Перейти до змісту

Програма для автоматизації продуктового магазину


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

LSD

Що значить десктопна інтеграція? на десктопі (планшеті) мені потрібне зручне робоче місце касира. А це вже ціла програма. Просту синхронізацію інтернет-магазина з програмою для касира можна зробити за допомогою імпорта-експорта.

 

Jack

Дякую, буду мати на увазі, але поки що 1С не розглядаю, поки магазин не відкриється і я не спробую вже знайдені дешевші варіанти, про які я згадував вище. Якщо мені буде бракувати їх функцій, тоді вже, мабуть, прийдеться думати про 1С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну малося на увазі що впринципі простеньке касове місце може написати нормальний студент. Під той же MySQL який використовується в OpenCART. І що навіть можна вкласти скрипти автосинхронізації. Тут лише питання інтеграції касового апарату якщо таке потрібно

Також найшов таку штуку: http://andriy.co/shop/default.aspx?hl=uk

Пишуть що є план старт типу можна попробувати безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 LSD

поки ще ні, минуло лише два тижні, а до мене товари з Китаю їдуть від 3-х тижнів до місяця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, фрі софт - фігня. знаю, теж в копійку влетить, але воно того варте, бо в мене є свій магазин італійського одягу вже 5 років. на щастя айтішників зараз вистачає і компаній, які роблять купу різного ПО теж. вже шукайте, що вам по прайсу нормальне буде, я зверталась до них http://inbase.com.ua/reshenia-and-uslugi/198-uslugi/734-bpmза розробкою програми автоматизації.

Дивився у них навіть приблизного прасу нема, нажаль Ваше пані Оксана 

повідомлення  рекомендація.

LSD і я працювали разом і можемо відповідати за власні слова з досвіду.

Я наприклад 8 ку конфігурував для роботи в роздрібній торгівлі за вимогою клієнта (привязка ціни товару до коливання курсу , робота з штрих код READER),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, фрі софт - фігня. знаю, теж в копійку влетить, але воно того варте, бо в мене є свій магазин італійського одягу вже 5 років.

Не був би таким скептичним. Хоча і сам займаюся не "опен сорс" продуктами.

Безкоштовне передбачає що вам доведеться з ним помахатися щоб отримати результат. Або щоб за Вас хтось помахався.

В будь якому випадку це час і гроші. Безкоштовної підтримки особо ніде небає.

я зверталась до них http://inbase.com.ua/reshenia-and-uslugi/198-uslugi/734-bpmза розробкою програми автоматизації.

А можете хочаб приблизно назвати порядок сум такої автоматизації?

Тому що на мою прикидку впровадження:

- ERP системи обліку

- Система управління персоналом

- Корпоративного документооббігу

- Мобільної інтеграції

- Автоматизація спеціалізованих робочих місць

Це на вскидку > 200 000 грн. Звичайно це для мережі від 10 точок. (для меншої мабуть воно і непотрібно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз майже ніде не знайдете прайс на подібні послуги, бо все визначається дуже-дуже індивідуально, залежить від особистих потреб замовника.

Це однозначно. А можете приблизно помодульно що у Вас впровадили, там наприклад:

- облікову систему

- докумаентообіг

- сайт\інтернет магазин

- налаштування корпоративної мережі

І хоча б приблизний порядок цифр вартості такої автоматизації. Будемо дуже вдячні.

я б могла викрутитись і знайти айтішника, який зробив би мені таку послугу, але вже не раз чула, що це обертається марною витратою грошей. поправте мене, якщо я помиляюсь)) я не айтішник, щоб знати всі тонкощі розробок, але як користувач, як замовник і як людина, яка не перший рік займається бізнесом, ділюсь своїм досвідом))

90% обирають механізм:

- впровадження силами спеціалістів які постійно працюють в галузі. Профільних.

- подальша підтримка власними ІТ-шниками

Це як дрібні ремонти на фірмі. Коли потрібьно щось побудувати звертаються до хорошо архітектора і нормальної бригади. В яких профіль саме проектувати і будувати і вони це знають.

А вже надалі десь плиточку перекласти, щось повісити, перефарбувати це може різноробочий середньої кваліфікації, за розумні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зайшов на сайт, запропонований OksanaSimonets, зайшов на їхню сторінку Продукти, і ось перше речення:

Платформа UnityBase – это высокопроизводительная платформа класса ECM поддерживающая концепцию RAD, предназначенная для создания корпоративных систем любого масштаба по управлению контентом и бизнес-процессами, решения разнообразных задач, связанных с управлением документами и неструктурированной информацией.

