Перейти до змісту

100500-та тема про релігію і її...


HWman

Рекомендовані повідомлення

3 hours ago, guest said:

в православній церкві існує така думка, що людина повинна прийти до Бога сама

тому і не заманюють до себе паству

саме тому в нас (православних) хрестять дітей відразу після народження...

P.S.: якби не традиції та трохи вищий рівень розвитку населення – і я не уявляю хто б ходив до цих бариг з УПЦ (усіх патріархатів та напрямків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
10 часов назад, nickel сказал:

Так сказано в Біблії.

 

В якості вбросу :)

Що є Бібілія?

Де про десятину чітко вказано в старому чи новому заповіті?

Якщо в новому, то посилання)

 

Ну і останнє запитання, як сьогодняшня церква відноситься до старого заповіту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zeuss сказал:

 

В якості вбросу :)

Що є Бібілія?

Де про десятину чітко вказано в старому чи новому заповіті?

Якщо в новому, то посилання)

 

Ну і останнє запитання, як сьогодняшня церква відноситься до старого заповіту?

Вкинув, але з такими питаннями не до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую пояснити, чому саме штунди виліковують наркоманів і алкоголіків. Звичайні так скажемо православні церкви є традиційними для нашої місцевості, що дає їм профіт у досить великій гарантованій кількості пастви, що йде туди через те що батьки, діди і прадіди туди ходили. Вони сильно конкурують саме між собою. Для такої конкуренції кацапські ортодокси розробили план "канонічність", ускладнюючи все що можна ускладнити, заплутати все що можна заплутати. Паралельно вішаючи лапшу руского міра, панславянізму і іншої гадості, що робить правовірного адепта відлюдкуватим диваком з повною кашою в голові, що глибоко застряв в минулому. Він ніколи не одружиться, не соціалізується, йому начхати на зовнішній вигляд. Це важкий трафунок людини, яка намагається зрозуміти і виконати те що говорять "батушкоматушкі". Єдине що рятує прихожан кірілового патріархату, це те, що вони клали масненького болта на всю науку церкви, бо фіг поймеш що там попами виробляється, ще й церковнословянською, грекою і русифікованими їх варіантами. Класичний адепт запам'ятовує тільки одне, що ходить в канонічну церкву на відміну від "українців" і що українцям капєц, бо раю для них немає, а їх якось караблік праваславя в раюшок та й донєсьот.

Київський патріархат наголошує на патріотичності за що йому великий плюс, бо хоч і тупить та не москалить, а тому жертви більш адекватніші і загалом тверезіше оцінюють реальність.

Насправді це все печально шо капєц, це і є наочною демонстрацією інтелектуального рівня нашої країни.

Штунди працюють переважно на чужій території і використовують тупість, задеревянілість традиційних церков, намагаючись проповідувати "живе слово" і максимально слідуючи йому. Алкаші і наркомани - це їх витрати на рекламу. Ось так з вуст в уста передається, що попавши туди людина змінюється, ось і ця тема. Чому вона змінюється. Фізична наркотична залежність йде до місяця максимум. За місяць у вашому організмі немає ніграма алкоголю чи згадки про наркотики. Є тільки зруйнована печінка, мозок і інші органи, а так всьо чікі піки. Залишається психологічна залежність. І тут цій клінічно тупій людині починають впарювати поняття спасіння, терпіння, зміни на краще. Йде релігійне зомбування, що в багатьох перемагає погані звички. Перемагає насамперед колективністю. Віруючі - це фактично козаностра, у них дуже розвинені міжсімейні звязки, дружать сильно але в межах власної релігійної громади. Відчувають допомогу, близькість великої кількості людей. Попавши в таке середовище наркоман відчуває свою важливість і намагається зцілитись. на виході це вже зовсім інша особистість з дуже деформованим світоглядом - фактично релігійний біоробот. Нажаль ви вже не зможете з ним нормально поговорити, але йому на те пофіг, він буде спасатись і намагатиметься спасти вас. Програму закладено.

 

Не знаю наскільки це все файно. Знаю що чим більше їх всіх буде, тим ми будемо тупіші, забобонніші і темніші. Хоча нашій державі вочевидь вигідні такі пацієнти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя філософія полягає не срати іншому, бо за все прийдеться ще за життя відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, romaxa11 сказал:

Моя філософія полягає на срати іншому, бо за все прийдеться ще за життя відповісти.

обмовка по Фрейду, чи я щось не так зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, YouRich сказал:

@MANJAK11 , насрати пишеться разом)). Певно, що це очепятка.

ну то само собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:
Показать содержимое  

Штунди працюють переважно на чужій території і використовують тупість, задеревянілість традиційних церков, намагаючись проповідувати "живе слово" і максимально слідуючи йому. Алкаші і наркомани - це їх витрати на рекламу. Ось так з вуст в уста передається, що попавши туди людина змінюється, ось і ця тема. Чому вона змінюється. Фізична наркотична залежність йде до місяця максимум. За місяць у вашому організмі немає ніграма алкоголю чи згадки про наркотики. Є тільки зруйнована печінка, мозок і інші органи, а так всьо чікі піки. Залишається психологічна залежність. І тут цій клінічно тупій людині починають впарювати поняття спасіння, терпіння, зміни на краще. Йде релігійне зомбування, що в багатьох перемагає погані звички. Перемагає насамперед колективністю. Віруючі - це фактично козаностра, у них дуже розвинені міжсімейні звязки, дружать сильно але в межах власної релігійної громади. Відчувають допомогу, близькість великої кількості людей. Попавши в таке середовище наркоман відчуває свою важливість і намагається зцілитись. на виході це вже зовсім інша особистість з дуже деформованим світоглядом - фактично релігійний біоробот. Нажаль ви вже не зможете з ним нормально поговорити, але йому на те пофіг, він буде спасатись і намагатиметься спасти вас. Програму закладено.

 

Не знаю наскільки це все файно. Знаю що чим більше їх всіх буде, тим ми будемо тупіші, забобонніші і темніші. Хоча нашій державі вочевидь вигідні такі пацієнти.

Hide  

Фігня це все про штунд, класичний стереотип, класичний, бо невірний. Маю друга "звідти", був "наш", став "не наш". І я досі з ним спілкуюся, хотів би навіть частіше спілкуватися. Про релігію навіть не говоримо, завжди маємо про що поговорити і без неї. Ніхто мене не спасає і не намагається, усі дорослі адекватні люди. Ніяких програм. Колись навіть прийшлося бути на їхній службі, то я там себе комфортніше відчував ніж в українській церкві.

Порада: руйнуй стереотипи, знімай шори з очей, розширюй світогляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не створюєш власну матрицю, на основі виховання батьками і власного життєвого досвіду, спостережень за іншими, то тобі її створять. І якщо з власною ти зможеш колись здобути дзен, нірвану і гармонію, то чужа постійно буде тебе штормити, щоб ти не розслаблявся, відвертаючи твоє життя на речі які не завжди вартують витраченого часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11, дозволю собі не погодитися. Так сталося що маю віруючих і серед друзів і серед співробітників. Усі більш ніж адекватні і без потреби про свою церкву ніколи не згадували. Частіше "брати православні" починають мову щоб потролити. Ну але вони всі відносяться до неагресивних віруючих, акі справді живуть так як пропагують і часто намагаються зробити цей світ краще :) 

Наша ж православна церква – то ракова пухлина, яку можна вилікувати напевно лише хорошою освітою (не дипломами). Там лише накручують на негатив і що ти у всьому винен... але можна то пробачити... недорого.

Дуже рідко але заходжу в костел на службу. Там справді можна відволіктися та побути в якійсь нірвані. Ніхто тебе не грузить, гарні співи, потрібні проповіді. Люди славлять Бога а не замолюють гріхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я з вірою і не борюся. Я начитався багато астрономії, повивчав достатньо фізики і хімії щоб зрозуміти водночас і складність і геніальність і простоту буття, щоб це все описати теорією вибуху. Творець, Інженер, Бог цього всього присутній в кожному атомі і мабуть ніщо окрім науки не дає такого глибокого розуміння прекрасності Всесвіту. Просто як вже казалось на якому етапі розвитку людства в ньому з'являються люди з посохами чи в чорних рясах і помаленьку стають посередниками між Всесвітом і людиною, впроваджуючи свої практики що деколи межують з здоровим глуздом. Грузячи призумцією винуватості вже з народження, і вічного каяття. Таким чином Бог Творець в більшості стає асоціюватися з карою за гріх, а грішні всі, отже й всіх покарають, а потім можливо полюблять, тому вже падай на коліна, неси на тацю, цілуй руки батюшці. людина замість розкритися і розвинути свій власний світ, починає з ним боротьбу. Закони Божі це ж ті самі закони природи, закони гармонії відомі будь-якій людині через наявність совісті.

