Перейти до змісту

В Луцьк приїде Rammstein?НІ! НЕ ПРИЇДЕ!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

З яскравим Rammstein cover show саме на Хеловін – 31 жовтня у Луцьк приїжджає феєричний український гурт – Річі Колючий.

Якщо ви досі у роздумах, де ж відсвяткувати Хеловін, – вам сюди.

Вперше у Луцьку з потужним концертним шоу побуває проект, який вже встиг «запалити» міста та фестивалі України. Rammstein cover show by Річі Колючий на Хеловін.

PJ, феєрверки, піротехніка та добре знайомі пісні гурту Rammstein.

Один із найяскравіших та найепатажніших кавер-проектів країні Річі Колючий у Луцьку на Хеловін 31 жовтня.

Адреналін Сіті.

31 жовтня 2015 року

Старт о 21:00.

Вартість 150грн.

fcj6jcxu2g8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Ой та ви шо))) прискакали, мінусиків натулили. дєцкий сад )

А тепер пояснення: прочитайте декілька статей про написання заголовків у тих палицянюз та інших. Заголовок ніяк не іскажаєд рєальность. Чому? тому що там стоїть знак питання.

Завдання заголовку - які? Правильно.

Заголовок діє? - Діє.

В. Вапроси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шутка повторенная дважды в два раза смешнее (с)

Пам'ятаю такий же заголовок про Металіцу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шутка повторенная дважды в два раза смешнее (с)

Пам'ятаю такий же заголовок про Металіцу :)

Це коли Скольмо було?

п.с. та за**али. якась борда стала не борда. цуко до слів примахуються як буквоїди якісь. фу. їйбо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если честно то возникает неодолимая горечь пустоты и тленость мирского бытия от колизионности контекста заголовка и текста. Всем тлена на Хэллоуин господас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Феєричний український гурт – Річі Колючий вперше приїздить до Луцька

А хто це??

Бо про Рамштайн я чув колись, за часів модного "ду хаст". Бо нагадує більше:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хеловін - і тлєн. Це ж ідеальна композиція

Женя, https://vk.com/richikoluchiylutsk

П.С, те,що ти особисто чи хтось із нас когось не знає- не означає, що проект (людина (подія невідомі всім іншим

ТЕПЕР ЗАГОЛОВОК ДОСТУПНІШЕ НАПИСАНИЙ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, та не істери ти так, тема моментально стає популярна, вже поняд 20 людей споглядає, додаткова безоплатна реклама заходу, ітіть їх калатіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, якщо у тебе на меті було, щоб людей поменьше прийшло на концерт і тобі побільше місце було з своїм жирнем тільцем, то вітаю - тобі вдалося це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це банальна реклама? Тьфу. А я то думав що вже знову когось колективно "спасаць" нада. Не цікаво аж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, та не істери ти так, тема моментально стає популярна, вже поняд 20 людей споглядає, додаткова безоплатна реклама заходу, ітіть їх калатіть :)

Так блін. Так отож ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, якщо у тебе на меті було, щоб людей поменьше прийшло на концерт і тобі побільше місце було з своїм жирнем тільцем, то вітаю - тобі вдалося це зробити.

А тебе туди ніхто й не кликав, уродєц )

Жирною сракою, непомитою головою і протівним характером - ти забуло написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторка теми звісно тролить гарно. Цей чувак (Річі) славиться голими бабами на підтанцовці, і тд, дядько вже в літах, але порох має, тому любителям індастріелу раджу сходити, хоч ціна як для нашої провінції і кусається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто напишу тут,щоб почитати чим то всьо закінчиться

сама туди не піду. хоча музику їхню слухаю, всі альбоми маю в плейлісті. тому і не піду,що не можу слухати як хтось переспівує Тіля Ліндеманна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, якщо у тебе на меті було, щоб людей поменьше прийшло на концерт і тобі побільше місце було з своїм жирнем тільцем, то вітаю - тобі вдалося це зробити.

А тебе туди ніхто й не кликав, уродєц )

Жирною сракою, непомитою головою і протівним характером - ти забуло написати.