 

 

але для мене це абракадабра, з якої я зрозумів, що ця фірма робить свої продукти не для таких, як я. Що таке ЕСМ? RAD чи згадувана тут ERP? чи потрібно буде це мені в роботі, щоб я витрачав час, гуглив і розбирався в цьому? Чи це все-таки стосується скоріш «корпоративних систем», як сказано в цьому описі?

 

У мене буде невеликий магазин продуктів здорового харчування, крім мене ще двоє працівників. Все в одному місці. Потрібне зручне робоче місце касира, облік наявних продуктів, імпорт-експорт списку для майбутньої синхронізації з інтернет-магазином, ну і хоча б простенька звітність.

 

OksanaSimonets

Якщо ви про вільне ПЗ взагалі, то тут ви однозначно неправі, якщо ж в даній сфері, то тут сперечатись не буду, так как я ще не дуже орієнтуюсь в цій ділянці ПЗ, томі і запитав поради на борді. Ви кажете, що пробували якісь вільні програми, і вам вони не підійшли. Чи не пам’ятаєте, що це за програми, можливо для моїх потреб їх буде достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж думаю що їхній комплекс наврядчи цікавий для малого бізнесу. Так і SAP непогана штука :)

Доречі згадав про цих товаришів: http://heppy-buh.com.ua/index.html

Про касовий модуль нічо не пишуть. Але месні я думаю мали б давно реалізувати.

Якщо ні то можливо Ви будете першим кому впровадять, з них Вам за сподвижницьку ідею розвитку їх продукту знижка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете встановити безкоштовно ArtSoft Portal Ultra і глянути його можливості. Але складнувата,ІМХО Там є товари, склад, підтримка додаткового обладнання(ЕККР, сканери ШК, ваги ітд..), ну і звіти...може вам буде достатньо їх можливостей...У програми є український інтерфейс і вона працює на БД PostgreSQL. Є старіша версія, простіша.  http://www.artsoft.ua/ArtSoftPortal.phpтеж коштує грошей...Але відношення до звітів, як на мене, там тяп-ляп і вона більш не оновлюватиметься. А Хепі-бух...щось я не чув щоб його прив'язували до ЕККР.

Із новинок (Android, планшети) - хмарне рішення Poster 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я його лише вчора замовив, доставка буде приблизно за 1 місяць, тоді і скажу, а на аліекспрес багато сканерів за таку ціну, я просто дивився, щоб був також присутній режим автосканування, це про всяк випадок, не знаю ще, чи буду ним користатись.

І як там сканер неприїхав ще?. Щось адаптували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я його лише вчора замовив, доставка буде приблизно за 1 місяць, тоді і скажу, а на аліекспрес багато сканерів за таку ціну, я просто дивився, щоб був також присутній режим автосканування, це про всяк випадок, не знаю ще, чи буду ним користатись.

І як там сканер неприїхав ще?. Щось адаптували?

 

 

подивився по коду на сайті укрпошта, вони пишуть, що  мені в руки «видали» його ще 26 листопада, більше двох тижнів тому.  :sm128: завтра буду розбиратись   :0057:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився по коду на сайті укрпошта, вони пишуть, що  мені в руки «видали» його ще 26 листопада, більше двох тижнів тому.  :sm128: завтра буду розбиратись   :0057:

Раптом пошта не 26?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чоловік підняв тему аналогії ТСД за смішні гроші :)

Я думаю всім цікаво. шкода що з ймовірністю 99% нічого невийде. Але ми неполишаємо надії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Проміжні результати:

 

Купив планшет 9,7 дюймів Знайпад з блютуз клавіатурою за 2000 грн. http://senkatel.com/ru/product/senkatel-znaypad

Пошта знайшла куплений в Китаї за 15 доларів сканер штрихкодів. Пакунок був розкритий, але все було на місці.

 

За допомогою комплектного кабелю ОТҐ приєднав сканер до планшету, планшет побачив його як клавіатуру. Випробував в установленному текстовому редакторі КінґСофт, — сканер розпізнає коди нормально, друкує в цьому редакторі цифри коду.

 

Тепер буду пробувати програми, насамперед ті, на які я давав посилання вище. Про результати відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм типу аналог розриву клавіатури на ПК?

Непробували гратися з програмуванням сканеру?

При скануванні коду сканер автоматом кидає аналог "підтвердити" ?

Наскільки швидше за сканування камерою виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD

 

Хм типу аналог розриву клавіатури на ПК?

 

Наскільки я зрозумів, сканер перетворює штрихкод на цифри, і ті цифри з’являються так, ніби ти їх надрукував за допомогою клавіатури. Це типове налаштування сканеру. 

 

Непробували гратися з програмуванням сканеру?

 

 

З комплекті також є книжка з кодами для програмування, але я ще не мав часу бавитись з цим. Як встановлю програми і все буде добре, тоді, можливо, взагалі не буду нічого міняти.

