Перейти до змісту

Будь ласка ДОПОМОЖІТЬ


areshkov27

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось може допомогти з роботою ( тимчасовим підробітком)? Незвик просити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Є дві картки

Укрсоцбанк 4874 1078 0495 9227

Приватбанк 5363 5423 0349 9082

Будь ласка допоможіть хто чим може, реально без Вашої допомоги я нічого зробити не зможу.

Можливо кому потрібно допомогти чимось по дому, опалення, сантехніка. Я допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка сума потрібна?

Точно ще незнаю,

Врач сказав на період операції потрібно мінімум 6000 грн. А далі видно буде, якщо пройде все добре то потрібно хімію робити. На даний момент з допомогою усіх хто допомагав зібралось 2500 грн.

Щиросердеяно усім Дякую. Усім хто чим зміг допомогти.post-20159-0-72802100-1446359630_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинул немного на приват

Щиросердечно Дякую Вам за небайдужість. Люди молюсь за Вас, за ваше здоров'я. Недай Вам Боже усе це пережити. Нехай Господь оберігає Вас. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дві картки

Укрсоцбанк 4874 1078 0495 9227

Приватбанк 5363 5423 0349 9082

Будь ласка допоможіть хто чим може, реально без Вашої допомоги я нічого зробити не зможу.

Можливо кому потрібно допомогти чимось по дому, опалення, сантехніка. Я допоможу.

Трохи скину грошей.Ваша ситуація просто шокуюча, стільки біди в такий короткий проміжок часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дві картки

Укрсоцбанк 4874 1078 0495 9227

Приватбанк 5363 5423 0349 9082

Будь ласка допоможіть хто чим може, реально без Вашої допомоги я нічого зробити не зможу.

Можливо кому потрібно допомогти чимось по дому, опалення, сантехніка. Я допоможу.

Трохи скину грошей.Ваша ситуація просто шокуюча, стільки біди в такий короткий проміжок часу...

Це най тяжче, простш ще біль по Татові болить, а тут щей у Мами такий діагноз.

Дякувати Богові, підозри на рак печінки непідтвердились, і можна оперувати, усе питання в грошах.

ДЯКУБ УСІМ ХТО ДОПОМАГАЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скидав на приватівську Навроцький Сергій Васильович, це ваша карта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скидав на приватівську Навроцький Сергій Васильович, це ваша карта?

Це картка Тестя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скидав на приватівську Навроцький Сергій Васильович, це ваша карта?

Вона у мене але це Тестя.

Щиро Дякую Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли допомогаєш людині, обов'язково сюди писати (тіпа "мєжду прочім") :

Трохи скину грошей.Ваша ситуація просто шокуюча, стільки біди в такий короткий проміжок часу...

Перше речення можна було б і не писати...

скидав на приватівську Навроцький Сергій Васильович, це ваша карта?

В темі пару раз згадувалось, що це картка тестя

+200

Скинул немного на приват

Через сендмані закинув трохи грошей, вроді пішло перевірте...

Перевірили? Відповідь отримали?

П.С. Так навіщо це все писати? Ціль? Я ще розумію, якщо щось не зрозуміло і не можеш переслати гроші, то питаєш, уточнюєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу закинути біля 500 грн. , що збиралися в тому числі бордівчанами на допомогу АТО. Перекину, якщо мене "виправдають" десять "Підтримав", або хоча б один бордівський "меценат", який скидав більшу суму. Нічєго лічного, щиро співчуваю, але я не розпоряджаюсь цими грошима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу закинути біля 500 грн. , що збиралися в тому числі бордівчанами на допомогу АТО. Перекину, якщо мене "виправдають" десять "Підтримав", або хоча б один бордівський "меценат", який скидав більшу суму. Нічєго лічного, щиро співчуваю, але я не розпоряджаюсь цими грошима.

Ді, щиро надіюсь, що меценат не буде проти, біда в людини, хто як не ми..... Скинулись, хто скільки зміг, але лікування річ дорога, і кожна гривня в нього на вагу золота. Впевнений, що хлопці з АТО, підтримали цю важливу справу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку Вам Шановні бордівчани!

Відразу хочу вибачитичь перед Вами за те, що невідповідаю і недякую Вам вчасно. Скажу відверто; після лікарні просто немаю сили навіть вийти в інтернет. Сьогодні прийшли аналізи біопсії сказали що все добре, але є язвочка яку потрібно лікувати, так як анастезіолог невізьметься. Призначили лікування ще 10 днів. Скажу відверто; те що ми разом з Вами збирали на операцію, частина з них піде на лікування язви, тобто підготовку до операцію. Але, саме що болить це те що маючи дві рідні сестри, я разом з Мамою немаю жодної підтримки від них, це називається так; дякую мамо що купила нам хату, тепер кожен за себе. Цеж чим потрібно бути зайнятим щоб за два дні навіть неподзвонити??? Просто запитати як ти себе почуваєш, тай просто поговорити як донька з Мамою!!! Нажаль цього ніхто не запитую.!!! От і питаю себе; а навіщо такі діти??? Коли Мама зі шкіри лізла, освіту давала, квартиру продала щоб купити будинок дітям, щоб ті жили і дітей ростили!!! Незнаю.!

Щераз Виьачаюсь перед Вами.

І Щиросердечно ДЯКУЮ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку.

Підскажіть може хто знає, де купити дорослі памперси чим подешевше, або можливо хтось може привезти з Польші, можливотам дешевще.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Північному" завжди були дешевші. Як зараз - хз.

Магазин відразу зліва перед входом, якщо заходити зі сторони "Глобуса".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Північному" завжди були дешевші. Як зараз - хз.

Магазин відразу зліва перед входом, якщо заходити зі сторони "Глобуса".

Дякую.

Якраз туди їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна походити між рядами, там теж є 2-3 точки із памперсами, але не завжди бувають у них дорослі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...