Перейти до змісту

Відкриття оновленого зоопарку в м. Луцьк


Vovan Vovanskiy

Рекомендовані повідомлення

post-18045-0-06032800-1444900064_thumb.j

Оновлений зоопарк запрошує в гості!

18 жовтня після тривалої реконструкції заплановано відкриття найбільшого в Луцьку природно-просвітницького об’єкта.

Приходьте та переконайтеся на власні очі Смайлик «smile»

Вам сподобається те, що ви побачите. Обіцяю )

Офіційне відкриття заплановане на 11.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Як ви там усе маєте встигнути доробити до 18 числа, то загадка.

Є два варіанта:

1)Реалістичний. Прилетять гуманоїди і допоможуть усе подороблювати якимись новітніми технологіями)))

2)Нереалістичний.Ви самі усе встигнете.)))

Але я щиро бажаю вам усе закінчити і гарно відкритися(не сарказм) бо левове та медвеже містечко це щось новеньке і гарне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди коли не ходив в наш зоопарк, то з жалістю наблюдав за ледь живими звірьками, дивлячись на один їх вигляд було шкода бідних тварин, це було якесь знущання. Надіюсь що після оновлення картина буде значно ліпшою та буде доставляти задоволення відвідувачам. Особисто я піду на відкриття, цікаво на що пішло фінансування "по європейськи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші на реконструкцію виділив Євросоюз. Видно, якісь захісники тварин пролобіювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди коли не ходив в наш зоопарк, то з жалістю наблюдав за ледь живими звірьками, дивлячись на один їх вигляд було шкода бідних тварин, це було якесь знущання. Надіюсь що після оновлення картина буде значно ліпшою та буде доставляти задоволення відвідувачам. Особисто я піду на відкриття, цікаво на що пішло фінансування "по європейськи".

как бы там после смены директора многое изменилось, животные накормлены, не клянчат, хлеб не едят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки здеруть за вхід в новий зоопарк?

Білет в кіно зараз коштує 50 грн, тому "здеруть" - трохи тут слово не підходить. Там шара - 10 грн дитячий, 20 дорослий, 15 пільговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пару перших днів не піду точно: а вдруг в ЛЕВЯЧОМУ і ВЕДМЕЖОМУ містечках не все правильно зроблено і деякі дірки в огорожі залишились?) Нехай інші перевірять...

ЗІ. Оффтоп. Анекдот згадався:

Чоловік з дружиною пішли в зоопарк. І тут раптом на них вибігає ведмідь (десь з клітки втік... чи з містечка). Чоловік на одне дерево, жінка - на інше. Ведмідь поліз за жінкою на її дерево.

Вона: "Вася!!! До мене ведмідь лізе! Він мене ж згвалтувати може!"

Він: "А ти тепер йому розкажи що тобі не хочеться, що у тебе голова болить, що ти роботі втомилась..."

Ще раз вибачаюсь за оффтоп, але навіяло)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба було директора зоопарка скормити звірям :) тоді може б давно був би там толк

я ще досі згадую лисицю в клітці метр на метр, яка по колу бігала, живодьори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі пости читати просто гидко. "Здеруть", "ледь живі звірки".... Диванні розумники - ви коли останній раз були в нашому зоопарку???? Я, наприклад, за цей рік ходив з доцею не менше 10 разів. З мене ні разу не "здерли" (20 грн дорослий) і "ледь живих звірків" (їсти з рук не можна впросити) також там не бачив. Моя дитина з величезним нетерпінням очікує на відкриття. Любителі набити просто пости - підніміть дупу, подивіться власними очима, тоді видавайте свої перли....

ПиСи. Велика повага новій директорці нашого зоопарку. Мав честь спілкуватись особисто. Людина з великої букви. І на своєму місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, хто є в фейсбуці, підписуйтесь на сторінку зоопарку https://www.facebook...zoolutsk?ref=hl .

В останній час новин було не багато, тому що йшла реконструкція і підготовка до відкриття, але надалі наповнення буде суттєвішим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви там усе маєте встигнути доробити до 18 числа, то загадка

100% все не дороблять і щось "фанерою" прикриють, то ж перед виборами так торопляться відкрити :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зоопарк Луцьк Зустрічайте оновлений луцький зоопарк. Офіційне відкриття 18 жовтня 2015. Запрошуємо всіх! Не пропустіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно, якісь захісники тварин пролобіювали

А вам відоме таке надходження грошей як грант виграти?!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пару перших днів не піду точно: а вдруг в ЛЕВЯЧОМУ і ВЕДМЕЖОМУ містечках не все правильно зроблено і деякі дірки в огорожі залишились?) Нехай інші перевірять...

