Перейти до змісту

Клуб Ножеманів та любителів гострих аксесуарів


Рекомендовані повідомлення

В цій темі давайте обговорювати свої ножі, колекції, викладати фото та ТТХ ножів, зроблених власноручно. Одним словом все, що стосується ріжучих, але без холодного.

Буквально вчора закінчив ніж фінського типу, залишилося підчистити, зробити мікропідвід та вирішити питання з ножнами фінського типу.

ТТХ: клинок 115*22*3 мм травлений в хлорному залізі, больстер мідь+фібра+картка Універсал Банку :) , рукоятка кап клена проварений в ляній олії+тунгове масло.

7Bl6R.jpg

dxtNw.jpg

P2QhJ.jpg

4rx2p.jpg

jtm7J.jpg

WdG0o.jpg

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас, яка сталька???

Змінено користувачем xforester
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталька простенька, ніж з фуганка. Маркування не було, тому сказати яка саме важко. Щось з бистрорізу, але як травиться, просто пісня, чистий чорний колір.

Змінено користувачем butaha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось знає де купити ось такий "гострий аксесуар"

http://kupisuvenir.c...irnyj-chellini/

Змінено користувачем Dtox
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуб Ножеманів та любителів гострих аксесуарів

з такими по гриби не підеш, а в пару до катан зійде...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось знає де купити ось такий "гострий аксесуар"

http://kupisuvenir.c...irnyj-chellini/

будущій нінзя :)

Також може автор порадить де найти щастя на зразок :

На зразок якісної копії чи інший аналог...

В цій темі давайте обговорювати свої ножі, колекції, викладати фото та ТТХ ножів, зроблених власноручно.

:0162:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій темі давайте обговорювати свої ножі, колекції, викладати фото та ТТХ ножів, зроблених власноручно. Одним словом все, що стосується ріжучих, але без холодного.

Буквально вчора закінчив ніж фінського типу, залишилося підчистити, зробити мікропідвід та вирішити питання з ножнами фінського типу.

ТТХ: клинок 115*22*3 мм травлений в хлорному залізі, больстер мідь+фібра+картка Універсал Банку :) , рукоятка кап клена проварений в ляній олії+тунгове масло.

7Bl6R.jpg

dxtNw.jpg

P2QhJ.jpg

4rx2p.jpg

jtm7J.jpg

WdG0o.jpg

Шикарна робота. пам'ятаю Ваші попередні роботи. фінки і тд... Дядьку, Ви -майстер, успіхів Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, вчимося, але до майстра далеко. Час від часу буду щось викладати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвостовик слабенький, боюся, не витримає. В мене щось таке виходить:

vEkTq.jpg

Змінено користувачем butaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останній момент вилізла тріщина (чи то недогрів чи то від старості ресори) прийшлося відрізати... Прийдеться підточити щоб навантаження перерозподілити... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останній момент вилізла тріщина (чи то недогрів чи то від старості ресори) прийшлося відрізати... Прийдеться підточити щоб навантаження перерозподілити... :(

Закалку робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Калив в маслІ? Який відпуск та при якій температурі? Скло царапає?

Одним словом, опишіть процедура пошагово, може навчуся і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останній момент вилізла тріщина (чи то недогрів чи то від старості ресори) прийшлося відрізати... Прийдеться підточити щоб навантаження перерозподілити... :(

не догрів або вже почав остивати і гасив далі ось і тріснув, в мене частенько таке буває правда не з ножами.

Калив в маслІ? Який відпуск та при якій температурі? Скло царапає?

Одним словом, опишіть процедура пошагово, може навчуся і я.

так так і мені цікаво взнати процес закалки в деталях що скільки часу робиться?

Дякую, вчимося, але до майстра далеко. Час від часу буду щось викладати.

гарний ніж.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закалка у мене на око завжди )))...

Орієнтувався на 65г... Хоч то й не вона... Грів до оранжевого (орієнтовно 800 градусів). Калив в маслі підігрітому. Відпуск спочатку до золотистого (по часу хвилину мабуть потримав :) )... Скло царапав.. Потім зовсім відпустив вже на синьо-сірий (все ж допилювати тра буде) Скло царапати перестав... Потім закалю вже нормально :)...

Змінено користувачем Archon-ua
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про визначення температури - цитата:

Для контроля температуры вполне пригодятся дедовские методы – обычный магнит. Дело в том, что раскаленный до точки Кюри (около 770 градусов Цельсия) теряет свои магнитные свойства. Именно это и позволит нам легко проконтролировать нужную температуру.

Джерело: http://rusurvival.ru/text/Samodeljnyiy-nozh-iz-ressoryi.html

А ще рекомендують тонку заготовку гріти разом з масивним бруском - рівномірно прогрівається, не трісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в курсі про теорію, і про магніт, і про сіль, яка плавиться при 800 град. Тут питання в практиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задумався і я попробувати себе в ковці ножів, от викувати легкотня, а відшліфувати зробити зпуски це вже зовсім інше, так от мене цікавить хто на чому робить зпуски і придає форми клинку. не знаю який нождак вибрати якийсь сучасний китайський чи совдеповський самокльоп та з якою потужністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриндер+приспособа для виставлення кута. Ось найпростіший варіант, але дорого. На наждаку важко зробити семетричні спуски.

В мене простенький гріндер на 610 ленту, купив, щоб вчитися. А далі куплю собі на 1500 ленту з двигуном на 1.1 кВт

Змінено користувачем butaha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриндер+приспособа для виставлення кута. Ось найпростіший варіант, але дорого. На наждаку важко зробити семетричні спуски.

В мене простенький гріндер на 610 ленту, купив, щоб вчитися. А далі куплю собі на 1500 ленту з двигуном на 1.1 кВт

і що по ціні простенький гріндер якщо не секрет?

на олх глянув, мабуть з ножами почекаю, а якщо ні то буду щось пробувати на нождаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, троха є, я свій брав за 3000 грн, але б/у. А хороший апарат,з частотником до 10000 буде. Плюс розхідники, дорого одним словом. Доречі, в Нововолинську виготовляє землячок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій помічник на кожен день Victorinox 0.8461.MW4DE (DE-Soldier green), змушений з ним прощатися:

glRp1.jpg

9X4SJ.jpg

t6vFg.jpg

Гриндер+приспособа для виставлення кута. Ось найпростіший варіант, але дорого. На наждаку важко зробити семетричні спуски.

В мене простенький гріндер на 610 ленту, купив, щоб вчитися. А далі куплю собі на 1500 ленту з двигуном на 1.1 кВт

і що по ціні простенький гріндер якщо не секрет?

Трішки фото гріндера та процесу, по потужності не знаю, не має на двигуні шильдика. По відчуттях десь 0,37 кВт:

Майстерня

TkFfU.jpg

MUmkn.jpg

e41qU.jpg

bqkyr.jpg

DloYT.jpg

BGxOK.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...