи транспортний засіб для проїзду і оплачуючи проїзд, напевне теж хочу якогось комфорту, тим більш після важкої фічичної роботи. А поступатись місцем, все залежить від виховання і доброзичливості громадян, а не кимсь з чиновників встановлених правил. Чи Ви також поступаєтесь місцем, наприклад в атобусах, міжміського сполучення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточність, будь-ласка, які це правила поведінки і хто їх встановлює? Якщо є вільні місця їх можуть зайняти жінки. Справа не у тому, що я, наприклад, поступлюся місцем, якщо нема вільних жінці з дитиною або літній людині. Річ у тім, що обираючи транспортний засіб для проїзду і оплачуючи проїзд, напевне теж хочу якогось комфорту, тим більш після важкої фічичної роботи. А поступатись місцем, все залежить від виховання і доброзичливості громадян, а не кимсь з чиновників встановлених правил. Чи Ви також поступаєтесь місцем, наприклад в атобусах, міжміського сполучення?

 

Одна з причин: сьогодні зранку всі чоловіки у маршрутці були після важкої фізичної роботи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила поведінки

Колись ці правила (і не поведінки в автобусі, а етикету), мали сенс, бо жінка мала обмежені права в суспільстві, натомість отримувала "плюшки" зі сторони чоловіків.

Зараз жінка має всі ті самі і навіть більші (частіше суд встає на сторону жінки у сімейних питаннях і т.п) права, а старі плюшки якби лишились - перекос виходить вже дуже великий.

Суспільства по різному вирішують ці питання, на заході жінка стала таким самим повноправним членом суспільства (платить сама за себе в ресторані), на сході - залишилась стара роль жінки. В нас як завжди і не і не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюшки плюшками, поведінка поведінкою... але це залежить від кожного особисто і від вихованності людини, а інше, правила, написано, права... то такє! За кордоном, наприклад, взагалі - я заплатив за квиток, сів - я заплатив і це моє і не важливо хто там і що! Але людьми треба все ж таки бути але це вже особисте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди намагаюся поступатися місцем жінкам чи чоловікам з дітьми, і дуже приємно,

коли заходжу з дитиною в маршрутку - нам теж поступаються, це нормально і так має бути.

Також нормально дати місце присісти літній людині або вагітній жінці.

А от ненормально коли вагітній жінці пропонують своє місце тільки чоловіки,

а от молоді дівчата себе так поводять ніби вони вагітними ніколи не планують бути.

Чоловікам змалку говорять про те, що вони повинні уступати місце жінкам, але

в плані виховання жінок чомусь такого зазвичай пункту немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "рівність" сподобалося :)

Імхо баришні можуть і постояти. Вони молоді, красиві і нічого важкого не несуть. Скільки раз поступався і чув "нє я не хочу".

Ну так і іди лєсом!

Якщо ми говоримо про жінок з дітьми - жодного разу не бачив, щоб не поступалися, особливо з тими, що тримають малих на руках.

Мені, як здоровому лбу з дитиною на руках і то поступаються КОЖНОГО разу!

ТС побачив бидлятину і вирішив написати киплячий пост на борді. Краще зробив би зауваження сам

шановний тс, спрообуйте прокататися по маршруту ратне(вижва) - ковель -Луцьк

Там при 3,5год подорожі навіть поступаються!! навіть якщо білет з місцем! ось про таких людей треба писати, а не про гівно,яке ви бачили

Вброс?

100%
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от ненормально коли вагітній жінці пропонують своє місце тільки чоловіки, а от молоді дівчата себе так поводять ніби вони вагітними ніколи не планують бути. Чоловікам змалку говорять про те, що вони повинні уступати місце жінкам, але в плані виховання жінок чомусь такого зазвичай пункту немає.

Плюсую.

 

637680_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна попробувати змінити громадський транспорт на приватний! дуже зручно але дорого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, вброс.

При чому тут Європа, гендерна рівність, втома на роботі? Щітаю, у всьому винуваті понаєхавші полішуки і іже з ними. Вон навіть зганяють зі столів у кафе людей, свободу їх, куплену  на годину-другу, щимлять...

Я купив-заплатив-зайняв - все законно, не підкопаєшся. Виживає сильніший, чо.  а слабим, вагітним і старим ваще немає чого їздити їм треба лікуватись, рожати чи дивитись тілівізор. :)

Елементарні правила поведінки моральні засади, не/привиті батьками - вся проблема.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поступатись місцем має хотітись внутрішньо, а не від того, шо так вчить робити суспільство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам не уступили місце ? не пхайтесь в переповнену маршрутку .. чекайте пусту і сядете .. залізли в повну бо "не встигаєте" - не вимагайте комфорту, ви самі вибирали, вас не заставляли ... 

 

p/s без образ, але .. жінки звикли "користуватись своїм положення" .. їх змалку вчили що "хлопець повинен ... " і коли "не отримують те до чого звикли" - "всі чоловіки козли ..." ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Виживає сильніший, чо.  а слабим, вагітним і старим ваще немає чого їздити їм треба лікуватись, рожати чи дивитись тілівізор.  :)

 

 

оце правильно - бо населення Землі і так росте невпинно, тому природній добір має працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, чого ти розкіпішувався?

Ну Distalo щось дістало.

А швидше не дістало, а вільного часу досить щоб створити тему про те які ми, сцуко , невиховані і т.д.

Ну поступаюсь я місцем як вчили тато, мама, в школі.

Якщо одна з пяти панянок скаже дякую і то слава Богу. Але то таке, мо їй виховання не дозволяє, а мо вражена була таким вчинко що аж заціпило.

То що мені теж воплі розводити з цього приводу?

 

Чи для прикладу коли вічливо зробив зауваження панянці з двома дітьми, котра встаючи з місця в останній момент і пхаючись до виходу маршрутки пройшлася по моїх ногах почув у відповідь хамство в мою адресу. То теж розвести соплі з цього приводу?

 

Чи від цього що тут почнеться  срач по цьому питанню хтось зробить висновки і раптово стане поступатись місцем? Сумніваюсь.

Краще зробив би зауваження на місці , а не тут.

 

І як висновок - темка звичайний вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурниці. Скільки разів їду в маршрутці - коли звільняється місце, чоловіки стоять і ніхто не сідає. На наступній зупинці заходить жінка і має де сісти. І для жінки з дитиною завжди поступаються місцем.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

панаєдуть і вазмущаюцца)

це життя. мені не завжди з дитиною поступаються. я маю наглість просити місця тільки там,де позначено-місце з дітьми. а вже як заходимо на задні двері то часто стоїмо. тому що зранку панаєхавші їдуть на пари, то краще вже їх не трогати. хай їдуть і вчаться. не зря ж мама випровадила "долуцка вчитися"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

висновок теми - винуваті перевізники .. мало машин на маршруті і вони всі повні .. були б місця - не було б про що поговорити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я при можливості поступлюсь місцем людині з дитиною, з фізичними вадами, похилого віку, та і будь кому. не в тому питання, питання знову ж таки до жінок, чому досить багато з них(причому різного віку) не поступаються місцем тим кому це необхідно??? є різні випадки, так, але тупо сидіти і дивитися на животик вагійтної яка стоїть впритул до тебе і не звільнити місце... wtf?
добив колись випадок: сидить хлопчина майже навпроти задніх дверей, на передні заходить мама з немовлям, він встає щоб дати місце а в той час одна п.. сідає на це місце. на здивування "публіки" відвернула морду у вікно.

не скажу що всі поголовно такі, але....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я оплачюю так само 3 гривні і так само маю право присісти, чи не так?

інше питання вагітні, інваліди, батьки з дітьми 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходжу раніше, не лізу в повні маршрутки, сиджу поки є вільні місця та ігнорую всіх окрім пенсіонерів/вагітних/дітей. Коли забивається автобус то переважно встаю. І головне в маршрутці – плеєр з навушниками :) то наше всьо... найкращий рятівник від всього того негативу колгоспного. Якщо в нашій країні зациклюватися на кожному бидлі то і світу білого не побачиш.

Звичайно, ваша благородність не вбереже від полішуцького гівна, але дозволить не акцентувати увагу та не загострювати ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от. Одного разу полетів я на Місяць (це такий собі природний супутник Землі, планети нашої), в гості до родичів

і на екскурсію загалом. Заходжу в Місячний тролейбус, і о дивина - всі чоловіки стоять, а жінки сидять,

хоча і вільних місць повно. Ну я і собі теж сідати не став, стою. Поволі підходжу до одинокого пасажира

в окулярах, і тихенько запитую, мовляв чому так? Він як крикне - "Ви з Місяці впали, чи що!

Ви хіба не знаєте, що на Місяці сила тяжіння менша, ніж на Землі у вісім разів і ніяка сила не втримає

Вас у кріслі!". Я його тихенько запитую, чому ж жінки сидять. Він: "Та ви ж погляньте, їх кошики,

сумки і пакети з продуктами донизу притягують!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...