А мені не треба, щоб мене кликакла така істерична баба, як ти - я зазвичай таких просто троллю і сміюсь, як вони генерують свої істерики і гівна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей чувак (Річі) славиться голими бабами на підтанцовці, і тд, дядько вже в літах, але порох має, тому любителям індастріелу раджу сходити, хоч ціна як для нашої провінції і кусається.

Трохи кусається, да, то правда.

Пам*ятаю його з Файного міста - такий чудернацький дядько вошпе. А хіба дуже старий? Десь до 35 йому ніби, нє?

І жжот дядя чотко (в прямомуі переносному значеннях)

А мені не треба, щоб мене кликакла така істерична баба, як ти - я зазвичай таких просто троллю і сміюсь, як вони генерують свої істерики і гівна.

Аналогічна уйня, дєточко.

Троль собі скільки вілзе. Ібо срала та істерична бабіца на тебе, твої тєксти і ізрєканія зі своєї жирної сраки з ооочн оооочнь високой колокольні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи кусається, да, то правда.

Пам*ятаю його з Файного міста - такий чудернацький дядько вошпе. А хіба дуже старий? Десь до 35 йому ніби, нє?

І жжот дядя чотко (в прямомуі переносному значеннях)

А мені не треба, щоб мене кликакла така істерична баба, як ти - я зазвичай таких просто троллю і сміюсь, як вони генерують свої істерики і гівна.

Аналогічна уйня, дєточко.

Троль собі скільки вілзе. Ібо срала та істерична бабіца на тебе, твої тєксти і ізрєканія зі своєї жирної сраки з ооочн оооочнь високой колокольні.

Я тебе не куди не кликав, це в тебе галюцинації - пий менше пива і займайся спортом - допоможе і для фігури(Жуковська приклад) і може мозок трохи на місце вставить. Те, що ти вмієш тільки серти і істерити, я вже зрозумів, можеш не повторювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто напишу тут,щоб почитати чим то всьо закінчиться

сама туди не піду. хоча музику їхню слухаю, всі альбоми маю в плейлісті. тому і не піду,що не можу слухати як хтось переспівує Тіля Ліндеманна.

Їхню - Раммштайна чи отого пєтросяна? Нє, ну як же ще можна назвати чувака, який їх переспівує? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе не куди не кликав, це в тебе галюцинації - пий менше пива і займайся спортом - допоможе і для фігури(Жуковська приклад) і може мозок трохи на місце вставить. Те, що ти вмієш тільки серти і істерити, я вже зрозумів, можеш не повторювати.

Слухай,малиш, а шо в тебе за оператор такий? шо аж на х*ую там, де ти сидиш, інтернет тяне?

тріджі?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе не куди не кликав, це в тебе галюцинації - пий менше пива і займайся спортом - допоможе і для фігури(Жуковська приклад) і може мозок трохи на місце вставить. Те, що ти вмієш тільки серти і істерити, я вже зрозумів, можеш не повторювати.

Слухай,малиш, а шо в тебе за оператор такий? шо аж на х*ую там, де ти сидиш, інтернет тяне?

тріджі?)))

Якщо ти хотіла по ітіншому пожартувати, то в тебе хєрово вийшло. "Оператор - триджі" - я ржав. Ти краще скажи, де я х*йню написав? Ти шо фотомодель-худишка ззовні, а не дородна баришня з жирком? Чи Жуковська не була товстухою, раніше, а тепер підтянута багіня? Те, шо ти істериш і сереш ти сама визнала. Так, шо ти трандиш, як завжди і зараз почнеш зливатись і істерити - в тебе це циклами. Може шось гормональне - сходи перевірся до ендокринолога, аналізи здай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна уйня, дєточко.

да Осінь, то тобі не зімною прирікатися :) Бач яке хамло на зміну прийшло :(

ЗІ думав шлюб хоч трохи тебе змінить на краще, ан нє, помилявся :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда.... щиро співчуваю її чоловікові !!!!!!!!

Може її чоловік любить, коли істерять, серуть і посилять на "х*й"? Різні види мазохізму бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...