 

При скануванні коду сканер автоматом кидає аналог "підтвердити" ?

 

 

Сканер я пробував лише в текстовому редакторі, то після кожного сканування курсор переходив на новий рядок, - наскільки я розумію, це після цифр сканер ніби натискає клавішу Вводу.

 

Наскільки швидше за сканування камерою виходить? 

 

 

Виходить набагато швидше, ніж камерою. Ті декілька штрихкодів, які я встиг згодувати сканеру, з’являлись на екрані практично одночасно з натисканням кнопки. А на камеру доводилось чекати, щоб вона ще налаштувала автофокус.

 

 

Ще в книжечці я побачив, що сканер можна запрограмувати на постійне сканування, щоб не натискати весь час на кнопку. Але я ще не встиг спробувати цей режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD

 

Хм типу аналог розриву клавіатури на ПК?

 

Наскільки я зрозумів, сканер перетворює штрихкод на цифри, і ті цифри з’являються так, ніби ти їх надрукував за допомогою клавіатури. Це типове налаштування сканеру. 

 

Непробували гратися з програмуванням сканеру?

 

 

З комплекті також є книжка з кодами для програмування, але я ще не мав часу бавитись з цим. Як встановлю програми і все буде добре, тоді, можливо, взагалі не буду нічого міняти.

 

При скануванні коду сканер автоматом кидає аналог "підтвердити" ?

 

 

Сканер я пробував лише в текстовому редакторі, то після кожного сканування курсор переходив на новий рядок, - наскільки я розумію, це після цифр сканер ніби натискає клавішу Вводу.

 

Наскільки швидше за сканування камерою виходить? 

 

 

Виходить набагато швидше, ніж камерою. Ті декілька штрихкодів, які я встиг згодувати сканеру, з’являлись на екрані практично одночасно з натисканням кнопки. А на камеру доводилось чекати, щоб вона ще налаштувала автофокус.

 

 

Ще в книжечці я побачив, що сканер можна запрограмувати на постійне сканування, щоб не натискати весь час на кнопку. Але я ще не встиг спробувати цей режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Доволі цікава тема, хочеться її продовження :rolleyes:. Як успіхи в автора? Все вийшло як було заплановано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он знайшов все можна організувати і компактніше ...https://www.youtube.com/watch?v=va3awuIaJ34&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 13.11.2016 at 21:59, R01and сказано:

Доволі цікава тема, хочеться її продовження :rolleyes:. Як успіхи в автора? Все вийшло як було заплановано?

 

На той час, як я шукав, то нічого не було підходящого для планшету. Тому ми купили звичайний комп’ютер і вже на нього програму Укрсклад.

Після того з’явилась програма, якою я би міг користуватись, це TriniPos https://trinipos.com/ua/products/pos/ але вже пізно, за Укрсклад ми вже заплатили гроші, і комп’ютер вже встановлений і налаштований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То треба написати щоб Укрсклад в сторону мобільного софта починав думати :) тренди...

В них на форумі є список фіч на наступні версії – можна спробувати добавити

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Побуду археологом.

Встала у мене проблема автоматизації нетипового віддаленого робочого місця. Грубо говорячи одна форма вводу або документ, декілька звітів з можливістю відправляти їх на пошту, а також дьоргати в потрібних випадках api через http.

 

Варіантів вирішення було два: купити планшет з мобільним проциком і наваяти додаток на реакт нейтіві або нейтів скрипті, або купити він планшет на x86 згадати молодість і швидко зліпити все на 1с.

Вирішив, заради експерименту, спробувати другий варіант. І це, зрештою, швидше. Гугл видав декілька варіантів планшетів. Один з яких - типу розробка наших інженерів, але китая мать. Передзвонив в мойо, попросив щоб привезли модель для тесту в Луцьк, взяв флешку з с-ками (7,8). Потестив - усе запустилось.

 

В сухому залишку планшет веде себе досить пристойно. Десятка грузиться швидше чим айоська на айпад еєрі. Немає тормозів. 1с працює ок. У планшета є два usb (можна законектити без бубнів сканер штрих кодів і касовий апарат або принтер чеків). Бекапи скидувати на мікро-сд або в хмару, я взяв дорожчу модель з сімкою 3g або lte.

 

Затестив декілька ізвратів. Схрестив бібліотеку канувшого в лєту розробника з новою білбою openssl і древня як шіт мамонта 1с 7.7 почала відправляти листи через smtp (по ssl або tls портах) гугла. Http запити теж ноу проблемо, можна навіть в хедер токени зашивати.

 

Для автоматизації торгової точки в тому числі мобільної - дуже ок. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...