Перейти до змісту

Будь ласка ДОПОМОЖІТЬ


areshkov27

Рекомендовані повідомлення

Блін знайшов найдешевші за 8.30грн. Штука, але нажаль немає розмірів ((( потрібна L

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Oksana04, це що ж за памперси такі для дорослих з об'ємом талії 41 см?  (розумію, що пропозиція не Ваша, але ж Ви надали ссилку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, це що ж за памперси такі для дорослих з об'ємом талії 41 см?  (розумію, що пропозиція не Ваша, але ж Ви надали ссилку).

Дякувати Богу ніколи з таким не стикалась, тому й не розбираюсь і не вникала - просто по назві кинула посилання. Це можете запитати в тій темі, можливо, Вам пояснять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, я ж без претензій :_02: . А в тій темі не хочеться писати бо, по перше, воно мене також не цікавить, а по-друге, не хочу, щоб та тема в мене світилась і путалась в "моїх публікаціях".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов одненьку пачку ) по 7грн. Штука пачка 210грн. Нажаль остання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

areshkov27, написав в ПП на рахунок дорослих підгузків.

Відповів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

areshkov27, написав в ПП на рахунок дорослих підгузків.

Доброго вечора Вам!

Мама передає Вам вітання і дяку за памперси.

areshkov27, написав в ПП на рахунок дорослих підгузків.

Доброго вечора Вам!

Мама передає Вам вітання і дяку за памперси.

areshkov27, написав в ПП на рахунок дорослих підгузків.

Доброго вечора Вам!

Мама передає Вам вітання і дяку за памперси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку Друзі!

Щось уяора неміг на борду зайти написати.

Вчора мусив усе розповісти Мамі, незнав які слова підібрати і як сказати їй що буде операція. От коли сказавши їй усе вона задала питання де ти взяв на це усе гроші?! Я розповів за Вас за Людей яким небайдужа доля моєї Мами останньої соєї кровинки. Вона неповірила спочатку поки я непоказав ось цю тему. Її емоцій мені Вам непередати. І Вона попросила сказати Вам що буде молитись за Вас і ваші сім'ї, щоб Господь оберігав Вас а Ваші ангели-охоронці завжди були поруч з Вами. А після операції хоче особисто Вам усім подякувати.

І от завтра той день якого я напевне найбільше боюся, завтра операція. Молю Бога щоб усе пройшло успішно. І щоб вона видужала.

Щераз усім дякую за допомогу. Дякую Богові що Ви є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай видужує , і нехай Бог її береже.

Щиро Дякую.

Передам їй Ваші слова підтримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинула на приватівську.

Тримайтеся і не опускайте руки. Розумію, бо сама рятувала маму, як могла з таким самим діагнозом.

Де оперують і хто?
І ще порада, напишіть у відділі звернень громадян при любій місцевій раді, можна міську, районну і обласну одночасно, заяву від свого імені з проханням грошової допомоги на лікування, прикладіть копію діагнозу. Обов'язково дадуть трохи грошей. 3 роки тому це була допомога десь 500-800 грн. Можливо зараз більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинула на приватівську.

Тримайтеся і не опускайте руки. Розумію, бо сама рятувала маму, як могла з таким самим діагнозом.

Де оперують і хто?

І ще порада, напишіть у відділі звернень громадян при любій місцевій раді, можна міську, районну і обласну одночасно, заяву від свого імені з проханням грошової допомоги на лікування, прикладіть копію діагнозу. Обов'язково дадуть трохи грошей. 3 роки тому це була допомога десь 500-800 грн. Можливо зараз більше.

Дяку за підтримку.

Оперують в 2

Оперувати буде Колихан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримаємо кулаки. Хай все вийде!!!

Щиросердечно Дякую.

До сьогоднішньої розмови з анастезіологом, я немав сумнівів. Тепер я незнаю що робити, мені хочеться щоб вечір не закінчувався!!! Він сказав що недає гарантій що вона перенесе операцію. Вам непередати як я нехочу щоб завтрішній ранок починався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тримаємо кулаки. Хай все вийде!!!

Щиросердечно Дякую.

До сьогоднішньої розмови з анастезіологом, я немав сумнівів. Тепер я незнаю що робити, мені хочеться щоб вечір не закінчувався!!! Він сказав що недає гарантій що вона перенесе операцію. Вам непередати як я нехочу щоб завтрішній ранок починався.

 

Тримайся козаче!!!!!!!! Відносно хірурга, чув багато добрих відгуків. Розумію тебе, але прошу- не опускай руки! Якщо в Бога віриш- молися, 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримаємо кулаки. Хай все вийде!!!

Щиросердечно Дякую.

До сьогоднішньої розмови з анастезіологом, я немав сумнівів. Тепер я незнаю що робити, мені хочеться щоб вечір не закінчувався!!! Він сказав що недає гарантій що вона перенесе операцію. Вам непередати як я нехочу щоб завтрішній ранок починався.

Тримайся козаче!!!!!!!! Відносно хірурга, чув багато добрих відгуків. Розумію тебе, але прошу- не опускай руки! Якщо в Бога віриш- молися,

Вірю в Бога Друже вірю! І в милосердя його вірю.

Мозок просто відмовляється усе це сприйняти. Зрозумій за два місяці втратити двох рідних це дуже тяжк. А тепер щей з Мамою таке сталось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Тримаємо кулаки. Хай все вийде!!!

Щиросердечно Дякую.

До сьогоднішньої розмови з анастезіологом, я немав сумнівів. Тепер я незнаю що робити, мені хочеться щоб вечір не закінчувався!!! Він сказав що недає гарантій що вона перенесе операцію. Вам непередати як я нехочу щоб завтрішній ранок починався.

 

Тримайся козаче!!!!!!!! Відносно хірурга, чув багато добрих відгуків. Розумію тебе, але прошу- не опускай руки! Якщо в Бога віриш- молися, 

 

Точно. Від тебе зараз вже мало залежить. Нос по-вітру, хвіст - пістолетом. Тобі ще виходжувати матір після операції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вірю в Бога Друже вірю! І в милосердя його вірю.

Мозок просто відмовляється усе це сприйняти. Зрозумій за два місяці втратити двох рідних це дуже тяжк. А тепер щей з Мамою таке сталось!

 

Я тебе розумію... Я в ОДИН день , коли був ще шмаркатим підлітком, втратив батька і мати, тому, стан втрати знаю, не дай Боже, комусь те пережити. Але кажу ще раз- ТРИМАЙСЯ.  вір в краще. Помолюсь і я за твою маму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримаємо кулаки. Хай все вийде!!!

Щиросердечно Дякую.

До сьогоднішньої розмови з анастезіологом, я немав сумнівів. Тепер я незнаю що робити, мені хочеться щоб вечір не закінчувався!!! Він сказав що недає гарантій що вона перенесе операцію. Вам непередати як я нехочу щоб завтрішній ранок починався.

Тримайся козаче!!!!!!!! Відносно хірурга, чув багато добрих відгуків. Розумію тебе, але прошу- не опускай руки! Якщо в Бога віриш- молися,

Точно. Від тебе зараз вже мало залежить. Нос по-вітру, хвіст - пістолетом. Тобі ще виходжувати матір після операції.

Дякую Вам Друзі!

Незнаю щоб я робив без Вашої підтримки! Чесно я дякую Богові що Він послав мені Вас! Без Вас яб нічого незміг зробити! А Ваша моральна підтримка це саме сильніше за усі гроші. Дякую Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ваша моральна підтримка це саме сильніше

 

От те ж саме потрібне і Вашій мамі, а не Ваш страх перед завтрашнім днем.

Успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...