Перейти до змісту

С Днём Защитника отечества!


OTAM

Рекомендовані повідомлення

І зовсім це не свято, а так собі, привід для декого напитись. Фтопку!

пс: армія — зло!

ти там був щоб судити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Армія розуму не вчить, але дурь вибиває. (с)

Справедливо, хоча й не для всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти там був щоб судити?

Не був. І не збираюсь перевіряти!

А ти напевне був, і всім рекомендуєш спробувати?

Вважав, вважаю і буду вважати, що примусова служба — дибілізм. Хто хоче, нехай служить.

Я краще буду заробляти гроші і платити податки, ніж рік свого життя викидати в смітник.

Цим я собі і державі принесу більше користі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти напевне був, і всім рекомендуєш спробувати?

Вважав, вважаю і буду вважати, що примусова служба — дибілізм. Хто хоче, нехай служить.

Я краще буду заробляти гроші і платити податки, ніж рік свого життя викидати в смітник.

Цим я собі і державі принесу більше користі.

цілком і повністю підтримую!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти там був щоб судити?

Не був. І не збираюсь перевіряти!

А ти напевне був, і всім рекомендуєш спробувати?

Вважав, вважаю і буду вважати, що примусова служба — дибілізм. Хто хоче, нехай служить.

Я краще буду заробляти гроші і платити податки, ніж рік свого життя викидати в смітник.

Цим я собі і державі принесу більше користі.

Рекомендувати не буду,але на данний час здаеться це обов"язок кожного громадянина України чоловічої статі.Скажу одне служба у армії дасть відповідь на багато питань,особливо у відносинах з людьми.Я теж думав що не побачу там нічого цікавого,але помилявся.Не буду заперечувати негативу там хватає.Кажуть "армія-це школа життя" повністю згідний з ціми словами.Не буду заглиблюватись в цю тему тут як плюсів так і мінусів хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читая сообщения в этой ветке, удивляюсь: если не имеете представления что такое армия - то почему критикуете?

и зачем тогда вообще высказываетесь?

для многих сегодняшняя дата является праздником - вот их и поздравьте.

а помои выливайте во Флейме. тут лучше промолчать.

ИМХО

Среди ночи прапорщик роту по тревоге поднял, командует:

- В соседнем селе пожар. Рота, на тушение огня - бего-о-о-ом марш! Через несколько минут.

- Да что же вы, товарищи солдаты, по такому срочному делу бежите, как слонихи беременные? Кру-гом! Всем немедленно вернуться обратно в расположение роты и ещё раз: бегом марш!

Так выпьем же за то, чтобы все наши срочные дела делались как можно быстрее!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повад напиццо!
схоже що для таких як ти навіть повода не потрібно

сліди за ротіком мілашко..

зі. армія зло, коли туди відправляють зелених і несформованих як осіб мальчігів, я би сам з радістю в армію пішов етак в 30 років!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сліди за ротіком мілашко..
а давай може зустрінемось? Тоді ти зрозумієш що таке дідівщина.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum:

я тебе можливо трохі розумію, але я з хлопчиками не зустрічаюсь, звиняй, якось більше звик з дівчатами :D а в тебе то пройде, можливо... ) так що не переживай, шукай далі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стреляют пушки, пулеметы, ракеты с бомбами летают,

а в небе храбрые пилоты друг друга мастерски сбивают.

Пылает пламя, рвутся мины, лежат повсюду трупов горы

и танки смертоносным клином сминают мирные заборы.

А полководец взявши ластик склонился над военной картой,

ВОТ Это ,понимаю ПРАЗДНИК !!! НЕ то ,ЧТО б^@дь 8 МАРТА !!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum:

я тебе можливо трохі розумію, але я з хлопчиками не зустрічаюсь, звиняй, якось більше звик з дівчатами :) а в тебе то пройде, можливо... ) так що не переживай, шукай далі ))

з хлопчиків мені подобаються тільки мої три сина, а тебе, виродка малолітнього, при зустрічі я порву як тузік грілку. Тільки що ж, як ти, сцикун малий, тільки в форумі хавло своє відкрити можеш. А в реалі ж ховаєшся десь глибоко в ср@ці.

P.S. Маєш що сказати -- давай в приват або в аську. Ібо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне вот интересно, почему в спорных темах народ вечно устраивает разборки? Неужели таким способом хорошо сбрасывается негатив? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

негатив это одно, а мелочь пузатая еще и самоутверждается в подобных топиках цедя сквозь зубы матерок на больших дядей :)

вообще не пофиг ли какие у кого праздники? главное чтобы повод был встретиться, поговорить.. я вот зашел сегодня к деду, он гвардии капитан на пенсии, летал на штурмовике и все равно, настоящий ли праздник 23 февраля или надуманный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 лютого -- це професійне свято професійних військових, в тому числі військових жінок. І воно не має нічого спільного з більшістю чоловіків.

Тому, ВІТАЮ ВСІХ ПРОФЕСІЙНИХ ВІЙСЬКОВИХ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там в анекдоті: Ще ніколи Вітчизна не була така беззахисна, як ввечері 23 лютого!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum:

я тебе можливо трохі розумію, але я з хлопчиками не зустрічаюсь, звиняй, якось більше звик з дівчатами :( а в тебе то пройде, можливо... ) так що не переживай, шукай далі ))

з хлопчиків мені подобаються тільки мої три сина, а тебе, виродка малолітнього, при зустрічі я порву як тузік грілку. Тільки що ж, як ти, сцикун малий, тільки в форумі хавло своє відкрити можеш. А в реалі ж ховаєшся десь глибоко в ср@ці.

P.S. Маєш що сказати -- давай в приват або в аську. Ібо...

Плам, ти ж дорослий мужик, а нагадуєш мені малу дитину: "тобі хтось суперечить, а ти з цим не згідний і бачиш, що в того думка стабільна, от дам тумаків йому, бо він малий, а я сильніший"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно. Погорячився , маладой. Сам жеш себе показав.

Жаль, що публячно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відтепер я до громадянина Пупкіна (прізвище вигадане, змінене за щирим проханням респондента) звертаюсь тільки на Ви. А це значить що краще йому в реалі мене не зустріти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А так хорошо вначале обнимались.... (с) какоето бундесовское кено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громодянин Plum && громадянин Shkoder - прошу чистосердечне вибачення за свої слова і забераю їх назад.

ехх.. а як все починалося.. хотів як краще, а вийшло як завжди..

зі. тему можна закривати, так як вона себе вже вичерпала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громодянин Plum && громадянин Shkoder - прошу чистосердечне вибачення за свої слова і забераю їх назад...

Краще пізно чим ніколи! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це треба було щоб таким довгим і важким шляхом до тебе дійшло що варто вибачитись? Я дуже надіюсь, що це останній наш конфлікт. Вибачення прийнято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...