Перейти до змісту

розрив менiска


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Хтось з бордівчан мав проблеми та робив операцію по вирізанню чи зшиванню меніска в коліні?
питання, де робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід по палаті "з меніском лежав". Це було в обласній лікарні, травматологічне відділення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, і як тебе так угараздило?!

У знайомого декілька років тому була така ж проблема. Робили операцію в Луцьку, але казав, що у Києві було б краще 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було в мене, благо до операції не дійшло, але маю берегти коліна все наступне життя, причому розрив правого , а поки лікувався, то навантаження пішло на ліву, і як наслідок схожа проблема але в меншій стадіі з лівим коленом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, я робив в 1998 році у Рівному. Вже тоді там було модне обладнання. В той час таке було тільки в Києві і в Рівному. Робили три маленьких хрестообразних надріза на колінній чашечці,запускалась якась рідина в середину,туди ж запускали мініатюрну відеокамеру з щіпцями,якою і робили операцію. Операція була під загальним наркозом...хоча робили хлопцям по палаті через укол в хребет в районі поясниці (при цьому вся нижня частина від поясниці ставала "непритомна"). Операція недовга, година-півтори. Через тиждень я вже міг на костилях бігати. Через місяць вже ходив самотужки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, і як тебе так угараздило?!

У знайомого декілька років тому була така ж проблема. Робили операцію в Луцьку, але казав, що у Києві було б краще 

 

праве коліно- рукопашка

ліве- прижок з парашутом.

по ціні не знаєш, що і до чого?

мене в благомеді все в тернопіль відправляють..але так безапеляційно що я запідозрив договорняк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо, то в обласній лікарні минулого чи позаминулого року купили новий апарат якраз для таких операцій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально щойно говорила зі спортивним лікарем...

Раніше такі операції луцькі спортсмени в Рівному робили

Останні роки роблять в нашій обласній лікарні. Там лікар Орест Менчак професійно робить такі операції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... а тобі ще й... 17-ти нема)))

 

то тільки на борді мені 17)) вічних)

дякую. сходжу в обласну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажеш про результат

одужуй!

 

був в 5ти різних ортопедів/травматологів. кожен говорить щось своє.. Плавлят ьмозок мені)

Ортопед в обласній - кадр ще той) каже що не вірить результатам УЗД з благомеда бо то платна клініка і ніякої відповідальності вони не несуть( не любить благомед? при тому що висновок з наглядним знімком. не віриш лікарю- глянь сам на фото)) сказав зробити в обласній знову узд...  а там черга з десятка людей і постійно підвозять поза чергою))

в другій травматолог сказав що по узд і мрт він нічог оне бачить- а значить я здоровий) те що в мене якась хрєнь з коліна стирчить і не дає ногу розігнути -лікаря не цікавить :D

в благомеді лікар сказав що то розрив меніска, і узд це підтвердило. та чомусь відправляє в тернопіль... як вияснилось він сам звідти .. тому і відправляє) при цьому називає суми..до 10 за меніск і 20 тис якщо треба лізти до звязок..

вже не знаю кому вірити і до кого звертатись <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було в знайомої схожа ситуація з коліном. пройшла всі діагностики - всі відправляли на операцію. Зїздила до костоправки в Ківерці - та вставила коліно за 10 хв. За місяць вже й забула про проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй ще до того Ореста з обласної потрапити

Свого часу дав мені толкову консультацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Зїздила до костоправки в Ківерці
  а можна про цю костоправку більше інформації, у мене проблеми зі спиною і маю надію, що вона допоможе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй ще до того Ореста з обласної потрапити

Свого часу дав мені толкову консультацію

 

без узд саме з обласної він нічог осказати не може) кадри))

такого я ще не бачив) на УЗД в обласній "постояльці" займають чергу для лєвих людей ще в 7.30. коли працювати починають з 9))

до 9 збирається під 20 чоловік)

узд в платному благомеді мені обійшлось в 100грн)) в бесплатній обласній в......... 100грн :D

з іншої сторони. в благомеді лікар за консультацію здере 150) а в звичайній, де приписаний, або в обласній - на халяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікаво. Хтось мені розповідав, що "муніципальні каси" в лікарнях вже не беруть "благодійних" внесків.

Чи це лікарю УЗД відразу в кишеню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в касу. на дверях каси пише щось типу - благодійна організація "надія"


в другій лікарні, я підписував договір на надання консультативних послуг)) за консультацію травматолога - 33гривні) "безкоштовна" медицина тільки в тій лікарні де ти приписаний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в другій лікарні, я підписував договір на надання консультативних послуг)) за консультацію травматолога - 33гривні) "безкоштовна" медицина тільки в тій лікарні де ти приписаний)

 

Не раджу травматологів в 2-ій міській, принаймні в поліклініці (ні Біднюка, ні Дейкало...) - маю негативний досвід "лікування" в них... "Під ніж" до них ніколи б не лягла - а пропонували ;)

Збираюсь також на консультацію в обласну ), побачу що там.

 

А що в Благомеді є лікар травматолог? Мені по пошуку видає лише дитячого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що вже не радити)) пройшов обох в другій лікарні...описував на першій сторінці теми досвід спілкування з ними.
 

 є ортопед в благомеді. Наїдко, кажись, прізвище.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все більше дивуюсь цьому цирку що називається обласна лікарня)
Два лікарі і медсестра не змогли мені назвати хоча б приблизну суму за артроскопію колінного суглоба)

Відповідь " а звідки ж я знаю?" від лікаря який має оперувати мяко кажучи викликала здивування....

Ледь допитався на скільки потрібно днів лягати!

 

Як лягати в лікарню не знаючи скільки це займе часу та що після операції тобі "заспівають"?)

цирк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

3тис грн виходять витрати на операцію.Більше ніхто нічого з мене не вимагав/просив/натякав.

лежиш овочем день. відходиш від наркозу

якщо вам скажуть після наркозу лежати 24 години і не вставати. НЕ ВСТАВАЙТЕ! бо такого  сильного головного болю як після наркозу я нікому не побажав би.
виписують,якщо все норм на 6тий день.
в цілому обласна лікарня, ортопедичне відділення приємно здивувало. з голоду не вмреш. мед персонал на 90% адекватні і приємні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
20 минут назад, pmm1 сказал:

робив собі арттроскопію в чернівцях в шведській клініці видалили все що треба

почали операцію в 15.00 а вже на наступний день в 20.00 був в луцьку сам їхав з швагерком за кермом

 

Це вже повне блядство....гратись рекламою на таких проблемах із здоров'ям.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Приїхала знайома з Хмельницького , теж має проблему з меніском... Що порадите з власного досвіду, до кого звернутись толкового для обстеження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...