Перейти до змісту
Vovan Vovanskiy

Відкриття оновленого зоопарку в м. Луцьк

Recommended Posts

post-18045-0-06032800-1444900064_thumb.j

Оновлений зоопарк запрошує в гості!

18 жовтня після тривалої реконструкції заплановано відкриття найбільшого в Луцьку природно-просвітницького об’єкта.

Приходьте та переконайтеся на власні очі Смайлик «smile»

Вам сподобається те, що ви побачите. Обіцяю )

Офіційне відкриття заплановане на 11.00

Поширити це повідомлення

Як ви там усе маєте встигнути доробити до 18 числа, то загадка.

Є два варіанта:

1)Реалістичний. Прилетять гуманоїди і допоможуть усе подороблювати якимись новітніми технологіями)))

2)Нереалістичний.Ви самі усе встигнете.)))

Але я щиро бажаю вам усе закінчити і гарно відкритися(не сарказм) бо левове та медвеже містечко це щось новеньке і гарне.

Редаговано yura-patriot

Поширити це повідомлення

Завжди коли не ходив в наш зоопарк, то з жалістю наблюдав за ледь живими звірьками, дивлячись на один їх вигляд було шкода бідних тварин, це було якесь знущання. Надіюсь що після оновлення картина буде значно ліпшою та буде доставляти задоволення відвідувачам. Особисто я піду на відкриття, цікаво на що пішло фінансування "по європейськи".

Поширити це повідомлення

Завжди коли не ходив в наш зоопарк, то з жалістю наблюдав за ледь живими звірьками, дивлячись на один їх вигляд було шкода бідних тварин, це було якесь знущання. Надіюсь що після оновлення картина буде значно ліпшою та буде доставляти задоволення відвідувачам. Особисто я піду на відкриття, цікаво на що пішло фінансування "по європейськи".

как бы там после смены директора многое изменилось, животные накормлены, не клянчат, хлеб не едят.

Поширити це повідомлення

І скільки здеруть за вхід в новий зоопарк?

Білет в кіно зараз коштує 50 грн, тому "здеруть" - трохи тут слово не підходить. Там шара - 10 грн дитячий, 20 дорослий, 15 пільговий.

Поширити це повідомлення

В пару перших днів не піду точно: а вдруг в ЛЕВЯЧОМУ і ВЕДМЕЖОМУ містечках не все правильно зроблено і деякі дірки в огорожі залишились?) Нехай інші перевірять...

ЗІ. Оффтоп. Анекдот згадався:

Чоловік з дружиною пішли в зоопарк. І тут раптом на них вибігає ведмідь (десь з клітки втік... чи з містечка). Чоловік на одне дерево, жінка - на інше. Ведмідь поліз за жінкою на її дерево.

Вона: "Вася!!! До мене ведмідь лізе! Він мене ж згвалтувати може!"

Він: "А ти тепер йому розкажи що тобі не хочеться, що у тебе голова болить, що ти роботі втомилась..."

Ще раз вибачаюсь за оффтоп, але навіяло)...

Поширити це повідомлення

треба було директора зоопарка скормити звірям :) тоді може б давно був би там толк

я ще досі згадую лисицю в клітці метр на метр, яка по колу бігала, живодьори

Редаговано MACCEN

Поширити це повідомлення

Доречі, хто є в фейсбуці, підписуйтесь на сторінку зоопарку https://www.facebook...zoolutsk?ref=hl .

В останній час новин було не багато, тому що йшла реконструкція і підготовка до відкриття, але надалі наповнення буде суттєвішим

Поширити це повідомлення

Як ви там усе маєте встигнути доробити до 18 числа, то загадка

100% все не дороблять і щось "фанерою" прикриють, то ж перед виборами так торопляться відкрити :)

Поширити це повідомлення

В пару перших днів не піду точно: а вдруг в ЛЕВЯЧОМУ і ВЕДМЕЖОМУ містечках не все правильно зроблено і деякі дірки в огорожі залишились?) Нехай інші перевірять...

