Перейти до змісту

Слуга народу


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Дочекаємось що через неділю нову серію крутитимуть у понеділок, а решту днів повтори валитимуть(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,що за кіпіш? друзі, я щось нічого не зрозумів, з останніх постів,що за нах... розкажіть НЕ ВИКЛАДАЮТЬ!,чи,що за справи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікава серія )) А ви кажите щоб без алкоголю був фільм. Не буде що показувати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все гарно коли Вова матюкався на владу, і гарний спіч про "хохлов". Але не багато Вова рекламує алкоголізм у своєму серіалі? Я вибачаюсь, але мені одному здалось що вони багато бухають. То вечором він з друзями 2 рази горілку пили, то в сім'ї за столом, то вечором перед телевізором коньяк, то перед телевізором пиво, то тяжкі роздуми на роботі з коньяком і так кожен день. 

А за українську мову я взагалі мовчу, там тільки спікер розмовляє українською і то як я :) полу-російською, але я не знімаю серіал, а просто пишу на форумі. 

 

Важко не погодитись з dimmon'ом, особливо в сьогоднішній останній серії алкоголю було ну дуже багато. Хоча можливо в реалі там все так і відбувається.

 

З.І. Пані з МВФ певно лишились задоволені українською гостинністю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,що за кіпіш? друзі, я щось нічого не зрозумів, з останніх постів,що за нах... розкажіть НЕ ВИКЛАДАЮТЬ!,чи,що за справи!

Спочатку показують вчорашню серію (другий раз) а потім наступну... І так вже два дні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Народ,що за кіпіш? друзі, я щось нічого не зрозумів, з останніх постів,що за нах... розкажіть НЕ ВИКЛАДАЮТЬ!,чи,що за справи!

Спочатку показують вчорашню серію (другий раз) а потім наступну... І так вже два дні...

 

ААА!! я якраз таки два дні не дивився,завтра вникну(гляну) що вони там навикладали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,що за кіпіш? друзі, я щось нічого не зрозумів, з останніх постів,що за нах... розкажіть НЕ ВИКЛАДАЮТЬ!,чи,що за справи!

Сьогодні транслюють вчорашню 17 серію, в нетрі лише трейлер на наступну 18ту серію, коли повинні були хоча б по черзі транслювати, минулої неділі, наприклад, по дві серії за вечір транслювали та в нет викладали, а тепер усьо. (((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знайшов вихід:  "підсів" на сериальчик( серій  30),  а потім передивлюсь "оптом", те, що не подивися, спокійно, без нервів і реклами " вітчизняного " пального, якого, як виявилось, ми всі довго чекали і ось, воно є))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Важко не погодитись з dimmon'ом, особливо в сьогоднішній останній серії алкоголю було ну дуже багато. Хоча можливо в реалі там все так і відбувається.

 

  Коли Кучма приїздив на Волинь,то віскі збирали по всіх магазинах області.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі факти заставляють задуматись, але переглянувши 18 серій дійшов висновку що я був правий у своїх догадках із самого початку нажаль :(.

А так то норм серіальчик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі факти заставляють задуматись, але переглянувши 18 серій дійшов висновку що я був правий у своїх догадках із самого початку нажаль :(.

А так то норм серіальчик :)

Ну так поділіться ж вашими догадками...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...