співчуваю вашим дітям...

з таким підходом взагалі не варто з дому виходити, всяке може трапитись. та і вдома також. життя взагалі небезпечна річ... імхо...

Оновлений зоопарк: ведмеді випробували вольєр

2_12108901_899678756747551_1393409056794957651_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пару перших днів не піду точно: а вдруг в ЛЕВЯЧОМУ і ВЕДМЕЖОМУ містечках не все правильно зроблено і деякі дірки в огорожі залишились?) Нехай інші перевірять...

співчуваю вашим дітям...

з таким підходом взагалі не варто з дому виходити, всяке може трапитись. та і вдома також. життя взагалі небезпечна річ... імхо...

Співчуття прийняті, прочитані вголос дітям - сміялись всі)

ЗІ. Пошукайте в інтернеті тлумачення словосполучення "почуття гумору". Ви для себе стільки нового відкриєте)

ЗІІ. Вибачаюсь у громади за оффтоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кіно не ходжу, я на компі безплатно подивлюся собі.

Можна й на дівчат/жінок грошей не витрачати, а собі під душем "швидко мити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А деруть зараз на кожному кроці, 20 грн. щоб повитріщатись на всяких волохатих звірючок то забагато, колись вхід в той зоопарк копійки коштував.

Він і зараз копійки коштує, 1$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А деруть зараз на кожному кроці, 20 грн. щоб повитріщатись на всяких волохатих звірючок то забагато, колись вхід в той зоопарк копійки коштував.

Він і зараз копійки коштує, 1$

Це по якому курсу? 0,86$, якщо по говерлі-)

А взагалі життя і так надто коротке, щоб жаліти пеньонзи. Як-не-як краще сходити і подивитись, чим всю неділю валятись в ліжку чи завісати в ВК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки здеруть за вхід в новий зоопарк?

Білет в кіно зараз коштує 50 грн, тому "здеруть" - трохи тут слово не підходить. Там шара - 10 грн дитячий, 20 дорослий, 15 пільговий.

В кіно не ходжу, я на компі безплатно подивлюся собі. А деруть зараз на кожному кроці, 20 грн. щоб повитріщатись на всяких волохатих звірючок то забагато, колись вхід в той зоопарк копійки коштував.

Думаю діагноз Ваш зрозумілий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей в зоопарку тьма. Черга в 11:11:

s2q4A.th.jpg

Але стояв не довго, хвилин 10.

Півтори години по тому "хвіст" був уже в декілька десятків метрів.

Ціни:

GI5gb.th.jpg

Ведмеді поховалися, практично їх не бачили. Леви на новому місці зовсім ще не освоїлися. Маленькі тигренята - просто лапулі. Бачили два види мавп.

По всій території нові тротуари з бруківки. Wi-Fi ловить не скрізь. Помітив точку біля лев'ячого містечка, але вона була захищена паролем. В цілому - сподобалось. Натовп людей і болото під ногами не дозволили в повній мірі насолодитись прогулянкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей в зоопарку тьма. Черга в 11:11:

s2q4A.th.jpg

Але стояв не довго, хвилин 10.

Півтори години по тому "хвіст" був уже в декілька десятків метрів.

Ціни:

GI5gb.th.jpg

Ведмеді поховалися, практично їх не бачили. Леви на новому місці зовсім ще не освоїлися. Маленькі тигренята - просто лапулі. Бачили два види мавп.

По всій території нові тротуари з бруківки. Wi-Fi ловить не скрізь. Помітив точку біля лев'ячого містечка, але вона була захищена паролем. В цілому - сподобалось. Натовп людей і болото під ногами не дозволили в повній мірі насолодитись прогулянкою.

Все підтримую. Добавлю слова моєї дочки. "Як тут класно. Тепер в нас завжди такий зоопарк буде??? Так... КРУУУУУТОООО!!!!!" ПиСи. Повірте, вона в своїх 4 роки не так часто вживає слово круто, як її тато))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тока одну видел обезьяну,вообще только позитивные эмоции.Ищо туда террариум и будет полноценный зоопарк , а не зверинец)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...