співчуваю вашим дітям...

з таким підходом взагалі не варто з дому виходити, всяке може трапитись. та і вдома також. життя взагалі небезпечна річ... імхо...

Оновлений зоопарк: ведмеді випробували вольєр

2_12108901_899678756747551_1393409056794957651_n.jpg

Поширити це повідомлення

співчуваю вашим дітям...

з таким підходом взагалі не варто з дому виходити, всяке може трапитись. та і вдома також. життя взагалі небезпечна річ... імхо...

Співчуття прийняті, прочитані вголос дітям - сміялись всі)

ЗІ. Пошукайте в інтернеті тлумачення словосполучення "почуття гумору". Ви для себе стільки нового відкриєте)

ЗІІ. Вибачаюсь у громади за оффтоп...

Поширити це повідомлення

В кіно не ходжу, я на компі безплатно подивлюся собі.

Можна й на дівчат/жінок грошей не витрачати, а собі під душем "швидко мити".

Поширити це повідомлення

А деруть зараз на кожному кроці, 20 грн. щоб повитріщатись на всяких волохатих звірючок то забагато, колись вхід в той зоопарк копійки коштував.

Він і зараз копійки коштує, 1$

Поширити це повідомлення

А деруть зараз на кожному кроці, 20 грн. щоб повитріщатись на всяких волохатих звірючок то забагато, колись вхід в той зоопарк копійки коштував.

Він і зараз копійки коштує, 1$

Це по якому курсу? 0,86$, якщо по говерлі-)

А взагалі життя і так надто коротке, щоб жаліти пеньонзи. Як-не-як краще сходити і подивитись, чим всю неділю валятись в ліжку чи завісати в ВК!

Поширити це повідомлення

І скільки здеруть за вхід в новий зоопарк?

Білет в кіно зараз коштує 50 грн, тому "здеруть" - трохи тут слово не підходить. Там шара - 10 грн дитячий, 20 дорослий, 15 пільговий.

В кіно не ходжу, я на компі безплатно подивлюся собі. А деруть зараз на кожному кроці, 20 грн. щоб повитріщатись на всяких волохатих звірючок то забагато, колись вхід в той зоопарк копійки коштував.

Думаю діагноз Ваш зрозумілий

Поширити це повідомлення

Людей в зоопарку тьма. Черга в 11:11:

s2q4A.th.jpg

Але стояв не довго, хвилин 10.

Півтори години по тому "хвіст" був уже в декілька десятків метрів.

Ціни:

GI5gb.th.jpg

Ведмеді поховалися, практично їх не бачили. Леви на новому місці зовсім ще не освоїлися. Маленькі тигренята - просто лапулі. Бачили два види мавп.

По всій території нові тротуари з бруківки. Wi-Fi ловить не скрізь. Помітив точку біля лев'ячого містечка, але вона була захищена паролем. В цілому - сподобалось. Натовп людей і болото під ногами не дозволили в повній мірі насолодитись прогулянкою.

Поширити це повідомлення

Людей в зоопарку тьма. Черга в 11:11:

s2q4A.th.jpg

Але стояв не довго, хвилин 10.

Півтори години по тому "хвіст" був уже в декілька десятків метрів.

Ціни:

GI5gb.th.jpg

Ведмеді поховалися, практично їх не бачили. Леви на новому місці зовсім ще не освоїлися. Маленькі тигренята - просто лапулі. Бачили два види мавп.

По всій території нові тротуари з бруківки. Wi-Fi ловить не скрізь. Помітив точку біля лев'ячого містечка, але вона була захищена паролем. В цілому - сподобалось. Натовп людей і болото під ногами не дозволили в повній мірі насолодитись прогулянкою.

Все підтримую. Добавлю слова моєї дочки. "Як тут класно. Тепер в нас завжди такий зоопарк буде??? Так... КРУУУУУТОООО!!!!!" ПиСи. Повірте, вона в своїх 4 роки не так часто вживає слово круто, як її тато))))))))))

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз