Перейти до змісту

Форумчани. Давайте підемо в театр!


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Для мене найкраща вистава у драм-театрі "УБН" - був на ній три рази і іще буду ходити.

ЗІ. Всім раджу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 462
  • Створено
  • Остання відповідь

давно небыл в Драм театре ...

пару лет назад посещал регулярно ... с друзьями ... так как один наш друг был актером в этом же театре ...

видел почти все сцены ...

УБН кста тож нравиться .... оч ...

ечли что ... могу тож сходить со всеми =)

довольно интересный "Ивент" выйдет =)

+1 топикстартеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при всій моїй любові до Майдану. ну соррі.. яка в 3,14ду вистава може бути у рок-барі????? пародія!

ми ішшо ні сматрєлі, а уже слажилі мнєніє...

а Ви не були на подібних "літературних читаннях " там???може, вистачить доколупуватись до слів.

в даній темі мова йдеться про драматичний ТЕАТР.

а якщо Ви не розрізняєте терміни ТЕАТР та РОК-БАР. загляньте у вікіпедію, а потім в дану тему.

дякую.

Теа́тр (від грец. θέατρον — місце видовища) — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави. Театр як мистецтво називають також театральним мистецтвом, а науку, що вивчає теорію та практику Театрального мистецтва вивчає театрознавство.

не так важливо де відбувається, важливо що відбувається. поменше снобізму і категоричності в судженнях, мила, ти уже доросла:)

був на літературнихь читаннях, сподобалось. автори улюблені були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поменше снобізму і категоричності в судженнях, мила, ти уже доросла:)

був на літературнихь читаннях, сподобалось. автори улюблені були

уті:)))

у нашому випадку, це манія вєлічія (ми, Іванна фтарая..), різкість і емоційність ;)

ціни. балкон - 5грн

Партер: 8,10,15,20грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, на цих вихідних, якщо мені не зраджує мій скрезол, "Дерева помирають стоячи" і "Калігула". якщо не забуду вийти з хати вчасно - піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер жжот (як у випадку з концертом КіШа). ДН у друга. квиточок продала.

ех....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер жжот (як у випадку з концертом КіШа). ДН у друга. квиточок продала.

ех....

заклєймім пазорам дєбошіра і п"яніцу!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заклєймім пазорам дєбошіра і п"яніцу!!

аааа (падая на колєні) пощадітє!!пощадітє!!!!

нє п8янкі раді...а друга для!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож, в суботу сходив на "Дерева...". Зіграно сильно.

а на рахунок "Арабесок" - Осінь, ти неправа :). Місько Барбара енд Ко зіграли дуже класно. Півтори години перфомансу пролетіли на одному диханні (ще б я не хотів так спати тоді... ;) ). Актори вели себе на сцені дуже впевнено, незважаючи на східці і розмір сцени. Їхня гра теж була на висоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо нема Драмтеатрового сайта, де прочитати про анонси?

А ви молодий чоловіче я бачу дуже далекі від нашого драмтеатра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги-ги. В неділю ходив на Калігулу.

Вистава трагіфарс. Після першої дії більше сміялися і було враження, що вистава ерофарс.

Та з другої половини другої дії справді стала трагіфарсом і мені сподобалось взагалом. Правда дружина від хаха в першій дії так і не відійшла :-)

І ще дуже музика сподобалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чесно кажучи, після від*їзду Іляшенка з театру, якось жвавий інтерес пропав. Чи то час був такий, чи то трупа сильна була (Приходько, Дорошенко, Гриб, Мороз і т.д.). Стільки прем*єр, з присутністю авторів. Незабуду Л.Костенко. Що не прем*єра , то шедевр. Іляшенко багатьох забрав у свій театр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"моя чарівна леді" дуже сподобалась

перед тим був на виставі львівстького театру "Сільва" то наші набагато краще грають ІМХО і білети в 5 раз дешевші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хто був? Ваші враження?

Мені особисто і моїй дівчині не сподобалося. Закінчення там не таке як в книжці, по книжці вона просто пішла, а тут показують, що повернулася. Оцінка всього дійства нижче середнього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck шо ти панимаеш в конскам навозе!!Театр це ж краса акторства....

Пішли на пиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо той тіятер краще підемо на пиво

Харе...не тра...олконаффти...

Пиво - то рок*н*рол. Театр - то краса.

Рок*н*рол- то життя.

Краса врятує світ = Театр врятує пиво...

З.І. Я нічого не курю. Чесно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Петербузі всі мажорні чуваки та чувихі (ги) ходять, як вони це називають "театор" :)

културна столиця на :)

Так шо друзі мої, треба потихеньку переймати все краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...