Перейти до змісту

"Видеодрайвер перестал отвечать и был восстановлен". Ноутбук Lenovo Z710.


MaestroA

Рекомендовані повідомлення

Сабж. Повна модель - Lenovo Z710 (59399560).

Экран 17.3" (1920x1080) FullHD LED, глянцевый / Intel Core i5-4200M (2.5 ГГц) / RAM 6 ГБ (2+4 ГБ) / HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GT 740M, 2 ГБ / DVD Super Multi / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / Без ОС / 2.9 кг / черный

Ноут товариша. Придбав роки 1,5-2 тому. Я йому встановлював ОС (Windows 8.1) і супутнє ПЗ. Все працювало справно. Але з часом система загадилась всіляким лайном і почались типові глюки з торент-качалкою, браузером і т.д. На днях поставив йому начисто Windows 10. Драйвера на все залізо підтягнулись через автоматичні оновлення. Все ніби ок, але запускаєш танки (любить полабати) і "Видеодрайвер перестал отвечать и был восстановлен". Знання гугла в даному питанні на практиці результату не приносили. Переставив ОС (та ж "десятка"), перед першим запуском не дав вай-фаю і встановив драйвера на відео вручну з офіційних сайтів Intel та nVidia). В танках знову "Видеодрайвер перестал отвечать и был восстановлен". Знову начисто ставлю ОС - вже Windows 8.1 (той же образ, що ставив 1,5-2 тому). Драйвера на цей раз з сайту Lenovo. Танки вчора запустились без бубнів, але сьогодні при спробі активації по телефону (команда slui 4) на етапі вибору країни висяк і знову "Видеодрайвер перестал отвечать и был восстановлен".

ОС лише з офіційних образів. Ніяких лоадерів, збірок etc. не використовував.

Скільки не мав справу з лептоповою зв'язкою Intel HD Graphics + nVidia, ніколи проблем не виникало. Та й в самого i3-3217U + 635M, - все "як книжка пише".

Хтось стикався? Думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй поставити драйвера з сайту Інтела

Дякую за увагу, але прошу читати уважніше.

Переставив ОС (та ж "десятка"), перед першим запуском не дав вай-фаю і встановив драйвера на відео вручну з офіційних сайтів Intel та nVidia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу наперед розчаровувати, але схоже відео вмирає.

але насамперед стоїть перевірити на рахунок високих температур ГП та засміченості системи охолодження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставив ОС (та ж "десятка"), перед першим запуском не дав вай-фаю і встановив драйвера на відео вручну з офіційних сайтів Intel та nVidia

ставив найновіші чи пробув ранні версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу наперед розчаровувати, але схоже відео вмирає.

Теж з'являються такі думки.

але насамперед стоїть перевірити на рахунок високих температур ГП та засміченості системи охолодження

В товариша підставка з кулером. Вона задуває чимало пилу. Десь півроку чистили йому (не я). Казав, що було багато пилу. Може тоді десь і підпалилась. Але ж до перевстановлення ОС на танки не скаржився...

Зараз WOT не хоче працювати в повновіконному режимі:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запустіть прогу AIDA32 там виберіть комп'ютер-датчики і гляньте температуру гп при включених танках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обо"язково першою повинна ставитись інтегрована графіка, а вже потім - дискретна.

В першу чергу пробувати максимально старі\початкові версії драйверів.

Останню актуальну версію з Intel небажано ставити, вона крива.

Ще варіант спробувати аналогічний Hasswell HD Video драйвер іншого вендора (Dell, Asus, тощо...)

Driver Pack - заюзати вже коли нічого не вийде (він інколи косячить саме з установкою дров на 2 відео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ygE7K.th.jpg

ставив найновіші чи пробув ранні версії?

Найновіші. З сумісністю в nVidia все ок. Та й карта не застаріла.

запустіть прогу AIDA32 там виберіть комп'ютер-датчики і гляньте температуру гп при включених танках

Там не має чого дивитись, бо корпус ледь теплий при запусках, відповідно, при глюках. Грати не хочу, бо спорчу товаришу рейтинг, чи як там воно (я не танкіст).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корпус може бути й ледь теплий, а гп гарячий, це вам не 15, що все наліплено всередині одне на інше докупи, це ж 17, там всередині місця вистачає, так що корпус може бути просто теплим). не треба в бій заходити, достатньо зайти в ангар і звернути гру

в мене був асус 17, то коли забився пилюкою, гп грівся до 80-90 градусів, а корпус був ледь теплий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на Леново G 450 точно таке саме видавав! Переставили Вінду! Почистили ! Обновили антівурус вроді помогло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новіші драйвера не завжди покращують роботу, іноді краше не оновлюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обо"язково першою повинна ставитись інтегрована графіка, а вже потім - дискретна.

Якщо ставлю вручну, то завжди в такому порядку.

Останню актуальну версію з Intel небажано ставити, вона крива.

15-та?

72NYn.th.jpg

Буду пробувати ще 10-ка + драйвера з сайту Леново.

ZENuI.th.jpg

Саме дивно, що раніше такого не було! А на рахунок старих версій, я ж на 8.1 ставив Intel ще від 13-го року:

SC2d.th.jpg

корпус може бути й ледь теплий, а гп гарячий, це вам не 15, що все наліплено всередині одне на інше докупи, це ж 17, там всередині місця вистачає, так що корпус може бути просто теплим). не треба в бій заходити, достатньо зайти в ангар і звернути гру

15 хв. в ангарі:

fOpX.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як я в налаштуваннях графіки змінив автовибір ГП на nvida, то грішу саме на дискретну графіку.

Драйвер зараз, до речі, далеко не останньої версії:

luyOZ.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке вже кілька років вискакує при запуску відео чи хрома раз на 10 запусків, в мене проблема в драйвері 100%(думаю і у вас проблеми саме через драйвер) але драйвер не міняв бо нових на мою карту не випускають уже а старіші не підходять, так і сиджу на єдиному працюючому. по суті проблема у мене не критична, вінда через пару секунд перезапустила драйвер тай усе працює відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знести все. Вінду переставити.

ставит по порядку дрова :

1) чіпсет

2) Інтегроване відео (бажано з офсайту)

3) Дискретне відео (бажано з офсайту)

..) далі пофіг.

головне пункти 1-3.

Якщо це не допомагає - відео відмирає, або окислилися контакти. Чи перегрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі дискретну. Зазвичай, вони як в ПК - в РСІ-Е.

Конкретно за цю не скажу. не розбирав.

Тобі видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там не МХМ відео, окислятись нічому.

там розпаяна на материнці

11-big-lenovo-z710.jpg

якщо глючить інтегроване відео інтел - то можна спробувати підставити завідомо робочий процесор, відеокристал знаходиться в процику

підійде любий процесор INTEL G3 (FCPGA946, rPGA 946B/947)сокета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай вони розпаяні, (у більшості 2-відяшних ноутів, що широко представлені на ринку), МХМ - це або старіші елітні воркстейшн\бізнес-лептопи, або ігрові станції типу Dell Alienware.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з ноутами справи майже не маю.

Тих кілька "нових" які я розбирав, мали відяшки в РСІ-Е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наступні драйвера під Він 7

В чоловіка 10-ка.

Підозрюю, що проблема саме в ній.

Для чистоти експерименту (щоб виключити відвал чіпа) відкотитися на старішу (стабільнішу) версію ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...