З іншої сторони, якщо церква робить вас на вашу думку кращими, то чом би й ні. Ходіть на здоров'я. Тільки обережніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Закони Божі це ж ті самі закони природи

неправда, ми якраз живем не по Божим законам, а по законам природи, де сильний жре слабого, тільки тому, що той сильний, а той слабий, це так, утріровано, не вдаючись в демагогію про остальне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

неправда, ми якраз живем не по Божим законам, а по законам природи, де сильний жре слабого, тільки тому, що той сильний, а той слабий, це так, утріровано, не вдаючись в демагогію про остальне

закони природи є різні. Є вовк і вівці, а є мурашник, косяк риб, прайд левів, стадо антилоп, сім'я лугових собачок, сурікатів, лемурів, мавп різних порід. Міжвидові конфлікти - це нормально, а от внутрішньо видові не таке вже поширене явище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

а є мурашник, косяк риб, прайд левів, стадо антилоп, сім'я лугових собачо

ти впевнений, що й ці закони тобі підходять ? В тому ж мурашнику, якщо ти родився робочою мурахою, то воїном чи королевою тобі не стати . Та й про внутрішньовидові конфлікти, навіть смішно стає. В багатьох стаях, сімьях , новий вожак вбиває весь приплод минулого вожака. Повір, природа насправді дуже жорстока, не варто нею захоплюватись, тим більше, якщо ти на це дивишся здебільшого поверхнево (тобто не розбираєшся) й так би мовити з романтичної сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 якщо ти родився робочою мурахою

в випадку людей відіграє роль рівень інтелекту, різні фактори типу праці над собою чи ліні, здатності до навчання і розумінні цього процесу, що в кінечному випадку виливається в різний соціальний статус. Тобто людство також нерівномірне і дуже сегментоване, причому за власною ініціативою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, romaxa11 сказал:

в випадку людей відіграє роль рівень інтелекту, різні фактори типу праці над собою чи ліні, здатності до навчання і розумінні цього процесу, що в кінечному випадку виливається в різний соціальний статус. Тобто людство також нерівномірне і дуже сегментоване, причому за власною ініціативою.

ти починаєш *зьїзджати* з власних тверджень заглиблюючись в дєбрі філософії й соціології. Коротко підрезюмую : Ти поставив = між Божими законами та законами природи, я ж намагався довести, коротко, що закони природи набагато жорстокіші й з Божими законами не мають нічого спільного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дискусія трохи не від світу цього)

Божі закони = закони Біблії чи церкви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, romaxa11 сказал:

Божі закони = закони Біблії чи церкви?

а яке це має значення в контексті відносно законів природи ? Божі закони = Божі закони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видихайте обидва

відомі нам Божі закони (про які ми знаємо з Біблії), закони Біблії, закони церкви, , закони природи – усі придумані та написані людьми і не мають жодного відношення до Бога та природи

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Соромітник сказал:

видихайте обидва

відомі нам Божі закони (про які ми знаємо з Біблії), закони Біблії, закони церкви, , закони природи – усі придумані та написані людьми і не мають жодного відношення до Бога та природи

 

ну всьо, раз Соромітник так сказав безапеляційно, знач так воно і є, розходимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник закони природи – усі придумані та написані людьми

Поясни, не доганяю. Завжди думав що ми живемо по цих законах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хобби человека- его личное дело. Хочет пить-пусть пьет. Хочет верить в сверхсущность-пусть верит.

Любое хобби может стать тем упоительнім фактором отвлекающим человека от всего сущего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...