Перейти до змісту

"Видеодрайвер перестал отвечать и был восстановлен". Ноутбук Lenovo Z710.


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Знести все. Вінду переставити. ставит по порядку дрова : 1) чіпсет 2) Інтегроване відео (бажано з офсайту) 3) Дискретне відео (бажано з офсайту) ..) далі пофіг. головне пункти 1-3.

Саме в такому порядку ставлю завжди, якщо не через Windows Update. В даному випадку, як вже писав, робив так 2 рази з різними драйверами.

якщо глючить інтегроване відео інтел - то можна спробувати підставити завідомо робочий процесор, відеокристал знаходиться в процику

На скріні в моему попередньому пості видно, що включений ГП Nvidia. Думаю, Intel тут ні при чому.

Для чистоти експерименту (щоб виключити відвал чіпа) відкотитися на старішу (стабільнішу) версію ОС.

Ставив 8.1, яка зараз і стоїть. Сімку поважаю, але вважаю застарілою. Та й не вірю, що це вирішить проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й не вірю, що це вирішить проблему.

Я й не казав про вирішення проблеми. Я казав про виключення підгоряння / відвалу GPU.

Якщо проблема не у GPU тоді 100% дрова. Які не можуть подружитися із 10-кою.

Ставиш систему на ССД чи звичайний хард.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставиш систему на ССД чи звичайний хард.

Звичайний HDD. Смарт ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний HDD. Смарт ок.

Смаррт то ще не все! А що з поаерхнею? потрать годинку на тестування вікторією.

Може дрова ставали на область із ББ ?

Варто виключити різні можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така фігня буває коли відяшку надто розганяю

тому теж схиляюся до думки що

1) перегрів

2) відяшка вже підпалена абощо

суто для експерименту спробуй частоту відеочіпа знизити на 30-40% і подивимося чи вильоти повторяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, з приводу застарілої ОС - як показує мій багаторічний і багатогранний досвід - якщо система працює - її краще не трогати, а кожен апдейт може як і покращити систему так і завалити її повністю чи частково.

звісно якщо панство любить інтим із комп'ютерами то на все їхня воля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Переставив я ще раз ОС, драйвера з сайту Lenovo. Те ж саме. Victoria каже, що HDD в ідеалі. Відправив товариша в сервіс Notix. Тестують вже більше тижня. Сьогодні дзвонили, казали, що точно щось в мамці. Будуть тестити далі. Обіцяли за наступний тиждень розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було те ж саме з радеонівською відяшкою. Після 10-15 хвилин гри, секундний чорний екран і повідомлення про відновлення драйвера. Вихід знайшов тільки у пониженні частоти ГП на пару сотень MHz.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зробили. За версією Нотікса питання вирішилось перепрошивкою/апдейтом BIOS. Я теж намагався це зробити, але мені видавало якусь помилку. Далі в цьому напрямку копати я не хотів.

Вартість - 250 грн. Термін - біля трьох тижнів.

 

Здивувало, який кривий Windows 10 поставили в сервісі... ЛКМ на кнопці Start не працює, контекстне меню на файлах через ПКМ з'являється за секунд 10-15, пошук шукає файли, але не запускає їх (ЛКМ, Enter).

 

Всім дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Зробили. За версією Нотікса питання вирішилось перепрошивкою/апдейтом BIOS.

Вартість - 250 грн.

ермін - біля трьох тижнів.

Здивувало, який кривий Windows 10 поставили в сервісі..

Цього достатньо, щоб туди ні ногою.

Біос шиється кілкька хвилин при його наявності. (навіть на програматорі!) А я думаю є в неті

І ціна менша

Щодо 10-ки, то нафіга було чіпати те, що є. на крайняк - перепитати чи ставити чи ні. Може це якась крива перша тестова версія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили. За версією Нотікса питання вирішилось перепрошивкою/апдейтом BIOS.

 

 

Вартість - 250 грн.

 

 

ермін - біля трьох тижнів.

 

 

Здивувало, який кривий Windows 10 поставили в сервісі..

Цього достатньо, щоб туди ні ногою.

Біос шиється кілкька хвилин при його наявності. (навіть на програматорі!) А я думаю є в неті

І ціна менша

Щодо 10-ки, то нафіга було чіпати те, що є. на крайняк - перепитати чи ставити чи ні. Може це якась крива перша тестова версія.

Бачу людина "професор у всіх питаннях" і могла б вам допомогти за 5 хвилин.

Нажаль проблема дуже поширена, як хтось раніше писав і вирішення тієї проблеми у різних випадках різна.

Немає однозначного рецепту по лікуванню. Тому і було затрачено достатнього багато часу на її вирішення.

При тому так само ремонтів у нас і роботи більше як достатньо.

Тепер пару слів по результатах:

- ніхто не сказав про те, що власник уже звертався до інших людей до нас (з його ж слів) і чомусь ніхто йому не допоміг;

- операційну систему його ніхто не чіпав, і тестували ноутбук на нашому жорсткому диску, з нашою передвстановленою ОС;

- дійсно проблема вирішалась прошивкою біоса (можливо комусь допоможе в майбутньому).

І нюанс не у складності самої прошивки, а в самій діагностиці проблеми і пошуку рішення.

Дякую за увагу, а у вас Zheny@ перепрошивка Bios за допомогою програматора 20 грн вартує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а у вас Zheny@ перепрошивка Bios за допомогою програматора 20 грн вартує?

Ні, але мені таку процедуру робили майже вдвічі дешевше :)



-  операційну систему  його ніхто не чіпав, 

 


Здивувало, який кривий Windows 10 поставили в сервісі...

 

мдя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо й не переставляли, а її покривило після перепрошивки BIOS. (Windows був практично "голий", впізнати "твій / не твій", якщо не задаватись цим питанням "на око" важко.) Не знаю, але таких багів точно не було. Хоча, великої проблеми в цьому не бачу.

 

Термін ремонту, що суттєво перевищує попередньо задекларований - це, на жаль, бич практично всіх успішних і не тільки сервісних центрів.

 

А так хлопців з Notix знаю лише з порядної сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...